Jdi na obsah Jdi na menu
 


UTKÁNÍ OD 14. ČERVNA

16. 6. 2018
  SOBOTA  16.  ČERVNA                                                                                 
FOTBAL
KP - 30. KOLO
Mostecký FK 1./72 - MODRÁ 16./28       5 : 0  (1:0)
Štětí 2./66 - Perštejn 5./46                         8 : 2  (3:0) 
VILÉMOV 3./57 - JÍLOVÉ 6./44                   4 : 1  (0:0)
Brná 7./44 - Modlany 9./43                          3 : 2  (1:2) 
Žatec 12./39 - Srbice 4./53                          1 : 4  (1:1)
Litoměřicko B 13./36 - Krupka 10./41            6 : 4  (6:0)
Kadaň 8./43 - Neštěmice 14./34                   5 : 4  (3:3) PK 4:3
Bílina 15./34 H. Jiř. / Litvinov 11./40           4 : 0  (1:0)
MODRÁ si KP pojistila na další sezonu, spojila se s týmem z HROBCŮ,
který sestoupil z divize B
 
I. B TŘ. - 26. KOLO
Chuderov 1./63 - Dobkovice 6./46        4 : 3  (2:1)
Hostovice 3./49 ŠLUKNOV 2./52         5 : 0  (1:0)
Chabařovice 5./47 Union Děčín 4./48     2 : 3  (1:1) 
JIŘÍKOV 7./44 Heřmanov 14./9          6 : 1  (1:1)
Březiny 10./33 Svádov/Olš. 8./42          2 : 4  (0:3)
Chlumec 11./33  - Přestanov 12./31         6 : 1  (2:0)
H. PODLUŽÍ 13./12 - Trmice 9./34           3 : 4  (1:1) po PK 1:3
 
I. A TŘ. - 26. KOLO  
Proboštov 7./41  Lovosice 1./67         1 : 2  (0:2)
Oldřichov 2./66 Bohušovice 9./38           8 : 2  (5:0) 
Střekov 10./36 Č. KAMENICE 3./53      5 : 2  (1:1)
Libouchec 4./46 - FK JUN. DĚČÍN 5./46       6 : 0  (3:0)
Mojzíř 8./39 RUMBURK 6./42                2 : 3 (2:1)
BENEŠOV 11./24 (NKřešice 12./22      3 : 2  (2:0) po PK 4:3
V. Březno 14./9 - Libochovice 13./17       7 : 1  (3:1)           
 
ČFL - 32. KOLO              
Chrudim 1./34/80 - Nymburk 18./34/15         10 : 0  (3:0) 
Vltavín 2./34/75 - BROZANY 15./34/43            3 : 2  (1:2) po PK 4:3
Zápy 3./34/68 - Písek 8./34/54                           1 : 0  (1:0)  předehráno
Domažlice 4./34/61 - Štěchovice 7./34/55              7 : 1  (4:1)        "
Benešov 5./34/56 - Jirny 6./34/55                          6 : 1  (4:1)        "  
LITOMĚŘICKO 12./34/48 - Převýšov 9./34/54       2 : 1  (0:0) po PK 5:4 
Kr. Dvůr 10./34/53 Čížová 17./34/17            6 : 2  (5:0)       "
Ústí n. Orl. 11./34/53 - BENÁTKY 16./34/41            3 : 2  (2:1) po PK 5:3
Vyšehrad 14./34/44 DOBROVICE 13./34/46      0 : 1  (0:0)       "
 
DIVIZE B - 30. KOLO
Neratovice 5./30/51 - Velvary 1./30/73           0 : 1  (0:0) 
Hostouň 2./30/65 - Souš 8./30/50                   7 : 2  (4:0) 
Český Brod 4./30/58 - Motorlet Pha 3./30/62    1 : 0  (1:0)
Ostrá 6./30/51 - ČES. LÍPA 14./30/33            2 : 1  (1:1) 
N. BOR 16./30/8 - Úvaly 7./30/50                  0 : 3  (0:0)
Kladno 9./30/49 - Chomutov 10./30/47              0 : 3  (0:1) předehráno
Louny 13./30/33 - Meteor 11./30/46                  0 : 3  (0:1)
Rakovník 12./30/35 - Hrobce 15./30/9           3 : 0  (1:0)
  
DIVIZE C - 30. KOLO
MŠENO 10./30/43 Živanice 1./30/65             0 : 6  (0:2)  předehráno
CHRASTAVA 16./30/27 V.Mýto 2./30/57    1 : 3  (1:2)  
Dv. Králové 11./30/42 - Zbuzany 3./30/55        2 : 0  (2:0)        "
Kolín 4./30/51 - Čáslav 7./30/45                        1 : 4  (0:1)         "   
Turnov 5./30/47 - Vykáň 14./30/35               2 : 1  (0:1)         "
Brandýs 11./30/42 - Pardubice B 6./30/46          3 : 2  (1:2) 
Trutnov 8./30/45 Kratonohy 9./30/45              3 : 0 (0:0)         "
Adm. Pha 12./30/42 Letohrad 15./30/33     2 : 0  (1:0) 
 
KP LK 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Skupina o POSTUP
Doksy 6./39 Velké Hamry 1./65                   3 : 2  (2:1) 
Višňová 4./43 - Přepeře 2./61                           2 : 2  (1:2) 
Skalice 3./56 - Žel. Brod 5./39                         3 : 1  (0:1) 
 
Skupina o UDRŽENÍ KP 
Frýdlant 4./24 Hrádek n. N. 1./35                         1 : 0  (0:0)  předehráno
Bílý Kostel 5./23 - Rovensko 2./32                           4 : 2  (3:2) 
Sedmihorky 3./28 - Semily 6./14                            4 : 4  (2:0)                            
 
 
 
 
 
 
     
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář