Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY DO ST 13. 6.

13. 6. 2018
  STŘEDA 13.  ČERVNA                                                                                
FOTBAL - PŘEDEHRÁVKY
ČFL  
Domažlice 4./34/61 - Štěchovice 7./34/55          7 : 1  (4:1)
Benešov 5./34/56 - Jirny 6./34/55                      6 : 1  (4:1)
 
DIVIZE B 
Velvary 1./29/70 Louny 12./29/33           2 : 1  (0:1)  DOHR. 29. KOLA
Kladno 7./30/49 - Chomutov 9./30/47            0 : 3  (0:1)
 
DIVIZE C
Kolín 4./30/51 - Čáslav 7./30/45                    1 : 4  (0:1)
Turnov 5./30/47 - Vykáň 14./30/35           2 : 1  (0 :1)
 
KP LK
Frýdlant 4./24 Hrádek n. N. 1./35                     1 : 0  (0:0)
 
  SOBOTA  9.  ČERVNA                                                                                 
ČLD U19, U17 - 29. KOLO 
Liberec 2./67 FK VARNSDORF 16./13                 0  (1:0)  
Liberec 2./77 - FK VARNSDORF 16./ 9                12 0  (4:0)  
 
I. B TŘ. - 25. KOLO
Heřmanov 14./9 Chuderov 1./60                 0 : 5   (0:3)  
ŠLUKNOV 2./52 Chlumec 12./30                      5 : 0   (2:0)
Dobkovice 5./46 - Chabařovice 3./47                   3 : 2   (2:2) po PK 6:5
Svádov/Olš. 8./39 Hostovice 4./46                    1 : 6   (0:3)                            
Union Děčín 6./45 H. PODLUŽÍ 13./11               6 : 0   (1:0)
Přestanov 11./31  - JIŘÍKOV 7./41                      4 : 2   (2:2)
Trmice 10./32 - Březiny 9./33                             1 : 5   (1:3)                             
 
I. A TŘ. - 25. KOLO   OLDŘICHOV PADL, LOVOSICE DO ČELA  
Střekov 10./33 Lovosice 1./64                         3 : 6   (1:4)      
FK JUN. DĚČÍN 4./46 Oldřichov 2./63               4 : 2   (2:1)
Č. KAMENICE 3./53 BENEŠOV 11./22 (N)        2 : 1   (1:1)
Křešice 12./21 - Libouchec 5./43                        3 : 2   (0:1) 
Libochovice 13./17 - Proboštov 6./41                      0 : 1   (0:1)    
RUMBURK 7./39 - V. Březno 14./6                    7 : 0   (4:0) 
Mojzíř 8./39 Bohušovice 9./38                             2 : 1   (1:1)
 
KP - 29. KOLO
Neštěmice 14./33 Mostecký FK 1./69                    0 : 5  (0:3) 
Srbice 4./50 Štětí 2./63                                        3 : 0   (1:0)    
MODRÁ 29/28 VILÉMOV 3./54                          0 : 1   (0:0)  
Perštejn 5./46 - Brná 8./41                                         3 : 4   (2:3) po PK 3:4
JÍLOVÉ 6./44 - Litoměřicko B 13./33                          5 : 1   (4:0)  
Modlany 7./43 - Bílina 15./31                                   1 : 2  (0:0)  
Krupka 9./41 Žatec 12./39                                     1 : 2  (0:1)  
H. Jiř. /Litv. 11./40 - Kadaň 10./41                         1 : 7  (0:3)         
 
ČFL - 31. KOLO              
Písek 7./34/54 - Chrudim 1./33/77                    1 : 2  (0:1) po PK 2:3
Jirny 5./33/55 Vltavín 2./34/75                         0 : 1  (0:0) po PK 2:4 
Čížová 17./33/17 - Zápy 3./34/68                 0 : 1  (0:1) 
BROZANY 15./34/43 - Domažlice 4./33/58              1 : 4  (0:2) 
Převýšov 8./33/53 Ústí n. Orl. 10./33/51              1 : 0  (0:0)  
DOBROVICE 13./33/43 - Benešov 9./33/53         1 : 3   (0:3) 
Štěchovice 6./33/55 - Kr. Dvůr 11./33/50            2 : 0  (1:0)  
Nymburk 18./33/15 LITOMĚŘIC. 12./33/46   0 : 1  (0:0) po PK 5:6
BENÁTKY 16./33/40 Vyšehrad 13./33/44          2 : 1  (0:0) po PK 3:2 
 
DIVIZE B - 29. KOLO   DŮLEŽITÁ VÝHRA ČESKÉ LÍPY  
Velvary 1./28/67 Louny 12./28/33               ST 13. 6. od 18.00      
Meteor 11./29/43 - Hostouň 2./29/62              1 : 5  (1:3)   
Motorlet Pha 3./29/62 - Kladno 7./29/49           3 : 0  (1:0)  
Český Brod 4./29/55 - Souš 6./29/50                  2 : 3 (1:1) po PK 3:5
Chomutov 10./29/44 - N. BOR 16./29/8          3 : 0  (1:0) 
Hrobce 15./29/9 Neratovice 5./29/51           1 : 4  (0:2) 
Úvaly 9./28/47 - Ostrá 8./29/48                         3 : 1   (2:0) 
ČES. LÍPA 13./29/33 - Rakovník 14./29/32          1 : 0  (1:0) 
 
DIVIZE C - 29. KOLO  
Živanice 1./29/62 - Turnov 8./29/44               0 : 2  (0:2) 
Zbuzany 2./30/55 Kolín 4./29/51                   4 : 0   (1:0)
V. Mýto 3./29/54 Admira Pha 13./29/39         1 : 0   (0:0) po PK 4:3
Pardubice B 5./29/46 Trutnov 6./30/45             2 : 3  (1:2) 
Kratonohy 7./30/45 MŠENO 9./29/43                2 : 1  (1:1)
Čáslav 10./29/42 Brandýs 12./29/39                 3 : 0  (1:0)  
Letohrad 15./29/33 Dv. Králové 11./30/42    4 : 1  (2:1)
Vykáň 14./29/35 CHRASTAVA 16./29/27  7 : 1  (2:0) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Skupina o POSTUP
Velké Hamry 1./65 - Višňová 4./42                3 : 1  (1:0)   
Přepeře 2./60 - Skalice 3./53                         5 : 1  (3:0)  
Žel. Brod 5./39 - Doksy 6./36                           4 : 0  (2:0)  
 
Skupina o UDRŽENÍ KP 
Hrádek n. N. 1./35 - Bílý Kostel 5./20                       1 : 0  (0:0)  
Rovensko 2./32 - Sedmihorky 3./27                         0 : 0  (0:0)  
Semily 6./13 Frýdlant 4./21                               1 : 2  (1:2)   
 
 
 
  ODEHRÁNO  v  MINULÉM TÝDNU    
 
  ÚTERÝ 5. - STŘEDA 6.  ČERVNA                                                              
ČFL - PŘEDEHRÁVKY 32. KOLA              
Vltavín 2./33/73  BROZANY 15./33/43           3 : 2  (1:2) po PK  4:3   ÚT
Zápy 3./33/65 - Písek 6./33/53                           1 : 0  (1:0)                   ST 
 
DIVIZE C  PŘEDEHRÁVKY 30. KOLA        
Dv. Král. 7./29/42 Zbuzany 2./29/52              2 : 0  (2:0)                   ST
Trutnov 8./29/42 Kratonohy 9./29/42              0  (0:0)                 ST
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář