Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY ST 18. - PO 23. 4.

23. 4. 2018
 
  PONDĚLÍ  23 .   DUBNA                                                                                      
FUTSAL
VARTA LIGA FINÁLE - 2. ZÁPAS, 3. v PÁ 27. 4. v CR
Sparta (3./46) - Chrudim (1./62)                          0 : 3  (0:0)
na Z 2:0 (2:1, 3:0) pro CHR 
 
  NEDĚLE  22.  DUBNA                                                                                      
BASKETBAL
NRS JUNIORŮ U19 - SK. A 2   
BK Teplice 2./5 (A 5./13) - TJ Sn VDF 1./5  (A 4./14)    66 : 60  (32:33) hr. v PÁ 
TJ Sn VDF 1./7  (A 4./14) - BK Kunratice 3./3 (A 6./10)  79 : 43  (36:20) hr. v NE
 
FOTBAL
FNL
FK VARNSDORF 12./22/26 - Ústí n. L. 15./23/18    1 : 0  (1:0)
Táborsko 13./23/25 - Znojmo 6./23/33                 0 : 1  (0:1)  
Olymp. Praha 9./23/29 - Fr.-Místek 14./23/22       1 : 4  (0:1)  
Třinec 5./23/36 - Vítkovice 16./22/18                   0 : 0   
 
ČLD U19, U17  
FK VDF 16./23/10 - FK Ml. Boleslav B 6./22/37        1 : 0  (0:0)  
FK VDF 15./22/9 - FK Ml. Boleslav B 8./22/37          0 : 2  (0:0)
 
ČDŽ U15, U14  
FK VDF 7./26 - FK Sokolov 2./38                            0 : 7  (0:4)
FK VDF 12./7 - FK Sokolov 1./39                           0 : 2  (0:1)  
 
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  6. ZÁPAS, 7. Z ve STŘ 25. 4. v PBC
ÚSTÍ n. L. (7./50) - Pardubice (2./55)                  88 : 87 PP (36:42; 12:11)
Z 3:3 (80:76, 75:76, 70:58, 89:91, 82:99, 88:87 PP) 
 
 
  SOBOTA  21.  DUBNA                                                                                     
BASKETBAL
NRS KADETŮ U17 - skupina A1 
BK Kondoři Liberec B 2./6/11 - TJ Sn VARNSDORF 1./6/11      93 : 69
Domácí utkání vyhrál Slovan s Kondory 103:70 a v květnu jej čeká kvalifikace o ligu.
 
FOTBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK     DEBAKL DRUHÉHO ŠTĚTÍ U LÍDRA  
Mostecký FK 1./22/51  - Štětí 2./21/45                       5 : 0  (2:0) 
VILÉMOV 6./22/34 - Žatec 11./21/26                         2 : 0  (1:0) 
JÍLOVÉ 8./20/33 - Krupka 5./22/37                            2 : 0  (1:0) 
MODRÁ 15./22/22 - Srbice 4./20/37                           2 : 4  (0:3) 
 
I. A TŘÍDA ÚK - A   OLDŘICHOV ZNOVU DO ČELA 
Střekov 8./16/27 - Oldřichov 1./17/44                0 : 6  (0:2)  
Lovosice 2./18/43 Křešice 12./18/18               1 : 2  (0:0) po PK 2:4  
Č. KAMEN. 3./18/38 - Libouchec 6./18/30          1 : 0  (1:0) 
Libochovice 13./17/10 - FK JUN. DĚČÍN 4./18/37    2 : 4  (1:4)
RUMBURK 7./17/27 - Bohušov. 5./18/31              2 : 3  (1:2) po PK 5:6  
BENEŠOV 11./17/18 (N) - V. Březno 14./18/1       6 : 1  (3:1) 
 
I. B TŘÍDA ÚK - A   JIŘÍKOV KLOPÝTL 
Chuderov 1./16/39 BŘEZINY 12./17/18 (N)      3 : 1  (1:1)  
ŠLUKNOV 2./16/35 - Svádov 8./18/24               6 : 2  (2:0)
DOBKOV. 3./18/35 (N) H. PODLUŽÍ 13./17/11 5 : 2  (1:2)  
HEŘMANOV 14./18/9 Un. DĚČÍN 4./17/33          1 : 3  (1:0)
JIŘÍKOV 5./17/32 Hostovice 6./17/31                1 : 3  (1:2)
 
ČFL
Chrudim 1./24/57 - Vyšehrad 7./24/41               0 : 1  (0:1)  
Král. Dvůr 11./24/36 - Vltavín 2./24/51              0 : 1  (0:0)           
Převýšov 10./24/36 - DOBROVICE 8./24/37          1 : 0  (0:0) 
Písek 6./24/41 - BROZANY 14./24/31                   4 : 2  (2:0)  
LITOMĚŘICKO 15./24/31 - BENÁTKY 16./24/29      2 : 3  (2:1) po PK 3:4  
DOHRÁVKA
Vltavín 2./23/48 - Nymburk 18./23/9                 3 : 0  (1:0) 
 
DIVIZE B   ČESKÁ LÍPA NABÍRÁ ZTRÁTU  
Hrobce 15./22/8 Velvary 1./21/49                     0 : 2  (0:2) 
NOVÝ BOR 16./22/1 Český Brod 2./22/46        1 : 3   (1:0) 
Neratovice 9./22/38 - Kladno 3./22/45               0 : 2  (0:1) 
Ostrá 4./22/42 Hostouň 6./21/40                       1 : 2  (1:1) 
Rakovník 13./22/24 - Louny 11./22/30                  1 : 0  (0:0) 
ČESKÁ LÍPA 14./22/21 Meteor Praha 12./22/29   0 : 3  (0:1) 
DOHRÁVKA
Ostrá 3./21/42 - Rakovník 13./21/21                  1 : 2  (0:1) po PK 4:5
 
DIVIZE C   PÁTÁ PORÁŽKA CHRASTAVY V ŘADĚ 
Vykáň 15./22/22 Živanice 1./22/50                   2 : 6  (1:2) 
Vys. Mýto 2./22/43 - Kratonohy 10./22/32           3 : 1  (1:0)  
Kolín 3./22/40 - Turnov 13./22/26                      3 : 0  (2:0) 
CHRASTAVA 14./22/24 MŠENO 5./22/38              0 : 2  (0:0) 
Dvůr Králové 11./22/29 - Brandýs n. L. 7./22/34     1 : 0  (0:0) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Žel. Brod 7./19/21 V. Hamry 1./19/49              0 : 1  (0:1)     
Přepeře 2./19/44 - Višňová 4./19/35                  4 : 0  (2:0)
Bílý Kostel 9./18/17 SKALICE 3./18/37            0 : 8  (0:5)  
Rovensko 8./18/18 Doksy 5./19/29                   2 : 2  (0:1) 
Sedmihorky 10./17/16 - Hrádek 6./18/24             1 : 2  (1:1) 
Frýdlant 11./19/15 - Semily 12./18/9                   2 : 3  (0:0)
        
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  6. ZÁPAS
Svitavy (5./47)  - DĚČÍN (4./49)                            84 : 69  (42:33) 
Z 4:2 (92:80, 64:61, 82:69, 77:78, 61:84, 84:69) pro SVI a POSTUP do SMF
 
 
 
 
  ODEHRÁNO  v  TÝDNU    
 
  PÁTEK   20.  DUBNA                                                                                        
FUTSAL
VARTA LIGA FINÁLE - 1. ZÁPAS
Chrudim (1./62) - Sparta (3./46)                         2 : 1   (0:1), 2. Z v PO v hale SPA
 
   ČTVRTEK  19.  DUBNA                                                                                    
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  5. ZÁPAS
Pardubice (2./55) - ÚSTÍ n. L. (7./50)              99 : 82  (49:46)
Z 3:2 (76:80, 76:75, 70:58, 89:91, 99:82) pro PCE, 6. Z v NE 22. 4. v ÚL
 
  STŘEDA  18.  DUBNA                                                                                       
FOTBAL
DOHRÁVKY
ČFL      Vltavín 2./23/48 - Nymburk 18./23/9     3 : 0  (1:0) 
DIV B   Ostrá 3./21/42 - Rakovník 13./21/21     1 : 2  (0:1) po PK 4:5
KP ÚK  Krupka 4./21/37 - Perštejn 9./20/27         0 : 2  (0:0)
 
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE 
DĚČÍN (4./49) - Svitavy (5./47)                          84: 61  (43:28)
Z 3:2 (80:92, 61:64, 82:69, 77:78, 84:61) pro SVI, 6. Z v SO 21. 4. ve SVI
 
Opava (3./52) Olomoucko (6./45)              93 : 63  (45:36)
Z 4:0 (94:88, 89:71, 96:73, 93:63) a POSTUP pro OPA 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář