Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS DO 10. LEDNA

10. 1. 2018

 

  STŘEDA  10.  LEDNA
FOTBAL - PŘÍPRAVA
FK VARNSDORF - FK Litoměřicko                          4 : 1  (3:0)    
 
BASKETBAL - NBL
PŘEDEHRÁVKA 19. KOLA
Kolín 7./16/24 DĚČÍN 6./17/25                          84 : 60   (45:34)
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 32. KOLO                              
Most (ODSTOUPENÍ)  Sokolov 1./28/58          0 : 5  K
JABLONEC 2./28/57 - Dvůr Králové 7./28/33     2 : 4        (0-2, 1-1, 1-1) 
VRCHLABÍ 3./28/57 - Řisuty 10./28/30             6 : 3       (1-0, 3-1, 2-2)
Trutnov 6./28/46 - DĚČÍN 4./27/51                    7 : 2       (2-0, 3-1, 2-1) 
Kobra Praha 5./29/47 - Bílina 9./27/31               3 : 2  PP   (1-1, 0-0, 1-1; 1-0) 
Letňany 8./28/31                                              VOLNÝ LOS             
DOHRÁVKA 27. KOLA  
DĚČÍN Letňany                                           ODLOŽENO NA ST 17. 1.  
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
ST  10. 1.   Šenov 3./24/32 - Podluží 7./22/4          14 : 10
ST  10. 1.   Boston 2./24/34 - Hadi 6./25/16             8 : 5
ÚT    9. 1.   Cvikov 5./20/17 - Šenov                          7 : 12
PO    8. 1.   Koloc Oil 1./21/36 - Hadi                    16 : 5
NE    7. 1.   Šluknov 4./22/19 - Boston                        7 : 14
SO    6. 1.   Hadi - Podluží                                     10 : 8
ČT    4. 1.   Šenov - Hadi                                         9 : 5
ST    3. 1.   Boston - Šenov                                       5 : 11
SO  30.12.   Hadi  - Šenov                                      11 : 4
ČT  28.12.   Podluží - Hadi                                        8 : 13
ST  27.12.   Šenov Koloc Oil                                    5 : 0     K
ST  27.12.   Boston  - Podluží                                 20 : 2
ÚT  26.12.   Cvikov  - Šluknov                                  5 : 0     K
 
  PONDĚLÍ  8.  LEDNA
BASKETBAL 
NBL MUŽŮ - DOHRÁVKA 16. KOLA
DĚČÍN 6./16/24 - Opava 3./16/27              85 : 75    (43:37) 
16. KOLO                             
Olomoucko 6./16/24 Nymburk 1./15/30    92 : 119  (50:59) 
USK Praha 9./16/22 Pardubice 2./16/28    69 : 71    (40:42) 
Svitavy 4./16/24 - Brno 10./16/21                  98 : 73    (42:34) 
J. Hradec 12./16/16 ÚSTÍ 5./16/25             89 : 100  (51:53)
Kolín 7./15/22 - Ostrava 11./16/21               70 : 63    (34:42) 
 
FUTSAL
DOHRÁVKA 14. KOLA
Č. LÍPA 10./15/9 LITOMĚŘICE 5./15/27   2 : 5   (1:3)  
CHANCE LIGA - 15. KOLO                        
V. Mýto 4./15/30 Chrudim 1./15/43       0 : 5   (0:1)
LITOMĚŘICE 5./14/24 - Sparta 2./15/35     3 : 3   (1:1)  
Jeseník 11./15/8 Plzeň 3./15/32            1 : 7   (0:2) 
MĚLNÍK 9./15/12 - Slavia Praha 6./15/21       5 : 4   (2:3) 
Brno 8./15/18 - TEPLICE 7./15/21                3 : 6   (0:5) 
Třinec 12./15/4 - Č. LÍPA 10./14/9             2 : 5   (1:1) 
 
  NEDĚLE 7. LEDNA
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍSTĚNÍ  (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI)
HC TS VARNSDORF MLŽ 10./2/0 - HC Opočno 2./1/2                           3 : 12
HC TS VARNSDORF STŽ 1./1/2 - HC Opočno 9./1/0                           9 : 0
 
  SOBOTA 6. LEDNA
FUTSAL - KRAJSKÁ LIGA
Pátý turnaj ligy se hrál ve SH v Libouchci a měl před jeho zahájením toto pořadí: 1. VARNSDORF 14 utkání / 33  bodů, 2. Želenice 14/30, 3. Bumiko 14/22, 4. Jílové A 14/22, 5. Vilémov 14/17, 6. DeCe 14/12, 7. Bělá 14/11.
Výběr z výsledků 6. 1. : VDF - Bělá 2:2, - Jílové A 5:3, - Vilémov 3:3; VIL - Jílové A 1:3, - Bělá 5:6, - VDF 3:3. POŘADÍ PO 5. TURNAJI: 1. VDF 17/38, 2. Želenice 18/36, 3. Bumiko DC 18/34, 4. Jílové A 18/31, 5. VIL 17/18, 6. Turbo DC A 17/17, 6. Bělá 18/15, 7. DeCe Comp. DC 17/15 b.
 
