Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PO 22. DO NE 28. 1.

31. 1. 2018
 
  NEDĚLE 28. LEDNA                                                                                               
HÁZENÁ 
POHÁR - DUEL o 3. MÍSTO a FINÁLE 
o 3. M. :  LOVOSICE - Nové Veselí                          25 : 32  (  8:17)    
FINÁLE:  Karviná Plzeň                                    21 : 33  (14:14)     
 
ŠACHY 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD - 7. KOLO
ŠK Kunratice u Cv. 5./7/3 - 1. Novoborský ŠK C 1./7/19          3 : 5
TJ Loko Liberec B 2./7/14 - ŠK Frýdlant B 4./7/10              5 ,5 : 2,5
ŠK Stráž p. R. 3./7/13 - TJ Sn VARNSDORF  6./7/1                 5 : 3
 
BOWLING 
VARNSDORFSKÁ LIGA - 17. KOLO 
 ROZDÍL POUHÝCH  DVOU BODŮ MEZI 5. a 9. TÝMEM  
Spliťáci 1./16/65                                                    VOLNÝ LOS
Růžový panteři 2./17/64,5 Nic-moc 4./17/53,5           4 : 1
Aspoň kilo 7./17/27 Black horses 3./17/58,5               0 : 5
Kobra 11 8./17/27 Žihadla 6./17/28,5                           0 : 5
Retosáci 9./17/27 - Ajznbóni 5./17/29                            4 : 1
 
 
  SOBOTA 27. LEDNA                                                                                              
HÁZENÁ 
POHÁR,  SEMIFINÁLE
Karviná  - LOVOSICE                                29 : 27   (11:13)
Nové Veselí - Plzeň                                    22 : 29   (11:12)
 
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY  - 18. KOLO  
IT Již. město 1./18/51 Olomouc 11./18/13     5 : 4      (4-0, 1-1, 0-3)  
Vítkovice 2./18/48 Žídenice 9./18/15              8 : 1     (2-0, 1-1, 5-0)
Jičín 8./18/16 Chodov Pha 3./18/47                2 : 12    (0-4, 0-5, 2-3  
Panthers Pha 6./18/26 - Ostrava 4./18/39            3 : 6     (0-1, 3-3, 0-2)   
Bohemians 5./18/29 - Kr. Vinohrady 12./18/9       7 : 5     (2-1, 0-1, 5-3)   
Střešovice 10./18/14  LIBEREC 7./18//17          5 : 10   (3-4, 0-4, 2-2)   
DOHRÁVKA 15. KOLA           
Ostrava 4./17/36 Střešovice 9./17/14              10 : 4   (2-2, 2-1, 6-1
      
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ  - 22. KOLO  
Chodov 1./22/58 - Brno 13./22/17                     11 : 2  (4-0, 3-1, 4-1)
Vítkovice 2./22/58 - Bohemians 6./22/35              8 : 7   (2-2, 4-2, 2-3)   
Ml. Boleslav 3./22/56 - Sparta 4./22/39              14 : 6  (3-3, 5-1, 6-2)   
ÚSTÍ 14./22/9 Otrokovice 5./22/37                      2 : 3 PN  (1-1, 1-1, 0-0; 0-0; 0-1)   
Střešovice 7./22/34 - Pardubice 8./22/31              10 : 3   (2-2, 2-0, 6-1)   
Č. LÍPA 11./22/21  - Ostrava 9./22/25                    6 : 5  (2-0, 1-3, 3-2)    
Znojmo 12./22/20LIBEREC  10./22/22                  5 : 6 PP  (1-3, 2-2, 2-0; 0-1)   
 
DOHRÁVKA 5. KOLA 
Chodov 1./21/55 Ostrava 9./21/25                     5 : 6  (1-3, 1-2, 3-1
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 17. KOLO
Č. Budějovice 1./17/45 - Praha 10./17/10       3 : 1
Brno 5./16/28 Kladno 2./17/43                     1 : 3
Ostrava 6./17/24 LIBEREC 3./17/42              0 : 3 
Příbram 7./17/23 Karlovarsko 4./17/40            0 : 3     
BENÁTKY 11./17/8 - ÚSTÍ n. L. 9./17/17           1 : 3
PŘEDEHRÁNO    
Zlín 8./17/19 - Od. Voda 12./16/4                    3 : 0
              
EXTRALIGA ŽENY                          
DOHRÁVKA 17. KOLA                         
KP Brno 3./18/37 Ol. Praha 7./18/20            3 : 1   hráno v PO 29. 1. 
18. KOLO
Přerov 8./18/14   - Prostějov 1./18/53             0 : 3  
Olomouc 2./18/46 - Štenberk 9./18/10           3 : 0
LIBEREC 3./18/34 - Ostrava 5./18/34           3 : 1
Fénix Brno 10./18/0 - KP Brno 4./17/34          0 : 3  
Ol. Praha 7./17/20 Frýdek-Místek 6./18/22      0 : 3  
 
 
 
 
  ODEHRÁNO od  PO 22.  do  ČT 25. 1.   
 
  ČTVRTEK 25. LEDNA                                                                                              
VOLEJBAL 
ČESKÝ POHÁR MUŽI - ČTVRTFINÁLE, 2. zápasy 
Kladno  - ÚSTÍ                    1 : 3,  ZLATÝ SET 28:26první zápas 3 : 1
LIBEREC - Příbram              3 : 0,  první zápas  3 : 1
Brno - Č. Budějovice           2 : 3,  první zápas  1 : 3 
Karlovarsko - Zlín                   první zápas 3 : 0  hr. 9. 1., odveta 6. 2.
 
EXTRALIGA MUŽŮ - PŘEDEHR. 17. KOLA     
Zlín 8./17/19 - Od. Voda 12./16/4                     3 : 0
 
EXTRALIGA ŽENY - 17. KOLO                         
Prostějov 1./17/50 - LIBEREC 4./17/31            3 : 0   NE 14. 1.
Frýdek-Místek 7./17/19 - Olomouc 2./17/43     1 : 3   
Ostrava 3./17/34 Fénix Brno 10./17/0           3 : 0   PO 15. 1.
Štenberk 9./17/10 Přerov 8./17/14                  2 : 3   
KP Brno 5./16/31 - Ol. Praha 6./16/20              odloženo na PO 29. 1. 
 
  STŘEDA 24. LEDNA                                                                                              
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY  - DOHRÁVKA 15. KOLA
Ostrava 4./17/36 Střešovice 9./17/14                       10 : 4   (2-2, 2-1, 6-1
 
17. KOLO  hrané v SO 20. - NE 21. 1.              
Kr. Vinohrady 12./17/9  - IT Již. město Pha 1./17/48  4 : 10   (1-3, 0-4, 3-3
Panthers Pha 6./17/26 - Vítkovice 2./17/45                 0 : 7  (0-2, 0-2 0-3  
Chodov Pha 3./17/44 - Střešovice 9./16/14                 7 : 0   (0-0, 4-0, 3-0)
Ostrava 4./16/33 - Žídenice 8./17/15                             7 : 2   (1-1, 3-0, 3-1
Bohemians 5./17/26 - Olomouc 11./17/13                    1 : 2    (0-1, 1-1, 0-0
Jičín 7./17/16 LIBEREC 10./17/14                               6 : 7 PN  (2-3, 1-2, 3-1; 0:0; 1-2
 
  ÚTERÝ 23. LEDNA                                                                                              
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - DOHRÁVKA 5. KOLA 
Chodov 1./21/55 Ostrava 9./21/25                5 : 6   (1-3, 1-2, 3-1
 
21. KOLO  hrané v SO 20. - PO 22. 1.
BOLKA NEUSPĚLA S VÍTKOVICEMI VE FINÁLE POHÁRU A ANI V SL, NAVÍC S DEBAKLEM
Č. LÍPA 12./21/18  - Chodov 1./20/55              2 : 12   (0-4, 2-7, 0-1
Ml. Boleslav 3./21/53 Vítkovice 2./21/55     3 : 10   (2-3, 0-2, 1-5
Sparta 4./21/39 - Pardubice 8./21/31                 6 : 2     (2-2, 1-0 , 3-0)    v PO ČT SPORT
Bohemians 6./21/35 Otrokovice 5./21/35         6 : 5 PN  (2-0, 2-4 , 1-1; 0:0; 3-1
Brno 13./21/17 - Střešovice 7./21/31                  3 : 4 PP  (1-1, 2-1 , 0-1; 0:1
Ostrava 9./20/22 - LIBEREC  10./21/20               8 : 5    (2-0, 3-3, 3-2) 
Znojmo 11./21/19 - ÚSTÍ 14./21/8                    10 : 4   (1-1, 6-0, 3-3)
 
  PONDĚLÍ 22. LEDNA                                                                                   
STOLNÍ TENIS 
OKRESNÍ PŘEBOR    po 12. KOLECH                  
Benešov n. Pl. 5./25 - Sn VARNSDORF A 1./32         9 : 9
Sn VARNSDORF B 2./30 - Slavoj Děčín B 10./12    18 : 0
SKST Děčín D 8./19 - SKST Děčín C 3./11/28         2 : 16 
Slavoj Děčín A 4./26 - Sn VARNSDORF C 6./23        13 : 5 
Sn VARNSDORF D 9./11/19 - Markvartice 7./21      11 : 7
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář