Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PÁ 6. 4. DO ČT 12. 4.

12. 4. 2018
   ČTVRTEK 12.  DUBNA                                                                                 
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ - SEMIFINÁLE  PLAY-OFF  4. ZÁPAS
Kladno (3./55)  -  LIBEREC  (2./56)                 3 : 0
Z 3:1 (3:1, 0:3, 3:2, 3:0) pro KLD a POSTUP
Č. Budějovice (1./57) Karlovarsko (4./53)        
Z 3:0 (3:0, 3:1, 3:2) pro KV a POSTUP
 
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ
O UDRŽENÍ  6. ZÁPAS
ÚSTÍ  (14./15)  - Brno (13./17)                                    4 : 5  PN  (0:2, 0:1,  4:1 - 0:0 - 1:2 )  
Z 4:2 (1:3, 6:4, 4:2, 5:3, 3:4 PP, 5:4 PN) pro Brno, které se tak UDRŽELO
 
 
   STŘEDA  11.  DUBNA                                                                                 
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY
SEMIFINÁLE PLAY-OFF   5. ZÁPAS
 IT Již. Město Pha (2./60)  Chodov Pha (3./56) ►     3 : 4  (2:2, 1:1, 0:1) 
Z 4:1 pro CHD (2:1, 3:4, 6:5 PP, 7:4, 4:3) a POSTUP DO do FINÁLE v SO 21. 4. ve VÍT
 
Ostrava (4./48) Vítkovice (1./60)  
Z 4:0 pro VÍT (5:4, 6:5, 8:2, 8:4) a POSTUP DO do FINÁLE v SO 21. 4. ve VÍT
 
 
  ÚTERÝ  10.  DUBNA                                                                                 
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ 
SEMIFINÁLE PLAY-OFF 
Chodov (2./67)  - Vítkovice (3./64)       4 : 5 PP (3:1, 1:1, 0:2 - 0:1)  
Z 4:1 (6:5, 7:3, 7:6 PP, 4:5 PN, 5:4 PP) pro VÍT a POSTUP DO FINÁLE v SO 21. 4. v MLB
 
Sparta (5./47) - Ml. Boleslav (1./68)     2 : 3 PP  (0:1, 2:1 , 0:0 - 0:1) 
Z 4:0  (5:2, 5:3, 4:3 PN, 3:2 PP) pro MLB a POSTUP DO FINÁLE v SO 21. 4. v MLB
 
SUPERLIGA MUŽŮ
O UDRŽENÍ  
Brno (13./17) - ÚSTÍ  (14./15)                 3 : 4 PP  (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)   
Z 3:2 (1:3, 6:4, 4:2, 5:3, 3:4 PP)  pro Brno, 6. Z v ÚL ve ČT 12. 4. 
 
  PONDĚLÍ  9.  DUBNA                                                                                 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  26. KOLO                    
Spliťáci Aspoň kilo                                              1 : 4    ODLOŽ. Z. 24. KOLA
Růžový panteři 1./26/105,5 - Spliťáci 2./26/94   4 : 1   
Black horses 3./26/84,5 -  Retosáci 7./26/45         3 : 2    
Nic-moc 4./26/78,5 Kobra 11  5./26/48                 2 : 3    PŘEDEHRÁNO
Ajznbóni 9./26/37 Aspoň kilo 6./26/48                  1 : 4    
Žihadla 8./26/44,5                                               VOLNO
 
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ - SEMIFINÁLE  PLAY-OFF  3. ZÁPASY
Č. Budějovice (1./57) Karlovarsko (4./53)          2 : 3
Z 3:0 pro KV (3:0, 3:1, 3:2) a POSTUP
 LIBEREC  (2./56) Kladno (3./55)                       2 : 3
Z 1:2 pro KLD (1:3, 3:0, 2:3), 4. ZÁPAS ČT 12. 4. v KLD
 
 
  NEDĚLE  8.  DUBNA                                                                                 
ŠACHY
EXTRALIGA -  DEVÁTÝ TITUL V ŘADĚ PRO 1. ŠK NOVOBORSKÝ    
ŠK Lysá n. L. 11./11/7 - 1. NOVOBORSKÝ ŠK 1./11/33    1,5 : 6,5   v NE
1. NOVOBORSKÝ ŠK 1./10/30 - Výstav. Lysá n. L. 2./10/19     5,5 : 2,5   v SO 
Unichess Praha 9./9/10 - 1. NOVOBORSKÝ ŠK  1./9/27          2,5 : 5,5   v PÁ
 
  SOBOTA  7. DUBNA                                                                                         
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE - 21., PŘEDPOSLEDNÍ KOLO
Doksy 8./17 - Trnovany B 1./21/36                         2 : 6   SO 
ŠLUKNOV A 11./21/16 NOVÝ BOR 2./22/29           4 : 4   SO 
Bohušovice B 5./23 Louny 3./21/26                     5 : 3             
Jablonec A 4./23 Blíževedly 12./21/13                     6 : 2   SO 
KOVO DĚČÍN A 9./21/16 SKALICE A 6./22              6 : 2   SO 
Spořice 10./22/16 SK DĚČÍN 7./17                        5 : 3   SO 
 
STOLNÍ TENIS   
DIVIZE -  21. A PŘEDPOSLEDNÍ KOLO     od 16.00
Most B 5./21/53 - SKP Ústí n. L. 7./21/45               6 : 10  PÁ 
Žatec A 6./21/46 - Lenešice A 8./21/45                10 : 3
Litvínov A 9./21/44 - Litoměřice C 3./21/61        10 : 8
Teplice A 10./21/44 - FILIPOV A 11./21/42           10 : 8
Jirkov 2./21/71 - Žatec B 12./21/30                  10 : 2
Litvínov A 8./22/46 - SKP Ústí n. L. 7./22/47          9 : 9    NE 
Teplice A 10./22/45 - SKST Děčín A 1./22/79    2 : 10  NE 
Krupka A 4./22/57 -  FILIPOV A 11./22/44            9 : 9    v NE
 
FLORBAL
SUPERLIGA MUŽŮ 
SEMIFINÁLE PLAY-OFF  3. a 4. ZÁPASY
Vítkovice (3./64) - Chodov (2./67)      7 : 6  PP (3:2, 1:3, 2:1 - P 1:0) 
Vítkovice (3./64) - Chodov (2./67)      4 : 5  PN (2:0, 2:2, 0:2 - P 0:0 - N 0:2) 
Z 3:1 pro VÍT  (6:5, 7:3, 7:6 PP, 4:5 PN), 5. Z v ÚT 10. 4. od 17.00 v hale CHD
 
Sparta (5./47) - Ml. Boleslav (1./68)   3 : 4  PN (2:1, 1:2, 0:0 -  P 0:0 - N 0:1) 
Z 3:0 pro MLB  (5:2, 5:3, 4:3 PN)
Sparta (5./47) - Ml. Boleslav (1./68)  v ÚT od 17.00
 
SUPERLIGA MUŽŮ
O UDRŽENÍ  3. a 4. ZÁPAS
ÚSTÍ  (14./15)  Brno (13./17)         2 : 4   (1:0, 0:2, 1:2) 
ÚSTÍ  (14./15)  Brno (13./17)        3 : 5   (1:2, 1:1, 1:2)
Z 3:1 pro Brno (1:3, 6:4, 4:2, 5:3), 5. Z v ÚT 10. 4. od 18.00 v Brně 
 
EXTRALIGA ŽENY
SEMIFINÁLE PLAY-OFF  3. a 4. ZÁPASY
Chodov Pha (3./56) - IT Již. Město Pha (2./60)   6 : 5  PP  (4:2, 1:2, 0:1 - 1:0) 
Chodov Pha (3./56) - IT Již. Město Pha (2./60)   7 : 4   (3:4, 2:0, 2:0) 
Z 3:1 pro CHD (2:1, 3:4, 6:5 PP, 7:4), 5. Z ve ST 11. 4. od 19.30 u IT JM Pha
 
Ostrava (4./48) Vítkovice (1./60)             2 : 8  (1:2, 1:1, 0:5) 
Ostrava (4./48) Vítkovice (1./60)          4 : 8   (0:4, 1:2, 3:2)  
Z 4:0 pro VÍT (5:4, 6:5, 8:2, 8:4) a POSTUPO do FINÁLE
 
  PÁTEK  6. DUBNA                                                                                           
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE  25., PŘEDPOSLEDNÍ  KOLO
Doksy C 13./9 - Dyn. Liberec B 1./25/38                  1 : 5   PÁ     
Česká Lípa B 2./25/38 - SKALICE B 6./26                5 : 1   ST 
Doksy B 11./21 - Lok. Liberec B 3./26/38                 2 : 4   SO 
ŠLUKNOV B 4./25/34 - Lok. Liberec A 5./25/32        2 : 4   PÁ 
SKALICE C 9./25 - Jablonec B 7./25                          5 : 1   ČT
Česká Lípa C 14./8 - Blíževedly B 8./25                      3 : 3   ST
Chrastava 10./22 -  Doksy D 12./11                          6 : 0   ČT 
 
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ - SEMIFINÁLE  PLAY-OFF  2. ZÁPASY
Karlovarsko (4./53) - Č. Budějovice (1./57)      3 : 1, Z 2:0 pro KV (3:0, 3:1)
Kladno (3./55) - LIBEREC  (2./56)                   3 : 0,  Z 1:1 (1:3, 3:0) 
3. ZÁPASY v PO 9. 4. v KV, LB