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15 - SKUP. C1
TJ Slovan VARNSDORF 1./1/2 - TJ Loko Liberec 4./1/1   102 : 54  (47:26) 
 
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19
TJ Slovan VARNSDORF 4./7/9 - BA Roudnice 1./6/12     72 : 90  (31:49) 
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 31. KOLO  PŘÍMÝ SOUBOJ O 3. FLEK S DEBAKLEM DĚČÍNA  
Bílina 9./26/30 JABLONEC 1./27/57            4 : 5 PP  (1-1, 3-2, 0-1; 0-1)
Letňany 7./28/31 Sokolov 2./27/55            2 : 3         (0-2, 1-1, 1-0)
DĚČÍN 4./26/51 VRCHLABÍ 3./27/54          2 : 11     (1-4, 1-3, 0-4)
Řisuty 10./27/30 - Kobra Praha 5./28/45         5 : 4       (3-1, 1-1, 1-2)
Trutnov 6./27/43                                           VOLNÝ LOS
Dvůr Králové 8./27/30 - Most (ODSTOUPENÍ)  5 : 0  K        
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC Frýdlant 6./15/11 - HC TS Varnsdorf 5./15/12       8 : 6
 
BASKETBAL 
NBL MUŽŮ - 16. KOLO                             
Olomoucko 6./16/24 Nymburk 1./15/30    92 : 119  (50:59) 
USK Praha 9./16/22 Pardubice 2./16/28    69 : 71    (40:42) 
DĚČÍN 8./15/22 - Opava 3./15/26             ODLOŽENO NA PO 8. 1.  
Svitavy 4./16/24 - Brno 10./16/21                  98 : 73    (42:34) 
J. Hradec 12./16/16 ÚSTÍ 5./16/25             89 : 100  (51:53)
Kolín 7./15/22 - Ostrava 11./16/21               70 : 63    (34:42) 
 
  PÁTEK 5. LEDNA
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA ML. ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍSTĚNÍ (týmy z 5. - 9. míst)
HC TS VARNSDORF  - SK Třebechovice p. O.         7 : 10
 
BASKETBAL - SEVEROČESKÁ LIGA 
USK Sl. Liberec 7./10/12 - TJ Sn VDF 10./9/11     78 : 61  (39:29)
 
FUTSAL 
CHANCE LIGA - 15. KOLO                        
V. Mýto 4./15/30 Chrudim 1./15/43       0 : 5   (0:1)
LITOMĚŘICE 5./14/24 - Sparta 2./15/35     3 : 3   (1:1)  
Jeseník 11./15/8 Plzeň 3./15/32            1 : 7   (0:2) 
MĚLNÍK 9./15/12 - Slavia Praha 6./15/21       5 : 4   (2:3) 
Brno 8./15/18 - TEPLICE 7./15/21                3 : 6   (0:5) 
Třinec 12./15/4 - Č. LÍPA 10./14/9             2 : 5   (1:1) 
DOHRÁVKA 14. KOLA
Č. LÍPA 10./14/9 LITOMĚŘICE 5./14/24     PO od 20.30
 
  STŘEDA 3. LEDNA
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD 30. KOLO                    
JABLONEC 1./26/55 - Řisuty 10./26/27      2 : 3  (0-1, 2-1, 0-1) 
Sokolov 2./26/52                                     VOLNÝ LOS
Kobra Praha 5./27/45 - DĚČÍN 3./25/51     2 : 6  (0-3, 1-0, 1-3
VRCHLABÍ 4./26/51 - Trutnov 6./27/43        4 : 2  (0-0, 2-0, 2-2) 
Letňany 7./27/31 Dvůr Králové 9./26/27    6 : 4  (0-2, 3-1, 3-1)   hr. ve ČTV 4. 1.
Bílina 8./25/29 - Most (ODSTOUPENÍ)         0 : 5  K
DOHRÁVKA 27. KOLA  
DĚČÍN Letňany ODLOŽENO NA 17. 1. 2018 
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 15. KOLO                           
Nymburk 1./14/28 DĚČÍN 7./15/22        103 : 90  (53:55) 
Pardubice 2./15/26 Svitavy 4./15/23         91 : 64  (46:30) 
Opava 3./15/26 - USK Praha 8./15/21         80 : 50  (42:28) 
ÚSTÍ 5./15/23 - Olomoucko 6./15/23            79 : 83  (43:46) 
Brno 10./15/20 - Ostrava 11./15/20              86 : 67  (44:39)  
Kolín 9./14/20 - J. Hradec 12./15/15             89 : 84  (40:40)   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář