Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

2. BUNDESLIGA 2018 - 2019

23. 12. 2018

 

znak_1-128---10938----.jpg 
 
  2. BUNDESLIGA 
 
 
   19. KOLO  29. 1. 2019
 
   18. KOLO  PÁ 21. - NE 23. 12.                 
Kiel 5./30 Hamburk 1./37 (S                    3 : 1  (2:0)  NE  
Kolín n. R. 2./36 (SBochum 8./27              2 : 3  (1:1)  PÁ  
   G: 25. Terodde, 76. Risse - 1., 58. Hinterseer, 70. Sam
St. Pauli 3./34 Magdeburg 17./11 (N)           4 : 1  (1:1)  SO  
AUE 12./22 - Un. Berlín 4./31                           3 : 0  (2:0)  NE  
   G : 6., 30. z PK, 74. Testroet
Bielefeld 14./18 - Heidenheim 6./30                 1 : 2  (1:1)   SO  
Paderborn 7./28 (N) - Darmstadt 13./19           6 : 2  (1:1)  NE  
  G : 16.,75.,85. Tekpetey, 50.,77. Michel, 88. Gueye - 32. Mehlem, 65. Jones
Sandhausen 15./13 Furth 11./24                   0 : 0  (0:0)  PÁ  
Duisburg 16./13 -  DRÁŽĎÁNY 10./25            1 : 3  (0:2 NE 
  G : 66. Oliveira-Souza - 4. Roser, 45. Atik, 53. Kone  
Ingolstadt. 18/10 Regensburg 9./26              1 : 2   (1:1)  SO 
 
KANONÝŘI 
22 - Terodde (KOL)
11 - Hinterseer (BOCH / RAK), Testroet (AUE)
10  - Klement (PAD) 
  8 - Gruttner (REG), Beck (MAG), Keita-Ruel (FUR / FRA)
       Adamyan (REG / ARM), Kone (DRA / SNG), Sera (KIEL)
 
   17. KOLO  PÁ 14. - PO 17. 12.                 
Duisburg 15./13 - Hamburk 1./37 (S)             1 : 2  (1:2)   PÁ  
Kolín n. R. 2./36 (SMagdeburg 17./11 (N3 : 0  (1:0 PO  
Un. Berlín 3./31 - Bochum 8./24                    2 : 0   (0:0)  SO
St. Pauli 4./31 Furth 9./23                          3 : 0  (1:0)  SO
Kiel 5./27 Bielefeld 14./18                            1 : 2  (0:1)   
Paderborn 7./25 (N) - DRÁŽĎÁNY 11./22       2 : 0  (0:0SO 
AUE 12./19 - Darmstadt 13./19                      2 : 2  (0:0)  NE  
Sandhausen 16./12 Regensburg 9./23           2 : 2  (2:1)  NE   
Ingolstadt. 18/10 Heidenheim 6./27              1 : 1  (1:0)  NE 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯     
   16. KOLO  PÁ 7. - PO 10. 12.       
Hamburk 1./34 (SPaderborn 9./22 (N)   1 : 0  (1:0)   
Regensburg 10./22 - Kolín n. R. 2./33 (S)   1 : 3  (0:2)    
Magdeburg 16./11 (N) - Un. Berlín 3./28     1 : 1  (1:0)  NE 
Bochum 7./24 St. Pauli 4./28                  1 : 3  (1:2)  PO 
DRÁŽĎÁNY 11./22 - Kiel 5./27                  0 : 2   (0:2)  NE 
Heidenheim 6./26 - Duisburg 15./13            4 : 1  (1:0)  SO 
Furth 8./23 - AUE 12./18                           0 : 5  (0:1)  SO 
Bielefeld 14./15 - Sandhausen 17./11          1 : 1  (0:0)  NE 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯     
   15. KOLO  PÁ 30. 11. - NE 2. 12.       
Ingolstadt. 18/8 Hamburk 1./31 (S)        1 : 2  (0:1)  SO 
Kolín n. R. 2./30 (SFurth 8./23             4 : 0  (1:0)  SO 
Un. Berlín 3./27 Darmstadt 12./17          3 : 1  (2:0)  SO 
St. Pauli 4./25 - DRÁŽĎÁNY 11./22          1 : 1  (0:0)  SO 
AUE 13./15 - Regensburg 10./22               1 : 1  (1:1)  PÁ  
Paderborn 9./22 (N) - Bielefeld 14./14        2 : 2  (0:0)  PÁ  
Duisburg 15./13 - Kiel 6./24                       0 : 4  (0:0) NE   
Magdeburg 16./10 (N) - Bochum 5./24        0 : 0           NE  
Sandhausen 17./10 Heidenheim 7./23      1 : 2  (1:2)  NE  
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯     
 
   14. KOLO  PÁ 23. - PO 26. 11.            výběr zápasů 
Hamburk 1./28 (S) - Un. Berlín 3./24       2 : 2   (0:1)  v  PO 
Darmstadt 12./17 - Kolín n. R. 2./27 (S)    0 : 3   (0:0)  SO 
Regensburg 8./21 - St. Pauli 4./24              1 : 1   (0:1)  NE 
Bochum 5./23 AUE 13./14                      2 : 1   (0:1)  SO 
Furth 6./23 - Magdeburg 17./9 (N)             3 : 2   (1:1)  PÁ
Heidenheim 11./20 - Paderborn 7./21 (N 1 : 5   (1:2)  NE
Kiel 9./21 - Sandhausen 16./10                 2 : 1   (2:0)  SO 
DRÁŽĎÁNY 10./21 - Ingolstadt 18./8       2 : 0   (2:0)  NE 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯    
 
   13. KOLO  PÁ 9. - PO 12. 11.                     výběr zápasů 
AUE 13./14 Hamburk 1./27 (S)                      1 : 3  (1:1)  
Kolín n. R. 2./24 (S) - DRÁŽĎÁNY 11./18       8 : 1  (2:0)  
   G: Terodde 3, Cordoba 2, Hector 2, Schaub - Atik
Un. Berlín 3./23  - Furth 8./20                         4 : 0  (3:0)  
St. Pauli 4./23 Heidenheim 6./20                    1 : 1  (1:0)  
Bochum 5./20  - Darmstadt 12./17                    1 : 0  (0:0) 
Magdeburg 17./9 (NRegensburg 7./20           2 : 3  (1:1)    
Paderborn 9./18 (N) - Kiel 10./18                      4 : 4  (3:1)   
   G: 1., 9., 41., 90.+1 - 6., 72., 75., 80.    
 
KANONÝŘI: 16 - Terodde (KOL)
8 - Hinterseer (BOCH / RAK), Klement (PAD)
7 - Glatzel (HEI), Keita-Ruel (FUR / FRA), Lasogga (HAM), Gruttner (REG)
6 - Kone (DRÁ / SNG), Schnatterer (HEI), Beck (MAG)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯    
   12. KOLO  PÁ 2. - PO 5. 11.                        výběr zápasů 
Hamburk 1./24 (S) Kolín n. R. 3./21 (S      1 : 0  (0:0)  
Bielefeld 14./12 St. Pauli 2./22                     1 : 2  (1:0)  
Regensburg 9./17 - Un. Berlín 4./20                 1 : 1  (1:1) 
Furth 5./20 Bochum 8./17                             2 : 2  (0:2) 
Heidenheim 6./19 - AUE 13./14                       1 : 0  (0:0) 
DRÁŽĎÁNY 7./18 - Sandhausen 16./9            3 : 1  (2:1)
Duisburg 17./9 - Paderborn 10./17 (N)             2 : 0  (0:0) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
   11. KOLO  PÁ 26. - PO 29. 10.                výběr zápasů 
Kolín n. R. 1./21 (S) - Heidenheim 8./16      1 : 1   (0:1) 
Magdeburg 15./9 (N) - Hamburk 2./21 (S)   0 : 1  (0:0)
Un. Berlín 3./19 - DRÁŽĎÁNY 11./15         0 : 0   
Darmstadt 12./14 - Furth 4./19                     2 : 0  (1:0)  
St. Pauli 5./19  - Kiel 10./16                         0 : 1  (0:0)
Paderborn 6./17 (N) - Sandhausen 16./9       3 : 3  (1:2) 
AUE 13./14 - Bielefeld 14./12                      1 : 0  (0:0) 
 
KANONÝŘI: 13 - Terodde (KOL)
7 - Klement (PAD), Glatzel (HEI), 6 - Gruttner (REG), Keita-Ruel (FUR / FRA)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
10. KOLO  PÁ 19. - PO 22. 10.                 výběr zápasů 
Kiel 11./13 - Kolín n. R. 1./20 (S)                1 : 1  (0:1)  
Bielefeld 12./12 - Furth 2./19                     2 : 3  (2:0) 
Duisburg 17./5 St. Pauli 3./19                   0 : 1  (0:0) 
Paderborn 6./16 (NUn. Berlín 4./18          0 : 0  
Hamburk 5./18  (S) Bochum 7./15              0 : 0  
Heidenheim 8./15 Magdeburg 15./9 (N)     3 : 0  (2:0)
DRÁŽĎÁNY 10./14 - AUE 13./11               1 : 1  (1:1)  
Sandhausen 16./8 - Ingolstadt 18./5            4 : 0  (1:0) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
5. KOLO  PÁ 14. - PO 17. 9.  
Furth 1./5/11 Kiel 8./5/8                                 4 : 1  (0:0)
Bochum 2./5/10 - Ingolstadt. 13./5/5                6 : 0  (3:0)  
Kolín n. R. 3./5/10 (S) - Paderborn 7./5/8 (N)    3 : 5  (1:1)
   G: 37., 53. 84. - 38., 66., 71. zahoz. PK, 71., 89., 90.+4
Darmstadt 4./5/10 Sandhausen 17./5/2          1 : 1  (0:0)
Hamburk 5./4/9 (S) - Heidenheim 12./5/5           3 : 2  (0:0) 
Union Berlín 6./5/9 Duisburg 18./5/1                2 : 2  (1:0)  
Magdeburg 16./5/3  (N) - Bielefeld 9./5/8            0 : 0 
Regensb. 15./5/4 - DRÁŽĎÁNY 10./4/6             0 : 2  (0:1) 
AUE 14./5/4 St. Pauli 11./5/6                          3 : 1  (2:1) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  PÁ 10. - PO 13. 8.                             
St. Pauli 1./2/6 (12.) Darmstadt (10.)              2 : 0  (0:0)   
Kiel  2./2/4  (3.) Heidenheim 13./2/2 (13.)      1 : 1 (1:1)
Ingolstadt (9.) - Furth 3./2/4 (15.)                     1 : 1  (0:0)   
Kolín n. R. 4./2/4  (S) Union Berlín 6./2/4 (8.)     1 : 1  (1:0) 
Bielefeld 5./2/4 (4.) - DRÁŽĎÁNY 8./2/3 (14.)     2 : 1  (2:0) 
Paderborn 7./2/3 (N) - Regensburg 10./2/3 (5.)    2 : 0  (1:0)   
Duisburg 18./2/0 (7.) - Bochum 9./2/3 (6.)           0 : 2  (0:0)  
AUE 16./2/1 (16.) - Magdeburg. 15./2/1 (N        0 : 0 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  PÁ 3. - PO 6. 8.
Hamburk (S) - Kiel (3.)                  0 : 3  (0:0)              
Bochum (6.) - Kolín n. R. (S)           0 : 2  (0:1)           
Furth (15.) Sandhausen (11.)       3 : 1  (0:0)   
Regensburg (5.) Ingolstadt (9.)    2 : 1  (1:1)  
Magdeburg (N) - St. Pauli (12.)       1 : 2  (1:1) 
Darmstadt (10.) - Paderborn (N)     1 : 0  (0:0)
Heidenheim (13.) - Bielefeld (4.)     1 : 1  (1:1)     
Union Berlín (8.) - AUE (16.)          1 : 0  (0:0)  
DRÁŽĎÁNY (14.) - Duisburg (7.)   1 : 0  (1:0)  
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)
     
 
BARÁŽ O POSTUP DO BL - KIEL NEUSPĚL
Kiel 3./56 (N) - Wolfsburg 16./30 v BL          0 : 1  (0:0)   PO   21. 5. 
Wolfsburg 16./30 v BL - Kiel 3./56 (N)          3 : 1  (2:1)   ČTV 17. 5. 
 
BARÁŽ O SETRVÁNÍ VE 2. BL - AUE SE UDRŽELO
 AUE 16./40 Karlsruhe 3./38/69 v 3. L.     3 : 1  (1:1)  v ÚT 22.5.
Karlsruhe 3./38/69 v 3. L. - AUE 16./40     0 : 0            v PÁ 18. 5. 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář