Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD 7. DO 21. KVĚTNA

21. 5. 2018
  NEDĚLE 20.  a  PONDĚLÍ  21.  KVĚTNA                                                           
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  - závěrečné 32. KOLO      
Retosáci 8./32/50 Růžový panteři 1./32/123,5           1 : 4 
Aspoň kilo 7./32/56 - Spliťáci 2./32/112                         0 : 5       
Nic-moc 3./32/105,5 -  Black horses 4./32/104,5         4 : 1 
Kobra 11  5./32/65                                                      VOLNÝ LOS
Žihadla 6./32/59,5 - Ajznbóni 9./32/44                             2 : 3
 
POŘADÍ NEJLEPŠÍCH JEDNOTLIVCŮ sezony 2017-2018
1. J. Brožek (Růž.panteři),  2. P. Svoboda (Nic-moc),  3. J. Ševčík (Růž. panteři) 
 
 
 
  SOBOTA  19. - NEDĚLE 20. KVĚTNA                                                                 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA MUŽI  
FINÁLE, 3. a 4. ZÁPAS 
Plzeň (4./29) Karviná (2./29) 29 : 30  (13:15) v NE, na Z 3:1 a TITUL pro KAR
Plzeň (4./29) Karviná (2./29)   30 : 29  (14:15) v SO, na Z 2:1 pro KAR
 
O 3. MÍSTO, 3. a 4. ZÁPAS
LOVOS. (3./29) - Zubří (1./35)  20 : 30 (10:14), na Z 2:2
LOVOS. (3./29) - Zubří (1./35)  33 : 30 (14:13, 12:13;;7:4)  PP, na Z 2:1 pro LOV
 
 
MOL LIGA ŽEN  
FINÁLE, 2. a 3. ZÁPAS 
MOST (1./41) - Sl. Praha (2./40)   28 : 24  (17:14), na Z 2:0 a TITUL pro MOST
Šala (4./36) Michalovce (3./38)   25 : 27  (13:14), na Z 3:0 a TITUL M SR pro MICH
 
 
 
  NEDĚLE 13.  a  PONDĚLÍ  14.  KVĚTNA                                                                    
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  31. KOLO                  
Růžový panteři 1./31/119,5 Ajznbóni 9./31/41              4 : 1  
Spliťáci 2./31/107 - Nic-moc 4./31/101,5                      0 : 5     
Black horses 3./31/103,5 - Kobra 11                              4 : 1
Kobra 11  5./32/65 Aspoň kilo 7./31/56                          5 : 0                           
Retosáci 8./31/49 Žihadla 6./31/57,5                              0 : 5    
 
 
  SOBOTA  12.  KVĚTNA                                                                                           
HÁZENÁ 
EXTRALIGA MUŽI  
FINÁLE, 1. a 2. ZÁPAS 
Karviná (2./29) - Plzeň (4./29)   30 : 24  (18:11) v SO
Karviná (2./29) - Plzeň (4./29)   32 : 31  (15:17) v NE, na Z 2:0  pro KAR
3. Z v SO 19. 5. od 11.00 v PLZ
 
O 3. MÍSTO, 1. a 2. ZÁPAS
Zubří (1./35) - LOVOS. (3./29)  24 : 25 (14:11) v SO
Zubří (1./35) - LOVOS. (3./29)  34 : 33 (12:15,15:12; PR 3:3;PN 4:3) v NE, na Z 1:1
3. Z v SO 19. 5. od 17.00 v LOV
 
 
MOL LIGA ŽEN  
FINÁLE, 1. a 2. ZÁPAS 
Sl. Praha (2./40) - MOST (1./41)   20 : 21  (  6:12)
2. Z  v SO 19. 5. od 18.00 v MOS 
 
Michalovce (3./38) - Šala (4./36)   35 : 26  (15:13) v SO
Michalovce (3./38) - Šala (4./36)   25 : 23  (12:14) v NE, na Z 2:0  pro MICH
3. Z v NE 19. 5. od 18.00 v ŠALE 
 
O 3. MÍSTO, 1. ZÁPAS
Olomouc (6./30) Veselí (5./30)  21 : 20 (  8:13)
2. Z v PÁ 18. 5. od 18.00 ve VES
 
Bánovce (12./7) Prešov (8./26)  25 : 30 (10:17)
2. Z  v SO 19. 5. od 18.00 v PRE        
 
 
 
  NEDĚLE 6.  a  PONDĚLÍ  7.  KVĚTNA                                                                    
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  30. KOLO                  
Růžový panteři 1./30/115,5 Black horses 3./30/99,5    1 : 4
Spliťáci 2./30/107 - Ajznbóni 9./30/40                             4 : 1   
Nic-moc 4./30/96,5                                                         VOLNÝ LOS
Kobra 11  5./30/59 - Retosáci 8./30/49                              4 : 1                        
Žihadla 7./30/52,5 Aspoň kilo 6./30/56                            5 : 0
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář