Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

REGION.LIGA SV 2018 - 2019

12. 8. 2018
 
 0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg 
     REGIONÁLNÍ LIGA SV 
 
 
 
4. KOLO  SO 11. - NE 12. 8.                          
 
Erfurt 6./4/7 (SChemnitzer 1./4/12  (S)        0 : 3  (0:0)
Babelsberg 2./4/9  Bautzen 7./4/7                  4 : 0  (4:0)  
Vikt. Berlín 4./4/7 - Nordhausen 3./4/8                 0 : 0
Bischofsw. 5./3/7 (N) - Rathenow 15./4/3 (N)     1 : 0  (0:0)  
Meuselwitz 8./4/6 - Hertha II 17./3/1                   3 : 0  (1:0) 
Furstenwalde 18./4/0 - Lok. Leipzig 9./4/6         1 : 2  (1:0) 
BFC Dyn. 16./4/3 (4.) Berlín AK 10./3/6 (3.)       0 : 3  (0:1) 
Auerbach 11./4/5  Halberstadt 13./4/3 (7.)         2 : 0  (2:0)  
Oberlausitz 14./3/3 Altglienicke 12./4/4           3 : 1  (1:1)  
 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
3. KOLO  ÚT 7. - ST  8. 8
Chemnitzer 1./3/9 (S) BFC Dynamo 13./3/3 (4.)      2 : 0  (1:0)  předehr. 1.8.
Bautzen 2./3/7 - Furstenwalde 17./3/0                   2 : 0  (0:0) 
Nordhausen 3./3/7 - Meuselwitz 12,/3/3                   3 : 0  (1:0)
Halberstadt 9./3/3 (7.) - Erfurt 4./3/7 (S)                 0 : 1  (0:1)  UT 
Berlín AK 07 14./2/3 - Babelsberg 5./3/6                    0 : 5  (0:4)
Rathenow 11./3/3 (NVikt. Berlín 6./3/6                  2 : 3  (2:2)
Lok. Leipzig 10./3/3 (6.) - Bischofsw. 7./2/4 (N)     1 : 2   (0:0)  UT 
G: 93. VLG - 56., 92. T. Petráček (24, naposledy ČÁS, PCE) + 92. ČK
Altglienicke 8./3/4 - Auerbach 15./3/2                      1 : 1  (0:0)
Hertha II 16./2/1 Oberlausitz  18./2/0                   v PÁ  17. 8.
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  ST 1. - NE 5. 8.  
Babelsberg 8./2/3 (5.) - Chemnitzer 1./3/9 (S)            1 : 2
Erfurt 2./2/4 (SAuerbach 14./2/1 (11.)                  0 : 0 
Bischofsw. 12./1/1 (N) - Bautzen 3./2/4 (14.)          1 : 1
Oberlaus. 18./2/0 (12.) - Nordhaus. 4./2/4 (2.)            0 : 1 
BFC Dyn. 10./3/3 (4.) - Halberst. 5./2/3 (7.)                  0 : 5
Hertha II 13./2/1 (8.) - Altglienicke 9./2/3 (15.)             2 : 3  
Vikt. Berlín 6./2/3 (13.) - Lok. Leipzig 7./2/3 (6.)         4 : 1  
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  PÁ 27. - NE 29. 7.  

Altglienicke (15.) - Erfurt (S)                       0 : 3   (0:1) 

Lok. Leipzig (6.) Meuselwitz (10.)           3 : 0   (0:0) 
Auerbach (11.) BFC Dynamo (4.)            1 : 4   (0:2)  
Rathenow (NOberlausitz (12.)              4 : 1  (3:0) 
Bautzen (14.) Vikt. Berlín (13.)               2 : 0   (0:0)  
Chemnitzer (S) - Furstenwalde (9.)             3 : 2   (2:1) 
Halberstadt (7.) - Babelsberg (5.)               1 : 2   (1:2)  
Nordhausen (2.) - Hertha II (8.)                1 : 1   (0:1)  
Berlín AK 07 (3.) - Bischofswerdaer (N)   ODLOŽENO na 19. 8.

(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář