Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 5. 3. AŽ 11. 3.

12. 3. 2018
 
  NEDĚLE 11.  BŘEZNA
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
Čáslav 12./21 - FK VARNSDORF 16./4             2 : 3   (2:0)
Čáslav 16./3 -  FK VARNSDORF15./6              3 : 0   (3:0)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  
Litoměřicko B 14./19 - VILÉMOV 11./20           2 : 1  (1:0)  
MODRÁ 13./19 - Kadaň 15./16                       2 : 0   (2:0)
JÍLOVÉ 7./24- Mostecký FK 1./37                  1 : 4  (1:2)  
Neštěmice 16./14 - Bílina 12./19                     1 : 2  (1:1) po PK 1:3   
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
Admira Praha 7./20 - FK VARNSDORF 10./12      3 : 1  (2:0)  
Admira Praha 4./27 - FK VARNSDORF 8./13     11 : 3  (5:2)  
 
FNL  
FK VARNSDORF 13./18 - Vlašim 8./23  ODLOŽENO
 
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
Dobkovice 1./6/12 Benešov 4./5/9       1 : 5
Březiny 2./5/12 Un. Děčín 3./6/12     2 : 3
Heřmanov 7./5/3 - V. Březno 6./5/3         4 : 5 
Jun. Děčín U19 5./6/6                         VOLNÝ LOS   
 
 
  SOBOTA  10.  BŘEZNA
FOTBAL
PŘÍPRAVA
FK VARNSDORF - Neugersdorf                     1 : 0    hr. na UMT v CL
 
ČFL
Ústí n. O. 11./18/24 - Chrudim 1./18/48      0 : 3  (0:2)  
Písek 7./18/28 - Vltavín 2./18/39                3 : 2  (1:1) po PK 4:2
LITOMĚŘICKO 14./18/21 - Zápy 3./18/36    0 : 2  (0:0) 
Jirny 10./17/26 - DOBROVICE 9./17/28           ODLOŽENO
BROZANY 13./18/23 - BENÁTKY 15./18/20     1 : 0  (0:0) po PK 5:3
 
DIVIZE B 
Meteor Praha 13./15 - Velvary 1./39            1 : 2  (0:1) 
Hrobce 15./5 - Ostrá 2./31                         0 : 5  (0:3)
Neratovice 3./31 - Rakovník 14./10             ODLOŽENO
Souš 4./30 - Louny 11./21                           1 : 2  (0:0) 
ČESKÁ LÍPA 12./21 - NOVÝ BOR 16./1          1 : 0   (1:0)
 
DIVIZE C
Živanice 1./38 - Trutnov 13./19                  ODLOŽENO 
Vysoké Mýto 2./31 - Turnov 15./17            2 : 1  (1:0) po PK 4:2
Vykáň 14./18 - MŠENO 3./27                     ODLOŽENO 
Pardubice B 4./27 - Čáslav 10./22                3 : 0   (2:0)
Letohrad 16./11 - CHRASTAVA 11./20          ODLOŽENO
 
ZIMNÍ TURNAJ (A) MĚSTA DĚČÍN 
DOHRÁVKA 4. KOLA 10. 3.
Jun. Děčín 5./5/5 - Skalice 2./4/12              6 : 8
5. KOLO hrané 3. 3.
VILÉMOV 1./5/12 - Skalice 2./5/12           5 : 1   
Jun. Děčín 5./4/5 - Doksy 3./5/9                 0 : 3   
Č. Kamenice 6./5/0 - Neštěmice 4./5/7          2 : 6   
KANONÝŘI TURNAJE 
6 - Kučera (VIL), Lebruška (SKA),  5 - Sedláček (SKA), Handl (DOK)
4 - Šimon, Finklár (DOK), Betyar (DC), Martínek, Bezouška (SKA)
 
HOKEJ  
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI) 
HC Trutnov 8./9/5 - HC TS VARNSDORF MLŽ 10./9/3           3 : 5  PRVNÍ VÝHRA MLŽ VDF
HC TS VARNSDORF STŽ 1./9/18 - HC Náchod 5./6/8       4 : 2
HC TS VARNSDORF MLŽ 10./10/3 - HC Náchod 1./9/15    7 : 12 
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
ST   14. 3.  18.30  Boston RBK - Šluknov
ÚT  13. 3.   19.00  Cvikov - Šenov
PO  12. 3.   19.30  Koloc Oil VDF - Šluknov
PO  12. 3.   Hadi RBK - Cvikov
NE  11. 3.   Šluknov 4./37/31 - Šenov 2./38/58              5 : 14
SO  10. 3.   Hadi 6./40/22 - Cvikov 5./34/29                 ODLOŽENO
ČT    8. 3.   Podluží 7./37/8 - Koloc Oil VDF 1./39/66    18 : 14 !!!
ST    7. 3.   Šenov  - Šluknov                                          9 : 5
ST    7. 3.   Boston RBK 3./40/52 - Cvikov                   11 : 6 
ÚT   6. 3.   Cvikov - Boston RBK                                      14 : 9
PO   5. 3.   Koloc Oil VDF  - Podluží                                  9 : 6
 
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17 - SKUP. A1
TJ Sn VARNSDORF 1./2 (1./23) - Kondoři Liberec 2./1 (3./20)   103 : 70  (52:35)    FOTOALBUM   
Baník Most 0/0 (2./21) - BA Roudnice 0/0 (4./18)                       29. 4.
 
LIGA ML. ŽÁKŮ  U14 - SKUP. B
BK Kladno 1./9/18 - TJ Sn VARNSDORF 7./6/6      133 : 50  (72:26) 
 
NBL  - ČÁST VÍTĚZŮ                                      
DĚČÍN 4./25/40  - Opava 2./25/42               78 : 71  (40:39) PŘEDEHR. 4. K. v PO 
3. KOLO
Opava 2./26/43 - Nymburk 1./25/50        88 : 100  (41:49)
Pardubice 3./25/42 - Olomoucko 6./25/37   90 : 94   (45:46) 
DĚČÍN 4./26/42 Svitavy 5./25/37                72 : 50   (35:28)  
ČÁST PORAŽENÝCH
Ostrava 4./25/34  ÚSTÍ 1./25/38                  86 : 81   (33:50) 
USK Praha 3./25/36 - Brno 5./25/32              76 : 49   (46:24) 
J. Hradec 6./25/26 - Kolín 2./25/36               84 : 93  (36:50)          
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU  
 
 
  PÁTEK  9.  BŘEZNA
FUTSAL 
VARTA LIGA                            
Pořadí LIGY doznalo před závěrečným kolem hlavní části změn vlivem kontumace 3 zápasů Sparty za překročený limit startů zahraničních borců. Kontumovány výsledkem 5:0 v neprospěch Sparty byla utkání Sparta - Plzeň (původně 4:4), Česká Lípa - Sparta (3:4), Sparta - Slavia (5:3).
22. KOLO 
LITOMĚŘ. 4./22/46 - Chrudim 1./22/62    2 : 2   (0:0)
Č. LÍPA 9./21/18 - Plzeň 2./22/52            2 : 8   (1:1)
Sparta 3./22/46 - TEPLICE 7./22/30        7 : 3   (2:1)
Jeseník 11./22/11 - V. Mýto 5./22/39      1 : 8   (0:3)
Slavia Praha 6./22/33 - Brno 8./22/24        4 : 0  (1:0)  
Třinec 12./22/10 - MĚLNÍK 10./22/15     7 : 4   (5:2)
PRVNÍ ZÁPASY PLAY-OFF se hrají v PÁ 16. 3. a utkají se: Chrudim - Brno, Plzeň - TEPLICE, Sparta - Slavia, LITOMĚŘICE - Vysoké Mýto. 
 
 
 
  STŘEDA  7.  BŘEZNA
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF  - 3. ZÁPASY
Sokolov (1./88) Dv. Králové (8./49)       2 : 3  (0:1, 1:1, 1:1)  NaZ  2 : 1 
JABLONEC (2./76) - Bílina (7./50)            3 : 1  (1:0, 0:0, 2:1)  NaZ  2 : 1
VRCHLABÍ (3./76) - Kobra Praha (6./61)  6 : 1  (2:1, 0:0, 4:0)  NaZ  2 : 1
DĚČÍN (4./76) - Trutnov (5./72)             6 : 1  (3:0, 1:1, 2:0)  NaZ  2 : 1 
 
BASKETBAL
LIGA MISTRŮ MUŽI OSMIFINÁLE - 1. ZÁPAS
AEK Atény - Nymburk                    88 : 98  (30:46)
V PŘÍPADĚ VÝHER OBOU TÝMŮ DOMA POSTUPUJE TEN S LEPŠÍM SKÓREM.
 
EUROLIGA  ŽEN - ČTVRTFINÁLE - 2. ZÁPAS   
USK Praha - Jekatěrinburg  ►            54 : 73   (32:38),  NA ZÁPASY 0:2 (70:97, 54:73)
 
 
  PONDĚLÍ  5.  BŘEZNA
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF  - 2. ZÁPASY
Dv. Králové - Sokolov        1 : 5       (0:1, 1:3, 0:1)                  NaZ  0 : 2
Bílina - JABLONEC             6 : 5 PP  (0:1, 1:3, 4:1; 1:0)          NaZ  1 : 1
Kobra Praha - VRCHLABÍ   7 : 2       (1:1, 3:0, 3:1)                   NaZ  1 : 1 
Trutnov - DĚČÍN               3 : 2       (1:2, 0:0, 1:0; 0:0 - 1:0)   NaZ  1 : 1 
 
BASKETBAL
NBL  - ČÁST VÍTĚZŮ                                      
DĚČÍN 4./25/40  - Opava 2./25/42               78 : 71  (40:39) PŘEDEHRÁVKA 4. KOLA 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář