Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY od ST 31. 1. DO PO 5. 2.

6. 2. 2018
 
  PONDĚLÍ 5. ÚNORA                                                                                               
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - PŘEDEHRÁVKA 23. KOLA
Pardubice 8./23/31 - Bohemians 5./23/38             3 : 6     (1-1, 1-1 , 1-4)   
 
STOLNÍ TENIS 
OKRESNÍ PŘEBOR  - 14.  KOLO                  
Sn VARNSDORF A 1./38 - SKST Děčín C  2./33                14 : 4
Sn VARNSDORF D 9./23 Sn VARNSDORF B 3./33 
Slavoj Děčín A 4./30 - Markvartice 6./27                             6 : 12
Benešov n. Pl. 5./29 - Sn VARNSDORF C 7./25                   11 : 7
SKST Děčín D 8./23 Slavoj Děčín B 10./14                      12 : 6
 
 NEDĚLE 4. ÚNORA                                                                                               
ŠACHY 
KRAJSKÝ PŘEBOR LK - 7. KOLO
Desko Liberec A 1./7/21 - TJ Loko Liberec 8./7/7                     5 : 3
ŠK Zikuda Turnov C  2./7/18 - Desko Liberec B 12./7/3            5 : 3
1. Novoborský ŠK B 3./7/13 - TJ Sp. Rokytnice n. J. 9./7/7       6 : 2
ŠK Libštát 4./7/12 - TJ Biž. Jablonec n. N. 7./7/9                       5 : 3
ŠK Frýdlant 11./7/6  TJ Jiskra Tanvald 5./7/11                     2,5 : 5,5
TJ KRÁSNÁ LÍPA 10./7/6 - ŠK Česká Lípa 6./7/10                   2,5 : 5,5
 
BOWLING 
VARNSDORFSKÁ LIGA - 18. KOLO                    
Spliťáci 1./18/71 - Žihadla 7./18/28,5             5 : 0
Spliťáci Růžový panteři 2./18/68,5                1 : 4
Retosáci 9./18/28 - Black horses 3./18/62,5    1 : 4
Kobra 11 8./18/28 Nic-moc 4./18/57,5            1 : 4
Aspoň kilo 5./18/31 Ajznbóni 6./18/30            4 : 1
 
  SOBOTA 3. ÚNORA                                                                                      
VOLEJBAL  
EXTRALIGA MUŽŮ - 18. KOLO
Od. Voda 12./17/4 - Č. Budějovice 1./18/48   0 : 3
Kladno 2./18/46 - Ostrava 7./18/24              3 : 0 
LIBEREC 3./18/45 - BENÁTKY 11./18/8         3 : 0 
Karlovarsko 4./18/43 - Brno 5./17/28              3 : 0 
Praha 10./18/10 - Příbram 6./18/26                1 : 3  
ÚSTÍ n. L. 8./18/20 - Zlín 9./18/19                 3 : 0    
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA - 14. KOLO v SO 
Plzeň 1./14/21 - Kopřivnice 6./14/15                    28 : 26 
Strakonice 12./14/9 - Zubří 2./14/19                 29 : 26
Hranice 9./14/10  - LOVOSICE 3./14/18             24 : 27
Dukla Praha 4./14/17 Jičín 7./14/13                    36 : 25
Nové Veselí 10./14/9 - Karviná 5./14/17                21 : 22
Brno 8./14/11 Fr.-Místek 11./14/9                   32 : 30 
 
STOLNÍ TENIS   
DIVIZE   
FILIPOV A 10./22 - Lenešice A 6./36                         7 : 10      
FILIPOV A - Žatec B 12./20                             ODLOŽ. na SO 10.2. od 16.00
              
  PÁTEK 2. ÚNORA                                                                                           
ŠACHY - POLOLETNÍ TURNAJ MLÁDEŽE
Další z mládežnických turnajů v DDM Varnsdorf. Vyhrál jej Michal Papoušek (ELO 1479)
před Marcelem Lockerem (ELO 1250) a Matyášem J. Hrazdírou (ELO 1255), všichni
šachisté domácího TJ Slovan.
 
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY SK. C
FILIPOV B 6./14/34 - Bechlín A 12./15/18          14 : 4      hr. 25. 1.
Litoměřice A 10./15/32 - FILIPOV B 6./15/36       9 : 9
 
  STŘEDA 31. LEDNA                                                                                    
VOLEJBAL 
Challenge Cup - OSMFINÁLE
Nafels (ŠVÝ)  > - Karlovarsko          3 : 2   (první utkání 3:1)
Brno - Ravena >                            0 : 3   (první utkání 0:3) hr. v ÚT 30. 1.        
CEV Cup - OSMFINÁLE
Verona LIBEREC                       3 : 0   (první utkání 3:1)
České Budějovice a Kladno vypadly v 1/16 finále.
Pro týmy ČR evropské poháry skončily.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář