Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. FL ČR 2018 - 2019

22. 9. 2018
 
 1. FL    9. KOLO  PÁ 21. - PO 24. 9.  vybrané zápasy
 
Sparta 1./23 - Liberec 10./10           4 : 1   (3:0)
   G: Tetteh 2, Stanciu 2 - Potočný
Slavia 2./21 - Bohemians 7./11       v NE od 18.00
Jablonec 9./10 - Plzeň 3./21          v PO od 18.00 
Zlín 4./19 - Ostrava 5./19                   1 : 2  (0:0)  hr. v PÁ
   G: 83. Beauguel - 62. Baroš, 65. Pazdera 
M. Boleslav 6./13 - Slovácko 13./9    5 : 1  (1:0)
   G: 80.,89. (PK) Komlichenko, 28.Mareš, 56.Přikryl, 83.Matějovský - 65.Kuchta 
Opava 14./7 (N) Teplice 12./9         2 : 0  (1:0) 
 
KANONÝŘI : 10 - Komlichenko (MLB / RUS) 
7 - Krmenčík (PLZ)
5 - VANĚČEK (TPL), Beauguel (ZLÍ), Tetteh (SPA / GHA)
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
8. KOLO  PÁ 14. - PO 17. 9.   
Slovácko 12./8/9  - Slavia 1./8/21               1 : 3   (0:2)  
Plzeň 2./8/21 Opava 14./8/4 (N)              1 : 0  (0:0) 
Ostrava 5./8/16 Sparta 3./8/20                 0 : 1  (0:0)  
Bohemians 7./8/11Zlín 4./8/19                  0 : 1  (0:0)        
Příbram 6./8/11 (N) - Olomouc 15./8/3         1 : 0  (0:0) 
Dukla 16./8/3 - Liberec 9./8/10                   2 : 0  (0:0) 
Jablonec 8./8/10 - M. Boleslav 10./8/10    0 : 3  (0:2)
Teplice 11./8/9 - Karviná 13./8/6                2 : 1  (2:0)  
 
KANONÝŘI : 8 - Komlichenko (MLB / RUS) 
7 - Krmenčík (PLZ)
5 - VANĚČEK (TPL)
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
7. KOLO   PÁ 31. - NE 2. 9.               vybrané zápasy
Slavia 1./7/18 - Plzeň 2./7/18             4 : 0  (2:0) 
  G: 3., 90.+1 Souček, 40. Stoch z PK, 72. Zmrhal 
Sparta 3./7/17 Dukla 16./7/0             2 : 0  (1:0) 
  G: 45. Tetteh, 82. Kanga    
Zlín 4./7/16 - Příbram 10./7/8 (N)           3 : 0  (3:0)  
  G: 18. Poznar, 30. a 42. Beauguel
Liberec 8./7/10 - Ostrava 5./7/16          0 : 0  
Olomouc 15./7/3  - Bohemians 6./7/11    2 : 3  (2:0) 
Opava 14./7/4 (N) - Jablonec 7./7/10    2 : 0  (1:0)   
M. Boleslav 11./7/7 Teplice 12./7/6   1 : 1  (0:0) 
  G: 50. Komlichenko z PK - 78. Hošek
 
KANONÝŘI : 7 - Krmenčík (PLZ), Komlichenko (MLB / RUS) 
4 - VANĚČEK (TPL), DIOP (OST / SENEGAL), DOLEŽAL (JNC), MATOUŠEK (PŘÍ), Kanga (SPA / GABON), Beauguel (ZLÍ / FRA)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
6. KOLO   PÁ 24. - PO 27. 8.      
Plzeň  1./6/18 - M. Boleslav 11./6/6    6 : 1  (2:1)  
  G: 21., 45.+1, 52. Krmenčík, 62. Řezník, 90., 90.+4 Řezníček - 44. Komlichenko
Teplice 12./6/5 -  Slavia  2./6/15         0 : 3  (0:0)  G: 13., 33., 59.
Ostrava  3./6/15 Dukla 16./5/0          2 : 0  (2:0)  G: 12., 43.
Bohemians 10./6/8 - Sparta 4./6/14         1 : 1  (0:0)  G: 87. - 61. 
Slovácko 8./6/9 Zlín 5./6/13                 0 : 4  (0:0)  G: 18., 27., 54., 63. 
Jablonec 6./6/10 - Olomouc 14./6/3      3 : 0  (0:0)  G: 57., 62., 89.
Příbram 9./6/8 (N) - Liberec 7./6/9       1 : 3  (0:1)  G: 50. - 33., 54., 80.  
Opava 15./6/1 (N) - Karviná 13./6/3       1 : 3  (0:1)  G: 63. - 20., 58., 82. 
 
KANONÝŘI : 7 - Krmenčík (PLZ), 6 - Komlichenko (MLB), 4 - VANĚČEK (TPL), DIOP (OST), DOLEŽAL (JNC), MATOUŠEK (PŘÍ)
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
5. KOLO  PÁ 17. - PO 20. 8.
Karviná 15./5/0 Plzeň 1./5/15                  0 : 1  (0:1)  
Sparta 2./5/13 - Příbram 7./5/8 (N)           2 : 2  (1:1)    
Slavia 3./5/12 - Jablonec 8./5/7              0 : 2  (0:1)    
Olomouc 13./5/3 - Ostrava 4./5/12              1 : 4  (0:2) 
  G: 3. Fillo, hattrick D. Diop (13., 60., 77.; 25 let, SENEGAL) - 78. Dvořák
Zlín 5./5/10 - Teplice 12./5/5                     1 : 0  (0:0) 
Dukla 16./5/0 - Slovácko 6./5/9                   1 : 2  (1:1)
  G: 15. - 13. a 90. VLG M. Chlumecký
Liberec 11./5/6 Bohemians 9./5/7            1 : 1  (0:1) 
M. Boleslav 10./5/6 Opava 14./5/1 (N)     6 : 1  (3:1) 
 G: hattrick Komlichenko (2., 21., 58. z PK; 23, RUS) 
 
KANONÝŘI : 5 - Komlichenko (MLB), 4 - VANĚČEK (TPL), Krmenčík (PLZ)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
4. KOLO  PÁ 10. - PO 13. 8.   
M. Boleslav 13./4/3 Slavia 1./4/12        0 : 1  (0:1)
Teplice 10./3/5 - Sparta 2./4/12              0 : 4  (0:4) 
Plzeň 3./4/12 - Zlín 6./4/7                       1 : 0  (0:0)
Bohemians 8./4/6 Ostrava 4./4/9             0 : 1  (0:0)
Příbram 5./4/7 (N) - Dukla 16./4/0             4 : 0  (0:0) 
Slovácko 7./4/6 Olomouc 12./4/3             3 : 1  (1:0) 
Opava 14./4/1 (N) - Liberec 10./4/5          1 : 1  (0:0)  
Jablonec 11./4/4 - Karviná 15./4/0           4 : 1  (2:0) 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
3. KOLO  PÁ 3. - PO 6. 8.   
Slavia 1./3/9 - Opava 15./3/0 (N)          3 : 1  (1:0) 
Olomouc 10./3/3 Plzeň 2./3/9             0 : 1  (0:0)   G: 88.
Sparta 3./3/9 Slovácko 11./3/3           1 : 0  (0:0) 
Zlín 4./3/7 - Jablonec 13./3/1                1 : 1  (0:0)   G: 90. - 70.
Ostrava 5./3/6 - Příbram 9./3/4 (N)          3 : 0  (1:0)   G: 5., 22., 51. M. Baroš
Dukla 15./3/0 Bohemians 6./3/6            0 : 1  (0:0)  
Liberec 8./3/4 - Teplice 7./3/5              2 : 2  (1:1) G: 35.,68.- 33.,60. Vaněček 
Karviná 16./3/0 - M. Boleslav 12./3/3     3 : 4  (1:1)  
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  PÁ 20. - PO 30. 7.   
Slavia 1./2./6  (2.) - Karviná 16./2/0 (14.)              4 : 0  (2:0)
Plzeň 2./2/6 (1.) - Liberec 10./2/3 (6.)                 1 : 0  (0:0) 
Jablonec 12./2/0 (3.) - Sparta 3./2/6 (5.)             1 : 2  (0:0)
Opava 13./2/0 (N) - Zlín 4./2/6 (10.)                       1 : 2  (1:1)
Teplice 5./2/4 (8.) - Dukla 14./2/0 (11.)                 5 : 2  (2:0) 
Příbram 6./2/4 (N) - Bohemians 11./2/3 (7.)            4 : 2  (2:0)
Ml. Boleslav 15./2/0 (9.) - Olomouc 7./2/3 (4.)      0 : 4  (0:1) 
Slovácko 8./2/3 (12.) - Ostrava 9./2/3 (13.)            2 : 1  (1:1)
 
Týmy umístěné po 30. kole na 1.- 6. místě budou hrát ve skupině o titul.
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  PÁ 20. - PO 23. 7. 
Dukla (11.) - Plzeň (1.)             1 : 3   (1:0)
Liberec (6.) - Karviná (14.)         1 : 0   (0:0)
Příbram (N) Teplice (8.)           1 : 1   (1:0)
Zlín (10.) - Ml. Boleslav (9.)       3 : 2   (0:1)
Sparta (5.) - Opava (N)             2 : 0   (1:0)
Bohemians (7.) - Slovácko (12.)   2 : 1   (2:0)
Olomouc (4.) - Slavia (2.)           0 : 3   (0:2)
Ostrava (13.) - Jablonec (3.)    1 : 0   (0:0)
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)

 

 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář