Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD 12. DO 18. 3.

20. 3. 2018
 
  NEDĚLE  18.  BŘEZNA                                                                                             
ŠACHY 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD - 10. KOLO  (ZÁVĚREČNÉ)
1. Novoborský ŠK 1./10/26 - ŠK Frýdlant B 4./10/14    6,5 : 1,5
Sn VARNSDORF 5./10/7 TJ Loko Liberec B 2./10/18        6,5 : 1,5
ŠK Kunratice u Cv. 6./10/3 - ŠK Stráž p. R. 3./10/17          3,5 : 4,5
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  24. KOLO                    
Růžový panteři 1./24/96,5 - Retosáci 7./24/41    4 : 1  hr. v  PO 
Spliťáci 2./23/88 Aspoň kilo 8./23/39                ODLOŽENO 
Kobra 11  6./24/41 - Black horses                         1 : 4
Black horses 3./24/77,5 - Nic-moc 4./24/76,5         2 : 3
Ajznbóni 9./24/33 Žihadla 5./24/42,5                   0 : 5  hr. v  PO 
 
 
  SOBOTA  17.  BŘEZNA                                                                                      
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ  - ČTVRFINÁLE PLAY-OFF - 3.  a 4. ZÁPASY  
Pardubice (8./34)  Ml. Boleslav (1./68)   4 : 6 ,       4 : 9       v NE  (4:0 pro MLB)
Střešovice (7./37) Vítkovice (3./64)           5 : 6 PP , 3 : 4 PP  v NE  (3:1 pro VÍT)   
Sparta (5./47) Bohemians (4./47)             5 : 4,        5 : 4 PP  v NE  (3:1 pro SPA)
Otrokovice (4./47)  - Chodov (2./67)        4 : 5 PN,   3 : 6       v NE  (4:0 pro CHD)  
O UDRŽENÍ
ÚSTÍ  (14./15) -  LIBEREC  (11./24)             6 : 5,        5 : 4  v NE  (stav 2:2  
Brno (13./17) Znojmo (12./23)                 5 : 6  PN,  7 : 4  v NE  (2:2) 
 
EXTRALIGA ŽENY  -  ČTVRFINÁLE PLAY-OFF - 3.  a 4. ZÁPASY  
Panth. Pha (6./32) IT J. město (2./60)  3 : 6,        4 : 8  v NE    (4:0 pro IT)
Bohemians (5./32) Vítkovice (1./60)     2 : 10,     3 : 7  v NE   (4:0 pro VÍT)
LIBEREC (8./23) Ostrava (4./48)          6 : 7  PP, 4 : 6  v NE    (4:0 pro OST)
Jičín (7./25) - Chodov Pha (3./56)           2 : 7 v PÁ, 2 : 8  v SO  (4:0 pro CHD)
O UDRŽENÍ
Kr. Vinohrady (12./9) Olomouc (9./19)   3 : 5, 0 : 2  v NE  (4:0 pro OLO)  
Židenice (11./15) - Střešovice 10./22/17   3 : 1, 5 : 2  v NE  (2:2)     
 
VOLEJBAL  
EXTRALIGA MUŽŮ
PLAY-OFF 7. - 10. TÝMU po ZÁKLAD. ČÁSTI 
Ostrava (7./28) - Zlín (10./19)       3 : 1,  na zápasy vyhrála OST 2:1 (3:1, 1:3, 3:1)   
Praha (9./19) - ÚSTÍ n. L. (8./24)  2 : 3,  na zápasy vyhrálo ÚnL 2:0 (2:3, 1:3) 
ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF v PO 19. 3. od 18.00
Č. Budějovice (1./57) -  ÚSTÍ  (8./24)   
LIBEREC (2./56) Ostrava (7./28)  PO 19. 3. od 20.00
Kladno (3./55) Příbram (6./22)        
Karlovarsko (4./53) Brno (5./40)     
 
EXTRALIGA ŽENY - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 1. ZÁPASY
Prostějov (1./80) - Přerov (8.)                3 : 0
Olomouc (2./68)Olymp Praha (7.)        3 : 0 
Ostrava (3./51) Frýdek-Místek (6./24)   3 : 0   
LIBEREC (4./47) KP Brno (5./46)           0 : 3
 
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI - 20. KOLO                                       
Karviná 4./20/26 - Zubří 1./20/31              23 : 28  ( 9:  9)
Nové Veselí 11./19/11 - Dukla Praha 2./20/27  18 : 27  (12:14)   
LOVOSICE 3./20/27  Jičín 8./20/17               21 : 20  (14:11) 
Plzeň 5./20/25 - Strakonice 12./20/10              31 : 21  (18:10) 
Kopřivnice 7./20/18 Fr.-Místek 6./20/19           28 : 32  (14:17) 
Hranice 9./20/15 - Brno 10./20/14                        24 : 24  (14:11) 
 
MOL LIGA ŽEN - 22. KOLO                      
Veselí 7./20/24 MOST 1./21/37                   31 : 33  ( 9:19) 
Slavia Praha 2./20/33                                       VOLNÝ LOS    
Michalovce 3./20/32 - Bánovce 11./21/7           39 : 26  (19:15) 
Šala 4./20/29 - Olomouc 5./20/26                    25 : 28  (10:13)
Trenčín 13./20/4 - Ostrava 6./21/24                 25 : 28  (13:15) 
 
STOLNÍ TENIS   
DIVIZE   
Litoměřice C 3./19/56 - Žatec A 8./19/41        5 : 10
FILIPOV A   ./19/37 - Litvínov A 9./20/40     10 : 6
FILIPOV A 8./20/41  Most B 5./20/52           10 : 7  v NE 
SKP Ústí n. L. 10./19/37 - Jirkov 2./19/66       7 : 10
SKP Ústí n. L. 9./20/41Žatec A 7./20/42      10 : 5
Teplice A 11./19/36 - Lenešice A 6./19/42     10 : 5
Teplice A 11./20/40 - Žatec B 12./20/29       10 : 2  v NE 
 
 
  ODEHRÁNO  v TÝDNU  do PÁTKU   
 
 
  ČTVRTEK  15. - PÁTEK 16. BŘEZNA                                                                
STOLNÍ TENIS 
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C - 21. KOLO 
Benešov A 5./21/56 - SKST Děčín B 1./21/76          4 : 14      
Litoměřice A 9./21/48 - Štětí B 2./21/60             11 : 7   
Chem. Ústí 2./21/62 - Roudnice C 6./21/51          11 : 7   
SKP Sever Ústí B 10./21/45 FILIPOV B  7./21/49    6 : 12  
Kr. Březno A 4./21/58 - Terezín 8./21/48              14 : 4   
Bechlín 12./21/25 Malá Veleň A 11./21/38              9 : 9  
 
 
  ČTVRTEK  15.  BŘEZNA                                                                                          
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - 28. KOLO 
Ostrava 3./28/51 Prostějov 1./28/80         0 : 3   
Olomouc 2./28/68 - LIBEREC 4./28/47        3 : 1   PŘEDEHR. 12. 3.
Frýdek-Místek 6./28/24 - KP Brno 5./28/46        3 : 2
 
VOLEJBAL  
EXTRALIGA MUŽŮ
PLAY-OFF 7. - 10. TÝMU po ZÁKLAD. ČÁSTI, 1. + 2. ZÁPASY
Zlín (10./19) - Ostrava (7./28)       3 : 1,  na zápasy 1:1 (3:1, 1:3), 3.záp. v SO 17.3.   
Praha (9./19) - ÚSTÍ n. L. (8./24)  2 : 3,  na zápasy vyhrálo ÚSTÍ 2:0   (2:3, 1:3) 
ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF 
Č. Budějovice (1./57) -  ÚSTÍ n. L. (8./24)   
 
  ÚTERÝ  13.  BŘEZNA                                                                                             
VOLEJBAL  
EXTRALIGA MUŽŮ
PLAY-OFF 7. - 10. TÝMU po ZÁKLAD. ČÁSTI, 1. + 2. ZÁPASY
Ostrava (7./28) Zlín (10./19)         3 : 1 ,  Zlín - Ostrava ČTV 15. 3. od 17.00
ÚSTÍ n. L. (8./24)  - Praha (9./19)   3 : 1 ,  Praha - ÚSTÍ  ČTV 15.3. od 19.00
 
  PONDĚLÍ 12.  BŘEZNA                                                                                          
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - 28. KOLO 
Olomouc 2./28/68 - LIBEREC 4./28/47        3 : 1    PŘEDEHR. 12. 3.
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA 
22. KOLO - DOHRÁVKA
Růžový panteři 2./22/87,5 - Black horses 3./22/71,5   5 : 0
23. KOLO                    
Ajznbóni 9./23/33 Růžový panteři 1./23/92,5       0 : 5
Nic-moc 3./23/73,5 - Spliťáci  2./23/88                    3 : 2
Black horses 4./22/71,5                                        VOLNÝ LOS
Aspoň kilo 7./23/40 - Kobra 11  5./23/44                  1 : 4
Žihadla 8./23/37,5 Retosáci 6./23/41                     1 : 5
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář