Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. LIGA POLSKA 2018 - 2019 od 22. 9.

9. 12. 2018

1liga.jpg

 
 
 
 
 
enlightened 22. KOLO  2. 3. 2019 enlightened
 
  DOHRÁVKA 20. KOLA NE 9. 12.  
Suwalki 15./22 - Opole 12./23                      ODLOŽENO  NE 14.00 
 
  21. KOLO  SO 1. - NE 2. 12.                     vybraná utkání     
Opole 12./23 Raków 1./48                         0 : 2  (0:0)  NE 
Mielec 4./37 - Drut.-Bytovia 10./26               2 : 1  (1:1)  NE
Warta Pozn. 13./23 (N) - Puszcza 6./30         2 : 0  (0:0)  SO 
Chojniczanka 8./29 - Jastrzebie 7./29 (N)      1 : 1  (1:1)  PO
Chr. GLOGOW 14./23 - Suwalki 15./22        0 : 2  (0:0)  SO 
Olsztyn 16./22 - LKS Lodž  2./37 (N)            2 : 2  (1:1)  SO 
Katowice 17./18 - Sandencja (S)  3./38         0 : 0  (0:0)  NE 
G. Krakow 18./16  (N) - Podbeskidzie 5./32    0 : 2  (0:1)  SO
 
 
  19. KOLO  SO 17. 11. a  ST 28.11.         
Jastrzebie 8./28 (N) - Raków 1./45                1 : 5  (1:2)    17.11.
Sandencja 2./37 (S) - Opole 12./23               2 : 0  (1:0)    ST 28.11.  
Katowice 17./17 - LKS Lodž  3./36 (N)           1 : 1  (0:0)   ST 28.11. 
Mielec 4./34 - Puszcza 5./30                          1 : 0  (1:0)   ST 28.11.    
Termalica 11./24 (S) - Podbeskidzie 6./29       1 : 0  (0:0)   ST 28.11. 
Chojniczanka 7./28 - Suwalki 16./19               3 : 1   (2:0)   ST 28.11. 
Olsztyn 14./21 - Drut.-Bytovia 9./26               3 : 2  (3:0)   17.11.
Chr. GLOGOW 13./23 - Tychy 10./26            0 : 1  (0:0)  17.11.   
G. Krakow 18./16  (N) - W. Pozn. 15./20 (N)   2 : 1  (0:1)   17.11.
 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
   20. KOLO PÁ 23. 11. - NE 25.11. 
Raków 1./45 - Chojniczanka 10./25                1 : 0  (1:0)  PÁ 
Lodž 2./35 (N) - Termalica 14./21 (S)             1 : 1  (1:0)  SO 
Sandencja 3./34 (S) - Chr. GLOGOW 12./23  1 : 0  (1:0)  SO 
Mielec 4./31 - W. Pozn. 15./20 (N)                   2 : 0  (1:0)  PÁ 
Puszcza 5./30 - Jastrzebie 7./28 (N)                 2 : 0  (0:0)  SO 
Olsztyn 13./21 - Podbeskidzie 6./29                 0 : 2  (0:1)  SO 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
 18. KOLO  PÁ 9. - NE 11. 11.                   vybraná utkání  
Puszcza 6./27 Raków 1./39                           1 : 3   (1:1)
LKS Lodž 2./34 (NChr. GLOGOW 11./23   2 : 0  (2:0)  
Sandencja 3./31 (S) - Chojniczanka 9./25       2 : 0   (1:0)  
Mielec 4./28 - Garb. Krakow 18./12 (N)           6 : 1   (3:0) 
Suwalki 15./19 - Jastrzebie 5./28 (N)              1 : 3   (0:0)
Podbeskidzie 7./26 Katowice 17./16             0 : 2   (0:1) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
    16. KOLO  PÁ 26. - NE 28. 10.              vybraná utkání 

Raków 1./33 - Sandencja 3./27 (S)             2 : 0   (1:0)

Chojniczanka 11./22 LKS Lodž 2./28 (N)    1 : 2   (0:1) 

Puszcza 4./24 - Suwalki 13./19                     1 : 1   (0:0) 

Jastrzebie 5./24 (N) -  Tychy 14./17              1 : 1   (0:1) 

Opole 6./23 Podbeskidzie 7./23                  0 : 1   (0:0)

Chr. GLOGOW 9./23 - Drut.-Bytovia 8./23    0 : 0  

 

KANONÝŘI : 7 - Šabala (POD / LOT)

6 - Drzazga (PUS), Gutkovskis (TER / LOT), Letniowski (DRUT)

5 - Adamec (SUW / SLK), Malkowski (SAN), Martin (OPO / ŠPA),

Janus (OPO), Wolakiewicz (CHOJ)  

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

15. KOLO  PÁ 19. - NE 21. 10. 

Tychy 14./16 - Raków 1./30                                  0 : 0  

Sandencja 2./27 (S) Suwalki 12./18                   2 : 0  (1:0)

LKS Lodž 3./24 (NJastrzebie 8./20 (N)              2 : 0  (0:0) 

W. Pozn. 13./17 (NChr. GLOGOW 4./22           2 : 1  (1:1) 

Drut.-Bytovia 5./22 - Opole 9./20                          1 : 1  (0:1) 

Podbeskidzie 10./20 - Chojniczanka 6./22               2 : 1  (1:0) 

 

KANONÝŘI : 7 - Šabala (POD / LOT)

6 - Drzazga (PUS), Gutkovskis (TER / LOT), Letniowski (DRUT)

5 - Adamec (SUW / SLK), Malkowski (SAN), Martin (OPO / ŠPA) 

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

 
11. KOLO SO 22. - NE 23. 9.                             vybraná utkání 
Warta Pozn. 15./9 (N) - Raków 1./24                         0 : 2   (0:1)    
Drut.-Bytovia 2./20 Suwalki 6./17                          1 : 1  (0:1) 
Podbeskidzie 12./13 - Sandencja 3./20 (S)                 1 : 1  (0:0) 
Garb. Krakow 14./9 (N) - Chojniczanka 4./19            1 : 2   (0:2)
LKS Lodž 5./17 (N) - Tychy 10./14                             0 : 0   
Mielec 13./13 - Jastrzebie 7./16 (N)                           0 : 0 
Olsztyn 14./10/10 - Opole 8./15                                  2 : 1  (2:0) 
Termalica 16./8 (S) - Chr. GLOGOW 9./15                1 : 2   (1:0)
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
5. KOLO  PÁ 17. - SO 18. 8.                     vybraná utkání kola
Chr. GLOGOW 15./5/5 Raków 1./5/10               0 : 1  (0:1)  
Katowice 2./5/7 - Suwalki 13./5/5                        2 : 0  (1:0) 
Stal Mielec 12./5/6 - Podbeskidzie 3./5/7 (9.)         0 : 1  (0:0)  
Chojniczanka 6./5/7  - Puszcza 4./5/7                 1 : 1  (1:0)  G: 29. - 94.
Warta Pozn. 5./3/7 (NDr.-Bytovia 8./4/7 (13.) ODLOŽ. na ST 5. 9.
Tychy 17./5/5 (4.) - Olsztyn 7./4/7 (14.)               0 : 3  (0:1)
Opole 9./5/7 - Jastrzebie 16./5/5 (N)                    1 : 2  (0:1) 
Garb. Krakow 18./5/5 (N) - LKS Lodž 10./4/7 (N)   3 : 2  (1:2) 
Termalica 14./5/5 (S) - Sandencja 11./5/6 (S)         1 : 1  (1:0)
KANONÝŘI : 3 - Gutkovskis (TERMALICA, LOTYŠ), Jakobowski (DR.-BYT, POL)
Trochim (CHOJNICZ., POL) 
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
2. KOLO  PÁ 27. - NE 29. 7. 
Opole 1./2/6 (11.) - Sandencja 13./2/1 (S)            1 : 0  (1:0)  
Raków 2/2/4 (7.) - Jastrzebie 12./2/1 (N            2 : 2  (1:0) 
Suwalki 3./2/4 (6.) - Chojniczanka 11./2/2 (3.)      1 : 1  (0:1) 
Drutex-Bytovia 4/2/4 (13.) - Olsztyn 18./1/1 (14.) 0 : 0           
Podbeskidzie 6./2/3 (9.) - Termalica 5./2/3 (S       1 : 2  (0:1) 
LKS Lodž 9./2/3 (N) - Katowice 7./2/3 (5.)              0 : 1  (0:1)
Puszcza 10./2/3 (12.) Stal Mielec 8./2/3 (8.)         1 : 0  (0:0)  
Warta Poznaň 15./1/1 (N) - G. Krakow 17./2/1 (N)  1 : 1  (0:1) 
Tychy 14./2/1 (4.) Chr. GLOGOW 16./2/1 (10.)  1 : 1  (1:0) 
(v závorkách umístění klubů v minul. sezoně)
 
BARÁŽ O UDRŽENÍ 1. LIGY 
Siedlce 15./38 - Garbarnia (4. tým 2. L.)     1 : 2  (0 : 1)
Garbarnia (4. tým 2. L.) - Siedlce 15./38        1 : 1  (1 : 0)
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář