Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OKRESNÍ PŘEBOR, OKRES. SOUTĚŽ 2018-2019

20. 9. 2018
 
 OKRESNÍ PŘEBOR   
4. KOLO  SO 22. 9.  od 16.30
D. Habartice 8./3/3 - Verneřice 1./3/9    
RYBNIŠTĚ 14./3/0 - ŠLUKNOV B 2./3/8 
MIKULÁŠOVICE 7./3/4  - Heřmanov 3./3/7 ()
VEL. ŠENOV 13./3/2 - KR. LÍPA 4./3/7                   od 15.00 
Těchlovice 11./3/3 - DOL. POUSTEVNA 5./3/6 (N 
Boletice 9./3/3 - HOR. PODLUŽÍ 6./3/5 (S
JIŘETÍN 10./3/3 - Malšovice 12./3/3 
 
KANONÝŘI: 6 - Šikl (VER), Cimpl (HEŘ), Matějka (KRL) 
5 - Briestenský (MIK)
 
  
 OKRESNÍ SOUTĚŽ    
4. KOLO  NE 23. 9.  od 16.30 
Bynovec 8./3/1 - Markvartice 1./3/9 (S
ST. Křečany 4./3/5 - CHŘIBSKÁ 2./3/6
Huntířov. 7./3/3 Františkov 3./3/5            od 15.00 
DOL. PODLUŽÍ 6./3/3 Č. Kamen. B 5./3/4 
 
KANONÝŘI: 5 - Rosák (FRA) 4 - Nedvěd (CHŘ)
 
_________________________________________________________
 
 OKRESNÍ PŘEBOR 
3. KOLO  SO 15. 9.  od 16.30
Verneřice 1./3/9 - MIKULÁŠOVICE 7./3/4                 5 : 1  (2:0)
ŠLUKNOV B 2./3/8 - HOR. PODLUŽÍ 6./3/5 (S)         4 :   (2:0) 
Heřmanov 3./3/7 () - Těchlovice 11./3/3               3 : 2  (2:2)
KR. LÍPA 4./3/7 - JIŘETÍN 10./3/3                          4 :  (2:2)
DOL. POUSTEVNA 5./3/6 (NVEL. ŠENOV 13./3/2    3 : 2  (1:1)
Boletice 9./3/3 - D. Habartice 8./3/3                         1 : 2  (0:0)
Malšovice 12./3/3 RYBNIŠTĚ 14./3/0                      3 : 1  (3:0)
2. KOLO  SO 8. 9.  od 17.00
Verneřice 1./2/6 (6.) - Těchlovice 10./2/3 (10.)          6 : 0  (2:0) 
   G: P. Rokos 3, J. Šikl 2
HOR. PODLUŽÍ 2./2/5 (S) - Malšovice 14./2/0 (9.)      7 : 1  (3:0)
   G: P.Bandas 2, M. Vavrinec 2
Boletice 8./2/3 (8.) ŠLUKNOV B 3./2/5 (3.)              0 : 1  (0:0)
   G: po PK 4:5 
VEL. ŠENOV 11./2/2 (4.) - Heřmanov 4./2/4 ()          2 : 1  (1:1) 
    po PK 6:5
RYBNIŠTĚ 13./2/0 (11.) - KR. LÍPA 5./2/4 (2.)             3 : 5  (2:1) 
   G: KRL F. Matějka 3 
MIKULÁŠOVICE 6./2/4 (7.) D. Habartice 12./2/0 (5.)  5 : 4  (2:2) 
   G: Briestenský 4 - P.Horvát 3
JIŘETÍN 9./2/3 (1.DOL. POUSTEVNA 7./2/3 ()      3 : 1  (2:0)
1. KOLO  SO 1. 9.  
Malšovice (9.) ŠLUKNOV B (3.)             0 : 6  (0:4)   
Heřmanov (S) - JIŘETÍN (1.)                  5 : 0  (2:0)  
DOL. POUSTEVNA (N) - RYBNIŠTĚ (11.)  3 : 1  (2:1)
MIKULÁŠOVICE (7.) Boletice (8.)          3 : 4  (1:2) po PK 3:4 
KR. LÍPA (2.) - HOR. PODLUŽÍ (S)          2 : 3  (0:2) po PK 3:4
Dol. Habartice (5.) - Těchlovice (10.)       0 : 1  (0:1)       
Verneřice (6.) - VEL. ŠENOV (4.)             3 : 2  (2:1)
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
 OKRESNÍ SOUTĚŽ  
3. KOLO  NE 16. 9. 
Huntířov. 7./3/3 Markvartice 1./3/9 (S)   2 : 4  (0:3)  
CHŘIBSKÁ 2./3/6 - Františkov 3./3/5      3 : 4  (0:2)  
Č. Kamen. B 5./3/4 - ST. Křeč. 4./3/5         1 : 2  (0:1) po PK 1:2
Bynovec 8./3/1 - DOLNÍ PODLUŽÍ 6./3/3    0 : 9  (0:6)  
2. KOLO  NE 9. 9. 
Huntířov 5./2/3 (7.) CHŘIBSKÁ 1./2/6 (4.)               0 : 4  (0:1)     
DOLNÍ PODLUŽÍ 8./2/0 (5.) - Markvartice 2./2/6 (S)   1 : 2  (0:1)  
ST. KŘEČANY 3./2/3 (6.) - Bynovec 7./2/1 (8.)             2 : 1  (1:1)
Františkov 6./2/2 (3.) - Čes. Kamenice B 4./2/3 (2.)    1 : 2  (0:1)   
1. KOLO  NE 2. 9. 
Čes. Kamenice B (2.) - CHŘIBSKÁ (4.)   2 : 5  (1:2) 
DOLNÍ PODLUŽÍ (5.) - Huntířov (7.)       0 : 2  (0:0) 
ST. KŘEČANY (6.) - Markvartice (S)        0 : 2  (0:1) 
Bynovec (8.) - Františkov (3.)                2 : 3  (2:0) po PK 2:4
 
(v závorkách umístění klubů v minulé sezoně)
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář