Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

KP ÚK, I. A TŘÍDA, I. B TŘÍDA

22. 9. 2018
 
 KP ÚK   7. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.      vybraná utkání
 
H. Jiř./Litv. 11./8 - VILÉMOV 1./19             0 : 1 (0:0) 
    G:  Ruszó
Kadaň 13./6 - Louny (S2./19                   0 : 2  (0:0)   
Krupka 3./15 - Dobroměřice 11./4 (N)         1 : 0  (0:0)       
Srbice 4./14 JÍLOVÉ 8./9                           7 : 0  (4:0)     
Lovosice 6./13 (NMODRÁ/Hr. 16./2 (S)    1 : 0  (0:0)    
Žatec 5./14 - Brná 7./11                             3 : 1  (1:0)              
 
 
 I. A TŘÍDA   5. KOLO  SO 22. 9.
 
RUMBURK 11./3 - Roudnice 1./15              4 : 6  (1:4)
   G RBK: Chlada 2, Demeter, Gebauer
Oldřichov 6./9 - Neštěmice 2./14                  1 : 3  (0:3)  
Střekov 12./2 - Chuderov 3./14 (N)             4 : 5  (0:3)  
Jun.DĚČÍN 8./7 Křešice 4./9                    v NE od 16.30
Bohušovice 9./5 - Libouchec 5./9                  1 : 0  (0:0)  
Proboštov 7./9 - Č. KAMENICE 13./1             1 : 0  (1:0)
Mojžíř 10./4 - BENEŠOV 14./1                      7 : 0  (3:0)   
 
 
 I. B TŘÍDA   5. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.   vybraná utkání  
 
ŠLUKNOV 1./12 - Union DĚČÍN 6./7      v NE od 14.00
Trmice 7./7 Hostovice 2./12                     0 : 6  (0:4)   
Chlumec 5./9Unčín 3./11 (N)                  1 : 2  (1:1)  
DOBKOVICE 10./5 - Meziboří 4./11 (N)      2 : 3  (0:2)  
JIŘÍKOV 8./6 - BŘEZINY 9./6                   3 : 6  (2:3) 
   G: Průcha, Hausler, Horák - Šindelář 3, Žák 2, Líbal
 
 
 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 KP ÚK   6. KOLO  SO 15. - NE 16. 9.      vybraná utkání
VILÉMOV 1./6/18 - Štětí 9./6/8                   1 : 0  (1:0)   G: 25. Buryánek
Louny 2./6/16 (S) - H. Jiř./Litv. 10./5/8          6 : 1  (2:0) 
JÍLOVÉ 8./6/9 - Krupka 3./6/15                      1 : 5  (1:1)  
MODRÁ/Hrobce 15./6/2 (S) - Srbice 4./6/11      2 : 1 (1:1) po PK 5:4 
Brná 5./6/11 - Perštejn 13./6/6                       1 : 3  (1:1)  
Modlany 14./6/4 - Žatec 6./6/11                      5 : 1  (2:1)
Litoměřicko B 16./6/2 - Lovosice 7./6/10 (N)     2 : 1 (1:1) po PK 5:4 
 
DOHRAVKA 3. KOLA
H. Jiř./Litv. 10./5/8 - MODRÁ/Hrobce 15./5/0 (S)   3 : 1 (2:1) hr. ve STŘ 
 
 
 I. A TŘÍDA   4. KOLO  SO 15. - NE 16. 9.
Roudnice  1./4/12 Střekov 11./3/2               4 : 3  (1:3)  
Neštěmice 2./4/11 Jun.DĚČÍN 7./4/7            6 : 2  (0:2) 
Chuderov 3./4/11 (N) - Č. KAM. 12./4/1          2 : 1  (1:0) 
Křešice 4./4/9 - Bohušovice 10./4/2                  4 : 1  (1:0)  
Libouchec 5./4/9 RUMBURK 9./4/3               3 : 0  (1:0) 
BENEŠOV 14./4/1 - Oldřichov 6./4/9                 1 : 3  (1:2)
 
 
 I. B TŘÍDA   4. KOLO  SO 15. - NE 16. 9.
Hostovice 3./4/9 - ŠLUKNOV 1./4/12            0 : 2  (0:1) 
BŘEZINY 11./4/3 - Chlumec 2./4/9                   1 : 3  (1:1) 
Unčín 4./4/8 (N) - Dubí 13./4/3 (12. ve sk. B)     5 : 4  (1:4) 
Meziboří 5./4/8 (N) - JIŘÍKOV 8./4/6                4 : 0 (2:0) 
Union DĚČÍN 6./4/7 - Vel. Březno 14./4/0          2 : 1  (2:1) 
Svádov-Olš. 10./4/4 Trmice 7./4/7                  1 : 2  (1:1) po PK 2:4
Chabařovice 12./4/3 - DOBKOVICE 9./4/5          8 : 3  (2:2) 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 KP ÚK    5. KOLO  SO  8. - NE 9. 9.   vybraná utkání
Žatec 9./5/8 - VILÉMOV 1./5/15                  2 : 4  (0:2) 
  G: 73., 77. - 13. a 36. Kučera, 90. Jirchář, 91. Hoke
Štětí 7./5/8 Louny 2./5/13  (S)                    3 : 2  (1:1) po PK 5:4
Krupka 3./5/12 - MODRÁ/Hrobce 15./5/0 (S6 : 1  (1:0) 
Srbice 4./5/10 - Lovosice 6./5/9 (N)                 2 : 1  (0:0) 
Kadaň 11./5/6- JÍLOVÉ 5./5/9                         1 : 3  (0:1)
 
 I. A TŘÍDA   3. KOLO  SO  8. - NE 9. 9.
Č. KAMENICE 12./3/1 - Roudnice 1./3/9         2 : 3  (1:1) 
Mojžíř 13./3/1 - Chuderov 2./3/8 (N)              1 : 2  (1:1) po PK 4:5 
Bohušovice 10./3/2 - Neštěmice 3./3/8           1 : 2  (0:1) po PK 1:5 
Jun.DĚČÍN 4./3/7 Oldřichov 7./3/6                  2 : 1  (1:1)
RUMBURK 8./3/3 - Křešice 5./3/6                    4 : 2  (2:0)
  G RBK: Burda 2, Chlada, Demeter
Střekov 11./3/2 - Libouchec 6./3/6                   2 : 1  (0:1) po PK 3:1 
Proboštov 9./3/3 - BENEŠOV 14./3/1                2 : 0  (1:0)  
 
 I. B TŘÍDA   3. KOLO  SO  8. - NE 9. 9.
ŠLUKNOV 1./3/9 - Svádov-Olš. 11./3/3        4 : 0  (1:0) 
  G: Mladek, Knížek, Didi, Mikula
Vel. Březno 13./3/0 - Hostovice 2./3/9           1 : 2  (1:0) 
Chlumec 3./3/6 - Meziboří 7./3/5 (N)             5 : 1  (3:0)
JIŘÍKOV  4./3/6 - Chabařovice 14./3/0        2 : 1  (1:1)
  G JKV: Altman, Šolc
BŘEZINY 10./3/3 - Unčín 5./3/5 (N)                2 : 3  (2:0) 
DOBKOVICE 6./3/5 Union DĚČÍN 9./3/4        3 : 2  (0:1) po PK 5:4 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 
 KP ÚK    4. KOLO  SO  1. - NE 2. 9.   VILÉMOV DEKLASOVAL PERŠTEJN  
VILÉMOV 1./4/12 Perštejn 13./4/3             7 : 0  (4:0)  
   G: Kučera 3, Luňak 2, Havel, Hošek
Louny 2./4/12 (S) - Žatec 5./4/8                    2 : 1  (0:0)
Lovosice 4./4/9 (N) - Krupka 3./4/9               3 : 2  (2:2) 
Litoměřicko B 16./4/0 - Srbice 6./4/7                1 : 4  (1:0) 
Dobroměřice 11./4/4 (N) - Štětí 7./4/6              2 : 0  (0:0)
JÍLOVÉ 8./4/6 - H. Jiř./Litv. 14./3/2                  2 : 0  (0:0)  
5. KOLO SO  8. 9. 
Žatec 5./4/8 - VILÉMOV 1./4/12,  Štětí 7./4/6 -  Louny 2./4/12 (S) 
 
 I. A TŘÍDA   2. KOLO  SO  1. - NE 2. 9.   RUMBURK DÁL ČEKÁ NA BODY 
Křešice 1./2/6 - Střekov 14./2/0                     8 : 3  (2:2) 
Chuderov 2./2/6 (N) - Proboštov 13./2/0         4 : 1  (2:1)  
Neštěmice 3./2/6RUMBURK 12./2/0           6 : 3  (2:1) 
Roudnice 4./2/6 - Mojžíř 12./1/0                    1 : 0  (0:0)  
Oldřichov 5./2/6 - Bohušovice 8./2/1              2 : 1  (1:1)  
Libouchec 6./2/5 - Č. KAMENICE 9./2/1            3 : 2  (0:0) po PK 3:1 
BENEŠOV 10./2/1 - Jun.DĚČÍN 7./2/4               2 : 3  (1:1) po PK 2:4 
 
 I. B TŘÍDA   2. KOLO  SO  1. - NE 2. 9.   ŠLUKNOV VENKU NEZAVÁHAL 
Dubí 10./2/3 (12. ve sk. B) - ŠLUKNOV 1./2/6   0 : 3  (0:0)   
Hostovice 2./2/6 - DOBKOVICE 7./2/3                3 : 0  (1:0)
Meziboří 3./2/5 (N- BŘEZINY 5./2/3                 2 : 1  (1:1)
Chlumec 4./2/3 - Chabařovice 14./2/0                  1 : 7  (1:2) 
Union DĚČÍN 9./2/3 - JIŘÍKOV  6./2/3                1 : 3  (0:1)
Svádov - Olšinky 8./2/3 - Vel. Březno 13./2/0        3 : 0  (0:0)   
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 
 KP ÚK   3. KOLO SO  25. - NE 26. 8.   ŠŤASTNÝ ZÁVĚR VILÉMOVA  
Perštejn 8./3/3 - Louny 1./3/9 (S)                     0 : 4  (0:0) 
Krupka 2./3/9 Srbice 7./3/4                            3 : 2  (1:0)  
Brná 10./3/3 - VILÉMOV 3./3/9                       2 : 3  (0:1) 
   G: 30. Buryanek, 54. Kučera, 90.+3. Havel - 81. Králík, 87. Zeman
Žatec 4./3/8 Dobroměřice 13./3/1 (N)               2 : 1  (0:1) po PK 5:3
Štětí 5./3/6 - JÍLOVÉ 9./3/3                                 4 : 1  (2:1)  
Kadaň 11./3/3 - Lovosice 6./3/6 (N                     2 : 0  (1:0)  
H. Jiř./Litv. 12./2/2 - MODRÁ/Hrobce 16./2/0 (S)    ODLOŽENO 
 
 I. A TŘÍDA  1. KOLO  SO  25. - NE 26. 8.   RUMBURK VEDL, ALE PROHRÁL   
Chuderov (N) - BENEŠOV (11.)                 4 : 1  (0:0) 
Mojžíř (8.) - Libouchec (4.)                      1 : 4  (0:3) 
Křešice (12.) - ČESKÁ KAMENICE (3.)       3 : 1  (1:1)
Proboštov (7.) - Roudnice (N                 1 : 3  (0:1) 
RUMBURK (6.) - Oldřichov (2.)               3 : 4  (3:2)
   G: za domácí v 6. Demeter, 8. Chlada, 36. Burda, ČK již ve 3. Černý
Bohušovice (9.) - Jun. DĚČÍN (5.)             1 : 2  (0:1) po PK 2:4 
 
 I. B TŘÍDA   1. KOLO  SO  25. - NE 26. 8.  MAZÁCKÝ VSTUP ŠLUKNOVA  
JIŘÍKOV (6.) - Hostovice (3.)                  0 : 1  (0:1) 
Chlumec (11.) - Union DĚČÍN (4.)             2 : 3  (1:1)  
BŘEZINY (10.)- Chabařovice (5.)              4 : 2  (2:1) 
DOBKOVICE (7.) - Svádov - Olšinky (8.)    3 : 0  (2:0)  
ŠLUKNOV (2.) - Trmice (9.)                   9 : 1 (5:0) 
  G: za domácí Švec 3, Mládek 2, P. Svoboda, Mikula, Schneider, Zabilka
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 
 KP ÚK    VILÉMOV SE PROSADIL AŽ V ZÁVĚRU PROTI DESETI   
2. KOLO  SO 18. - NE 19. 8.  
Litoměřicko B 14./2/0  (13.) - Krupka 1./2/6 (10.) 2 : 4  (1:4)  
Louny 2./2/6  (S) - Brná 10./2/3 (6.)                    4 : 0  (2:0) 
VILÉMOV 3./2/6 (3.) - Modlany 12./2/0 (9.)        3 : 2  (1:1) 
  G: 40. Vavroušek, 83. Kučera, 84. Havel, v 88. nedal Havel PK - 25. Ludík,
  77. Vavrinec, 81. ČK Gutsch
JÍLOVÉ 9./2/3 (7.) Žatec 4./2/6  (12.)                 0 : 1  (0:1)  
Lovosice 5./2/6 (N) - H. Jiřetín/Litv. 10./2/2 (11.)  2 : 1  (1:1)  
Srbice 6./2/4 (4.) - Kadaň 16./2/0 (8.)                    7 : 1  (3:1)  
MODRÁ/Hrobce 15./2/0  (S) - Štětí 7./2/3 (2.)         0 : 4  (0:3)  
 
1. KOLO  SO  11. -  NE 12. 8.   
Štětí (2.) - Lovosice (N)                             0 : 1  (0:1) 
VILÉMOV (3.)Litoměřicko B (13.)           5 : 1  (2:0) 
H. Jiřetín/Litv. (11.) - Srbice (4.)                4 : 3  (0:1) po PK 4:3
Perštejn (5.) - JÍLOVÉ (7.)                         1 : 2  (0:1) 
Brná (6.) - Dobroměřice (N)                      2 : 1  (1:0)  
Kadaň (8.) - Krupka (10.)                          0 : 5  (0:5)
Modlany (9.) - Louny (S)                           0 : 2  (0:1)  
Žatec (12.) - MODRÁ (16.)/Hrobce (S)        5 : 1  (1:0) 
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář