Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOWL, FUTS, KUŽL, KULČ, ST.TEN, ŠACH K 8.11.

8. 11. 2016
BOWLING – VDF LIGA, 7. KOLO
X-team 1./28 - Black horses 6./15         4 : 1
Růžový panteři 2./23 - Retosáci  7./15   4 : 1
Spliťáci 3./23 – Kobra 11  5./16           1 : 4
Aspoň kilo 8./15 – Nic-moc 4./21         3 : 2
Žihadla 9./12 – Ajznbóni 10./7              1 : 4     
 
FUTSAL – CHANCE LIGA
Chrudim 1./16 - Sparta 8./7                  4 : 1  (3:0)
Hodonín 4./12 - Slavia 2./14                 4 : 4  (1:1)
Č, LÍPA 7./8 - Benago Zruč n. S. 3./13  0 : 6  (0:3)
Vysoké Mýto 5./11 - Třinec 12./5           2 : 2  (0:2)
Plzeň 6./9 - Hradec Králové 11./5           5 : 2  (3:0)
KH Brno 10./7 - Litoměřice 9./7          5 : 7  (2:0)
 
FUTSAL – KRAJSKÁ EXTRALIGA
Druhý turnaj se hraje od 8.00 ve SH v Libouchci.  Duely VDF a VIL:
8.00 VDF – Jílové A 3 : 1, 9.10 – Turbo DC A 1 : 1, 10.55 – Želenice 5 : 2
12.05 VIL – Turbo DC A 1 : 3, 13.50 Košťany 9 : 5, 15.00 – Tr.Boh. DC  2 : 3
Futsal Varnsdorf (16 bodů) je průběžně bez porážky první o bod před Jílovým (15) a o pět před Bělou (10), Vilémovu (8) patří páté místo.
 
KUŽELKY SEVEROČESKÁ DIVIZE – 7. KOLO
SKK PDBŘ 1./11  - SK DC 6./6                    7 : 1 
TJ Jiskra NBO 2./10 - Sokol SPŘ 11./4         8 : 0
SK Plaston ŠLU 3./10 - SK SKA 10./4       6 : 2
TJ Kovostroj DC 5./10 - TJ KK LNY 4./10   6 : 2
TJ Sokol BLŽV 7./6 - TJ Bižuterie JNC 12./3  7 : 1 
KO ČKA 8./5 - TJ Sokol DCHC B 9./5           3 : 5
 
KUŽELKY KP2 LIBERECKÝ KRAJ – 6. KOLO
TJ Sokol BLŽV B 1./10 - TJ Dyn. LBC B 4./8          1 : 5
TJ Sp. CHRST B 5./8 - Sk Plaston ŠLU B 2./10    2 : 4
SK SKA B 6./6 - TJ Bižuterie JNC B 3./9                1 : 5
TJ Lokomotiva LBC C 7./4 - TJ DKSY C  10./0         6 : 0
SK SKA C 8./3 - TJ Kuželky ČLÍ C 9./2                   5 : 1
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 1. LIGA  - 3. KOLO
KK Krkovička RBK 1./6 - N. Jitrovník KRSTVÍ 7./2  4 : 2
Český Lev A MIM 2./4 (+6) - U Jelena A VŠE 11./2      6 : 0
Sport bar A NBO 3./4 (+4) - Pilínkov A LBC 3./4 (+4)   5 : 1
Nic moc VDF 3./4 (+4) - U Miloše ČLÍ 10./2 (-6)       4 : 2
Rafani RBN 8./2 (-2) - RC Peklo VDF 6./4 (0)       2 : 4
Sloupák VDF 8./2 (-2) - U Koláče JBLNÉ 12./0        4 : 2
 
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 2. LIGA  - 3. KOLO
Skalice 1./6 (+14) – Hopo HPO 7./2 (-2)                            6 : 0
U Jelena B VŠE 1./6 (+14) - U Pavla B KNRTCE 10./2 (-10) 6 : 0
BSC Mělník VDF 3./4 (+6) – Pařezáci ZDSLVA 13./0           6 : 0
U Jelena C VŠE 7./2 (-2) - Za Humny LBC 4./4 (+2)           6 : 0
Sport bar C NBO 5./3 - Český Lev MIM C 12./1                   3 : 3
Tragédi ČKA 6./2 (0) - U Pavla A VŠE 7./2 (-2)                  2 : 4
Ťukálkové KRSTVÍ  8./2 (-4) volno (v SO od 13.00)
 
STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ PŘEBOR po 7. KOLE
Malá Veleň 1./20 SN VARNSDORF B 6./11              14 :  4
SN VARNSDORF D 2./17 - SN VARNSDORF E  11./7  13 :  5 
SN VARNSDORF C 10./8 - SN VARNSDORF A 3./14     5 : 13
SKST DC E 8./10 - Slavoj DC 4./13                           4 : 14
SKST DC D 5./12                                                 volný los
Benešov B 9./9 - SKST DC C 7./11                           7 : 11
 
ŠACHY – KRAJSKÝ PŘEBOR LK, 2. KOLO
TJ Desko LBC B 1./6  - TJ Biž. JNC n. N. 7./3         7,5 : 0,5
ŠK Zikuda Turnov C 2./6  - ŠK Libštát 5./3               6 : 2     
ŠK Česká Lípa 12./0 TJ KRÁSNÁ LÍPA 3./6         3 : 5
TJ Sl. Liberec 4./4 - TJ Sp. Rokytnice n. J. 10./1      4 : 4      
TJ Lok. Liberec B 11./0  - TJ Lok. Liberec A 6./3  2,5 : 5,5  
TJ Jiskra Tanvald 8./1 - 1. Novoborský ŠK B 9./1      4 : 4