Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OD SO 14. 4. DO ČT 26. 4.

26. 4. 2018
 
  ČTVRTEK 26.  DUBNA                                                                                 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ  FINÁLE - 3. ZÁPAS 
Kladno (3./55) - Karlovarsko (4./53)               2 : 3   (-21, 25, -22, 25, 15)
 NA Z 3:0 (3:2, 3:2, 3:2) a TITUL pro KV  
 
  ÚTERÝ  24.  DUBNA                                                                                         
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ  
O  3. MÍSTO - 3.  ZÁPAS
Č. Budějovice (1./57) -  LIBEREC (2./56)          2 : 3   (25, -19, 25,- 21, 15)  
 Z 1:2 (2:3, 3:1, 2:3) pro LBC a ZISK 3. MÍSTA 
 
  PONDĚLÍ  23.  DUBNA                                                                                 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA  28. KOLO                    
Kobra 11  6./28/50 - Růžový panteři 1./28/110,5       1 : 4  
Retosáci 7./28/48 Spliťáci 2./28/102                      1 : 4  
Black horses 3./28/91,5 - Žihadla 8./28/46,5             3 : 2    
Nic-moc 4./28/87,5 Ajznbóni 9./28/39                       4 : 1   
Aspoň kilo 5./28/55                                                  VOLNO  
 
  NEDĚLE  22.  DUBNA                                                                                 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ  FINÁLE - 2. ZÁPAS 
Karlovarsko (4./53) - Kladno (3./55)               3 : 2   (-30, -23, 25, 25, 15)
NA Z 2:0 (3:2, 3:2) pro KV, 3. Z ve ČTV 26. 4. v KLD 
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA MUŽI  ČTVRTFINÁLE PLAY OFF, 4. ZÁPAS
Kopřivnice (6./20) LOVOSICE (3./29)            30 : 33  (17:18)
Z 3:1 (31:28, 30:25, 27:36, 33:30) pro LOV a POSTUP  
 
 
  SOBOTA  21.  DUBNA                                                                                     
FLORBAL
  VÍTĚZOVÉ HLAVNÍ ČÁSTI OBOU LIG OVLÁDLI I PLAY - OFF  
EXTRALIGA ŽEN    FINÁLE PLAY-OFF 
Vítkovice (1./60) - Chodov Pha (3./56)                         3 : 2  PP   (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)  
 
SUPERLIGA MUŽŮ    FINÁLE PLAY-OFF 
Ml. Boleslav (1./68) - Vítkovice (3./64)                         6 : 5  PP   (2:3, 1:0, 2:2 - 1:0)  
 
HÁZENÁ 
EXTRALIGA MUŽI  ČTVRTFINÁLE PLAY OFF,  3. ZÁPASY
 JEN LOVOSICE ČEKÁ V NEDĚLI ČTVRTÝ DUEL 
Kopřivnice (6./20) LOVOSICE (3./29)    36 : 27  (19:11) 
Z 2:1 (31:28, 30:25, 27:36) pro LOV   
Dukla Praha (5./28) - Plzeň (4./29)      24 : 25  (10:  9), Z 3:0 (22:21, 24:23, 25.24)  
Fr.-Místek (8./19) Zubří (1./35)       24 : 25  (10:15), Z 3:0 (28:23, 30:25, 24:25) 
Jičín (7./19) Karviná (2./29)             25 : 26  (12:15), Z 3:0 (29:19, 28:26, 26:25) 
                                                                                            
MOL LIGA ŽEN  26. KOLO  
MOST 1./41 - Slavia Praha 2./40              13 : 23  ( 6:11) 
Michalovce 3./38 - Prešov 8./26               37 : 26  (20:13)
Šala 4./36 Bánovce 12./7                     32 : 26  (13:13)
                  
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ  
O  3. MÍSTO - 2.  ZÁPAS, 3. Z v ÚT 24. 4. v ČB   
 LIBEREC (2./56) - Č. Budějovice (1./57)      3 : 1  (27, -22, 25, 25)
 Z 1:1 (2:3, 3:1) 
 
 
 
  ODEHRÁNO DO  STŘEDY  18. 4.   
 
  STŘEDA  18.  DUBNA                                                                                       
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ  FINÁLE - 1. ZÁPAS,   2. v NE 22. 4. 
Kladno (3./55) Karlovarsko (4./53)           2 : 3  (25, -26, 25, -23, 15), Z 0:1
 
  ÚTERÝ  17.  DUBNA                                                                                         
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ  
O  3. MÍSTO - 1.  ZÁPAS 
Č. Budějovice (1./57) -  LIBEREC (2./56)     3 : 2  (-22, 25, 25, -21, 18), Z 1:0
 
  SOBOTA 14. - NEDĚLE 15.  DUBNA                                                          
HÁZENÁ
EXTRALIGA MUŽI  ČTVRTFINÁLE PLAY OFF, 1. a 2. ZÁPASY 
Karviná (2./29)  - Jičín (7./19)              29 : 19 (13:11),   28 : 26 (12:11),  Z 2:0 
Plzeň (4./29) Dukla Praha (5./28)      22 : 21 (11:11),   24 : 23 (14:14),  Z 2:0     
LOVOSICE (3./29) Kopřivnice (6./20)  31 : 28 (12:  9),   30 : 25 (16:14),  Z 2:0         
Zubří (1./35) - Fr.-Místek (8./19)        28 : 23 (15:10),   30 : 25 (12:14),  Z 2:0  
                                                                                            3. ZÁPASY v SO 21. 4.
HÁZENÁ
MOL LIGA ŽEN  25. KOLO  
MOST 1./39 - Olomouc 7./28                                31 : 23  (15: 9)              
Bánovce 11./7 - Slavia Praha 2./36                         19 : 39  ( 9:19)
Ostrava 5./28  - Michalovce 3./34                           27 : 28   (13:16)  
Trenčín 13./4 - Šala 4./34                                      25 : 29   (19:14)  
Prešov 8./26 Veselí 6./28                                    22 : 27  (10:16)                                     
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář