Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKOVÝ SERVIS OD 19. DO 27. 2.

27. 2. 2018
 
  ÚTERÝ 27. ÚNORA                                                                                          
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  
Ostrava 9./25/29 - ÚSTÍ 14./25/15            5 : 6  PP  (1:2, 1:0, 3:3; 0:1)    ČT SPORT
 
 
  PONDĚLÍ  26.  ÚNORA                                                                                            
VOLEJBAL 
ČESKÝ POHÁR MUŽI - FINÁLE, VÍTĚZEM  LIBEREC
LIBEREC - Karlovarsko                          3 : 2  (sled setů 0:1,1:2, 3:2)
SEMIFINÁLE
Kladno - LIBEREC    1 : 3, Č. Budějovice - Karlovarsko    2 : 3  
 
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ 
KP Brno 5./25/43 - Ostrava 4./24/45    2 : 3  
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 21. KOLO                    
Black horses 3./21/71,5 - Spliťáci 1./21/83  1 : 4 
Růžový panteři 2./20/77,5                           VOLNÝ LOS
Nic-moc 4./21/66,5  - Retosáci 8./21/32         3 : 2    hr. v NE
Aspoň kilo 5./21/37 - Žihadla 6./21/36,5        2 : 3
Ajznbóni 9./21/31 - Kobra 11  7./21/35          0 : 5   hr. v NE
 
  NEDĚLE  25.  ÚNORA                                                                                             
ŠACHY 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD - 9. KOLO  
ŠK Stráž p. R. 3./9/14 - 1. Novoborský ŠK C 1./9/23       3,5 : 4,5
TJ Loko Liberec B 2./9/18 - ŠK Kunratice u Cv. 6./9/3        6,5 : 1,5
ŠK Frýdlant B 4./9/14 - Sn VARNSDORF 5./9/4                 4,5 : 3,5
 
VOLEJBAL 
ČESKÝ POHÁR MUŽI - SEMIFINÁLE
Kladno - LIBEREC                              1 : 3
Č. Budějovice - Karlovarsko                2 : 3  
FINÁLE
LIBEREC - Karlovarsko                       PO 26. 2. od 19.15
 
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  24.  a 25. KOLO     
Chodov 2./24/61 - Ml. Boleslav 1./24/62         3 : 5           NE 18. 2.    
Vítkovice 3./24/61 - Znojmo 12./24/23              8 : 1          SO 17. 2.  
Otrokovice 4./24/41 - LIBEREC 10./24/24            6 : 7 PP     SO 17. 2.
ÚSTÍ 14./24/13 Sparta 5./24/41                      4 : 5 PP     NE 18. 2.
Brno 13./24/17 - Č. LÍPA 11./24/24                     2 : 3          NE 18. 2. 
 
Brno 13./25/17 - Ml. Boleslav 1./25/65              4 : 9  
Znojmo 12./25/23Chodov 2./25/64                4 : 11 
Sparta 6./25/44 Vítkovice 3./25/61                7 : 2
Otrokovice 4./25/44 - Střešovice 7./25/37           3 : 2
Bohemians 5./25/44 - Č. LÍPA 11./25/24            11 : 4 
LIBEREC 10./25/24 - Pardubice 8./25/34           3 : 4
Ostrava 9./24/28 - ÚSTÍ 14./25/13                   ÚT 27. 2. 17.00       ČT SPORT
 
EXTRALIGA ŽENY  - 20. a 21. KOLO  17.  2.
IT Již. město 1./20/57 - Žídenice 10./20/15       6 : 3    17.  2.
Střešovice 9./20/17 - Vítkovice 2./20/54            3 : 6       "
Panthers Pha 5./20/32 - Chodov Pha 3./20/50    5 : 4      "
Olomouc 11./20/13 - LIBEREC 7./20/20              2 : 4      "
Bohemians 6./20/29 Jičín 8./20/19                    5 : 6      "
 
Střešovice 9./21/17 IT Již. město 1./21/60      1 : 12
LIBEREC 8./21/20 Vítkovice 2./21/57              0 : 16
Chodov Pha 3./21/53 - Ostrava 4./21/45           7 : 5
Jičín 7./21/22 - Kr. Vinohrady 12./21/9                7 : 3 
 
 
  SOBOTA  24.  ÚNORA                                                                                             
VOLEJBAL      
2. LIGA MUŽŮ - 29. a 30. KOLO  
Příbram B 1./30/75 Jirkov 7./30/34              3 : 0,  3 : 1
Netolice 5./30/37 - ČESKÁ LÍPA  2./30/67       3 : 2,  0 : 3
Domažlice 6./30/36 Plzeň 3./30/53               2 : 3,  0 : 3
Praga 9./30/33 - Chabařovice 8./30/33             1 : 3,  0 : 3
Modřany 10./30/33  - Karlovarsko B 4./30/48    3 : 1,  3 : 2
 
2. LIGA ŽEN - 29. a 30. KOLO                         
Chabařovice 1./30/71 Příbram 4./30/56        1 : 3,   3 : 1
Mělník 2./30/69 - Plzeň B 3./30/67              2 : 3,  3 : 0
Děčín / Rumburk 5./30/52 - Litvínov 10./30/5    3 : 0,  3 : 0 
    
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ - 23. KOLO
Prostějov 1./23/66 - Ostrava 4./23/43         3 : 0
LIBEREC 3./23/43 Olomouc 2./24/58         3 : 1
KP Brno 5./24/42Frýdek-Místek 6./23/22         3 : 0 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN  LIB-1 
TJ Sn VARNSDORF 9./22/3 - TJ Želez. Brod 5./24/32  0 : 3 , 0 : 3
 
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI
EXTRALIGA - 17. KOLO                      
Zubří 1./17/25 - Hranice 10./17/12               34 : 28    (21:10)      
LOVOSICE 2./17/23 Karviná 3./17/22    25 : 25   (12:14)      
Dukla Praha 4./17/21 - Kopřivnice 7./17/16     27 : 22    (13:11)   
Fr.-Místek 8./17/15 - Plzeň 5./17/21             23 : 22    (12:11) 
Brno 9./17/13 Strakonice 11./17/10            33 : 32    (18: 9)  
Jičín 6./17/17 - Nové Veselí 12./17/9                 22 : 21    (14: 9)
 
          
MOL LIGA ŽEN - 19. KOLO 
MOST 1./18/31 Hodonín 12./17/5                 35 : 23    (20: 9)  
Slavia Praha 2./18/30 - Písek 11./17/5               30 : 17    (17: 8)  
Michalovce 3./17/28                                        VOLNÝ LOS
Ostrava 7./18/21 - Šala 4./18/27                      24 : 24    (12:13)  
Olomouc 5./18/24 - Veselí 7./17/21                  25 : 24    (11: 6)   
Zlín 9./18/8  - Prešov 8./17/18                         3131    (13:18)
 
 
 
  UDÁLOSTI  v  UPLYNULÉM  TÝDNU   
 
  PÁTEK  23.  ÚNORA                                                                                              
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE - 17. KOLO        
Bohušovice B 5./19 SK DĚČÍN 7./14          7 : 1    
ŠLUKNOV A 11./10 - Trnovany B 1./28       2 : 6    SO   
Louny 2./24 - NOVÝ BOR 3./22                 6 : 2    SO         
SKALICE A 4./20 - Blíževedly 12./9             7 : 1    SO
KOVO DĚČÍN A 8./14 - Doksy 9./13            6 : 2   SO              
Jablonec A 6./17 - Spořice 10./12               6 : 2    SO
 
  ČTVRTEK  22.  ÚNORA                                                                                        
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - ČÁST VÍTĚZŮ - 22. KOLO
Prostějov 1./22/63 - LIBEREC 4./22/40         3 : 0
Olomouc 2./23/58 KP Brno 5./23/39             3 : 0 
Frýdek-Místek 6./22/22 - Ostrava 3./22/43      0 : 3  hráno 13. 2.
 
STOLNÍ TENIS 
KRAJ. PŘEBOR II. TŘ. C
SKST Děčín B 1./18/67 - Štětí B 3./18/51                 9 : 9     
Chem. Ústí A 2./18/52 - Malá Veleň A 11./18/34        16 : 2
Benešov A 4./18/52 - Roudnice C 6./18/45                  11 : 7
Kr. Březno A 5./18/46 - FILIPOV B 8./18/42                 11 : 7
 
  STŘEDA  21.  ÚNORA                                                                                             
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE  
PŘEDEHRÁVKA 22. KOLA
Doksy C 13./9 - Lok. Liberec B 3./30                1 : 5
20. KOLO
Česká Lípa B 2./30 - Dyn. Liberec B 1./30       2 : 4   
ŠLUKNOV B 4./28 - Lok. Liberec B 3./30          4 : 2    
Chrastava 9./20 - Lok. Liberec A 5./24              0 : 6 
SKALICE C 6./21 - Doksy C 13./9                     5 : 1
SKALICE B 7./20 - Blíževedly B 8./20                2 : 4
Doksy D 12./10 - Jablonec B 10./19                  1 : 5 
Česká Lípa C 14./6 - Doksy B 11./15                 2 : 4
 
  ÚTERÝ 20. ÚNORA                                                                                          
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ - PŘEDEHRÁVKA 27. KOLA 
KP Brno 5./22/39 Olomouc 2./22/55          2 : 3
 
  PONDĚLÍ 19. ÚNORA                                                                                      
BOWLING 
VARNSDORFSKÁ LIGA - 20. KOLO                    
Spliťáci 1./20/79 - Retosáci 9./20/29                    4 : 1
Růžový panteři 2./20/77,5 - Kobra 11 8./20/30        4 : 1      hr. v PÁ 16. 2
Žihadla 6./20/33,5 - Black horses 3./20/70,5            1 : 4
Ajznbóni 7./20/31 - Nic-moc 4./20/63,5                   0 : 5
Retosáci 9./20/30 - Aspoň kilo 5./20/35                   1 : 4     hr. v PO 19. 2
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář