Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEHLED VÝSLEDKŮ Z 17. - 23. 1.

22. 1. 2018
 
  ÚTERÝ  23.  LEDNA
FOTBAL 
PŘÍPRAVA 
Mladá Boleslav - FK VARNSDORF  0 : 1  (0:0)   G: 54. D. Kozma
 
 
  NEDĚLE 21. LEDNA
FOTBAL 
ZIMNÍ LIGA ST. ŽÁKŮ sk. A 
FK Neštěmice 1./3/9 - FK VARNSDORF 3./3/3                8 : 4  (5:0)  
DŘÍVE ODEHRANÁ UTKÁNÍ
  2.12.2017  FK Junior Děčín A 1./3/6 - FK VARNSDORF   9:1 (6:0)
28.11.2017   FK Junior Děčín A - FK Junior Děčín B          12:0 (6:0)
26.11.2017   FK Neštěmice - FK Junior Děčín A                 5:1 (3:0)
19.11.2017   FK Junior Děčín B - FK Neštěmice                 0:8  (0:5)  
 
ZIMNÍ LIGA ML. DOROSTU sk. A 
FK Č. Kamenice 4./2/0 - FK VARNSDORF A 1./3/9        0 : 5  (0:3)
FK Malšovice 2./2/3 FK VARNSDORF B (U15) 3./3/3     6 : 3  (2:1)
 
HOKEJ
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKL. ČÁSTI)
HC Náchod 1./4/6 - HC TS VARNSDORF MLŽ 10./4/0   10 : 4
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC TS VDF  5./17/12 - HC Turnov 1./17/38                 2 : 5  
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
NE  21. 1.    Šluknov 4./25/23 - Podluží 7./25/4           15 : 2
SO  20. 1.    Hadi 6./28/16 - Cvikov 5./23/21                 5 : 12
ČT  18. 1.    Podluží - Šluknov                                    11 : 16
ST  17. 1.    Šenov 3./25/34 - Cvikov                         9 : 6 
ST  17. 1.    Boston 2./28/38 - Koloc Oil 1./24/42     4 : 16
ÚT  16. 1.    Cvikov - Hadi                                          7 : 6 
PO  15. 1.    Koloc Oil Boston                                 10 : 7 
NE  14. 1.    Šluknov - Koloc Oil                                  9 : 17 
SO  13. 1.    Hadi  - Boston                                        8 : 16
ČT  11. 1.    Podluží - Boston                                     7 : 14  
 
 
  SOBOTA 20. LEDNA
FUTSAL
VETERÁNS LIGA ÚK - páté pokračování ligy se hralo ve SH v Libouchci. Varnsdorf s Jílovým měly před turnajem na špici pořadí shodně bodů, Bělá ztrácela tři  a právě ona měla za soupeře oba vedoucí týmy. A jak vše dopadlo? 
Varnsdorf - Bělá 5:2, - Rafani DC 4:2; Jílové - Bělá 0:1, - Rafani DC 2:0; Bělá - Jílové 1:0, - Ludivíkovice 2:5; Suma sumárum - veteráni Varnsdorf nyní vedou o tři body před Jílovým a o šest před Bělou.
 
FOTBAL 
PŘÍPRAVA
FK VARNSDORF U19 - Cvikov A                      4 : 2  (2:1)
Česká Lípa - VILÉMOV                                   2 : 2   (1:1)  
G: 2. 1:0 z PK Vacek, 11. 1:1 Kučera, 58. 1:2 z PK Kučera, 63. 2:2 Lacko.
 
TIPSPORT LIGA
Skupina A
Bohem. 1905 1./3/9 - FC Ol. Praha 4./3/0     2 : 0  (2:0)  
Táborsko 3./3/3 - FK VARNSDORF 2./3/6        2 : 6  (1:1)  
G: 27. 0:1 Durdevič, 30. 1:1, 47. 1:2 vl. g. s přispěním Dordiče, 59. 1:3 Kozma, 63. 1:4 W. da Silva, 70. 2:4, 82. 2:5, 84. 2:6 Rudnytskyy
Skupina B
Liberec 4./3/1 - Jihlava 2./3/4                        1 : 4   (1:1)
Jablonec 3./3/4 - Hr. Králové 1./3/7               0 : 3  (0:3)  
 
HOKEJ 
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKL. ČÁSTI)
HC TS VDF STŽ 1./3/6 - Třebechov. p. O. 2./3/4    6 : 1
HC Jičín 6./3/1 - HC Náchod 3./2/4                        1 : 8
HC Jabonec 4./3/4 - St. Nový Bydžov 7./3/1         10 : 4
 
2. LIGA ZÁPAD - 33. KOLO                    
Sokolov 1./30/61 - Kobra Praha 6./31/50      3 : 5  (0:1, 0:1, 3:3)
Letňany 7./31/37 JABLONEC 2./30/60        3 : 6   (0:1, 1:3, 2:2)
Dv. Králové 8./30/36 - VRCHLABÍ 3./30/60   3 : 6   (2:2, 0:3, 1:1)
Řisuty 10./30/30 DĚČÍN 4./30/57                 2 : 3   (1:2, 1:1, 0:0)
Bílina 9./29/35 Trutnov 5./30/51                  3 : 4 PN  (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0 - 0:1)
Most 11./29/18  (ODSTOUPENÍ)   
 
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15
TJ Sn VARNSDORF 2./2/4 - TJ Loko Trutnov 1./3/5   69 : 57  (34:29)  
 
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19     
BK Teplice 5./8/10 - TJ Sn VARNSDORF 4./8/11          71 : 75  (40:41)    
 
NBL MUŽŮ - 18. KOLO                               
Nymburk 1./17/34 - Pardubice 2./18/30   91 : 90  (45:52)   
Olomoucko 8./18/27 - Opava 3./18/30        71 : 97  (38:45)     
DĚČÍN 4./19/29 - Brno 9./18/24                   76 : 67  (47:36)   
Kolín 5./18/28 USK Praha 10./18/24         90 : 72  (50:43)   
Svitavy 7./18/28 ÚSTÍ  6./18/28                 83 : 78  (42:34)  
Ostrava 11./18/24 - J. Hradec 12./18/18     105 : 88  (52:44)
PŘEDEHRÁVKA 19. KOLA
Kolín DĚČÍN                                               84 : 60   (45:34) hr. ve STŘ 10. 1. 
 
 
 
  ODEHRÁNO  V  TÝDNU   
 
  PÁTEK 19. LEDNA
BASKETBAL - SEVEROČESKÁ LIGA
BA Louny 1./11/22 - Baník Most 6./12/16                        88 : 75   (40:33)
Sluneta Ústí 4./12/17 - BK Chomutov 2./12/21                   69 : 61   (41:41)
BK Teplice 3./12/21 - TJ Sn VARNSDORF 8./11/14              90 : 54   (43:26)
Sj BK Litoměřice C 7./12/16 - USK Slavia Liberec 9./11/13   68 : 64   (24:17) 
 
FUTSAL 
VARTA LIGA - 17. KOLO                                
Chrudim 1./17/49 - Slavia Praha 7./17/21   4 : 2   (1:0) 
Jeseník 11./16/8 - Sparta 2./17/41          1 : 7   (1:3) 
V. Mýto 5./17/30 - Plzeň 3./17/38           1 : 4   (0:0)    předehr. ve ČTV
Třinec 12./16/4 LITOMĚŘ. 4./17/33      1 : 9   (1:1)  
MĚLNÍK 9./17/12 - TEPLICE 6./17/27           3 : 6   (1:2)  
Brno 8./17/21- Č. LÍPA 10./16/9                  8 : 4   (1:2)  
DOHRÁVKA 16. KOLA
Č. LÍPA Jeseník                               ODLOŽ. NA ČTV 1. 2. od 18.10    ČT SPORT
 
  STŘEDA  17.  LEDNA
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
DOHRÁVKA 27. KOLA   
DĚČÍN 4./29/54 - Letňany 7./30/37               2 : 6  (1:1, 0:1, 1:4)  
28. KOLO
Most (ODSTOUPENÍDĚČÍN 4./28/54          0 : 5  K  
 
BASKETBAL 
POHÁR - ČTVRTFINÁLE, 1. ZÁPASY
DĚČÍN ÚSTÍ                                            85 : 79  (45:32), odveta 24. 1.  
Pardubice Kolín                                       83 : 55  (48:33), odveta 31.1. 
Dalším čtvrtfinalistou je Opava, která vyřadila Olomouc a čeká na soupeře 
z osmifinále Ostrava - Nymburk (1. utkání 83:122, druhé 29. 1.)
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář