Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. LIGA 2018 - 2019

11. 8. 2018

 

1liga.jpg

 
 
 
 
 
4. KOLO  PÁ 10. - SO 11. 8.                     vybraná utkání kola
 
Raków 1./4/7  Opole 3./4/7                           1 : 0  (0:0)  
Drut.-Bytovia 2./4/7 Stal Mielec 7./4/6             1 : 2  (0:0)  
Puszcza 8./4/6 - W. Poznaň 4./3/7 (N)                 0 : 1  (0:0)  
LKS Lodž 5./4/7 (N) - Olsztyn (14.)                      1 : 0  (0:0)    
Jastrzebie 17./4/2 (N) - Chojniczanka 6./4/5         0 : 0  
Suwalki 10./4/5 Chr. GLOGOW 9./4/5              0 : 1  (0:1) 
  
DUEL 1. KOLA  Olsztyn (14.) - Warta Poznaň (N)   ODLOŽ. na ČTV 13. 9.
 
 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
3. KOLO  PÁ 3. - NE 5. 8.                  vybraná utkání kola
Garb. Krakow 18./3/1 - Drut.-Bytovia 1./3/7  0 : 3  (0:1) 
Opole 2./3/7 - Suwalki 5./3/5                        2 : 2  (1:1)  
Jastrzebie 17./3/1 (N) - Puszcza 3./3/6            0 : 2  (0:1) 
Chojniczanka 4./3/5 Raków 6./3/4               2 : 1  (1:0)  
Katowice 11./3/4 - Tychy 15./3/2                   1 : 1  (1:1)   
Chr. GLOGOW 14./3/2Sandencja 16./3/2   0 : 0   
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  PÁ 27. - NE 29. 7. 
Opole 1./2/6 (11.) - Sandencja 13./2/1 (S)            1 : 0  (1:0)  
Raków 2/2/4 (7.) - Jastrzebie 12./2/1 (N            2 : 2  (1:0) 
Suwalki 3./2/4 (6.) - Chojniczanka 11./2/2 (3.)      1 : 1  (0:1) 
Drutex-Bytovia 4/2/4 (13.) - Olsztyn 18./1/1 (14.) 0 : 0           
Podbeskidzie 6./2/3 (9.) - Termalica 5./2/3 (S       1 : 2  (0:1) 
LKS Lodž 9./2/3 (N) - Katowice 7./2/3 (5.)              0 : 1  (0:1)
Puszcza 10./2/3 (12.) Stal Mielec 8./2/3 (8.)         1 : 0  (0:0)  
Warta Poznaň 15./1/1 (N) - G. Krakow 17./2/1 (N)  1 : 1  (0:1) 
Tychy 14./2/1 (4.) Chr. GLOGOW 16./2/1 (10.)  1 : 1  (1:0) 
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
1. KOLO  PÁ 20. - SO 21. 7.
Garbarnia Krakow (N) - Stal Mielec (8.)      2   (0:1)
Chrobry Glogow (10.) - LKS Lodž (N)      : 1   (0:1)  
Chojniczanka (3.) - Sandencja (S)             3 : 3   (2:1)  
Termalica (S) - Drutex-Bytovia (13.)            (0:1)  
Opole (11.) - Tychy (4.)                           2 : 1   (0:1)     
Katowice (5.) - Podbeskidzie (9.)               : 1  (0:1)   
Raków (7.) - Puszcza (12.)                       3 : 0   (1:0)    
Jastrzebie (N) - Suwalki (6.)                       (0:0)    
Olsztyn (14.) - Warta Poznaň (N)              ve ČTV 13. 9.
 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)
 
 
BARÁŽ O UDRŽENÍ 1. LIGY 
Siedlce 15./38 - Garbarnia (4. tým 2. L.)     1 : 2  (0 : 1)
Garbarnia (4. tým 2. L.) - Siedlce 15./38        1 : 1  (1 : 0)
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář