Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD PON 19. 3. DO ST 28. 3.

28. 3. 2018
 
 
  STŘEDA  28.  BŘEZNA                                                                                
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF
Ostrava (7./28) - LIBEREC  (2./56)          0 : 3    Z 3:1 a POSTUP LBC
Brno (5./40) Karlovarsko (4./53)              3 : 1   Z 2:2,   5. Z 31. 3. 17.00
Č. Budějovice (1./57)  -  ÚSTÍ  (8./24)     3:0 a POSTUP ČBU 
Kladno (3./55)   Příbram (6./22)           Z 3:0 a POSTUP KLD
 
  PONDĚLÍ 26.  BŘEZNA                                                                                
STOLNÍ TENIS  
OKRESNÍ PŘEBOR  VÝSLEDKY POSLEDNÍHO KOLA Z 19. 3.
Sn VARNSDORF A 1./18/50 Sn VARNSDORF D 8./17/29      15 : 3
Sn VARNSDORF C 6./18/33 - Sn VARNSDORF B 2./18/46        7 : 11
SKST Děčín C 3./18/45  Slavoj Děčín B 10./18/18              16 : 2
Slavoj Děčín A 4./18/40 - SKST Děčín D 9./18/27                   18 : 0
Benešov B 5./17/36 - Markvartice A 7./18/31                         15 : 3 
 
  NEDĚLE  25.  BŘEZNA                                                                                 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  25. KOLO                    
Spliťáci Aspoň kilo                                        ODLOŽENO z 24. KOLA
Nic-moc 4./25/76,5 Růžový panteři 1./25/101,5        0 : 5
Žihadla Spliťáci 2./24/92                                        1 : 4
Black horses 3./25/81,5 Aspoň kilo 8./24/40             4 : 1
Žihadla 6./26/44,5 Kobra 11  5./25/45                        1 : 4
Ajznbóni 9./25/36 Retosáci 7./25/43                        3 : 2
 
ŠACHY 
KRAJSKÝ PŘEBOR LK - 10. KOLO
Desko Liberec A 1./10/30 - 1. Novoborský ŠK B 4./10/17        5,5 : 2,5
TJ Jiskra Tanvald 7./10/12  - ŠK Zikuda Turnov C  2./10/27       2 : 6
ŠK Libštát 3./10/18 - ŠK Frýdlant 11./10/7                         4,5 : 3,5
TJ Biž. Jablonec n. N. 8./10/10 - TJ KRÁSNÁ LÍPA 5./10/15       2,5 : 5,5
TJ Loko Liberec 10./10/8 - ŠK Česká Lípa 6./10/14                      4 : 4
TJ Sp. Rokytnice n. J. 9./10/10 - Desko Liberec B 12./10/6     4,5 : 3,5
 
FLORBAL
EXTRALIGA ŽENY  
O UDRŽENÍ -  7. a  ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS
Střešovice (10./17) - Židenice (11./15)               3 : 2,  Z 4:3  pro STŘ
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF
Č. Budějovice (1./57)  -  ÚSTÍ  (8./24)     3 : 0   Z 3:0 a POSTUP ČBU 
LIBEREC  (2./56) Ostrava (7./28)             3 : 1    Z 2:1 pro LBC
Kladno (3./55)   Příbram (6./22)           3 : 1   Z 3:0 a POSTUP KLD
Karlovarsko (4./53) Brno (5./40)              3 : 0   Z 2:1 pro KVA
 
  SOBOTA  24.  BŘEZNA                                                                          
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI - 21. KOLO                                                           
Zubří 1./21/33 - LOVOSICE 5./21/27         32 : 22   (14:13)
Strakonice 12./21/10 Karviná 2./21/28    29 : 35  (17:16)
Dukla Praha 3./21/27 - Plzeň 4./21/27       25 : 31  (13:11)  
Jičín 6./21/19 Fr.-Místek 7./21/19                  32 : 22  (18:10)
Hranice 9./21/17 Kopřivnice 8./21/18                 34 : 25  (20: 9)
Brno 10./21/14 - Nové Veselí 11./21/13             20 : 29  ( 8:13)
 
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ  - O UDRŽENÍ -  7. a ROZHODUJÍCÍ  ZÁPASY
LIBEREC  (11./24)  -  ÚSTÍ  (14./15)         5 : 4  PN  (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0 - 1:0), NA ZÁPASY 4:3 
Znojmo (12./23) - Brno (13./17)               4 : 3  PP  (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0),  NA ZÁPASY 4:3
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU do PÁ  23. 3.   
 
  PÁTEK  23 .  BŘEZNA                                                                           
STOLNÍ TENIS 
KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. C - ZÁVĚREČNÉ  21. KOLO  
SKST DĚČÍN B 1./22/80 - Bechlín 12./22/26             17 : 1
Chem. Ústí 2./22/66 FILIPOV B  8./22/50              14 : 4
Štětí B 3./22/61 - Roudnice C 6./22/55                     8 : 10 
SKP Sev. Ústí B 10./22/49 - Kr. Březno A 4./22/59   10 : 8
Terezín 8./22/50 - BENEŠOV A 5./22/58                       9 : 9
MALÁ VELEŇ  A 11./22/39 - Litoměřice A 7./22/52       6 : 12 
 
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE - 24. KOLO
Dyn. Liberec B 1./23/36 - Lok. Liberec B 4./24/34     4 : 2  ST 
Česká Lípa B 2./24/36 - Chrastava 11./20                   5 : 1  ST 
ŠLUKNOV B 3./24/34 - Blíževedly B 8./24                   5 : 1  PÁ 
Doksy B 10./21 -  Lok. Liberec A 5./24/30                     4 : 2  SO
SKALICE C 9./23/21 - SKALICE B 6./26                          1 : 5  ČT 
Doksy C 13./9 - Jablonec B 7./25                                   2 : 4  PÁ 
Česká Lípa C 14./7 Doksy D 12./11                            3 : 3  ST 
DOHRÁVKA 22. KOLA
Dyn. Liberec B SKALICE C                                 ODLOŽENO NA ČT 29. 3. 
 
FLORBAL 
EXTRALIGA ŽENY  - O UDRŽENÍ -  6. ZÁPAS
Židenice (11./15) - Střešovice (10./17)     1 : 2   Na Z 3:3 
 
  ČTVRTEK  22.  BŘEZNA                                                                          
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 3. ZÁPASY od 17.00
Prostějov (1./80)   Přerov (8.)          3 : 0  Na Z 3:0 pro PRO (3:0, 3:0, 3:0)  
Olomouc (2./68)  Olymp Praha (7.)   3 : 0  Na Z 3:0 pro OLO (3:0, 3:1, 3:0)
Ostrava (3./51)  - Fr.-Místek (6./24)    3 : 1  Na Z 3:0 pro OST (3:0, 3:1, 3:1) 
LIBEREC (4./47)  - KP Brno (5./46)     0 : 3  Na Z 3:0 pro KPB (3:0, 3:0, 3:0) 
SEMIFINÁLE od 4. 4. 
Prostějov (1./80) - KP Brno (5./46), Olomouc (2./68) Ostrava (3./51),
 
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF, 2. ZÁPASY 
ÚSTÍ  (8./24) - Č. Budějovice (1./57)      1 : 3  Na Z 2:0 pro ČB   (3:0, 3:1) 
Ostrava (7./28)   - LIBEREC  (2./56)       3 : 2  Na Z 1:1 (1:3, 3:2) 
Příbram (6./22) Kladno (3./55)            1 : 3  Na Z 2:0 pro KLD  (3:0, 3:1)    
Brno (5./40) Karlovarsko (4./53)         3 : 1  Na Z 1:1 (0:3, 3:1) 
 
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ  - O UDRŽENÍ -  6. ZÁPASY, 7. Z. v SO 24. 3.
ÚSTÍ  (14./15)  - LIBEREC  (11./24)           9 : 5       Na Z 3:3 
Brno (13./17)  Znojmo (12./23)               5 : 4 PP  Na Z 3:3
 
  ÚTERÝ  20.  BŘEZNA                                                                              
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 2. ZÁPASY
Přerov (8.) Prostějov (1./80)                0 : 3  Na Z 2:0 pro PRO (3:0, 3:0)  
Olymp Praha (7.)  Olomouc (2./68)       1 : 3  Na Z 2:0 pro OLO (3:0, 3:1)
Frýdek-Místek (6./24) Ostrava (3./51)   1 : 3  Na Z 2:0 pro OST (3:0, 3:1) 
KP Brno (5./46) - LIBEREC (4./47)           3 : 0  Na Z 2:0 pro KPB (3:0, 3:0) 
 
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ  - ČTVRFINÁLE PLAY-OFF -  5. ZÁPASY  
Vítkovice (3./64)  - Střešovice (7./37)       4 : 3  PP  Na Z 4:1 pro VÍT   
Bohemians (4./47) - Sparta (5./47)           4 : 5      Na Z 4:1 pro SPA
O UDRŽENÍ -  5. ZÁPASY
LIBEREC  (11./24) - ÚSTÍ  (14./15)             6 : 3    Na Z 3:2 pro LBC, 6. Z. ve ČTV 22. 3. v ÚL
Znojmo (12./23) - Brno (13./17)                 5 : 3   Na Z 3:2 pro ZNO,  6. Z. ve ČTV 22. 3. v BR   
 
EXTRALIGA ŽENY  
O UDRŽENÍ -  5. ZÁPAS
Střešovice (10./17) - Židenice (11./15)    2 : 5 Na Z  3:2 pro ŽID hr. 6. Z. v PÁ 23. 3. v ŽID      
 
  PONDĚLÍ  19.  BŘEZNA                                                                           
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - ČTVRTFINÁLE  PLAY-OFF, 1. ZÁPASY 
Č. Budějovice (1./57) -  ÚSTÍ  (8./24)                   3 : 0
LIBEREC  (2./56) Ostrava (7./28)                       3 : 1
Kladno (3./55) Příbram (6./22)                          3 : 0    
Karlovarsko (4./53) Brno (5./40)                       3 : 0
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář