Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD 27.2. DO 4. 3.

4. 3. 2018
  NEDĚLE  4.  BŘEZNA
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15 - SK. C1
TJ Loko Trutnov 1./7/12  - TJ Loko  Liberec 4./6/7             67 : 46  (30:17)  hr. v SO 
TJ Loko Trutnov 1./8/14 - TJ Sn VARNSDORF  2./6/11     63 : 50  (28:30)  
Basket Poděbrady 3./6/10 - BK Prosek 5./6/6                      44 : 36  (28:24)  
 
FOTBAL
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
Jun. Děčín U19 5./5/3 - Dobkovice 2./4/9   2 : 3  PŘEDEHRÁVKA 
Heřmanov 6./4/3 - Březiny 1./4/12          1 : 5
Dobkovice 2./5/12 - Un. Děčín 3./5/9    5 : 2         
Jun. Děčín U19 4./6/6 - V. Březno 7./4/0    7 : 4
Benešov 5./4/6                                     VOLNÝ LOS   
                                            
FNL
Č. Budějovice - FK VARNSDORF                ODLOŽENO 
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
NE   4. 3.   Šluknov 4./36/31- Podluží  7./35/6                        19 : 4
SO   3. 3.   Hadi 6./40/22- Koloc Oil 1./37/64                           0 : 5                                        
ČT   1. 3.   Podluží - Šluknov                                                   2 : 15
ST  28. 2.  Šenov 2./36/54 - Cvikov 5./32/27                       14 : 5 
ST  28. 2.  Boston 3./38/50 - Koloc Oil                                   1 : 4 
ÚT  27. 2.  Cvikov - Hadi RBK                                                 7 : 12
PO  26. 2.  Koloc Oil  - Boston                                                8 : 5
NE  25. 2.  Šluknov - Koloc Oil VDF                                         8 : 25
SO  24. 2.  Hadi RBK  - Boston                                                5 : 10
ČT  22. 2.  Podluží Boston RBK                                             9 : 16
 
 
  SOBOTA  3.  BŘEZNA
FOTBAL
PŘÍPRAVA
Jablonec U18 - FK VARNSDORF U19    NEHRÁLO SE
Jablonec U16 - FK VARNSDORF U17    NEHRÁLO SE
FK VDF U19 - FK VDF U17              10 : 2  
Hostouň Litoměřicko                     1 : 2   (0:1)       
Česká Lípa - Chrastava                    3 : 2   (2:1)              
Mšeno - Velké Hamry                      3 : 3   (2:1)
Zbuzany - Dobrovice                       2 : 2   (0:0)   
Benátky - Ostrá                             1 : 0   (0:0)    
ŠLUKNOV - VEL. ŠENOV                 5 : 0   (2:0)
 
ZIMNÍ TURNAJ (A) MĚSTA DĚČÍN
VILÉMOV je VÍTĚZEM TURNAJE, zbývá dohrát duel Jun. Děčín - Skalice (10. 3.)
VILÉMOV 1./5/12 - Skalice 2./4/9          5 : 1
Jun. Děčín 5./4/5 - Doksy 3./5/9             0 : 3
Č. Kamenice 6./5/0 - Neštěmice 4./5/7      2 : 6
KANONÝŘI TURNAJE 
6 - Kučera (VIL),   5 - Lebruška, Sedláček (SKA), Handl (DOK),  4 - Šimon, Finklár (DOK)
 
HOKEJ  
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI) 
HC Trutnov 9./7/0 - HC TS VARNSDORF STŽ 1./7/14                      5 : 14    hr. v PÁ
HC Třebechovice p. O. 6./8/5 - HC TS VARNSDORF STŽ  1./8/16    3 : 4
HC Třebechovice p. O. 7./8/6 - HC TS VARNSDORF MLŽ  10./8/1      7 : 2
 
2. LIGA ZÁPAD - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF  
Sokolov 1./88 Dv. Králové 8./49             9 : 2        (3:0, 2:1, 4:1)
JABLONEC 2./76 - Bílina 7./50                  6 : 5 PP  (1:2, 2:1, 2:2; 1:0)
VRCHLABÍ 3./76 - Kobra Praha 6./61         8 : 2       (2:0, 2:2, 4:0) 
DĚČÍN 4./76 - Trutnov 5./72                    3 : 2       (1:1, 1:1, 1:0)
 
BASKETBAL
NBL  - ČÁST VÍTĚZŮ                                      
Nymburk 1./24/48 - DĚČÍN 4./24/38        87 : 65  (47:31)  
Svitavy 5./24/36 - Pardubice 2./24/41     74 : 97  (33:50)  
Olomoucko 6./24/35 - Opava 3./24/41    91 : 95  (39:53)  
ČÁST PORAŽENÝCH
ÚSTÍ 1./24/37  USK Praha 3./24/34         83 : 75  (48:48)  
Kolín 2./24/34 -  Ostrava 4./24/30             80 : 87  (42:39)  
Brno 5./24/31  - J. Hradec 12./24/25         90 : 81  (40:45)
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU  
 
  PÁTEK  2.  BŘEZNA
FUTSAL 
VARTA LIGA - 21. KOLO                            
ČESKÁ LÍPA  i  MĚLNÍK  SE ZACHRÁNÍLY
Chrudim 1./21/61 - Sparta 2./21/50       3 : 0    (0:0)   hr. v ÚT 27. 2. 
Plzeň 3./21/47 - Slavia Praha 7./21/27      2 : 1     (1:1)
MĚLNÍK 10./21/15 - LITOMĚŘ. 4./21/45      3 : 10   (1:5)
V. Mýto 5./21/36 - Třinec 12./21/7           4 : 3     (3:0)
TEPLICE 6./21/30 - Č. LÍPA 9./21/15           3 : 6    (0:3)
Brno 8./21/24 Jeseník 11./21/11           5 : 3     (2:1)
 
BASKETBAL
SEVEROČESKÁ LIGA
BK Most 6./15/20 - TJ Sn VARNSDORF 8./15/19             92 : 57  (38:30)  
BK Horejsek DC 4./15/24 - USK Sl. LBC 9./15/17   74 : 56  (39:29)
 
  STŘEDA  28.  ÚNORA
BASKETBAL
EUROLIGA  ŽEN - ČTVRTFINÁLE - 1. ZÁPAS   
Jekatěrinburg - USK Praha                                     97 : 70   (52:26)
ODVETA ve STŘ 7. 3. od 19.00
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 44. KOLO                                                     
TÝMY NA 1. - 8. MÍSTĚ POSTUP MEZI DO PLAY-OFF
JABLONEC 2./39/76 - Sokolov 1./40/88            3 : 5 
VRCHLABÍ 3./40/76 - Bílina 7./40/50                   3 : 4 
DĚČÍN 4./40/76                                               VOLNÝ LOS
Trutnov 5./40/72 - Řisuty 10./39/42                    4 : 1   
Kobra Praha 6./40/61 - Dv. Králové 8./40/49    2 : 3
Most 11./37/18 (ODSTOUPIL) - Letňany 9./40/46   0 : 5  K
 
BASKETBAL 
NBL  - ČÁST VÍTĚZŮ                                        
Nymburk 1./23/46 - Svitavy 5./23/35       73 : 69    (39:37)  
Opava 3./23/39 - Pardubice 2./23/39    87 : 73    (41:37 )  
DĚČÍN 4./23/37 Olomoucko 6./23/34       97 : 94    (39:54)     
ČÁST PORAŽENÝCH
Kolín 2./24/34 -  ÚSTÍ 1./24/37                    78 : 81 PP  (40:33, 71:71)  
J. Hradec 12./24/25 - USK Praha 3./24/34   70 : 73   (32:22) 
Ostrava 4./23/32 - Brno 5./24/31                77 : 63   (41:22) 
 
  ÚTERÝ  20.  ÚNORA                                                                                           
FUTSAL 
VARTA LIGA - PŘEDEHRÁVKA 21. KOLA 
Chrudim 1./21/61 - Sparta 2./21/50             3 : 0  (0:0)  ČT SPORT
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář