Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PO 26. 2. DO NE 4. 3.

5. 3. 2018
 
  NEDĚLE  4.  BŘEZNA                                                                                             
FLORBAL 
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  26. KOLO  
ČEKÁ PLAY-OFF, ČESKÉ LÍPĚ SKONČILA SEZONA A O UDRŽENÍ BUDE HRÁT LIBEREC
Ml. Boleslav 1./26/68 - Znojmo 12./26/23    13 : 4  (4:2 , 4:1, 5:1)
Chodov 2./26/67 - LIBEREC 11./26/24         12 : 7  (6:4 , 1:1, 5:2)
Vítkovice 3./26/64 - Brno 13./26/17              5 : 1  (1:0 , 1:0, 3:1)
Pardubice 8./26/34 - Otrokovice 4./26/47        0 : 6  (0:1, 0:3,  0:2)
ÚSTÍ 14./26/15 - Bohemians 4./26/47             2 : 8  (1:2, 0:3, 1:3)
Č. LÍPA 10./26/24 Sparta 5./26/47               4 : 11 (0:2, 2:5, 2:4)
Střešovice 7./26/37 - Ostrava 9./26/32           4 : 11 (3:6, 0:2, 1:3)
DOHRÁVKA 25. KOLA
Ostrava 9./25/29 - ÚSTÍ 14./25/15              5 : 6  PP  (1:2, 1:0, 3:3; 0:1)  hr. v ÚT 27. 2. 
 
ŠACHY 
KRAJSKÝ PŘEBOR LK - 9. KOLO
ŠK Frýdlant 10./9/7 - Desko Liberec A 1./9/27                              1 : 7
ŠK Zikuda Turnov C  2./9/24 - TJ Sp. Rokytnice n. J. 11./9/7       7 : 1 
1. Novoborský ŠK B 3./9/17 - TJ Biž. Jablonec n. N. 7./9/10      5,5 : 2,5
ŠK Libštát 4./9/15 - TJ Loko Liberec 9./9/7                                   5 : 3  
Desko Liberec B 12./9/6 - ŠK Česká Lípa 5./9/13                           2 : 6 
TJ KRÁSNÁ LÍPA 6./9/12 - TJ Jiskra Tanvald 7./9/12                      6 : 2 
 
 
  SOBOTA  3.  BŘEZNA                                                                                      
STOLNÍ TENIS   
DIVIZE   
Žatec A 9./17/33 - Teplice A  10./17/31            10 : 7
Litoměřice C 3./17/53 - FILIPOV A 11./17/29    10 : 2
Most B 5./18/50 - Žatec B 12./17/23                10 : 0        
Žatec A 7./18/37 - Krupka 4./18/51                 10 : 8       hr. v NE 
SKP Ústí n. L. 9./18/36 - FILIPOV A 10./18/33    7 : 10     hr. v NE 
Jirkov 2./18/62 - Teplice A 11./18/32               10 : 2      hr. v NE 
Litvínov A 7./18/38 - Žatec B 12./18/24           10 : 2       hr. v NE 
 
VOLEJBAL  
EXTRALIGA MUŽŮ - 21. KOLO                     
Č. Budějovice 1./21/55 - Kladno 3./21/52  3 : 0    
Od. Voda 12./21/5 - LIBEREC 2./21/53         0 : 3 
Zlín 9./21/19 - Karlovarsko 4./21/52               0 : 3 
Ostrava 7./21/27 Brno 5./21/37                   1 : 3 
BENÁTKY 11./21/8 - Příbram 6./21/29            0 : 3 
ÚSTÍ n. L. 8./21/24  - Praha 10./21/17           2 : 3      
DOHRÁVKA  14. KOLA v NE 18. 2.                
Od. Voda 12./20/5 - Brno 5./20/34                1 : 3
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ - 25. KOLO
Olomouc 2./25/59 - Prostějov 1./25/71       2 : 3
LIBEREC 3./25/47 Frýdek-Místek 6./25/22   3 : 1   
KP Brno 5./25/45 Ostrava 3./24/45            2 : 3  hr. 26. 2.
DOHRÁVKA - 24. KOLO
Ostrava 4./24/45 - Olomouc 2./25/59        v PO 5. 3. 
     
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI - 18. KOLO                                        
Nové Veselí 12./18/9 - Zubří 1./18/27              25 : 27    (10:15) 
Kopřivnice 7./18/16 LOVOSICE 2./18/25       28 : 29    (13:13)      
Karviná 3./18/24 - Fr.-Místek 8./18/15         27 : 22    (15:12)   hr. v NE 
Brno 10./18/13 Dukla Praha 4./18/23            30 : 32    (15:18)
Plzeň 5./18/23 - Jičín 6./18/17                           23 : 22    (12:12)   hr. v NE 
Hranice 9./18/14 - Strakonice 11./18/10           40 : 28    (21:12)   hr. v NE 
          
MOL LIGA ŽEN - 20. KOLO                       
Trenčín 13./18/4MOST 1./19/33                     24 : 17    (  6:19) 
Veselí 6./18/22 - Slavia Praha 2./19/31                 22 : 22    (12:12) 
Michalovce 3./18/30 - Olomouc 5./19/24               29 : 28    (14:14) 
Šala 4./18/27                                                    VOLNÝ LOS      
Prešov 8./18/20 - Ostrava 7./19/21                      21 : 18    (11:  9) 
 
FLORBAL 
EXTRALIGA ŽENY  - 22. KOLO                          
IT Již. město 2./22/60  Vítkovice 1./22/60      3 : 6     (0:1, 2:1, 1:4)  hr. v NE
Kr. Vinohrady 12./22/9 - Chodov Pha 3./22/56    3 : 11    (1:4, 0:5, 2:2)
Ostrava 4./22/48 - Bohemians 5./22/32                 4 : 2     (2:1, 0:0, 2:1)  hr. v NE
Panthers Praha 6./22/32 Jičín 7./22/25                7 : 8     (2:3, 2:3, 3:2)  hr. v NE
LIBEREC 8./22/23 - Židenice 11./22/15                  8 : 6     (3:4, 4:0, 1:2)
Olomouc 9./22/19 Střešovice 10./22/17              6 : 2     (3:1, 1:1, 2:0)
 
 
  ODEHRÁNO v MINULÉM TÝDNU  
 
  PÁTEK  2.  BŘEZNA                                                                                      
STOLNÍ TENIS
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C                               
Krásné Březno A 5./20/54 - Děčín B 1./19/68     10 : 8
Chem. Ústí 2./19/56 - Bechlín 12./19/22              16 : 2
Malá Veleň A 11./19/35 - Štětí B 3./19/55              2 : 16
FILIPOV B  8./19/43 - Benešov n. P. A  4./20/55    8 : 10
SKP Sever Ústí B 10./19/40 - Litoměřice A 9./19/42  6 : 12
 
  ČTVRTEK  1.  BŘEZNA                                                                                    VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ - 24. KOLO
Frýdek-Místek 6./24/22 - Prostějov 1./24/69       0 : 3
Ostrava 3./24/45 - Olomouc 2./24/58               v PO 5. 3. 
LIBEREC 5./24/44 - KP Brno 4./26/45                2 : 3  (0:1, 2:1, 2:3)
 
  ÚTERÝ 27. ÚNORA                                                                                          
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  
Ostrava 9./25/29 - ÚSTÍ 14./25/15            5 : 6  PP  (1:2, 1:0, 3:3; 0:1)    ČT SPORT
 
  PONDĚLÍ  26.  ÚNORA                                                                                            
VOLEJBAL 
ČESKÝ POHÁR MUŽI - FINÁLE, VÍTĚZEM  LIBEREC
LIBEREC - Karlovarsko                          3 : 2  (sled setů 0:1,1:2, 3:2)
SEMIFINÁLE
Kladno - LIBEREC    1 : 3, Č. Budějovice - Karlovarsko    2 : 3  
 
EXTRALIGA ŽENY ČÁST VÍTĚZŮ 
KP Brno 5./25/43 - Ostrava 4./24/45    2 : 3  
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 21. KOLO                    
Black horses 3./21/71,5 - Spliťáci 1./21/83  1 : 4 
Růžový panteři 2./20/77,5                           VOLNÝ LOS
Nic-moc 4./21/66,5  - Retosáci 8./21/32         3 : 2    hr. v NE
Aspoň kilo 5./21/37 - Žihadla 6./21/36,5        2 : 3
Ajznbóni 9./21/31 - Kobra 11  7./21/35          0 : 5   hr. v NE
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář