Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

KRAJSKÝ FOTBAL od 22. 9.

18. 11. 2018
 
VÍKEND SO 10. - NE 11. 11. 
 
 KP ÚK       15. KOLO                               vybraná utkání 
Louny 1./43 VILÉMOV 3./32                2 : 1   (1:1)
Srbice 2./34 - Štětí 4./29                         3 : 1   (1:0)   
Krupka 5./27 - Hor. Jiř./Litv. 9./19             3 : 2   (0:2)   
Lovosice 6./27 - Žatec 12./15                    3 : 2   (0:1) po PK 8:7
Dobroměřice 13./14 Modlany 7./26          1 : 3   (1:1) 
JÍLOVÉ 15./12 - Brná 8./24                       1 : 4   (1:3)  
MODRÁ/Hr. 16./9 (S) - Perštejn 14./13       4 : 1  (2:0)   
 
 
 I. A TŘÍDA   13. KOLO                         vybraná utkání
Neštěmice 1./32 - Č. KAMENICE 6./18       3 : 1  (2:1)   
Oldřichov 2./30 - Střekov 10./16               2 : 1  (0:1)
Roudnice 3./30 - Chuderov 5./22               4 : 3  (2:2)   
Libouchec 4./26 - Proboštov 7./18              3 : 1  (1:0)   
Bohušovice 11./15 - BENEŠOV 14./4          6 : 1  (3:0)   
Jun. DĚČÍN 12./15 - RUMBURK 13./10      1 : 1 (1:1)     
 
 
 I. B TŘÍDA    12. KOLO                     
ŠLUKNOV 1./35 Unčín 8./20                6 : 1  (3:0)    
Chabařovice 10./17 - Meziboří 2./27          1 : 3  (0:2)
Hostovice 3./25 Chlumec 4./25              3 : 2  (0:0)  po PK 5:4
Union DĚČÍN 5./22 BŘEZINY 11./16       5 : 2  (1:2)  NEDOHRÁNO
Dubí 12./7 DOBKOVICE 6./21                 1 : 7  (1:2)
Svádov-Olš. 7./20 - JIŘÍKOV 9./19           3 : 2  (2:1)  po PK 5:4  
Trmice 13./7 - Velké Březno 14./6             1 : 8  (0:3)
 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
5., 10. KOLA KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ
 
 KP ÚK    
   14. KOLO                               vybraná utkání 
Litoměřicko B 10./18 - Louny (S1./40   2 : 3  (1:2)  
VILÉMOV 2./32 - Dobroměřice 12./14   0 : 1  (0:0) po PK 3:4       
Žatec 13./14 - Srbice 3./31                     0 : 4  (0:3)
Štětí 4./29 - Krupka 6./24                      4 : 1  (3:0)   
Perštejn 14./13 - Lovosice 5./25             1 : 2  (1:0)  po PK 2:4 
Modlany 7./23 JÍLOVÉ 15./12               2 : 1  (1:0)  
Brná 8./21 - MODRÁ/Hr. 16./6 (S)          4 : 2  (2:1)  
   13. KOLO                                                vybraná utkání 
Dobroměřice 12./12 - Louny (S1./37         0 : 1  (0:0)  
JÍLOVÉ 13./12 VILÉMOV 2./31                2 : 1  (1:0) po PK 4:3  
Srbice 3./28 - Perštejn 15./12                    5 : 1  (3:1)  
Kadaň 14./12 Štětí 4./26                          1 : 3  (1:2)
MODRÁ/Hr. 16./6 (S) - Modlany 7./20          1 : 4  (0:0) 
   12. KOLO                                    vybraná utkání
Louny (S1./34 JÍLOVÉ 15./10                  2 : 0  (2:0)
VILÉMOV 2./30 - Modrá/Hrobce 16./6        3 : 2   (1:0)  
  G VIL: 41., 57. Kurel 2, 60. Havel - 46. Polívka, 91. Stožický 
Brná 9./15 - Srbice 3./25                            1 : 4  (0:4) 
Štětí 4./23 - H. Jiř./Litv. 8./17                       6 : 1  (3:0) 
Modlany 7./17 - Lovosice 5./23                     2 : 3  (0:2) po PK 6:7
Perštejn 14./12 - Krupka 6./21                      0 : 0  (0:0)
  
   10. KOLO  SO 13. - NE 14. 10.              vybraná utkání
 20-ka NEPROHRANÝCH DUELŮ VILÉMOVA V ŘADĚ V KP     ZŮSTALA  SNEM - NAPOSLEDY PROHRÁL 14. 4. VE ŠTĚTÍ 
Louny (S1./28 Lovosice 5./19                 3 : 1  (3:0)  
VILÉMOV 2./26  - Srbice 3./19                 0 : 4  (0:1)  
Modlany 7./16 - Krupka 4./19                        4 : 1  (1:1)  
Žatec 9./14 - Štětí 6./17                              0 : 1  (0:1)
Litoměřicko B 11./14 - JÍLOVÉ 12./10           5 : 4  (3:1)  
Dobroměřice 13./9 - MODRÁ/Hr. 16./6 (S)    1 : 2   (0:1) po PK 2:4
 
      5. KOLO  SO  8. - NE 9. 9.   vybraná utkání
Žatec 9./5/8 - VILÉMOV 1./5/15                  2 : 4  (0:2) 
  G: 73., 77. - 13. a 36. Kučera, 90. Jirchář, 91. Hoke
Štětí 7./5/8 Louny 2./5/13  (S)                    3 : 2  (1:1) po PK 5:4
Krupka 3./5/12 - MODRÁ/Hrobce 15./5/0 (S)  6 : 1  (1:0) 
Srbice 4./5/10 - Lovosice 6./5/9 (N)                 2 : 1  (0:0) 
Kadaň 11./5/6- JÍLOVÉ 5./5/9                         1 : 3  (0:1)
 
 
 I. A TŘÍDA    
  12. KOLO                         vybraná utkání
Mojžíř 8./16 - Neštěmice 1./29               1 : 0  (0:0) 
Č. KAMENICE 6./18 Oldřichov 2./27     2 : 3  (1:1)
BENEŠOV 14./4 - Roudnice 3./27           2 : 4  (1:2)
Chuderov 5./22 - Libouchec 4./23           2 : 5  (2:3)
Střekov 9./16 - Jun. DĚČÍN 11./15          1 : 4  (0:1)
RUMBURK 13./10 - Bohušovice 12./12  7 : 0  (2:0)   
   11. KOLO                         vybraná utkání
Neštěmice 1./29 - Proboštov 9./15              2 : 0  (2:0)
Oldřichov 2./24 - Mojžíř 10./13                   2 : 0  (2:0)
Libouchec 5./20 - Roudnice 3./24                 3 : 1  (1:0)
Křešice 8./15 - Chuderov 4./22                     4 : 3  (3:1)
Jun. DĚČÍN 12./12 - Č. KAMENICE 6./18       3 : 4  (0:2) 
RUMBURK 13./7 - BENEŠOV 14./4              9 : 1  (2:1)
  G : J. Chlada 4, P. Pilko 3, K. Kolár, T. Bednář z PK
    10. KOLO                         vybraná utkání
Chuderov 3./22 (NNeštěmice 1./26         3 : 2  (2:1) po PK 5:3
Roudnice 2./24 - Křešice 9./12                    7 : 3  (3:2)
Proboštov 6./15 Oldřichov 4./21                 1 : 5   (1:0)   
BENEŠOV 14./4 - Libouchec 5./17                 0 : 7  (0:3)
Č. KAMENICE 6./15 - Bohušovice 11./11        5 : 1  (2:0)
  G ČKA: Roman Mach 3, Hodač, Jírava
Střekov 8./14 - RUMBURK 13./4                 2 : 1  (0:1)  G RBK: Pilko
 
    5. KOLO  SO 22. 9.
RUMBURK 11./3 - Roudnice 1./15              4 : 6  (1:4)
   G RBK: Chlada 2, Demeter, Gebauer
Oldřichov 6./9 - Neštěmice 2./14                  1 : 3  (0:3)  
Střekov 12./2 - Chuderov 3./14 (N)             4 : 5  (0:3)  
Jun.DĚČÍN 4./10 Křešice 5./9                     4 : 3  (2:2) 
Bohušovice 9./5 - Libouchec 6./9                  1 : 0  (0:0)  
Proboštov 7./9 - Č. KAMENICE 13./1             1 : 0  (1:0)
Mojžíř 10./4 - BENEŠOV 14./1                      7 : 0  (3:0)   
 
 
 I. B TŘÍDA   
   12. KOLO                      vybraná utkání
Velké Březno 14./3 - ŠLUKNOV 1./32   0 : 6  (0:3)   
Chlumec 2./24 - Svádov-Olš. 7./18       3 : 2  (0:0)
Meziboří 3./24 - Union DĚČÍN 5./22      1 : 3  (1:0) 
BŘEZINY 11./16 - Hostovice 4./23          2 : 3 (1:1) po PK
Unčín 6./20 - Chabařovice 10./17           6 : 1  (2:1) 
DOBKOVICE 8./18 - Trmice 13./7          3 : 1  (0:1)   
JIŘÍKOV 9./18 - Dubí 12./7                 6 : 0  (2:0)
   11. KOLO                        vybraná utkání 
ŠLUKNOV 1./29 - DOBKOVICE 10./15       2 : 1  (0:1) 
Hostovice 3./21 - Meziboří 2./24                2 : 4  (2:2)  
Dubí 12./7 - Chlumec 4./21                       2 : 3  (1:0)
Union DĚČÍN 5./19 - Chabařovice 7./17       2 : 7  (1:6)
Svádov-Olš. 6./18 BŘEZINY 9./15           nedohráno - kolaps diváka 
Trmice 13./7 - JIŘÍKOV 11./15                 2 : 6  (1:2)
 
   10. KOLO                                         vybraná utkání 
JIŘÍKOV 11./12 - ŠLUKNOV 1./26        0 : 4   (0:1)  G: Mikula 3, Lukáč
Chabařovice 10./14 - Hostovice 2./21      1 : 9   (1:3) 
Meziboří 3./21 -  Svádov-Olš. 6./18         4 : 5   (1:1) po PK  3:5 
Unčin 7./17 - Union DĚČÍN 4./19             2 : 3   (0:2)
Chlumec 5./18 - Trmice 13./7                  6 : 0   (3:0) 
BŘEZINY 8./15 - Dubí 12./7                    1 : 4  (1:2)
DOBKOVICE 9./15 - V. Březno 14./0        2 : 1   (2:0)
 
   5. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.               vybraná utkání  
ŠLUKNOV 1./15 - Union DĚČÍN 7./7         3 : 1  (2:0) 
Trmice 8./7 Hostovice 2./12                     0 : 6  (0:4)   
Chlumec 5./9 - Unčín 3./11 (N)                  1 : 2  (1:1)  
DOBKOVICE 12./5 - Meziboří 4./11 (N)      2 : 3  (0:2)  
JIŘÍKOV 11./6 - BŘEZINY 10./6                3 : 6  (2:3) 
   G: Průcha, Hausler, Horák - Šindelář 3, Žák 2, Líbal
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář