Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD 19. DO 25. BŘEZNA

 
  NEDĚLE  25.  BŘEZNA                                                                             
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
Ol. Hr. Králové 10./24 - FK VARNSDORF 16./4     2 : 1  (0:1)
Ol. Hr. Králové 13./20 FK VARNSDORF 15./6     3 : 0  (2:0)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
Litoměřicko 12./0 - FK VARNSDORF  6./20          1 : 7  (0:3)
Litoměřicko 11./5 - FK VARNSDORF 12./5           5 : 2  (4:2)
 
HOKEJ 
2. LIGA - FINÁLE PLAY-OFF - 1. ZÁPASY
Žďár n. S. JABLONEC                                    6 : 4  (4:1, 0:2, 2:1)            
Havlíčkův Brod - Mor. Budějovice                       3 : 2  (0:1, 1:0, 2:1)
2. UTKÁNÍ SE HRAJÍ v ÚT 27. 3., 3. ve ČT 29. 3.
 
  SOBOTA  24.  BŘEZNA                                                                                
FOTBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Litoměřicko B 13./16/19 - Most. FK 1./17/37        ODLOŽENO na 30. 6.
Modlany 2./16/34 - Krupka 5./17/28                0 : 3 (0:1) 
JÍLOVÉ 8./16/24  - Bílina 12./17/22                       ODLOŽENO na 30. 6. 
VILÉMOV 10./17/23 - Kadaň 16./16/16                  ODLOŽENO na 30. 6.
MODRÁ 14./18/19 - Brná 6./18/27                     0 : 1  (0:0)
Neštěmice 15./18/18 - Štětí 3./16/33               0 : 1  (0:0) po PK  2:4
 
PŘÍPRAVA na UMT v DC
VILÉMOV RUMBURK                                        1 : 0   (0:0)
 
I. A TŘÍDA sk. A ÚK                   
Lovosice 1./14/39 - Velké Březno 14./1            4 : 0   (1:0)
RUMBURK 8./21 - Oldřichov 2./13/33                  ODLOŽENO na ÚT 8. 5.
Jun. DĚČÍN 3./14/29 - Křešice 10./16              6 : 1  (2:0)
Č.KAMENICE 4./14/28 - Proboštov 9./17 (S)     1 : 8  (0:2)
BENEŠOV 12./12 (N) Střekov 5./24                    ODLOŽENO na ÚT 8. 5.
 
I. B TŘÍDA sk. A ÚK 
Chabařovice 9./20 (N)  Chuderov 1./31 (1.)      v PO 7. 5.
ŠLUKNOV 2./29 (5.) - BŘEZINY 12./9 (N)            v SO 30. 6.
DOBKOVICE 4./27 (N- JIŘÍKOV 3./29 (3.)       0 : 1  (0:0) 
Trmice 11./12 Un. DĚČÍN 5./24 (6.)                  v SO 30. 6.
Přestanov 10./16 -  Hostovice 6./24 (4.)               ve ST 25. 4.  
HEŘMANOV 13./9 (10.) - Chlumec 7./23            3 : 2  (2:1)  
Svádov 8./21 - H. PODLUŽÍ 14./8 (11.)            10 : 0  (4:0)
DOHRÁVANÁ  UTKÁNÍ
DOBKOVICE 3./27 (N) - Přestanov 10./16          3 : 2  v SO 25.11.  (10. K.)
HEŘMANOV 14./6 (10.) - JIŘÍKOV 4./26 (3.)     1 : 4  v SO 25.11.  (10. K.)
 
ČFL
Chrudim 1./19/51 - Král. Dvůr 4./19/33        2 : 1   (0:1)
Převýšov 11./19/27 - Vltavín 2./19/39           3 : 1   (1:1)  
Ústí n. O. 12./19/27 - Zápy 3./19/36            2 : 1   (0:1)  
Štěchov. 4./20/33 DOBROVICE 9./18/30      1 : 2   (1:0) po PK  2:4
Nymburk 18./18/8 - Benešov 13./19/24          0 : 3   (0:0)
Čížová 17./19/10 BENÁTKY 14./20/24           0 : 3   (0:0)
LITOMĚŘICKO 15./19/24 - Domažl. 6./18/32   2 : 0   (0:0) 
BROZANY 16./19/23 - Jirny 10./18/29            1 : 3   (1:1)
 
DIVIZE B  18. KOLO
Motorlet Praha 9./30  Velvary 1./40        1 : 0   (0:0) po PK 5:3       
Neratovice 7./31 Ostrá 2./34                  1 : 2  (1:1)
Souš 3./33 - Meteor Praha 13./18             2 : 1  (1:0) 
Úvaly 8./16/31 - Hostouň 6./31                  1 : 0  (0:0) po PK 5:3
Chomutov 10./16/28 - Louny 11./23           2 : 3  (1:0) po PK 3:4
ČESKÁ LÍPA 12./21 - Český Brod 4./16/32   0 : 1  (0:0)
Hrobce 15./5 - Kladno 5./16/31                  1 : 9  (0:5)
Rakovník 14./16/13 - NOVÝ BOR 16./1        4 : 0  (2:0)
 
DIVIZE C  18. KOLO
Živanice 1./16/41 - Čáslav 8./18/25                1 : 0  (1:0) 
Vys. Mýto 2./18/34 Trutnov 12./17/22          2 : 1  (1:1)  
Letohrad 16./16/12 - MŠENO 3./17/32            2 : 3  (1:0) po PK 2:4
Kratonohy 10./17/24 - Pardubice B 4./18/32   1 : 2  (0:0) po PK  2:4
Dv. Králové 11./17/22 - CHRASTAVA 13./16/21  2 : 1  (0:1) po PK 4:2
Vykáň 14./17/19 - Brandýs n. L. 9./16/24          1 : 2  (0:0) po PK 3:4
Zbuzany 7./16/25 - Turnov 15./17/17               6 : 1  (2:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
V. Hamry 1./14/34 Doksy 5./15/24               2 : 1  (1:1)
Frýdlant 11./15/9 - Višňová 2./15/32              1 : 6  (0:2)
Žel. Brod 9./15/14 Přepeře 3./15/32              0 : 3  (0:0)
SKALICE 4./14/30 Semily 12./14/5                   ÚT 1. 5.
Bílý Kostel 10./14/14 Hrádek 6./14/17                ÚT 1. 5.
Rovensko 8./13/16 Sedmihorky 7./14/16            ÚT 1. 5.
DOHRÁVKY  9. a 13. KOLA
Rovensko 8./13/16 - V. Hamry 1./13/31  ve  ST 11. 4. 
SKALICE 2./14/30 Přepeře 3./14/29     1 : 1      17. 11. 2017 (13. K.)
Rovensko 8./13/16 - Višňová 4./14/29         2 : 5      17. 3. (13. K.)
Bílý Kostel 10./14/14 Višňová 4./13/26      0 : 3 K  18. 11. (9. K.) 
Sedmihorky 7./14/16 Semily 12./14/5       6 : 0     18. 11. 2017 (9. K.)
Žel. Brod 9./14/14 - Frýdlant 11./14/9        1 : 1      18. 11. 2017 (13. K.)
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13 C
Jablonec 1./14/40 - Střešovice 12./3             14 : 0  (5:0) 
Dukla Praha 2./13/39 - FK VARNSDORF 9./15   16 : 3  (0:0)
U12 C
Dukla Praha 1./42 FK VARNSDORF  8./16      20 : 1  (13:1)
Jablonec 2./14/39 - Střešovice 10./9                  4 : 0  (2:0) 
 
BASKETBAL
LIGA ML. ŽÁKŮ U14 
Sj BK Litoměřice 3./10/16 TJ Sn VARNSDORF 7./8/8   61 : 33  (35:21)
 
NRS KADETŮ U17 - skupina A1
TJ Sn VARNSDORF 1./2/4 (1./23) - BK Most 2./1/1 (2./21)  73 : 55  (44:25)   FOTOALBUM
 
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU do PÁ 23. 3.   
 
  PÁTEK  23.  BŘEZNA                                                                            
BASKETBAL
SEVEROČESKÁ LIGA  (skupina o 7.-9. místo)
BK Baník Most 7./17/23 - TJ Sn VARNSDORF 8./18/23     93 : 70  (17:20, 37:37, 64:53)
USK Sl. Liberec 9./17/20
 
FUTSAL 
VARTA LIGA ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF 
Chrudim (1./62 ► - Brno (8./24)           4 : 0 (1:0)  Na Z vyhrála CRU 3:0 
TEPLICE (7./30) Plzeň (2./52)               6 : 3 (3:1)  Na Z 2:2, 5. Z v PO 26. 3.
Sparta 3./46)  ► - Slavia (6./33)                Na Z vyhrála SPA 3:0
LITOMĚŘICE (4./46)  ►- V. Mýto (5./39)    Na Z vyhrály LT 3:0
 
  STŘEDA  21.  BŘEZNA                                                                          
BASKETBAL
NBL -   ČÁST VÍTĚZŮ   - 6. KOLO   
Svitavy 5./28/41 - Nymburk 1./28/56        81 : 108   (53:48)   
Pardubice 2./28/47 Opava 3./28/46    93 : 92  (51:52)
Olomoucko 6./28/40  DĚČÍN 4./28/45        68 : 69  (38:37) 
 ČÁST PORAŽENÝCH  
ÚSTÍ 1./28/43 Kolín 2./28/41                    81 : 78  (28:46) 
USK Praha 3./28/41 - J. Hradec 6./28/29    68 : 44  (23:24) 
Brno 5./28/36 - Ostrava 4./28/39               75 : 76 PP   (24:29, 68.68) 
 
FUTSAL 
VARTA LIGA ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF - 2. UTKÁNÍ 18.- 21. 3.
Brno (8./24) Chrudim (1./62)                  1 : 5   (1:2)   Na Z 2:0 pro CHR, hr. ve ST 
V. Mýto (5./39) LITOMĚŘICE (4./46)        2 : 7   (1:1)  Na Z 2:0 pro LT,   hr. v PO
LITOMĚŘICE (4./46)  ►- V. Mýto (5./39)    7 : 1    (3:1)  Na Z vyhrály LT 3:0, hr. ve ST 
TEPLICE (7./30) Plzeň (2./52)                 6 : 5    (1:4)  Na Z 1:1,             hr. v ÚT
Plzeň (2./52) - TEPLICE (7./30)                  7 : 3    (4:2)  Na Z 2:1 pro PLZ, hr. ve ST  
Slavia (6./33) - Sparta 3./46)                     2 : 4   (0:1)  Na Z 2:0 pro SPA, hr. v NE
Sparta 3./46)  ► - Slavia (6./33)                4 : 2  (3:1)  Na Z vyhrála SPA 3:0, hr. ve ST 
 
  ÚTERÝ   20.  BŘEZNA                                                                        
HOKEJ
2. LIGA - SEMIFINÁLE PLAY-OFF - 4. UTKÁNÍ od 18.00 
VRCHLABÍ JABLONEC  ►       0 : 3       Na Z 3:1 pro JNC (6:2, 1:4, 4:2, 3:0)
Mor. Budějovice  ►Sokolov    3 : 2 PP  Na Z 3:1 pro MBU  (1:3, 1:0, 4:3 PP, 3:2 PP)
Havlíčkův Brod  ► - DĚČÍN      Na Z 3:0 pro HBR (5:1, 5:3, 3:2 PP) 
Žďár n. S.  ►-  Kolín               Na Z 3:0 pro ŽnS (6:2, 2:1, 4:3 PP)
Finálové zápasy se hrají od NE 25. 3.
 
  PONDĚLÍ  19.  BŘEZNA                                                                        
BASKETBAL
NBL -  ČÁST VÍTĚZŮ  -  DOHRÁVKA 4. KOLA   
Nymburk 1./27/54 - Pardubice 2./27/45     96 : 58  (48:25) DOHRÁVKA KOLA 
DĚČÍN 4./27/43  - Opava 3./27/45                78 : 71  (40:39) hráno v PO  5. 3.
Svitavy 5./27/40  - Olomoucko 6./27/39        111 : 98  (56:48)   
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář