Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SACHSENLIGA 2018 - 2019

9. 12. 2018
 
 Logo des sächsichen Fußball-Verband e.V.   
   SACHSENLIGA 
 
  16. KOLO   23. - 24. 2. 2019                      
 
   15. KOLO  SO 8. - NE 9. 12.    
Glauchau 16./9 Grimma 1./33                           3 : 3  NE 
Kamenz 2./33 Grosenhain 4./25                      1 : 1  SO 
Riesa 10./19 - Lösnitz 3./27                                1 : 2  SO 
Radebeuler 11./14/18 Kickers Markkleb. 5./23    0 : 1  SO 
Neusalza 5./23 (N) - Niesky 7./23                       3 : 2  NE
Pirna-Copitz 7./22 - Taucha 13./14 (N)                3 : 0  SO 
Markranstadt 9./21 - Mittweida 15./14 (N)           3 : 1  NE
Rap.Chemnitz 12./16 - Olbernhau 14./14/14 (N)   2 : 2  NE
 
   DOHRÁVKA 14. KOLA
Olbernhau 15./13 (N) Radebeuler 10./18            NE 16. 12.        
 
   14. KOLO  SO 1. - NE 2. 12.                         vybraná utkání   
Grimma 1./32  Rap.Chemnitz 12./15                 3 : 1  
Kickers Markkleb. 7./20 Kamenz 2./32               2 : 2 
Grosenhain 3./24 Neusalza 6./20 (N)                3 : 1
Lösnitz 4./24 Markranstadt 11./18                    1 : 1  
Taucha 13./14 (N) - Riesa 9./19                          1 : 0
Mittweida 14./14 (N) Glauchau 16./8                 0 : 2  
Olbernhau 15./13/13 (N) Radebeuler 10./13/18  ODLOŽENO na 16. 12.        
 
  13. KOLO  PÁ 23. - NE 25. 11.                                                                         
Kamenz 1./31 Olbernhau 14./13 (N)                 4 : 1  
Radebeuler 10./18 - Grimma 2./29                      3 : 1  
Glauchau 16./5 - Lösnitz 3./23                            0 : 0                          
Niesky 6./20 Grosenhain 4./21                          2 : 0 
Neusalza 5./20 (NKickers Markkleb. 9./19        5 : 1  
Riesa 8./19 - Pirna-Copitz 7./19                          0 : 2     
Markranstadt 11./17 Taucha 15./11 (N)             1 : 0  
Rap.Chemnitz 12./15 - Mittweida 13./14 (N)        2 : 0 
 
   12. KOLO  SO 17. - ST 21. 11.                       vybraná utkání         
Grimma 1./29Kamenz 2./28                           1 : 0
Lösnitz 3./22 - Rap.Chemnitz 14./12                   3 : 1 
Kickers Markkleb. 5./19 - Grosenhain 4./21           1 : 1
Riesa 6./19 - Niesky 7./17                                   1 : 1
Mittweida 12. /14 (N) - Radebeuler 10./15            2 : 0   
Taucha 15./11 (N) Glauchau 16./4                     4 : 1 
 
 11. KOLO  SO 10. - NE 11. 11.                         vybraná utkání        
Kamenz 1./28 - Mittweida 14./11 (N)                    3 : 2 
Neusalza 10./14 (NGrimma 2./26                     1 : 2
Grosenhain 3./20 - Olbernhau 12./13 (N)            2 : 0
Radebeuler 9./15 Lösnitz 4./19                          1 : 2
Niesky 7./16 - Kickers Markkleb. 5./18                  1 : 1
Markranstadt 11./13 Riesa 6./18                        0 : 2  
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ 
   10. KOLO  SO 3. - NE 4. 11.                                   
Lösnitz 5./16 Kamenz 1./25                                    1 : 2
Grimma 2./23 - Grosenhain 3./17                           3 : 2
Olbernhau 11./13 (N) - Kickers Markkleb. 4./17       1 : 3  
Taucha 15./8 (N) Radebeuler 6./15                        1 : 2
Riesa 7./15 - Glauchau 16./4                                   3 : 2 
Markranstadt 10./13 Niesky 8./15                          1 : 2 
Pirna-Copitz 12./12 - Rap.Chemnitz 14./9                 5 : 3      
Mittweida 13./11 (N) - Neusalza 9./14 (N               2 : 2 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  5. KOLO  SO 29. - NE 30. 9.   
Grimma 2./11 Lösnitz 1./12                      3 : 0
Kamenz 3./10 (S) - Glauchau 16./3              4 : 0
Neusalza 4./9 (N) - Markranstadt 10./7          0 : 0  
Kickers Markkleb. 5./9 - Pirna-Copitz 12./5     2 : 0
Niesky 15./3 - Mittweida 6./9 (N)                  1 : 2
Radebeuler 7./8 - Rap.Chemnitz 11./6           3 : 1
Grosenhain 8./7 Riesa 14./3                       0 : 1
Olbernhau 9./7 (N) - Taucha 13./4 (N)          0 : 1
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  2. KOLO  SO 1. - NE 2. 9.  
Riesa 15./2/0 (7.) Grimma 1./2/6 (2.)                1 : 3
Taucha 14./2/0 (N) - Lösnitz 2./2/6 (3.)               1 : 2
Kamenz 3./2/4  (SNiesky 8./2/3 (5.)               4 : 1
Rap.Chemnitz 9./2/3 (12.) - Grosenh. 4./2/4 (4.)  0 : 2     
Pirna-Copitz 5./2/3 (8.) - Mittweida 11./2/3 (N)      6 : 0      
Markranstadt 7./2/3 (10.) - Olbernhau 6./2/3 (N)   4 : 0    
Glauchau 10./2/3 (11.) K. Markkl. 16./2/0 (6.)     2 : 0      
Radebeuler 12./2/2 (9.) - Neusalza 13./2/2 (N)      1 : 1
 
  1. KOLO  SO 24. - NE 26. 8. 
Grimma (2.) - Markranstadt (10.)                    4 : 1 (0:1)          
Lösnitz (3.)  Pirna-Copitz  (8.)                       3 : 0  (0:0)
Niesky (5.) - Taucha (N)                                 3 : 1  (2:0)       
K. Markkleeberg (6.) - Rap.Chemnitz (12.)        0 : 2  (0:1)   
Grosenh.(4.) - Radebeuler (9.)                        1 : 1  (0:1)   
Olbernhau (N- Glauchau (11.)                       6 : 1  (2:1)  
Neusalza (N- Kamenz (S)                              0 : 0
Mittweida (NRiesa (7.)                               1 : 0  (0:0)   
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)           
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář