Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD STŘ 4. DO ÚT 10. 4.

10. 4. 2018
 
  PONDĚLÍ  9. - ÚTERÝ 10. DUBNA                                                                
FOTBAL
ČFL - DOHRÁVKA
Král. Dvůr 7./22/36 - LITOMĚŘICKO 13./22/30          1 : 3   (0:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK - DOHRÁVKA 
Litoměřicko B 12./19/24 - Mostecký FK 1./20/45     2 : 5   (2:2)
 
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE
DĚČÍN  Svitavy                                 61 : 64  (32:28) 
DĚČÍN (4./49) Svitavy (5./47)              80 : 92  (33:49) 
Z 2:0 pro SVI
Nymburk Kolín                                  94 : 65  (53:23) 
Nymburk (1./63) - Kolín (8./48)          122 : 68  (65:38)
Z 2:0 pro NMB  
Pardubice 2./55 - Ústí n. L. 7./50         ST, ČT od 18.00
Opava 3./52 - Olomoucko 6./45          ST, ČT od 18.00
 
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
Poruba 1./2/6 Havl. Brod 2./2/3       5 : 4  (2:0, 0:2, 3:2)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Poruba 1./2/6 JABLONEC 3./2/0 ST od 18.00 
 
 
  NEDĚLE  8.  DUBNA                                                                                  
FOTBAL
FNL
FK VARNSDORF 13./19/22 - FK Ol. Praha 9./21/28   2 : 1  (1:1) 
Žižkov 11./21/25 - Fr.-Místek 14./20/18                  1 : 2 
Třinec 3./21/34 - Ústí n. L. 15./21/17                     1 : 1
Táborsko 12./21/24 - Vítkovice 16./21/17               1 : 0
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FK VARNSDORF 16./7 - FK Náchod 13./20              3 : 2  (0:2) po PK 5:3
FK VARNSDORF 15./9 - FK Náchod 14./14              5 : 1  (2:1)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B  
FK VARNSDORF 7./23 - Viktoria Žižkov 4./25          3 : 1  (1:0)
FK VARNSDORF 12./5 - Viktoria Žižkov 4./27          0 : 5  (0:2) 
 
PŘÍPRAVA
St. Křečany - Dolní Podluží                                   4 : 1  (3:0)   
 
BASKETBAL
NRS JUNIORŮ U19 - SK. A 2   
TJ Sn VARNSDORF 1./4  (A 4./14) - BK Teplice 2./3 (A 5./13)   97 : 84  (47:44)  
 
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ U14 - skup. B    ŽÁCI SLOVANU MAJÍ PRVNÍ VÝHRU  
BA Roudnice 7./10/11 - TJ Sn VARNSDORF 6./10/11                55 : 59  (25:29)
 
 
  SOBOTA  7.  DUBNA                                                                                  
FOTBAL
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK Jablonec 1./46 - FK VARNSDORF 9./18     10 : 2  (4:0)   
FK Jablonec 2./43 - FK VARNSDORF 8./19        8 : 1  (2:1)   
 
ČFL
Chrudim 1./21/54 - Vltavín 2./21/42           4 : 1  (2:1)   
Zápy 3./21/40 - Domažlice 5./21/37              3 : 1  (1:0)  
Písek 6./22/36 - DOBROVICE 9./21/34            1 : 0  (0:0)  po PK 4:3    
Nymburk 18./21/9 BENÁTKY 14./22/27         1 : 3  (1:1)  
LITOMĚŘ. 15./21/27 - Benešov 12./22/30       5 : 1   (1:0)  
Štěchovice 4./22/38 BROZANY 16./21/26      4 : 3  (2:2)  po PK 4:3
Čížová 17./22/12 - Jirny 10./21/33                 1 : 0   (0:0)  po PK 7:6    
 
DIVIZE B  18. KOLO
Úvaly 8./19/35 Velvary 1./19/43               0 : 3   (0:1)  
Ostrá 2./19/40 - Kladno 6./19/36                 1 : 0   (1:0) 
Rakovník 14./19/16 - Český Brod 3./19/38   3 : 0   (1:0) 
Neratovice 4./20/38 NOVÝ BOR 16./19/1   1 : 0   (1:0)
ČESKÁ LÍPA 13./19/21 - Louny 11./19/26       0 : 2   (0:0)  
DOHRÁVKY 
Chomutov 9./18/31  - Čes. Brod 2./18/38        0 : 1
Úvaly 7./18/35 - Kladno 4./18/36                   1 : 2 po PK 2:4   
Velvary - Souš                                             ODLOŽENO na 18. 4.
Ostrá - Rakovník                                          ODLOŽENO na 18. 4.
Hostouň - Chomutov                                    ODLOŽENO na 25. 4.  
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Mostecký FK 1./19/42  - Bílina 13./19/23       2 : 1  (1:0) po PK 3:1   
JÍLOVÉ 9./18/27 - Štětí 2./18/39                   0 : 4  (0:1)    
Modlany 3./18/37 - Perštejn 11./18/24          2 : 1  (0:0)
H. Jiřetín/Litvínov 7./19/28 - Srbice 5./18/34   3 : 2  (1:1) po PK 5:3
VILÉMOV 6./19/29 - Brná 8./20/27                 5 : 0  (2:0) 
MODRÁ 14./20/22 Žatec 10./19/26              3 : 1  (1:0)  
Neštěmice 15./20/18 - Krupka 4./19/34          1 : 3  (1:2)    
Litoměřicko B 12./18/24 - Kadaň 16./18/16     5 : 0  (1:0)    
 
I. A TŘÍDA sk. A ÚK -   ZMĚNA LÍDRA SOUTĚŽE !  
Lovosice 2./16/39 Oldřichov 1./15/39        0 : 1  (0:0)
Č. KAMENICE 3./16/34 Mojžíř 11./14/16      3 : 0  (1:0)   
Bohušovice 8./15/23 - Jun. DĚČÍN 4./15/33   3 : 2  (1:1) po PK 4:2    
RUMBURK 7./15/24 - Křešice 10./15/16            4 : 0  (1:0) 
BENEŠOV 12./15/15 (N) - Proboštov 9./15/17   5 : 0  (2:0)    
 
I. B TŘÍDA sk. A ÚK 
Chuderov 1./14/33 - Chlumec 9./16/24            2 : 1  (1:0) po PK 4:3   
ŠLUKNOV 2./14/32 - Un. DĚČÍN 6./15/27     4 : 2  (0:0)
DOBKOV. 3./16/32 (N) - Hostov. 5./15/28    4 : 3  (0:3) po PK 5:2   
Chabařovice 7./15/25 - JIŘÍKOV 4./15/29        3 : 0  (3:0) 
Trmice 12./15/13 - Svádov-Olšinky 8./16/24      1 : 2   (0:1) 
HEŘMANOV 13./16/9 - BŘEZINY 11./15/15 (N  0 : 1  (0:0)
Přestanov 10./15/19 H. PODLUŽÍ 14./15/8      4 : 1  (2:0)
 
DIVIZE C  
Živanice 1./19/47 - Kratonohy 8./20/29        3 : 0   (2:0)    
Vys. Mýto 2./20/38 Čáslav 9./20/28           1 : 0   (1:0)      
Vykáň 14./20/22  - Pardubice B 3./20/35      1 : 3   (0:1) 
Zbuzany 4./19/33 - Trutnov 11./20/26            4 : 0   (1:0) 
Dv. Králové 13./19/23 MŠENO 5./20/32        1 : 0  (1:0)  
Kolin 6./19/32 - CHRASTAVA 13./19/24          3 : 0   (3:0)    
DOHRÁVKY 
Živanice 1./18/44 - Trutnov 11./19/26          1 : 3
Letohrad 16./18/17 - CHRASTAVA 12./18/24    2 : 0
Kolin 6./18/29 - Dvůr Králové 13./19/23          1 : 0
Zbuzany 6./18/30 - Admira 10./18/27             2 : 1 po PK 4:1    
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
SKALICE 4./15/31 V. Hamry 1./16/40         0 : 1   (0:1)   
Frýdlant 11./17/12 Přepeře 2./17/38          1 : 12  (1:7)  
Sedmihorky 9./16/16 Višňová 3./17/35      2 : 3   (1:2)   
Bílý Kostel 8./16/17 Doksy 5./17/28             2 : 3   (0:0)   
Rovensko 10./15/16 Hrádek 6./16/21           0 : 1   (0:1)   
Žel. Brod 7./17/18 Semily 12./16/5              4 : 0   (2:0)   
 
BASKETBAL
SEVEROČESKÁ LIGA  (skupina o 7.-9. místo)
TJ Sn VDF 8./19/25 - BK Baník Most 7./19/25      92 : 60  (36:32)           FOTO    
USK Sl. Liberec 9./18/22 - BK Baník Most            86 : 62  (33:35), hr. v PÁ                                      
 
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
Havl. Brod 1./1/3 JABLONEC 3./2/0         6 : 2 (4:1, 0:1, 2:0)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Poruba 2./1/3 Havl. Brod 1./1/3   v PO 9. 4. od 18.00             
 
FUTSAL 
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  3. ZÁPAS
Chrudim - Litoměřice     3 : 1 (2:1)Z 3:0 pro CR (5:4 PN, 4:2, 3:1) a POSTUP
Plzeň - Sparta                   ve ST 11. 4. od 20.15, Z 1:1 (6:4, 1:4)
 
 
 
  ODEHRÁNO v UPLYNULÉM TÝDNU    
 
  PÁTEK   6.  DUBNA                                                                                   
BASKETBAL
NRS KADETŮ U17 - skupina A1 
TJ Sn VARNSDORF 1./3/6 - BA Roudnice 4./1/1     104 : 61 
 
  ČTVRTEK   5.  DUBNA                                                                                 
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
JABLONEC 3./1/0 - Poruba 1./1/3               3 : 6  (2:3, 0:2,1:1) 
PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Havl. Brod - Jablonec v SO 7. 4. od 17.00
 
FUTSAL 
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  2. ZÁPAS
Sparta Plzeň                      4 : 1 (3:1), na zápasy 1:1 (4:6, 4:1)
Chrudim - Litoměřice            v SO od 19.00, na záp. 2:0 pro CHR (5:4 PN, 4:2)
 
 
  STŘEDA  4.  DUBNA                                                                                       
FOTBAL
FNL - DOHRÁVKY
Vlašim 9./19/27 - Příbram 2./19/38              0 : 4             
Č. Budějovice 6./20/29 - FK VDF 13./18/19     2 : 2 
Pardubice 3./20/33 - Vítkovice 14./20/17        4 : 1 
Třinec 4./20/33 - Fr.-Místek 16./19/15            2 : 2  (1:1), domácí ve 13. ČK, hr.v ÚT
 
DIVIZE B - DOHRÁVKY 
Velvary 1./18/40 - Souš 5./18/35                ODLOŽENO
Chomutov 9./18/31  - Čes. Brod 2./18/38        0 : 1
Úvaly 7./18/35 - Kladno 4./18/36                   1 : 2 po PK 2:4
 
DIVIZE C - DOHRÁVKY 
Živanice 1./18/44 - Trutnov 11./19/26          1 : 3
Letohrad 16./18/17 - CHRASTAVA 12./18/24   2 : 0
Kolin 6./18/29 - Dvůr Králové 13./19/23         1 : 0
 
BASKETBAL
NBL 
 ČÁST VÍTĚZŮ   - 10. A ZÁVĚREČNÉ KOLO TÉTO ČÁSTI                             
Olomoucko 6./32/45 Nymburk 1./32/63  79 : 90
DĚČÍN 4./32/49 - Pardubice 2./32/55        65 : 71         
Svitavy 5./32/47 - Opava 3./31/52             87 : 77  
 ČÁST PORAŽENÝCH   - 10. A ZÁVĚREČNÉ KOLO TÉTO ČÁSTI     
J. Hradec 6./32/34 ÚSTÍ 1./32/50            90 : 98  
Kolín 2./32/48 Brno 5./32/41                   90  : 80 
Ostrava 4./32/44 USK Praha 3./32/48       71 : 89 
ZÁPASY PLAY OFF a O UDRŽENÍ začínají 9. 4., resp. 11. 4.
 
 
 
              

 

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář