Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD PON 26. 3. DO NE 1. 4.

1. 4. 2018
 
  NEDĚLE  1.  DUBNA                                                                             
FOTBAL
FNL
Příbram 2./18/35 - Žižkov 11./20/25                  4 : 2  (1:1)  
Vítkovice 14./19/17 - FK VARNSDORF 13./17/18    1 : 0  (1:0)  
Ústí 15./20/16 - Č. Budějovice 7./19/28                2 : 0  (1:0)  
Fr.-Místek 16./18/14 - Táborsko 12./20/21            1 : 0  (0:0)  
 
FUTSAL 
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  2. ZÁPAS
Litoměřice - Chrudim          2 : 4  (1:2), na zápasy 2:0 pro CHR (5:4 PN, 4:2)
Plzeň - Sparta                    6 : 4  (5:2), hr. v PO  (1. zápas), 2. Z ve ČT 5. 4.
 
 
  SOBOTA  31.  BŘEZNA                                                                              
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FC Hr. Králové B 4./35 - FK VARNSDORF 16./5   3 : 0  (2:0)
FC Hr. Králové B 5./33 FK VARNSDORF 15./6   7 : 2  (2:1)
 
ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ U15, U14 B
FC Sl. K. Vary 4./25 - FK VARNSDORF  7./20      5 : 1    (0:0)
FC Sl. K. Vary 9./14 - FK VARNSDORF  12./5      6 : 1    (3:1)
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 9./18 - FK Litoměřicko 13./0  17 : 0  (10:0)
FK VARNSDORF 8./19 - FK Litoměřicko 11./7    3 : 2  (1:1)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Kadaň 16./17/16 Mostecký FK 1./18/40        1 : 7  (0:2)
Štětí 2./17/36 - MODRÁ 14./19/19                 2 : 0  (1:0)
Srbice 4./17/33 - Modlany 3./17/34                3 : 1  (0:0)
Brná 6./19/27 JÍLOVÉ 7./17/27                      0 : 1  (0:0)
Bílina 12./18/22 - VILÉMOV 8./18/26                0 : 2  (0:1)
Perštejn11./17/24- Litoměřicko B 13./17/21      1 : 2  (0:1) po PK 2:4
Žatec 10./18/26 - Neštěmice 15./19/18            3 : 2  (0:0)    
 
I. A TŘÍDA sk. A ÚK                   
Mojžíř 11./14/16 - Lovosice 1./15/39                  1 : 0  (1:0
Oldřichov 2./14/36 - Libochovice  13./14/7        3 : 2  (1:2) 
Jun. DĚČÍN 4./14/29 - BENEŠOV 12./13/12 (N0 : 0  NE od 17.00
Velké Březno 14./15/1 - Č.KAMENICE 3./15/31     3 : 6   (0:3)  
Libouchec 5./15/27 - RUMBURK 8./14/21             5 : 4   (3:3)
        
I. B TŘÍDA sk. A ÚK 
JIŘÍKOV 3./14/29 Chuderov 1./13/31         ODLOŽENO NA 1. 5.  
H. PODLUŽÍ 14./14/8 ŠLUKNOV 2./13/29      ODLOŽENO NA 1. 5.  
Chlumec 7./14/23  DOBKOVICE 5./14/27 (N   1 : 8  (1:2)
Un. DĚČÍN 4./14/27 Svádov 8./15/21               6 : 1   (3:0)
BŘEZINY 12./13/12 (N) - Přestanov 10./14/16     7 : 1   (3:1) 
Hostovice 6./14/27  - HEŘMANOV 13./15/9         2 : 1  (1:0)
 
BASKETBAL
NBL -   ČÁST VÍTĚZŮ   9. KOLO                             
Pardubice 2./31/53 Nymburk 1./31/61  73 : 69     
Opava 3./31/51 DĚČÍN 4./31/48              78 : 54         
Olomoucko 6./31/44 - Svitavy 5./31/45         87 : 85  
 ČÁST PORAŽENÝCH    9. KOLO                       
ÚSTÍ 1./31/48 - Brno 5./31/40                   91 : 58  
USK Praha 3./31/46 Kolín 2./31/46           60  : 84 
Ostrava 4./31/43 J. Hradec 6./31/33         89 : 94   
 
HOKEJ
2. LIGA - FINÁLE PLAY-OFF - 4. ZÁPAS 
JABLONEC  - Žďár n. S.          4 : 2 (0:0,1:0,3:2) Z 3:1 pro JNC (6:4,3:5,6:4,4:2 
Havl. Brod Mor. Budějovice   Z 3:0 pro HB    
 
 
 
  ODEHRÁNO od PONDĚLÍ  do  ČTVRTKU   
 
  ČTVRTEK   29.  BŘEZNA                                                                        
HOKEJ
2. LIGA - FINÁLE PLAY-OFF - 3. ZÁPASY 
Žďár n. S. JABLONEC              4 : 6 (0:2,2:2,2:2) Z 2:1 pro JNC  (6:4, 3:5, 6:4)  
Havl. Brod Mor. Budějovice  4 : 3 PP  (0:1,2:2,1:0 - 1:0) Z 3:0 pro HB        
 
  STŘEDA  28.  BŘEZNA                                                                          
DIVIZE C  DOHRÁVKY 16. KOLA
Vykáň 13./18/22 MŠENO 3./18/32                2 : 1 (1:0)          
Kratonohy 7./18/26 - Brandýs n. L. 9./17/25     3 : 2 (0:1) po PK 5:4
 
BASKETBAL
NBL -   ČÁST VÍTĚZŮ   8. KOLO  
Nymburk 1./30/60 - Opava 3./30/49      110 : 73 (63:40) 
Olomoucko 6./30/42 - Pardubice 2./30/51   81 : 84 (32:55)   
Svitavy 5./30/44 - DĚČÍN 4./30/47                   86 : 66 (42:28)   
 ČÁST PORAŽENÝCH    8. KOLO
ÚSTÍ 1./30/46 - Ostrava 4./30/42                 86 : 73 (36:30)   
Brno 5./30/39 - USK Praha 2./30/45              84 : 85 PP (29:40, 71:71; 13:14) 
Kolín 3./30/44 - J. Hradec 6./30/31               94 : 77 (43:44)   
 
FUTSAL 
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  1. ZÁPAS
Chrudim - Litoměřice         5 : 4 po PN  (1:0; PR 0:0; PN 2:1)  
Litoměřice - Chrudim         v NE od 18.30 
Plzeň - Sparta                   v PO od 18.30 (1. zápas)
 
  ÚTERÝ   27.  BŘEZNA                                                                        
HOKEJ
2. LIGA - FINÁLE PLAY-OFF - 2. ZÁPASY od 18.00
JABLONEC  - Žďár n. Sáz.             5 : 3  (0:0, 1:1, 4:2)  Z 1:1   (6:4, 3:5)      
Mor. Budějovice - Havl. Brod         4 : 5  (2:2, 1:3, 1:0)  Z 2:0 pro HB (3:2, 5:4)       
3. UTKÁNÍ SE HRAJÍ  ve ČT 29. 3.
 
  PONDĚLÍ  26.  BŘEZNA                                                                        
BASKETB
NBL -   ČÁST VÍTĚZŮ   
DĚČÍN 4./29/46 Nymburk 1./29/58       80 : 99  (45:56) 
Pardubice 2./29/49 Svitavy 5./29/42    69 : 65  (38:27)  
Opava 3./29/48 - Olomoucko 6./29/41   89 : 84  (44:40) - DOHRÁVKA  7. KOLA  
 ČÁST PORAŽENÝCH  
USK Praha 2./29/43 ÚSTÍ 1./29/44        85 : 73  (38:42) 
J. Hradec 6./29/30 - Brno 5./29/38          66 : 90  (27:47) 
Ostrava 4./29/41 Kolín 3./29/42            85 : 79  (38:41) 
 
FUTSAL 
VARTA LIGA ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF - 5. ZÁPAS
Plzeň  (2./52) TEPLICE (7./30)               11 : 5  (6:2),  Z 3:2 a postup pro PLZ
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář