Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD STŘ 24. DO PO 29. LEDNA

 
  PONDĚLÍ  29. LEDNA
BASKETBAL
NBL
Pardubice 2./19/32 - Opava 3./19/31       96 : 70     (43:44)     ČT SPORT
 
POHÁR 
OSMIFINÁLE
  Nymburk  - Ostrava                            116 : 67  (61:18),  1. zápas 122:83
ČTVRTFINÁLE
  Kolín - Pardubice                                    ve STŘ 31. 1.,      1. zápas 55:83
  ÚSTÍ - DĚČÍN                                        75 : 74  (48:35)1. zápas 79:85
  Opava - Nymburk
 
 
  NEDĚLE 28. LEDNA
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17
TJ Sn VDF 1./9/18 - BK Horejsek DC  6./10/13  114 : 58  (63:25)   
 
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ U14 - skup. B 
BK Sluneta Ústí n. L. 1./3/6 - TJ Sn VDF  7./3/3   91 : 43  (50:19)
TJ Sn VDF 7./4/4 - Sj BK Litoměřice 4./3/5            58 : 79  (25:44)
AŠ Ml. Boleslav 7./2/2 - TJ Sn VARNSDORF         ÚT od 18.00 v MLB
 
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 
Arsenal Čes. Lípa - FK VARNSDORF U19   1 : 5   (0:5)
Arsenal Čes. Lípa - FK VARNSDORF U17   5 : 4   (2:2)
 
HOKEJ 
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKL. ČÁSTI)
HC Opočno 9./4/0 - HC TS VDF STŽ 1./4/8                         3 : 6
 
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC TS VDF  6./18/12 - HC Lomnice n. P. 3./18/33                 2 : 5
 
 
  SOBOTA 27. LEDNA
FUTSAL
EXTRALIGA ÚK - závěrečný turnaj základní části v Libouchci. Výsledky lídra tabulky
VARNSDORFU:  Bumiko DC 6:2, DeCe DC 3:2, Želenice 4:2, Turbo DC 2:3. Do finálového
turnaje, hraném 17. 2. ve varnsdorfské SH, půjdou domácí s náskokem 5 bodů na
Želenice, 7 bodů na Jílové a  13 na Bumiko. O 5.-8. místo si to rozdají Turbo DC (24 bodů),
VILÉMOV (21), Bělá (19) a DeCe DC (18). Pořadí kanonýrů ligy vede R. Vichterey (VILÉMOV) s 26 góly před Culkem (Bělá) s 23 trefami. Z varnsdorfských borců si nejlépe vede Galbavý, ten má na kontě 19 branek.
 
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
Mšeno (3. tým DIV. C) - FK VARNSDORF             1 : 2  (1:0)
ŠLUKNOV - VILÉMOV                                      14 : 0   (8:0)
Mladá Boleslav U19 - Česká Lípa                        6 : 2   (2:1)
Skalice - Chrastava                                           5 : 1   (5:1)
Nový Bor - Hrádek                                            4 : 2   (2:1)
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 36. KOLO                        
Letňany 7./33/39 VRCHLABÍ 1./32/64      5 : 4 PN  (3:0, 0:1, 1:3; 0-0; 1-0 v 8.s.) 
Sokolov 2./32/64 Trutnov 6./32/54          8 : 5  (3:3, 2:0, 3:2)   
Dv. Králové 9./32/36 - DĚČÍN 3./32/63       4 : 7  (0:2, 2:4, 2:1) 
JABLONEC 4./30/60                                  VOLNÝ LOS
Most (ODSTOUPIL) - Kobra Praha 5./33/56    0 : 5
Bílina 8./31/38 - Řisuty 10./31/30                 5 : 1 (1:0, 1:0, 3:1)
                                    
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
NE  28. 1.   Šluknov 5./27/23 - Šenov 3./26/36                  3 : 12      
SO 27. 1.    Hadi RBK 6./28/16 - Koloc Oil VDF 1./27/48     3 : 21      
ČT  25. 1.    19.15  Podluží 7./27/4 - Koloc Oil VDF             12 : 22   
ST  24. 1.    Boston RBK - Cvikov 4./25/23                           9 : 6 
 
BASKETBAL 
NBL - 19. KOLO  -    PREMIÉROVÁ  VÝHRA  JINDŘICHOVA HRADCE  
Brno 10./19/25 Nymburk 1./19/38            49 : 102  (32:50) 
Pardubice 2./19/32 - Opava 3./19/31       96 : 70     (43:44) hr. 29. 1.  ČT SPORT
ÚSTÍ  4./19/30 USK Praha 9./19/25            72 : 65     (43:46) 
J. Hradec 12./19/20 Svitavy 5./19/29          99 : 90    (44:49)  
Kolín 6./19/29 - DĚČÍN 7./19/29                   84 : 60    (45:34)  předehráno  10. 1. 
Ostrava 11./19/25 - Olomoucko 8./19/29     104 : 108  (51:56) 
 
 
  ODEHRÁNO V  UPLYNULÉM  TÝDNU    
 
  PÁTEK 26. LEDNA
BASKETBAL 
SEVEROČESKÁ LIGA
BK CHO 3./13/22 - BA LNY 1./12/24             70 : 77  (33:37) 
USK Slavia LBC  9./12/14 - BK TPC 2./13/23     65 : 75  (21:42)
TJ SN VDF 8./12/16 - BK Sluneta ÚNL 4./13/18   71 : 62  (46:27)
 
FUTSAL 
VARTA LIGA - PŘEDEHRÁVKY 18. KOLA 
Sparta 2./18/44 - Brno 8./18/21               6 : 0  (3:0)   
Slavia Praha 7./18/24 - Třinec 12./18/4     9 : 2  (4:2)   
DOHRÁVKA 16. KOLA 
Č. LÍPA Jeseník                                         ČT 1. 2. od 18.10    ČT SPORT
18. KOLO
ST 7. 2.  Č. LÍPA 10./16/9 - V. Mýto 5./17/30
PÁ  9. 2.  TEPLICE 6./17/27 - Chrudim 1./17/49         
PÁ  9. 2.  Plzeň 3./17/38 MĚLNÍK 9./17/12             
PÁ  9. 2.  LITOMĚŘ. 4./17/33 Jeseník 11./16/8  
 
  ČTVRTEK 25. LEDNA
BASKETBAL 
NBL - PŘEDEHRÁVKA 20. KOLA
Nymburk 1./18/36 - Kolín 4./19/29         100 : 69  (59:29)  
 
  STŘEDA  24.  LEDNA
BASKETBAL 
POHÁR - ČTVRTFINÁLE, 2. ZÁPASY  
ÚSTÍ - DĚČÍN                                       75 : 74  (48:35)1. zápas 79:85
Kolín - Pardubice                                   ve STŘ 31. 1.,     1. zápas 55:83
Dalším čtvrtfinalistou je Opava, která vyřadila Olomouc a čeká na soupeře 
z osmifinále Ostrava - Nymburk (1. utkání 83:122, druhé 29. 1.)
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 35. KOLO                        
VRCHLABÍ 1./31/63 - Sokolov 2./31/61     6 : 3   (2:1, 2:1, 2:1) 
JABLONEC 3./30/60  - Most (ODSTOUPIL)   5 : 0
DĚČÍN 4./31/60 - Bílina 9./30/35              10 : 2   (4:1, 4:1, 2:0) 
Trutnov 5./31/54 - Dv. Králové 8./31/36        3 : 0   (2:0, 0:0, 1:0) 
Kobra Praha 6./32/53 - Letňany 7./32/37       6 : 4   (2:2, 0:1, 4:1) 
Řisuty 10./30/30                                          VOLNÝ LOS
 
          
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář