Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD ČT 10. 5. DO ČT 24. 5.

24. 5. 2018
  ČTVRTEK 24.  KVĚTNA                                                                                      
BASKETBAL
NBL 
FINÁLE,   2. ZÁPAS
Opava (3./52) Nymburk (1./63)    73 : 114 : 90  (40:61), Z 2:0 pro NBM a TITUL  
 
 
 ÚTERÝ  22.  KVĚTNA                                                                                            
NBL - O 3. MÍSTO,  3. ZÁPAS
Pardubice (2./55) - Svitavy (5./47)   84 : 59  (46:27), Z 2:1 a  3. FLEK pro PCE 
 
 
 NEDĚLE 20. - PONDĚLÍ 21.  KVĚTNA                                                                   
BASKETBAL
NBL 
FINÁLE,   1. ZÁPAS
Nymburk (1./63) - Opava (3./52)    114 : 90  (59:51) 
 
3. MÍSTO, 2. ZÁPAS
Svitavy (5./47) - Pardubice (2./55)   83 : 75  (47:37), na Z 1:1
 
 
  STŘEDA  16.  KVĚTNA                                                                                            
FOTBAL
ČLD U19, U17 
FK VARNSDORF 16./13 - Jablonec  9./34           3 : 1 (1:0)   
FK VARNSDORF 15./9  - Jablonec  4./51            0 : 6  (0:3) 
 
FNL - 28. KOLO  od 17.00                          
Opava 1./57 - Příbram 2./55                1 : 1  (0:0) 
Třinec 4./27/45 - Vlašim 7./27/38            0 : 1 (0:0)
Pardubice 5./48 - Č. Budějovice 6./40      4 : 3  (2:2)
Znojmo 9./34 - FK VARNSDORF 10./33    0 : 2 (0:0)
Táborsko 12./32 - Žižkov 11./32             2 : 0  (2:0)
Ústí n. L. 14./30 - Olymp. Praha 13./31   2 : 0  (0:0)
Sokolov 8./35 - Fr. Místek  16./27           2 : 0  (2:0)
Vítkovice 15./27 - Hr. Králové 3./47       1 : 1  (0:0)      
 
BASKETBAL
NBL - O 3. MÍSTO,  1. ZÁPAS
Pardubice (2./55) - Svitavy (5./47)                   71 : 65  (39:34)
 
  SOBOTA  12. - NEDĚLE 13.  KVĚTNA                                                                    
FOTBAL
FNL - 27. KOLO
Olymp. Praha 11./27/31 - Opava 1./27/56             1 : 1  (0:0) 
Příbram 2./27/54 - Sokolov 8./27/35                    1 : 0   (1:0)                       
Č. Budějovice 6./27/40 - Táborsko 13./27/29            1 : 1  (0:0)       
FK VARNSDORF 12./27/30 - Pardubice 5./27/45        4 : 2   (2:1)
Hr. Králové 3./27/46 - Ústí n. L. 14./27/27             1 : 3  (0:2)  hr. v PÁ
Fr. Místek  15./27/27 Vítkovice 16./27/26               2 : 2  (2:1)                        
 
ČDŽ U15, U14
Roudnice n. L. 6./34 - FK VARNSDORF 7./26            6 : 2    (4:2) 
Roudnice n. L. 6./29 - FK VARNSDORF 11./12          2 : 5   (1:1) 
 
DIVIZE B 
Velvary 1./25/61 - NOVÝ BOR 16./25/4                3 : 0   (2:0)           
Hostouň 2./25/52 - Český Brod 3./25/50           2 : 1   (0:1) 
Souš 6./25/45 Rakovník 13./25/26                      2 : 3  (1:1)  po PK 1:3
Chomutov 10./25/38 - ČESKÁ LÍPA 14./25/21         3 : 0  (2:0)  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK                                
Srbice 3./25/44 - Mostecký FK 1./25/57                   3 : 1   (2:1) 
Štětí 2./25/54 - Brná 12./25/31                                4 : 0   (1:0)  
Modlany 4./25/43 JÍLOVÉ 9./25/35                            3 : 0   (2:0) 
Perštejn 6./25/39 VILÉMOV 5./25/42                         2 : 3   (1:1)  
Krupka 8./25/38 - Kadaň 10./25/32                             2 : 6   (1:3) 
Žatec 11./25/32 - Bílina 15./25/28                               2 : 1   (1:1) 
Neštěmice 14./25/30 - Litoměřicko B 13./24/30             4 : 0   (1:0)  
H. Jiřet./Litvínov 7./25/39 - MODRÁ 16./25/25              4 : 1   (0:0)  
DOHRÁVKY  8. 5.
JÍLOVÉ 9./24/36 Bílina 14./24/28                              1 : 0  (0:0)  
Žatec 13./24/29 - Modlany 4./24/40                              6 : 1  (3:1)   
 
I. A TŘÍDA ÚK - A 
Mojžíř 10./21/28 - Oldřichov 1./21/56                  2 : 4  (1:3)  
RUMBURK 7./21/33 Lovosice 2./21/52             1 : 2  (1:2)
Bohušovice 6./21/35 - Č. KAMENICE 3./21/46     1 : 2  (0:1) po PK 2:4  
FK JUN. DĚČÍN 4./21/40 Střekov 8./21/30             9 : 2  (4:2)
Křešice 12./21/19 - Proboštov 9./21/28                 2 : 4  (1:2)  
Libochovice 13./21/12 - BENEŠOV 11./21/22 (N)    2 : 1  (0:0) po PK 4:2  
Libouchec 5./21/37 - V. Březno 14./20/3               8 : 1  (5:1)  
DOHRÁVKY  8. 5.
RUMBURK 7./20/33 - Oldřichov 1./20/53              0 : 3  (0:3)  
Č. KAMENICE 3./20/44 FK JUN. DĚČÍN 4./20/37  2 : 0  (0:0)  
BENEŠOV 11./20/21 (N) - Střekov 8./20/30            4 : 2  (2:0)                 
 
I. B TŘÍDA ÚK - A 
Trmice 10./21/29 Chuderov 1./21/50                 0 : 1  (0:0) po PK 2:4  
ŠLUKNOV 2./21/47 - Heřmanov 14/21/9              3 : 1   (2:1)
Un. DĚČÍN 3./21/39 - JIŘÍKOV 6./20/35               3 : 2   (1:1)   
Přestanov 11./21/25 - Chabařovice 4./21/37           4 : 1   (3:0)   
Svádov/Olš. 8./21/33 - DOBKOVICE 5./21/35 (N)    5 : 3  (1:3)      
BŘEZINY 12./21/24 (N) - Hostovice 7./21/34          4 : 3  (2:0) 
H.PODLUŽÍ 13./20/11 - Chlumec  9./21/30             1 : 4  (1:2)  
DOHRÁVKY 8. 5.
Chabařovice 3./20/37 - Chuderov 1./20/48                   4 : 3  (3:1)       
Trmice 9./20/28 Un. DĚČÍN 4./20/36                 3 : 1  (0:1)   
 
DIVIZE C 
Živanice 1./25/53 - Zbuzany 4./25/45                3 : 2   (1:1)  
Vys. Mýto 2./25/52 - Kolín 3./25/46                3 : 0   (1:0)  
Brandýs 7./25/38  Turnov 11./25/35                  1 : 3  (1:2)  
Trutnov 12./25/34 MŠENO 6./25/39                   3 : 2   (1:2)  po PK 5:3 
Čáslav 13./24/33 - CHRASTAVA 14./25/27            1 : 2  (0:0)  
Vykáň 15./25/25 Letohrad 16./25/24                 2 : 1  (1:0)  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK
V. Hamry 1./22/58 - Sedmihorky 9./22/20        2 : 0  (1:0)  
Doksy 5./22/35 - Přepeře 2./22/53                  0 : 6  (0:3)  
SKALICE 3./22/46 - Frýdlant 11./22/15            7 : 0  (3:0)  
Višňová 4./22/39 - Žel. Brod 6./22/30                1 : 4  (1:2)  
Semily 12./22/9 - Hrádek 7./22/29                     2 : 2  (2:1)   
Bílý Kostel 10./22/17 - Rovensko 8./22/22          0 : 1  (0:0)  
 
ČFL                                                         
Jirny 7./28/47 Chrudim 1./28/64                    1 : 2  (0:0)   po PK 2:3
Benešov 13./28/40 - Vltavín 2./28/60               3 : 2  (1:1)   po PK 11:10 
DOBROVICE 12./28/40 Zápy 3./28/53            2 : 1  (1:1)  
Štěchovice 4./28/51 - Převýšov  9./28/42              1 : 2  (0:1)  po PK 3:4 
BROZANY 14./28/39 - LITOMĚŘICKO 15./28/39    3 : 1  (2:0)  
BENÁTKY 16./28/37 - Král. Dvůr 10./28/41         3 : 2  (1:1)  po PK 2:0 
Čížová 17./28/13 Nymburk 18./28/12     1 : 2  (0:2)  
 
 
  NEDĚLE  13.  KVĚTNA                                                                                          
FOTBAL
ČLD   U19, U17 
Admira Praha 14./26/27 - FK VARNSDORF 16./25/10      7 : 0  (3:0) 
Admira Praha 10./26/33 - FK VARNSDORF 15./25/9        8 : 0  (4:0) 
 
 
  ČTVRTEK 10.  KVĚTNA                                                                                      
BASKETBAL
NBL - SEMIFINÁLE,   5.  ZÁPAS
Pardubice (2./55) Opava (3./52)      89 : 90  (55.40), Z 4:1 pro OPA a POSTUP
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář