Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. FL 2018 - 2019

13. 8. 2018
 
4. KOLO  PÁ 10. - PO 13. 8.   
 
M. Boleslav 13./4/3 Slavia 1./4/12        0 : 1  (0:1)
Teplice 10./3/5 - Sparta 2./4/12              0 : 4  (0:4) 
Plzeň 3./4/12 - Zlín 6./4/7                       1 : 0  (0:0)
Bohemians 8./4/6 Ostrava 4./4/9             0 : 1  (0:0)
Příbram 5./4/7 (N) - Dukla 16./4/0             4 : 0  (0:0) 
Slovácko 7./4/6 Olomouc 12./4/3             3 : 1  (1:0) 
Opava 14./4/1 (N) - Liberec 10./4/5          1 : 1  (0:0)  
Jablonec 11./4/4 - Karviná 15./4/0           4 : 1  (2:0) 
 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
3. KOLO  PÁ 3. - PO 6. 8.   
Slavia 1./3/9 - Opava 15./3/0 (N)          3 : 1  (1:0) 
Olomouc 10./3/3 Plzeň 2./3/9             0 : 1  (0:0)   G: 88.
Sparta 3./3/9 Slovácko 11./3/3           1 : 0  (0:0) 
Zlín 4./3/7 - Jablonec 13./3/1                1 : 1  (0:0)   G: 90. - 70.
Ostrava 5./3/6 - Příbram 9./3/4 (N)          3 : 0  (1:0)   G: 5., 22., 51. M. Baroš
Dukla 15./3/0 Bohemians 6./3/6            0 : 1  (0:0)  
Liberec 8./3/4 - Teplice 7./3/5              2 : 2  (1:1) G: 35.,68.- 33.,60. Vaněček 
Karviná 16./3/0 - M. Boleslav 12./3/3     3 : 4  (1:1)  
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  PÁ 20. - PO 30. 7.   
Slavia 1./2./6  (2.) - Karviná 16./2/0 (14.)              4 : 0  (2:0)
Plzeň 2./2/6 (1.) - Liberec 10./2/3 (6.)                 1 : 0  (0:0) 
Jablonec 12./2/0 (3.) - Sparta 3./2/6 (5.)             1 : 2  (0:0)
Opava 13./2/0 (N) - Zlín 4./2/6 (10.)                       1 : 2  (1:1)
Teplice 5./2/4 (8.) - Dukla 14./2/0 (11.)                 5 : 2  (2:0) 
Příbram 6./2/4 (N) - Bohemians 11./2/3 (7.)            4 : 2  (2:0)
Ml. Boleslav 15./2/0 (9.) - Olomouc 7./2/3 (4.)      0 : 4  (0:1) 
Slovácko 8./2/3 (12.) - Ostrava 9./2/3 (13.)            2 : 1  (1:1)
 
Týmy umístěné po 30. kole na 1.- 6. místě budou hrát ve skupině o titul.
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  PÁ 20. - PO 23. 7. 
Dukla (11.) - Plzeň (1.)             1 : 3   (1:0)
Liberec (6.) - Karviná (14.)         1 : 0   (0:0)
Příbram (N) Teplice (8.)           1 : 1   (1:0)
Zlín (10.) - Ml. Boleslav (9.)       3 : 2   (0:1)
Sparta (5.) - Opava (N)             2 : 0   (1:0)
Bohemians (7.) - Slovácko (12.)   2 : 1   (2:0)
Olomouc (4.) - Slavia (2.)           0 : 3   (0:2)
Ostrava (13.) - Jablonec (3.)    1 : 0   (0:0)
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)

 

 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář