Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD ST 30. 5. DO NE 3. 6.

3. 6. 2018
 
  NEDĚLE  3.  ČERVNA                                                                                      
FOTBAL
ČLD U19, U17  
FK VARNSDORF 16./13 - Ústí n. L.   4./57      1 : 4  (0:1) 
FK VARNSDORF 15./  9 - Ústí n. L. 12./35      1 : 3  (0:1) 
 
  SOBOTA  2.  ČERVNA                                                                                 
FOTBAL
ČDŽ U15, U14  
VARNSDORF   7./31 - Střešovice 10./18   6 : 5  (2:1) po PK 4:3  
VARNSDORF 11./15 - Střešovice  8./25    2 : 4  (2:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  - 28. KOLO       
Mostecký FK 1./66 - H. Jiř. /Litv. 9./40     5 : 1  (3:0)
Štětí 2./63 - Krupka 7./41                          3 : 1  (0:0) 
VILÉMOV 3./51 - Neštěmice 14./33             5 : 0  (2:0) 
Brná 10./39 - Srbice 4./47                           6 : 4  (3:4) 
Kadaň 11./38 Modlany 6./43                     5 : 1  (3:0) 
Litoměřicko B 13./33 Žatec 12./36             1 : 3   (1:1)  
Bílina 15./28 - Perštejn 5./45                       1 : 3  (1:2) 
JÍLOVÉ 8./41 - MODRÁ 16./28                     3 : 1  (0:1) 
 
I. A TŘÍDA A - 24. KOLO                    
Oldřichov 1./63 - Křešice 12./18             6 : 0  (3:0)     
Č. KAMENICE 3./50 Lovosice 2./61     2 : 6  (1:3) 
Mojzíř  9./36  FK JUN. DĚČÍN 4./43        3 : 1  (2:0) 
Libouchec 5./43 BENEŠOV 11./22 (N)    6 : 0  (1:0)     
Proboštov 6./38 - RUMBURK 8./36          2 : 1  (0:1) 
Střekov 10./33  Libochovice 13./17          3 : 4  (3:2) 
V. Březno 14./6 - Bohušovice 7./38           1 : 2  (1:2) 
 
I B TŘÍDA - 24. KOLO   
Chuderov 1./57 - Přestanov 12./28           6 : 0  (2:0)   
JIŘÍKOV 7./41 - ŠLUKNOV 2./49                2 : 1  (1:1) 
Chabařovice 3./46 - H. PODLUŽÍ 13./11  6 : 0  (2:0)   
Dobkovice 4./44 - Heřmanov 14./9           4 : 1  (2:1) 
Hostovice 5./43 - Trmice 9./32                  3 : 2  (1:1) 
Březiny 10./30  Union Děčín 6./42           4 : 1  (3:0) 
Chlumec 11./30 - Svádov/Olš. 8./39           3 : 4  (2:1) 
                              
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Skupina o POSTUP
Skalice 3./53 Velké Hamry 1./62          2 : 0 (1:0)  
Přepeře 2./57 - Žel. Brod 5./36                3 : 5   (2:2)  
Višňová 4./42 - Doksy 6./36                      5 : 0  (3:0)    
 
Skupina o UDRŽENÍ KP
Sedmihorky 3./26 - Hrádek n. N. 1./32            3 : 0  (1:0)     
Rovensko 2./31 - Semily 6./13                       7 : 1  (2:1)  
Bílý Kostel 4./20 - Frýdlant 5./18                    2 : 5  (0:3) 
 
ČFL - 30. KOLO              
Chrudim 1./32/75 - Čížová 17./32/17            8 : 1  (4:1)  
Vltavín 2./32/71  DOBROVICE 13./32/43         2 : 1  (1:0) 
Zápy 3./32/62 - Štěchovice 7./32/52                3 : 1  (2:1) 
Domažlice 4./32/55 - Jirny 5./32/54                          2 : 1  (1:1) po PK  5:3
LITOMĚŘICKO 12./32/44 - Písek 6./32/53                4 : 3  (0:2) po PK 5:4
Ústí n. Orl. 8./32/51  -Vyšehrad 14./32/43             2 : 1  (1:1) 
Kr. Dvůr 11./32/50 - BROZANY 15./32/42           3 : 2  (0:2)   
Benešov 10./31/50 - BENÁTKY 16./32/38            3 : 1  (1:0) 
Převýšov 9./32/50  Nymburk 18./31/14       2 : 0  (2:0)  
 
DIVIZE B - 28. KOLO
Hostouň 2./28/59 Velvary 1./28/67             3 : 0  (2:0)  
N. BOR 16./28/8 Motorlet Pha 3./28/59         1 : 2  (1:2) 
Český Brod 4./28/54 - Meteor 10./28/43         1 : 2  (1:0)  po PK 3:4 
Kladno 5./28/49 - Souš 7./28/48                       0 : 2  (0:0)
Ostrá 6./28/48 - Chomutov 11./27/41                3 : 1  (2:0) 
Neratovice 8./28/48 - Louny 12./28/33              1 : 0  (0:0) 
Rakovník 13./28/32 - Úvaly 9./28/44                 3 : 0  (2:0) 
Hrobce 15./28/9 ČESKÁ LÍPA 14./28/30          0 : 4  (0:2) 
 
DIVIZE C - 28. KOLO
Kolín 4./28/51 Brandýs 9./28/39                    2 : 1  (0:1) 
MŠENO 6./28/43 Pardubice B 5./28/46           3 : 2  (1:2) po PK 8:7
Turnov 8./28/41 - Kratonohy 7./28/42              3 : 0  (1:0) 
Trutnov 12./28/39 - Čáslav 11./28/39               1 : 2  (0:1)  po PK 2:4  
Dv. Králové 10./28/39 V. Mýto 3./28/52       2 : 0  (1:0) 
Admira Pha 13./28/38 - Vykáň 14./28/32          1 : 4 (0:1)    
Zbuzany 2./28/52 - Letohrad 15./28/30          1 : 0  (0:0)  
Chrastava 16./28/27 - Živanice 1./28/62         1 : 7  (1:5) 
 
I. LIGA ŽEN
Skupina o TITUL
Plzeň 4./16 Sparta 1./53                               0 : 2  (0:2)  
Slavia 2./52 - Slovácko 3./34                              6 : 3  (1:2)                  
 
Skupina o UDRŽENÍ
Dukla 2./18 LIBEREC 1./26                               1 : 5  (0:1) 
Lok. Brno 4./13 - Hr. Králové 3./17                        1 : 2  (0:1)  
     
          
 
 
  ODEHRÁNO  v  TÝDNU    
 
 
 
  STŘEDA  30.  KVĚTNA                                                                                  
FOTBAL
ČFL - PŘEDEHRANÉ 34. KOLO - VYBRANÁ UTKÁNÍ                
Chrudim 1./31/72 - LITOMĚŘICKO 15./31/42      2 : 1  (0:1) po PK  4:2
Vltavín 2./31/68  Čížová 17./31/17              6 : 2  (1:2)  
Zápy 3./31/59 - Převýšov 9./31/47                   0 : 1  (0:0)
Kr. Dvůr 11./31/47 - Nymburk 18./31/14         2 : 1  (1:0) 
Ústí n. Orl. 8./31/48  DOBROVICE 12./31/43        3 : 2  (2:1)  
Vyšehrad 13./31/43 - BROZANY 14./31/42          1 : 2  (1:1) 
BENÁTKY 16./31/38 - Jirny 7./31/53                   1 : 2  (0:2)  
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář