Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PÁ 27. 4. DO 6. 5.

6. 5. 2018
 
  NEDĚLE  6.  KVĚTNA                                                                                            
HÁZENÁ 
EXTRALIGA MUŽI  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 4. ZÁPAS
Plzeň (4./29) Zubří (1./35)       28 : 25 (17:13), Z 3:1 pro PLZ a POSTUP
 
MOL LIGA ŽEN  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 3. ZÁPAS
Slavia Praha (2./40)  - Veselí (5./30)         24 : 19 (17:13),  Z 2:1  a POSTUP
 
 
  SOBOTA  5.  KVĚTNA                                                                                            
HÁZENÁ 
MOL LIGA ŽEN  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 2. a kluby SR 3. ZÁPASY
MOST (1./41) ► - Olomouc (5./30)        28 : 26 (14:12),  Z 2:0 pro MO a POSTUP 
Slavia Praha (2./40) Veselí (5./30)        23 : 18 (10:10),   Z 1:1,  3. Z v NE od 17.00 
Prešov (8./26) - Šala (4./36)  ►             29 : 39 (10:21),  Z 3:0 pro ŠAL a POSTUP
Bánovce (12./7) Michalovce (3./38) ► 16 : 36 (  8:20),  Z 3:0 pro MICH a POSTUP
 
EXTRALIGA MUŽI  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 3. a 4. ZÁPASY
Plzeň (4./29) - Zubří (1./35)              24 : 22 (10:  9), Z 2:1 pro PLZ, v NE od 17.00
LOVOS. (3./29) - Karviná (2./29)   33 : 38 (16:19)Z 3:0 pro KAR a POSTUP
 
ODEHRANÉ 1. a 2. ZÁPASY
Zubří (1./35) Plzeň (4./29)           30 : 31  (14:15,27:27; 3:4) po PR  v SO
Zubří (1./35) Plzeň (4./29)          26 : 24  (12:14,22:22; 4:2) po PR  v NE  
Karviná (2./29) LOVOS. (3./29)  28 : 25 (14:12) v SO  
Karviná (2./29) LOVOS. (3./29)  24 : 18 (10:11) v NE
 
 
 
  PÁTEK  4.  KVĚTNA                                                                                           
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  DOHRÁVKY 29. KOLA                   
Růžový panteři 1./29/114,5 Žihadla 8./29/47,5       4 : 1     
Black horses 4./29/95,5 - Spliťáci 2./29/103          4 : 1   
Nic-moc 4./29/91,5 Aspoň kilo 5./29/56                    4 : 1   hr. v PÁ                     
Nic-moc 3./30/96,5 Retosáci 7./28/48                    5 : 0   hr. v PÁ
Kobra 11  6./29/55 - Ajznbóni 9./29/39                       5 : 0   
 
 
 
  ODEHRÁNO  do  28. 4.    
 
  SOBOTA  28.  DUBNA                                                                                     
HÁZENÁ 
MOL LIGA ŽEN  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 1. a 2. ZÁPASY
Šala (4./36) Prešov (8./26)              40 : 20  (21:11) v PÁ,  23 : 21 (14:11) v SO
   Z 2:0 pro ŠAL
Veselí (5./30) - Slavia Praha (2./40)    28 : 26  (13:11)
   Z 1:0, 2. Z v SO 5. 5.
Michalovce (3./38) - Bánovce (12./7)  41 : 20  (23: 9) v SO,  42 : 22 (21:11) v NE
   Z 2:0 pro MICH
Olomouc (5./30) MOST (1./41)        23 : 29  ( 8:12)   
   Z 1:0, 2. Z v PÁ 4. 5.
 
EXTRALIGA MUŽI  SEMIFINÁLE PLAY OFF, 1. a 2. ZÁPASY
Karviná (2./29) LOVOS. (3./29)  28 : 25 (14:12) v SO,  24 : 18 (10:11) v NE
   Z 2:0 pro KAR
Zubří (1./35) Plzeň (4./29)          30 : 31  (14:15,27:27; 3:4) po PR  v SO
Zubří (1./35) Plzeň (4./29)         26 : 24  (12:14,22:22; 4:2) po PR  v NE  
   Z 1:1
 
                                                                                            
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE 
22., ZÁVĚREČNÉ KOLO hrané 14. 4.
Trnovany B 1./38 - Bohušovice B 6./23                        7 : 1  
NOVÝ BOR 2./29 - Spořice 11./16                               5 : 3
Louny 3./28 - KOVO DĚČÍN A 10./16                           4,5 : 3,5
SKALICE A 4./24 Jablonec A 5./23                              4,5 : 3,5
SK DĚČÍN 8./17 - Doksy 7./19                                       3 : 5  
Blíževedly 12./14 ŠLUKNOV A 9./17                          4 : 4
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE  
26., ZÁVĚREČNÉ KOLO hrané 11.-14. 4.
Dyn. Liberec B 1./40Doksy B 11./21                       6 : 0   
Doksy D 12./11 - Česká Lípa B 2./40                         0,5 : 5,5
Lok. Liberec B 3./38 - Chrastava 10./22                     4,5 : 1,5                       
Jablonec B 9./25 - ŠLUKNOV B 4./35                            1 : 5   
Lok. Liberec A 5./34 - Doksy C 13./9                                5 : 1  
SKALICE B 6./28 - Česká Lípa C 14./8                            5 : 1   
Blíževedly B 8./25 SKALICE C 9./25                             2 : 4