Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

OBERLIGA NOFV JIH 2018 - 2019

9. 12. 2018

 

0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg  
  OBERLIGA NOFV JIH  
 
 
  17. KOLO  24. 2. 2019
 
  16. KOLO   SO 8. 12.                                     vybraná utkání
Luckenw. 1./36 (S) - Ludwigsfelder 12./17 (N 0 : 1  (0:0)  SO 
Chem. Lipsko 2./36 (S) - Zorbau 16./10 (N)    6 : 1  (4:0)  SO 
Hoh.- Einstal 13./16 (N) - Int. Leipzig 3./28       SO 16. 02. 2019
Krieschow 7./24 - Eilenburg 4./26                    0 : 0  (0:0)  SO 
Bernburg 15./14 - Jena II 5./25                         1 : 2  (1:1)  SO 
Plauen 10./20 - Nordhaus. II 6./24 (N)             1 : 1   (0:0 NE
Halle 14./15 - Rudolstadt 11./18                        0 : 2 (0:0SO    
 
  15. KOLO  PÁ 30. 11. -  NE 2. 12.              vybraná utkání
Hoh.- Einstal 11./16 (N) - Luckenw. 1./36 (S)  0 : 2  (0:1)  NE 
Chem. Lipsko 2./33 (S) - Gera 8./21            2 : 2  (1:1)  SO 
Krieschow 6./23 - Int. Leipzig 3./28             1 : 1  (0:0)  SO
Plauen 9./19 - Rudolstadt 13./15                   4 : 1  (3:1)  NE 
Jena II 7./22 - Ludwigsfelder 14./14 (N)         1 : 0   (1:0)  NE 
Bernburg 15./14 - Nordhaus. II 5./23 (N)        2 : 1  (1:0)  SO 
Halle 12./15 - Zorbau 16./10 (N)                    1 : 1  (0:0)  SO 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
     14. KOLO  PÁ 23. -  NE 25. 11.                vybraná utkání
Luckenwalde 1./33  (S) - Krieschow 6./22      4 : 0  (3:0)  SO 
Eilenburg 4./25 - Chem. Lipsko 2./32 (S)   2 : 0   (0:0)  SO 
Int. Leipzig 3./27 - Sandersdorf 10./16       4 : 0  (2:0)   
Nordhaus. II 5./23 (N) - Jena II 8./19            2 : 3  (0:2)  SO 17. 11.  
Gera 7./20 - Halle 13./14                              3 : 3 (1:1)  SO 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
  DOHRÁVKA 12. KOLA  PÁ 16. 11.
Eilenburg 5./22 - Plauen 9./16                   3 : 2   (2:1)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
  13. KOLO  PÁ 9. -  NE 11. 11.                    
Chem. Lipsko 1./32 (S) - Int. Leipzig 3./24      1 : 1  (1:0)  
Sandersdorf 9./16 - Luckenwalde 2./30 (S)            1 : 2  (0:0) 
Ludwigsfelder 14./11 (N) - Nordhaus. II 4./23 (N)   3 : 0  (2:0)  
Krieschow 5./22 - Hoh.- Einstal 11./16 (N)              4 : 0  (3:0) 
Halle 13./13  - Eilenburg 6./19                             0 : 1  (0:0)
Plauen 8./16 Gera 7./19                                    1 : 3  (1:2)  
Jena II 10./16 - Rudolstadt 12./15                         2 : 2  (0:1) 
Bernburg 15./8 - Zorbau 16./6 (N)                         1 : 3  (1:1)  
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
   12. KOLO  PÁ 2. -  NE 4. 11.                      vybraná utkání
Luckenwalde 2./27 (SChem. Lipsko 1./31 (S)  5 : 0  (3:0)  
Int. Leipzig 3./23 - Halle 13./13                           0 : 0
Rudolstadt 12./14 Nordhaus. II 4./23 (N)               1 : 0  (0:0)  
Krieschow 5./19 - Ludwigsfelde 14./8 (N)                 1 : 0  (1:0)  
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
   11. KOLO  PÁ 26. -  NE 28. 10.                         vybraná utkání
Chem. Lipsko 1./31 (S) - Hoh.- Einstal 9./13 (N)    0 : 0  (0:0) 
Halle 11./12  Luckenwalde 2./24 (S)                    1 : 1  (0:0)
Plauen 6./16 Int. Leipzig 3./22                          1 : 2  (0:2) 
Nordhaus. II 4./23 (NB-W Zorbau 16./3 (N)         6 : 1  (2:1)
Bernburg 15./7 Eilenburg 5./16                           0 : 3  (0:1)
Sandersdorf 7./16 - Krieschow 8./16                        3 : 1  (2:0)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
10. KOLO  PÁ 19. -  NE 21. 10.                   vybraná utkání
BSC Ch. Lipsko 1./30 (SKrieschow 6./16   2 : 1  (1:0) 
Luckenwalde 2./23 (S) - Plauen 5./16            2 : 0  (0:0)  
Gera 9./12 - Nordhaus. II 3./20 (N)                0 : 2  (0:0)
Int. Leipzig 4./19 - Bernburg 14./7               2 : 0  (0:0)  
Sandersdorf 7./13 - Ludwigsfelde 15./5 (N)       2 : 0  (2:0)  
 
DOHRÁVKA 4. KOLA  NE 14. 10.  
Hoh.- Einstal 9./12 (N) - BW Zorbau 16./3 (N)    5 : 2  (1:1)     
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
9. KOLO  PÁ 5. -  NE 7. 10.                         vybraná utkání
BSC Ch. Lipsko 1./27 (SSandersdorf 10./10  3 : 1  (1:1) 
Bernburg 14./7Luckenwalde 2./20 (S)             0 : 1  (0:1)
Nordhaus. II 3./17 (N) - Eilenburg 9./10           2 : 1  (2:1) 
Jena II 7./9 - Int. Leipzig 4./16                         2 : 1  (0:1)
Plauen 5./16 - Hoh.- Einstal  (N) 11./9             6 : 1  (2:1)  
Halle 13./8 Krieschow 6./16                              0 : 2  (0:1) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
8. KOLO  ÚT  2. -  ST 3. 10.                         vybraná utkání
BSC Ch. Lipsko 1./24 (SLudwigsf. 15./4 (N)  2 : 0  (0:0) 
Luckenwalde 2./17 (S) - Jena II 9./9                  5 : 1  (2:0)     
Int. Leipzig 3./16 - Nordhaus. II 4./14 (N)        1 : 1  (1:1)     
Krieschow 5./13 - Plauen 6./13                          2 : 3  (1:1)     
Eilenburg 7./10 - Rudolstadt 12./8                     2 : 2  (1:0)  
Sandersdorf 8./10 Halle 13./8                           3 : 1  (1:0)  hr. v ÚT    
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
7. KOLO  SO  29. 9. -  NE 30. 9.                 vybraná utkání
Halle 10./8 - BSC Ch. Lipsko 1./21 (S)                 0 : 5  (0:2)  
Rudolstadt 12./7 - Int. Leipzig 2./15                     0 : 1   (0:0)
Nordhaus. II 4./13 (N) - Luckenwalde 3./14 (S)     2 : 0  (1:0)   
Bernburg 13./7 - Krieschow 5./13                          1 : 3   (0:0)
Plauen 6./10 - Sandersdorf 11./7                         1 : 0   (0:0)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
6. KOLO  PÁ  21. 9. -  NE 23. 9.                 vybraná utkání
BSC Ch. Lipsko 1./18 (S) - Plauen 8./7              1 : 0  (0:0)   
Luckenwalde 2./14 (S) - Rudolstadt 9./7               4 : 3  (3:2) 
Int. Leipzig 3./12 - BW Zorbau 16./1 (N)            5 : 0  (3:0) 
Hoh.- Einstal 14./6  (N) - Nordhaus. II 4./10 (N1 : 4  (1:1)
Krieschow 5./10 - Jena II 13./6                             3 : 0  (2:0)  
Halle 6./8 - Ludwigsfeld. 15./3 (N)                        2 : 2  (0:2) 
Sandersdorf 7./7 - Bernburg 11./7                        1 : 2  (1:1)
 
DOHRÁVKA 3. KOLA  ST  19. 9.
Nordhaus. II 8./5/7 (N) - BSC Ch. Lipsko 1./5/15 (S)   1 : 2  (1:0) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
5. KOLO  SO  15. 9. -  NE 16. 9.   vybraná utkání
Bernburg 13./5/4  - BSC Ch. Lipsko  1./4/12 (S)     1 : 3  (1:1) 
BW Zorbau 16./4/1 (N - Luckenwalde 2./5/11 (S)  1 : 2  (1:1) 
Gera 9./5/7 Int. Leipzig 3./5/9                             0 : 0  
Jena II 11./5/6 Sandersdorf 4./5/7                         1 : 2  (1:1) 
Plauen 6./5/7 - Halle 5./5/7                                    1 : 1  (0:0)
Nordhausen II 6./4/7 (N) - Krieschow 10./5/7            3 : 0  (2:0) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
4. KOLO  PÁ  31. 8. -  NE 2. 9.   vybraná utkání
BSC Ch. Lipsko 1./3/9 (S) - Jena II 6./4/6            3 : 0  (0:0) 
Luckenwalde 2./4/8 (S) - Gera 9./4/6                      2 : 1  (0:0)  
Int. Leipzig 3./4/8 - Eilenburg 14./4/2               1 : 1  (1:1)  
Krieschow 4./4/7 (8.) - Rudolstadt 11./4/4 (7.)         1 : 0  (0:0) 
Halle 5./4/6 Bernburg 13./4/4 (6.)                          1 : 0  (0:0) 
Plauen 7./4/6 - Ludwigsfeld. 16./4/0 (N)                1 : 1  (1:1) 
Hoh.- Einstal 8./3/6 (N) - BW Zorbau 15./3/1 (N)      ODLOŽENO na 17. 11.      
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
3. KOLO  PÁ  24. -  NE 26. 8.  vybraná utkání
Ludwigsfeld. 16./3/0 (N) - Int. Leipzig 1./3/7           0 : 1 (0:1)
Jena II 2./3/6  - Halle 12./3/3                                   5 : 3  (1:2) 
Nordhaus. II 14./2/1 (N) - BSC Ch. Lipsko 3./2/6 (S)  ODLOŽ. na 19.9.
Gera 5./3/6 - Hoh.- Einstal 4./3/6 (N)                      1 : 4  (0:1) 
Eilenburg 13./3/1 - Luckenwalde 6./3/5 (S)                2 : 2  (1:1) 
Bernburg 11./3/4 - Plauen 7./3/5                               2 : 2  (0:1)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  SO  11. -  NE 12. 8.  
BSC Ch. Lipsko 1./2/6 (SRudolstadt 9./2/3 (7.)     2 : 1
Krieschow 10./2/3 (8.) Gera 2./2/6 (11.)                   0 : 1 
Luckenwalde 3./2/4 (SInt. Leipzig 4./2/4 (2.)          1 : 1  
Plauen 5./2/4 (4.) Jena II 7./2/3  (3.)                        1 : 0  
Halle 6./2/3 (9.) - Nordhausen II 13./2/1 (N)                 4 : 1
Sandersdorf 8./2/3 (10.) BW Zorbau 15./2/0 (N)          3 : 0  
Bernburg 11./2/3 (6.) - Ludwigsfeld. 16./2/0 (N)            2 : 1 
Hoh.- Einstal 12./2/3 (NEilenburg 14./2/0 (5.)         1 : 0  
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  SO  4. -  NE 5. 8.                        
Eilenburg (5.) - Krieschow (8.)              0 : 1
BW Zorbau (N- BSC Ch. Lipsko (S)     1 : 2
Rudolstadt (7.) - Halle (9.)                     2 : 1  
Ludwigsfelde (N) - Luckenwalde (S)        0 : 5
Nordhausen II (N) Plauen (4.)            0 : 0
Int. Leipzig (2.) - Hoh.- Einstal  (N)     5 : 1 
Jena II (3.) - Bernburg (6.)                   3 : 0
Gera (11.) - Sandersdorf (10.)                1 : 0
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)                
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář