Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ČFL, DIVIZE - B, C, KP LK

18. 11. 2018
 
 ČFL   15. KOLO                                   
Písek 13./21 Zápy 1./43                        2 : 3  (1:2)  
BROZANY 17./17 - Domažlice 2./33         1 : 2  (1:1) po PK 3:4  
Vyšehrad 3./32 - Ol. Radotín 6./31          0 : 1  (0:1)  
Štěchovice 14./21 - Vltavín 4./31             2 : 0  (2:0)  
DOBROVICE 5./31 - Velvary 9./25            1 : 0  (0:0) 
K. Vary 16./17 (N) - Ústí n. Orl. 7./29       1 : 2  (1:0) po PK 1:4
Převýšov 8./26 - Benešov 10./25              0 : 3  (0:2)  
Jirny 18./15 Kr. Dvůr 11./22                  1 : 0  (1:0)    
Živanice 15./18 - LITOMĚŘICKO 12./22    0 : 1  (0:0)  
 
 
 DIVIZE B    
Motorlet 9./23 - Hostouň 1./31                1 : 2  (0:0)  
Zbuzany 2./30 - MOST. FK 15./12 (N)     4 : 1  (3:0) 
Meteor 3./28 - Rakovník 16./9                2 : 1  (2:0)  
SOUŠ 4./28 - Ostrá 11./21                       3 : 0  (3:0)  
Neratovice 5./27 - Ostrov 14./14              4 : 0  (1:0) 
Brandýs 6./27  Libiš 13./17                    1 : 2  (0:0)  
Březová 7./26 - Kladno 8./24                   2 : 1  (0:0)  
CHOMUTOV 10./23 Nymburk 12./20      3 : 2  (1:1)  po PK 3:2  PÁ
 
 
 DIVIZE C     15. KOLO  
MŠENO 1./31 Náchod 14./15               7 : 0  (3:0)  
Čáslav 2./31 - Dv. Králové 9./22             2 : 1  (2:1)   
BENÁTKY 3./28 (S) - Horky 11./21         1 : 0  (0:0)  
PŘEPEŘE 4./28 - Slatiňany 13./18 (N)      5 : 0  (4:0)  
Pardubice B 5./27 Turnov 16./10           4 : 0  (2:0) 
V. Mýto 6./26 - Čes. Brod 8./22              1 : 2  (0:0)  po PK 2:3  
Trutnov 10./22 - V.HAMRY 7./26 (N)       5 : 2  (2:0)  
Ol. HK-Kraton. 15./12 - Kolín 12./21        0 : 2  (0:1)  
 
 
 KP LK      13. KOLO - poslední podzimní SO 10 . - NE 11. 11.
DOKSY 1./32 N. BOR 4./21 (S)             3 : 1  (2:1) 
Rovensko 10./12 - Višňová 2./26             0 : 3  (0:2)  
SKALICE 3./23 - Hrádek 8./16                 1 : 1  (0:0) 
Č. LÍPA 5./21 (S- Chrastava 9./12 (S)     4 : 3  (2:3)   
Frýdlant 12./7 - Sedmihorky 6./20            0 : 0 
Bílý Kostel 11./10 - Žel. Brod 7./16           4 : 2  (1:2)  
DOHRÁVKA 14. KOLA
Žel. Brod 7./16 ČESKÁ LÍPA 6./18 (S)    17. 3. 2019
 
 
 
________________________________________________________
 
  VÝSLEDKY  DŘÍVE ODEHRANÝCH  KOL   
 
 ČFL   
  14. KOLO  SO 10. - NE 11. 11.     vybraná utkání   
Zápy 1./40 - Štěchovice 14./18              2 : 0   (2:0)  
LITOMĚŘICKO 13./19 - Vyšehrad 2./32   0 : 1  (0:1) 
Vltavín 3./31 - BROZANY 17./16             5 : 1  (4:1) 
Domažlice 4./31 Jirny 18./12               3 : 0  (1:0)
Benešov 11./22 - DOBROVICE 5./28        2 : 1  (0:1) 
Ol. Radotín 6./28 - Písek 12./21              2 : 0  (2:0)
Ústí n. Orl. 7./27 - Živanice 15./18          0 : 1  po PK 6:7
   10. KOLO  SO 13. - NE 14. 10.  
Zápy 1./29 - DOBROVICE 2./25                  2 : 1   (1:0) 
Vyšehrad 3./23 Štěchovice 12./15             2 : 1  (1:0) po PK 4:3 
Ústí n. Orl. 4./23 - Písek 13./15                  1 : 0  (1:0) 
Ol. Radotín 11./16 - Převýšov 5./22              0 : 1  (0:1)  
Vltavín 6./21 - K. Vary 15./13 (N)                 4 : 1  (2:1)   
Domažlice 7./21 - Velvary 9./18                   4 : 0  (1:0)
LITOMĚŘICKO 10./16 - Jirny 18./10             3 : 0   (0:1) 
Živanice 14./13 - BROZANY 17./12               4 : 0  (1:0) 
  5. KOLO  PÁ 7. 9. - NE 9. 9.                      výběr utkání
DOBROVICE 1./6/16 Písek 11./6/8           3 : 0   (1:0) G: na 2:0 M. Volf (26) 
Domažlice 3./6/14 Zápy 2./6/15             2 : 0   (2:0)  
Kr. Dvůr 4./6/12 - Ol. Radotín 10./6/9           0 : 1   (0:0)  po PK 2:3
Vltavín 9./6/9 - Ústí n. Orl. 5./6/12                3 : 0   (1:0)
Velvary 6./6/10 - Živanice 17./6/4                3 : 1   (1:1) VLG VEL: M. Obrtlík (37)
Karl. Vary 7./6/10 (N) - Vyšehrad 8./6/9       4 : 2   (4:0) G: na 4:0 M. Geňo (33)
Benešov 12./6/8 -  LITOMĚŘICKO 18./6/3    1 : 4   (0:3)  
Jirny 15./6/6 BROZANY 16./6/5                 3 : 2   (0:1)
   
 DIVIZE B     
       10. KOLO  SO 13. - NE 14. 10.  vybraná utkání 
Ostrá 11./13 - Hostouň 1./22                      2 : 1  (1:0) po PK 4:2
Kladno 4./18 Zbuzany  2./21                    1 : 0  (1:0)  
Brandýs 3./21 - SOUŠ 9./15                      3 : 0  (1:0) 
Neratovice 5./18 - CHOMUTOV 10./15         3 : 1  (3:1) 
Ostrov 13./12 (N) - Meteor 6./17                0 : 2  (0:0) 
Libiš 14./10 Motorlet 7./16                       2 : 1  (0:1) po PK 4:1 
MOST. FK 15./9 (N) - Březová 8./15            0 : 1  (0:1) 
  5. KOLO  PÁ 7. 9. - NE 9. 9.                     výběr utkání
Zbuzany 1./5/12 - Březová 5./5/9              1 : 0  (0:0) G: M. Lička (36)
Hostouň 4./5/9 - Brandýs 2./5/11              4 : 0  (3:0)
Nymburk 8./5/9 - Ostrov 3./5/9 (N)           1 : 0  (0:0)  
Motorlet 6./5/9 SOUŠ 14./5/6                    5 : 0  (1:0)  
Rakovník 16./5/0 - Neratovice 7./5/9           0 : 3  (0:0) 
Kladno 9./5/8 - MOSTECKÝ FK 12./5/6 (N)   2 : 0  (2:0)
Meteor 13./5/6 - CHOMUTOV 10./5/8          2 : 0  (1:0)
 
 DIVIZE C    
  
     10. KOLO SO 13. - NE 14. 10.  vybraná utkání 
Čáslav 1./22 - Trutnov 12./12                     2 : 1  (1:1) po PK 6:5
BENÁTKY 5./18 (S) - Pardubice B 2. /21       0 : 2  (0:0
V.HAMRY 3./20 (N) - Český Brod 9./15        0 : 1  (0:0) po PK 2:4
Horky n. J. 8./16 - MŠENO 6./16                   1 : 0   (1:0) 
Dvůr Králové 10./14 - V. Mýto 7./16             1 : 0   (0:0 )
Kolín 13./12 PŘEPEŘE 4./19                       1 : 3   (0:0 )
   5. KOLO  SO 8. 9. - NE 9. 9. výběr utkání
Č. Brod 13./5/4 Čáslav 1./5/12                 1 : 2  (0:0) po PK 6:7
V.HAMRY 2./5/11 (N)  Dv. Král. 14./5/4   4 : 2  (1:2)
Ol. HK/Krat. 16./5/2 PŘEPEŘE  3./5/11     0 : 1 (0:1)
MŠENO 4./5/10 Pardubice B 8./5/6          0 : 1  (0:1)
Slatiňany 12./5/5 (N) - Kolín 5./5/10               0 : 1  (0:1) 
V. Mýto 6./5/9 Trutnov 11./5/6                      5 : 2  (2:2)
Náchod 10./5/7 - BENÁTKY  7./5/9 (S)             2 : 1  (2:0)
TURNOV 15./5/3 - HORKY n. J. 9./5/8 (N)    2 : 4  (0:2)
 
 KP LK      
   14. KOLO  SO 3. - NE 4. 11.  
Hrádek 8./15 DOKSY 1./29                     2 : 2  (2:1)  
Višňová 2./23 - Frýdlant 12./6                  5 : 1  (3:0)  
Sedmihorky 5./19 - SKALICE 3./22            3 : 2  (1:2)
N. BOR 4./21 (S) - Bílý Kostel 11./7          3 : 0  (2:0) 
Žel. Brod 7./16 ČESKÁ LÍPA 6./18 (S)  NEDOHRÁNO - KOLAPS HL. SUDÍHO 
Chrastava 9./12 (S) Rovensko 10./12       0 : 1  (0:0)  
   10. KOLO  SO 13. - NE 14. 10.   
DOKSY 1./24 - Rovensko 9./9                     3 : 1  (0:1)  
SKALICE 2./18 - Chrastava 8./11 (S)            5 : 1  (0:1)  
Višňová 3./18 - Hrádek 10./8                      1 : 3 (1:0) 
Frýdlant 11./6  - Žel. Brod 4./15                   1 : 3  (0:1) 
Sedmihorky 5./15 - N. BOR 6./14 (S           2 : 2  (2:1)
Bílý Kostel 12./3 ČESKÁ LÍPA 7./14 (S)       1 : 2  (0:1)
  5. KOLO  SO 8. 9. - NE 9. 9. 
DOKSY 1./4/12 Frýdlant 10./4/3             3 : 0  (0:0)  
SKALICE 2./4/9 - Višňová 3./4/9              5 : 1  (2:0)
CHRASTAVA 8./4/4 (S- Žel. Brod 4./4/7     1 : 1  (1:1)
Rovensko 11./4/3 - NOVÝ BOR 5./4/7 (S)    1 : 4  (0:2)    
Bílý Kostel 12./4/0 - Sedmihorky 6./4/6       2 : 4  (1:3)
ČESKÁ LÍPA 7./4/5 (S) - Hrádek 9./4/4        1 : 1  (1:0)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář