Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PÁ 25. DO NE 27. 5.

27. 5. 2018
  PÁTEK  25.  KVĚTNA                                                                                     
FOTBAL
FNL
Třinec 5./47 FK VARNSDORF 11./35             2 : 2  (0:1) 
Táborsko 14./33 - Hr. Králové 4./50                 0 : 2  (0:1) 
Ústí n. L. 10./36 - Vítkovice 15./30                  4 : 0  (2:0) 
 
  SOBOTA  26.  KVĚTNA                                                                                   
FOTBAL
ČLŽ U13, U12   
FK VARNSDORF 10./22 - Žižkov 7./32              5 : 5   (3:3) 
FK VARNSDORF  9./29 - Žižkov 7./35               6 : 1  (4:0) 
 
I B TŘ.   
ŠLUKNOV 2./50 - Chuderov 1./53                4 : 3  (2:1) po PK 4:3 
Svádov/Olš. 8./36 - JIŘÍKOV 7./38                  4 : 2  (2:2) 
Union Děčín 4./42 - Hostovice 5./40                0 : 1  (0:0)  
Přestanov 11./28 - Dobkovice 4./41                 0 : 7  (0:2)  
H. PODLUŽÍ 13./11 - Březiny 12./27                0 : 6  (0:2)  
Heřmanov 14./9 - Chabařovice 3./43             1 : 4  (1:2)  
 
I. A TŘÍDA ÚK - A 
Libouchec 5./40 Oldřichov 1./60                  2 : 1  (0:1) po PK 4:1  
Lovosice 2./58 BENEŠOV 11./22 (N)           5 : 0   (5:0) 
Libochovice 13./14 - Č. KAMEN. 3./50              2 : 1  (0:1) po PK 4:2  
FK JUN. DĚČÍN 4./43 - V. Březno 14./6         11 : 0   (5:0) 
RUMBURK 6./36 - Střekov 9./33                    4 : 0   (2:0) 
Mojzíř 10./30 - Křešice 12./18                       5 : 0   (3:0) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK         
Modlany 5./43 - Mostecký FK 1./63                     0 : 4  (0:3)  
Žatec 13./33 - Štětí 2./60                                   2 : 4  (0:1)  
H. J. /Litv. 8./40 - VILÉMOV 3./48                     1 : 4  (0:3)  
Srbice 4./47 - Bílina 15./28                                 3 : 1  (0:0)  
Krupka 7./41 - Brná 10./36                                  1 : 3  (1:1) 
Perštejn 6./42 - Kadaň 11./35                              7 : 3  (3:3) 
Neštěmice 14./33 JÍLOVÉ 9./38                         5 : 2  (2:0) 
MODRÁ 16./28 - Litoměřicko B 12./33                   0 : 1 (0:0) 
 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Skupina o POSTUP
Velké Hamry 1./62 - Přepeře 2./57               2 : 2   (2:1) 
Doksy 5./36 - Skalice 3./50                           4 : 4   (1:2)   
Žel. Brod 6./33 - Višňová 4./39                     3 : 2    (1:2)  
 
Skupina o UDRŽENÍ KP
Hrádek n. N. 1./32 - Rovensko 2./28                    1 : 2    (1:2)  
Frýdlant 5./15 - Sedmihorky 3./23                        1 : 7   (0:4) 
Semily 6./13 - Bílý Kostel 4./20                            2 : 0   (0:0) 
 
ČFL                                                         
Štěchovice 5./30/52 Chrudim 1./30/70          1 : 3  (1:1) 
DOBROVICE 12./30/43 Domažlice 6./30/50   2 : 0  (1:0)   
Vyšehrad 13./30/43 - Benešov 10./30/44        1 : 2  (1:1) 
Čížová 17./30/17 LITOMĚŘIC. 14./30/41    3 : 1  (1:0)  
BROZANY 15./30/39 - Zápy 3./30/59            0 : 2  (0:0)  
BENÁTKY 16./30/38 - Vltavín 2./30/65          2 : 3   (1:2)  po PK 3:4 
Nymburk 18./30/14 - Ústí n. Orl. 8./30/45     1 : 2  (1:1)  po PK 1:3  
 
DIVIZE B 
Velvary 1./27/67 - Český Brod 4./27/53      3 : 1  (2:1)  
Louny 12./27/33 Hostouň 2./27/56            1 : 2  (1:2) 
Motorlet Pha 3./27/56 - Ostrá 6./27/45         1 : 0  (0:0) 
Meteor 11./27/41 - Kladno 5./27/49                2 : 1  (1:1)  po PK 17:16 !!!   
Chomutov 10./27/41 - Rakovník 13./27/29      1 : 2  (0:0) 
ČESKÁ LÍPA 14./27/27 - Neratovice 8./27/45   1 : 0  (0:0) 
Úvaly 9./27/44 - Hrobce 15./27/9                   5 : 1  (1:1) 
Souš 7./27/45 - NOVÝ BOR 16./27/8              1 : 2  (1:1)  
    
DIVIZE C  
Živanice 1./27/59 -  Admira Pha 9./27/38      2 : 0  (2:0)  
Vys. Mýto 2./27/52 - Zbuzany 3./27/49      1 : 3  (1:1) 
Pardubice B 5./27/45 - Turnov 10./27/38         2 : 1  (1:1) po PK 4:3 
Brandýs 8./27/39 Trutnov 11./27/38             0 : 2  (0:1) 
Čáslav 12./27/37 MŠENO 7./27/41               3 : 1  (1:1)  
Letohrad 14./27/30 - Kolín 4./27/48             3 : 1  (0:1) 
Vykáň 15./27/29 - Dvůr Králové 13./27/36      4 : 3  (0:2) po PK 3:1   
Kratonohy 6./27/42 - CHRASTAVA 16./27/27   4 : 3  (3:1)  
 
I. LIGA ŽEN
Skupina o TITUL
Sparta 1./50 - Slavia 2./49                         3 : 0  (1:0) 
Slovácko 3./34 - Plzeň 4./16                               0 : 2  (0:1) 
 
Skupina o UDRŽENÍ
LIBEREC 1./23 - Lok. Brno 4./13                      4 : 1  (3:1) 
Hr. Králové 3./14 - Dukla 2./18                           2 : 3  (1:2)
 
 
          
  NEDĚLE  27. KVĚTNA                                                                                      
FOTBAL
ČDŽ U15, U14  
Litvínov 9./21 - FK VARNSDORF    7./29          1 : 4  (0:3) 
Litvínov 2./51 -  FK VARNSDORF 11./15          3 : 0  (2:0) 
 
ČLD U19, U17  
Chrudim 7./46 - FK VARNSDORF 16./13        12 : 0   (6:0)
Chrudim 7./50 - FK VARNSDORF 15./9           9 : 0   (7:0)
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář