Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OKRESNÍ FOTBAL 2018-2019

18. 11. 2018
 
 OKRESNÍ PŘEBOR    
    12. KOLO   SO 17. 11.  
ŠLUKNOV B 1./31 D. POUSTEVNA 13./9 (N)  13 : 1  (6:1)
   G : Holešovskký 3, Vyšohlíd 2, Král 2, Pham 3, Sivák, Sokup, Fišer -
        - 9. D. Galbavý na 1:1
 
Heřmanov 2./29 (S) - H. PODLUŽÍ 4./27          4 : 2  (3:2)
  G HPO : P. Bandas, P. Knitl
 
Verneřice 3./27 RYBNIŠTĚ 14./5                    6 : 5  (5:4)
   G RBN : A. Kahuda 2, J. Bartoš, L. Novák, T. Devátý
 
KR. LÍPA 5./23 - Malšovice 7./17                        8 : 1  (3:1) 
  G KRL : F. Matějka, T. Hroník po 3, T. Stankovič, L. Matěják
 
Boletice 11./11 - Těchlovice 6./20                      2 : 3  (1:0) 
 
MIKULÁŠOVICE 10./13 - V. ŠENOV 8./15            2 : 1  (0:1) 
   G : 83. T. Soukup na 1:1, 90.+1 VLG - 43. F. Skyva na 0:1
 
D. Habartice 12./11 - JIŘETÍN 9./14                    5 : 1  (4:1)  
   G JTN_: v 55. na 4:1 J. Zadina
  
 
    11. KOLO   SO 10. 11.   od 14.00 
ŠLUKNOV B 1./28  - Heřmanov 3./26 (S)     3 : 1  (2:1) 
H. PODLUŽÍ 2./27 (S) - Verneřice 4./24        4 : 2  (1:0)   
KR. LÍPA 5./20 - Boletice 10./11                    2 : 0  (1:0)
V. ŠENOV 8./15 - Těchlovice 6./17                3 : 2  (0:2) 
Malšovice 7./17 - D. POUSTEVNA 12./9 (N)    4 : 1  (1:0)   
JIŘETÍN 9./14 - MIKULÁŠOVICE 11./10         2 : 1  (1:0)    
RYBNIŠTĚ 14./5 - D. Habartice 13./8            2 : 3  (2:1) po PK 1:3 
 
KANONÝŘI: 21 - Cimpl (HEŘ), 17 - Šikl (VER),  13 - Matějka (KRL), Majerik (HEŘ),
12 - Peleška (HPO), 10 - Bandas (HPO), Rokos (VER), Briestenský (MIK) 
 
 
 OKRESNÍ SOUTĚŽ   
   10. KOLO a ZÁVĚREČNÉ PODZIMNÍ  SO 3. - NE 4. 11. 
Františkov 2./20 - CHŘIBSKÁ 1./27          0 : 1  (0:0)   G: Nedvěd
Markvartice 3./18 (S) - Huntířov 7./7        4 : 1  (3:1)  
ST. KŘEČANY 6./11 - Č. Kamen. B 4./17   0 : 3  (0:2)
DOL. PODLUŽÍ  5./16 - Bynovec 8./4        8 : 0  (1:0)  G: Vomáčka 3, Kříž, Smutný, Laštůvka, Jessl, Chalupa
 
KANONÝŘI : 11 - K. Starosta (ČKA B),     10 - T. Rosák (FRA)
8 - P. Vomáčka (DOP), M. Nedvěd (CHŘ), A. Vlach (MAR)
7 - L. Mendel (DOP), 6 - D. Král (CHŘ)
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
_________________________________________________________
 
  VÝSLEDKY  DŘÍVE ODEHRANÝCH  KOL  
 
 OKRESNÍ PŘEBOR 
   10. KOLO  SO 3. - NE 4. 11.   
Heřmanov 1./26 (SMalšovice 7./14              8 : 1  (3:1)  G : O. Cimpl a R. Majerik po 2, A. Čapek, P. Havlíček, K. Stehlík, L. Vlček - T. Kinský 
Verneřice 3./24 ŠLUKNOV B 2./25                0 : 2  (0:1)  G : V. Chlan z PK, A. Holešovský  
D. Habartice 13./6 - H. PODLUŽÍ 4./24 (S)       0 : 4  (0:1)  G : P. Bandas, J. Galata, vlastní, T. Kováč
D. POUSTEVNA 12./9 (N) - KR. LÍPA 5./17         2 : 5  (2:1)  G : J. Svačina 2 - P. Jirásek, T. Hroník, M. Pešír, F, Matějka, M. Špinka
Těchlovice 6./17 - JIŘETÍN 10./11                    3 : 1  (0:1)  G : O. Gálík 2, T. Novák - J. Winzig z PK
Boletice 9./11 - V. ŠENOV 8./12                       3 : 4  (1:4)   G : T. Beutler 2 (1 z PK), J. Rohlíček z PK - vl., R. Smejkal, L. Kramer, F. Skyva 
MIKULÁŠOVICE 11./10 RYBNIŠTĚ 14./4         3 : 1  (2:0)  G : M. Briestenský 2, T. Soukup - L. Dinžik z PK
    9. KOLO  SO 27. 10.         
Malšovice 7./14 - Verneřice 1./24                    2 : 5  (1:3)
KR. LÍPA 5./14 - Heřmanov 2./23 (S)              0 : 1  (0:1)          
ŠLUKNOV B 3./22 - D. Habartice 13./6            6 : 1  (4:0)
H. PODLUŽÍ 4./21 (S) - MIKULÁŠOVICE 12./7  7 : 2  (3:0)
RYBNIŠTĚ 14./4 - Těchlovice 6./14                  0 : 5  (0:3)
D. POUSTEV. 11./9 (N) - Boletice 8./11            1 : 6  (0:1)
JIŘETÍN 9./11 - V. ŠENOV 10./9                      0 : 2  (0:0)
    8. KOLO  SO 21. 10.       
Verneřice 1./21 KR. LÍPA 5./14                      6 : 2  (4:0) 
Heřmanov 2./20 (SD. POUSTEV. 9./9 (N)   10 : 1  (4:1)
MIKULÁŠOVICE 11./7 - ŠLUKNOV B 3./19         2 : 4  (1:1)
Těchlovice 8./11 - H. PODLUŽÍ 4./18 (S)            3 : 2  (1:1)  PK 5:4
D. Habart. 13./6 - Malšovice 6./14                     2 : 3  (2:3)
Boletice 10./8 - JIŘETÍN 7./11                           2 : 3  (0:1)
V. ŠENOV 12./6 - RYBNIŠTĚ 14./4                     1 : 2  (1:1)
   
    6. KOLO  SO 6. 10.  
Verneřice 2./15Heřmanov 1./16  (S)     0 : 3  (0:0)
VEL. ŠENOV 11./6 - ŠLUKNOV B 3./15      3 : 2  (0:2) po PK 5:4
JIŘETÍN 13./6 - HOR. PODLUŽÍ 4./14 (S)   0 : 4  (0:3)   > FOTOALBUM
MIKULÁŠOVICE 9./7 - KR. LÍPA 5./11        2 : 3  (0:2
D. Habart. 12./6 - D. POUSTEV. 6./9 (N)    6 : 2  (4:0) 
Těchlovice 8./7 - Malšovice 7./8                2 : 3  (2:0) po PK 2:4 
Boletice 10./6 - RYBNIŠTĚ 14./0               4 : 2  (3:1)
   5. KOLO  SO 29. 9. 
Verneřice 1./15 - Boletice 12./3                   5 : 2  (3:0)
ŠLUKNOV B 2./14 - JIŘETÍN  8./6                4 : 1  (2:1)
Heřmanov 3./13 (D. Habartice 13./3     6 : 1  (3:1)
HOR. PODLUŽÍ 4./11 (S) - RYBNIŠTĚ 14./0    6 : 2  (2:1)
D. POUSTEVNA 5./9 (N) - MIKULÁŠOV. 7./7   1 : 2  (0:2)   
KR. LÍPA 6./8 - Těchlovice 9./6                     2 : 3  (2:0)   
Malšovice 10./6 - VEL. ŠENOV 11./4              3 : 1  (1:1)
   4. KOLO  SO 22. 9. 
D. Habartice 11./3 - Verneřice 1./12                      0 : 5  (0:2)   
RYBNIŠTĚ 14./0 - ŠLUKNOV B 2./11                       1 : 3  (0:1)   
MIKULÁŠOVICE 9./4  - Heřmanov 3./10 ()           0 : 7  (0:3)   
Těchlovice 12./3 - DOL. POUSTEVNA 4./9 (N         0 : 3  (0:1)   
Boletice 10./3 - HOR. PODLUŽÍ 5./8 (S)                  0 : 2  (0:2)   
VEL. ŠENOV 8/4 - KR. LÍPA 6./8                               2 : 1  (1:0) po PK 4:3   
JIŘETÍN  7./6 - Malšovice 13./3                              5 : 0  (2:0)   
 
KANONÝŘI: 10 - Cimpl (HEŘ), 9 - Šikl (VER),  6 - Matějka (KRL),
5 - Briestenský (MIK), Šimek (JTN)
  
2. KOLO  SO 8. 9.  od 17.00
Verneřice 1./2/6 (6.) - Těchlovice 10./2/3 (10.)          6 : 0  (2:0) 
   G: P. Rokos 3, J. Šikl 2
HOR. PODLUŽÍ 2./2/5 (S) - Malšovice 14./2/0 (9.)      7 : 1  (3:0)
   G: P.Bandas 2, M. Vavrinec 2
Boletice 8./2/3 (8.) ŠLUKNOV B 3./2/5 (3.)              0 : 1  (0:0)
   G: po PK 4:5 
VEL. ŠENOV 11./2/2 (4.) - Heřmanov 4./2/4 ()          2 : 1  (1:1) 
    po PK 6:5
RYBNIŠTĚ 13./2/0 (11.) - KR. LÍPA 5./2/4 (2.)             3 : 5  (2:1) 
   G: KRL F. Matějka 3 
MIKULÁŠOVICE 6./2/4 (7.) D. Habartice 12./2/0 (5.)  5 : 4  (2:2) 
   G: Briestenský 4 - P.Horvát 3
JIŘETÍN 9./2/3 (1.DOL. POUSTEVNA 7./2/3 ()      3 : 1  (2:0)
   1. KOLO  SO 1. 9.  
Malšovice (9.) ŠLUKNOV B (3.)             0 : 6  (0:4)   
Heřmanov (S) - JIŘETÍN (1.)                  5 : 0  (2:0)  
DOL. POUSTEVNA (N) - RYBNIŠTĚ (11.)  3 : 1  (2:1)
MIKULÁŠOVICE (7.) Boletice (8.)          3 : 4  (1:2) po PK 3:4 
KR. LÍPA (2.) - HOR. PODLUŽÍ (S)          2 : 3  (0:2) po PK 3:4
Dol. Habartice (5.) - Těchlovice (10.)       0 : 1  (0:1)       
Verneřice (6.) - VEL. ŠENOV (4.)             3 : 2  (2:1)
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
 OKRESNÍ SOUTĚŽ    
 9. KOLO   NE 28. 10. 
CHŘIBSKÁ 1./24 - Huntířov 7./7                       5 : 0  (4:0)    
Č. Kamen. B 4./14 Františkov 2./20                 3 : 4  (2:0) po PK 2:3 
Markvartice 3./15 (S) - DOL. PODLUŽÍ  5./13     2 : 1  (1:0)
Bynovec 8./4 - ST. KŘEČANY 6./11                    2 : 3  (1:2)
    8. KOLO  NE 21. 10.
CHŘIBSKÁ 1./21 - Č. Kamen. B 4./13          3 : 2  (1:2) 
Františkov 2./18 Bynovec 8./4                 4 : 0  (2:0)    
Huntířov 7./7 DOL. PODLUŽÍ 3./13          3 : 4  (2:1) po PK 4:5 
Markvartice 5./12 (SST. KŘEČANY 6./8    6 : 0  (2:0)  
   7. KOLO  NE 14. 10.                             
CHŘIBSKÁ 1./18 - Bynovec 8./4               6 : 3  (2:1)   
Františkov 2./15 - Markvartice 5./9 (S)     2 : 0  (0:0)   
Č. Kamen. B 3./13 - Huntířov 7./6            4 : 1  (1:1)
ST. KŘEČANY 6./8 DOL. PODLUŽÍ 4./11   1 : 2  (0:0)  
   6. KOLO  NE 7. 10. 
Markvartice 4./9 (S) - CHŘIBSKÁ 1./15       0 : 3  (0:2)
DOL. PODLUŽÍ 5./8 - Františkov 2./12        1 : 0  (0:0) po PK 5:4 
Bynovec 8./4 - Č. Kamen. B 3./10              0 : 2  (0:0)
Huntířov 7./6 ST. KŘEČANY 6./8               0 : 1  (0:0)
   5. KOLO  NE 30. 9.  
CHŘIBSKÁ 1./12 - DOL. PODLUŽÍ 5./6            4 : 3  (3:3)   
Františkov 2./11 ST. KŘEČANY 7./5             2 : 1  (0:0)
Č. Kamen. B 4./7 - Markvartice 3./9 (S)          4 : 1  (2:1)
Bynovec 8./4 - Huntířov 6./6                           0 : 3   (0:1)
    
   2. KOLO  NE 9. 9. 
Huntířov 5./2/3 (7.) CHŘIBSKÁ 1./2/6 (4.)               0 : 4  (0:1)     
DOLNÍ PODLUŽÍ 8./2/0 (5.) - Markvartice 2./2/6 (S)   1 : 2  (0:1)  
ST. KŘEČANY 3./2/3 (6.) - Bynovec 7./2/1 (8.)             2 : 1  (1:1)
Františkov 6./2/2 (3.) - Čes. Kamenice B 4./2/3 (2.)    1 : 2  (0:1)   
   1. KOLO  NE 2. 9. 
Čes. Kamenice B (2.) - CHŘIBSKÁ (4.)   2 : 5  (1:2) 
DOLNÍ PODLUŽÍ (5.) - Huntířov (7.)       0 : 2  (0:0) 
ST. KŘEČANY (6.) - Markvartice (S)        0 : 2  (0:1) 
Bynovec (8.) - Františkov (3.)                2 : 3  (2:0) po PK 2:4
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář