Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ČFL, DIVIZE, KP LK od 19. 9. do 7.10

13. 10. 2018
 ČFL    
9. KOLO  SO 6. - NE 7. 10.  
K. Vary 14./13 (N) - Zápy 1./26                     0 : 1   po PK 6:7 
DOBROVICE 2./25 - Ol. Radotín 10./16         3 : 2   (2:1)
BROZANY 16./12 - Vyšehrad 3./21               0 : 1    (0:1)  
Král. Dvůr 9./16 - Ústí n. Orl. 4./20               3 : 0   (2:0) 
Převýšov 5./19 LITOMĚŘICKO 13./13          3 : 1   (2:0) 
Velvary 6./18 - Vltavín 7./18                         4 : 2   (1:1)
Benešov 15./13 - Domažlice 8./18                 3 : 1   (1:0)  
Jirny 18./10 - Živanice 17./10                       1 : 0  (0:0) po PK 5:4
8. KOLO  PÁ 28. - NE 30. 9.      vybraná utkání
Zápy 1./24 Velvary 9./15                        0 : 4  (0:1)
LITOMĚŘICKO 11./13 - DOBROVICE 2./22  3 : 1  (2:0)         hr. v PÁ
Ústí n. Orl. 3./20 - Štěchovice 15./11         3 : 0  (0:0)    
Vltavín 4./18 - Benešov 16./10                    2 : 0  (1:0) 
Domažlice 5./18 - Kr. Dvůr 12./13               2 : 0  (2:0)     
Vyšehrad 6./18 - Jirny 18./8                       3 : 0  (1:0)    
Živanice 17./9 - Převýšov 7./16                  1 : 0   po PK 5:4, hr. v PÁ 
Písek 10./15 - BROZANY 14./12                  2 : 3  (1:1) po PK 4:5, hr. v PÁ
7. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.      vybraná utkání
Benešov 16./10 Zápy 1./24                           1 : 2   (1:2)
DOBROVICE 2./22 Živanice 18./7                  2 : 1   (1:1) 
Domažlice 5./15 - Ústí n. Orl. 3./17                 1 : 2  (1:0) po PK 5:6
Kr. Dvůr 9./13 - Vltavín 4./15                           0 : 2   (0:2)
Převýšov 6./15 Vyšehrad 7./15                      3 : 0   (1:0) 
K. Vary 11./12 (N) - LITOMĚŘICE 14./10          3 : 2   (2:2) po PK 6:5 
   G: 11., 31.- 43., 45.
BROZANY 15./10 - Štěchovice 13./11               2 : 1  (1:0) 
PŘEDEHR. 17. KOLO  ST. 19. 9.
Živanice 18./8/7 - Zápy 1./8/21                      1 : 3  (1:1)
DOBROVICE 2./8/19 - Ústí n. Orl. 4./8/15    5 : 2  (2:2)
Vyšehrad 3./8/15 - Vltavín 7./8/12                 3 : 2  (3:2)
Písek 12./8/11 - Domažlice 5./8/14                   1 : 0  (0:0)
BROZANY 17./8/7 - Benešov 14./8/10               2 : 1 (1:1) PK 6:5
LITOMĚŘICKO 15./8/9 - Ol. Radotín 11./8/11    3 : 2  (1:1)
 
 
 DIVIZE B    
9. KOLO  SO 6. - NE 7. 10.  vybraná utkání 
Hostouň 1./21 Nymburk 11./12                6 : 0  (2:0)  
Zbuzany  2./21 Ostrov 12./12 (N)             6 : 0  (2:0) 
Motorlet 4./15 - Brandýs 3./18                    1 : 0  (0:0)  po PK 11:10
Rakovník 16./3 - Kladno 5./15                     1 : 2  (1:2)
SOUŠ 7./15 - Neratovice 6./15                    4 : 1   (2:0) 
CHOMUTOV 8./15 Březová 10./12             3 : 2  (2:1)
Meteor 9./14 - Libiš 15./8                           1 : 0  (0:0)
Ostrá 13./11 MOST. FK 14./9  (N)             4 : 0  (2:0) 
8. KOLO  PÁ 28. - NE 30. 9.
Kladno 6./12 - Hostouň 1./18                      1 : 2  (0:2)  
Libiš 13./8 Zbuzany 2./18                          0 : 3  (0:1)  
Brandýs 3./17 Meteor 12./11                   2 : 1  (1:0) 
Neratovice 4./15 - Motorlet 5./13                 1 : 0           po PK 7:6
Březová 7./12 - SOUŠ 10./12                       0 : 2  (0:1)  
Ostrov 8./12 (N) Rakovník 16./3                1 : 3  (0:2)
Nymburk 9./12 - Ostrá 14./8                       0 : 1          po PK 5:6  
MOST. FK 13./9  (N) CHOMUTOV 11./12    2 : 1  (0:1) po PK 10:9
7. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.  
Hostouň 1./15 Ostrov 7./12 (N)                   7 : 1   (2:0)
Zbuzany 2./15 Brandýs 3./14                      3 : 2   (1:1) 
Meteor 10./11 - Neratovice 4./13                   2 : 1   (0:0) po PK 7:6
Motorlet 5./12  Březová 6./12                        1 : 2   (0:1)
Ostrá 15./6 - Kladno 8./12                              2 : 1   (0:1) po PK 5:3
Nymburk 9./11 - MOST. FK 14./7 (N)              3 : 2   (1:2) po PK 11:10  
SOUŠ 12./9 CHOMUTOV 11./11                    1 : 3   (1:0) 
Rakovník 16./0 - Libiš 13./8                           1 : 2   (1:0)
 
 
 DIVIZE C    
9. KOLO SO 6. - NE 7. 10.  vybraná utkání 
V. Mýto 6./16 Čáslav 1./20                        1 : 2  (0:1) po PK 1:4
V.HAMRY 2./19 (N) Kolín 10./12               1 : 0  (0:0) 
Trutnov 13./11 - BENÁTKY 3./18 (S)           0 : 1  (0:1)  
Pardubice B 4./18 - PŘEPEŘE 7./16               4 : 1  (2:0) 
MŠENO 5./16 - Dvůr Králové 12./11             1 : 0  (0:0) 
8. KOLO PÁ 28. - NE 30.9.  vybraná utkání
Čáslav 1./18 - MŠENO 7./13                       1 : 2  (0:1) 
Turnov 15./7 V.HAMRY 2./16 (N)              0 : 1           po PK 3:4
PŘEPEŘE 3./16 - Trutnov 11./11                 1 : 2  (0:1) po PK 5:6
BENÁTKY 4./15 (S) - V. Mýto 5./15               0 : 1  (0:1)
Kolín 9./12 - Pardubice B 6./15                    1 : 2  (0:0)  po PK 4:2  
HORKY n.J. 8./13 (N) - Náchod 13./9           3 : 0  (1:0)    
7. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.   vybraná utkání
Ol. HK / Kraton. 16./2 - Čáslav 1./18             0 : 2  (0:0)  
MŠENO 7./10 - BENÁTKY 2./15 (S)                   2 : 3  (1:2) 
V.HAMRY 4./14 (N) - Slatiňany 10./9 (N)          3 : 2  (1:0) po PK 4:1
V. Mýto 6./12 - PŘEPEŘE 3./15                        2 : 1  (0:0) po PK 4:3
Trutnov 11./9 - Pardubice B 5./14                   0 : 2  (0:0) 
Čes. Brod 14./7 - HORKY n.J. 8./10 (N)          4 : 1  (1:0) 
 
 
 KP LK      
9. KOLO  SO 6. - NE 7. 10.    
ČESKÁ LÍPA 7./11 (SDOKSY 1./21      2 : 0   (1:0)
Bílý Kostel 12./3 Višňová 2./18             1 : 2   (1:2) 
Rovensko 9./9 - SKALICE 3./15              2 : 3  (2:1)
Žel. Brod 6./12 - Sedmihorky 4./14           2 : 2   (0:1)
N. BOR 5./13 (S) - Hrádek 11./5              2 : 0   (1:0)
Chrastava 8./11 (S) - Frýdlant 10./6         4 : 0  (1:0)
8. KOLO  SO 29. - NE 30. 9.    
DOKSY 1./7/21 - Bílý Kostel 12./7/3              7 : 1  (2:0)
Višňová 2./7/15 - N. BOR 6./7/10 (S)            1 : 0  (0:0) 
Sedmihorky 3./7/13 - Chrastava 9./7/8 (S)    1 : 1  (0:1)  
SKALICE 4./7/12 - ČESKÁ LÍPA 8./7/8 (S)        4 : 3  (2:0)  
Hrádek 11./7/5 - Žel. Brod 5./7/11                 1 : 1  (0:0)
Frýdlant 10./7/6 - Rovensko 7./7/9                 0 : 1  (0:0) 
7. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.    
DOKSY 1./6/18 - Višňová 3./6/12              2 : 1 (1:0) 
Rovensko 10./6/6 - Sedmihorky 2./6/12       1 : 3  (0:2)  
Žel. Brod 4./6/10 N. BOR 5./6/10 (S)           3 : 1  (1:1)      
Bílý Kostel 12./6/3 - SKALICE 6./6/9               5 : 4  (3:1)   
ČESKÁ LÍPA 7./6/8 (S) - Frýdlant 9./6/6         3 : 0  (3:0)
Chrastava 8./6/7 (S- Hrádek 11./6/4           2 : 0  (0:0)  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář