Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. a 3. LIGA O VÍKENDU KONČÍ

31. 5. 2016
 
 
fotbal-5.jpg  1. LIGA     
Do Extraligy postupují první dva, padají 16.-18., 15. hraje baráž o udržení
  34. KOLO  v NE 5. 6.  od  15.00
Arka (1./34/69Chrobry Głogów (6./34/51)     1 : 1  (0:1)
GKS Katowice (4./34/52) Plock (2./34/63)               2 : 1   (1:1)
Sosnowiec (3./34/52) - Zawisza (5./34/52)                 2 : 1   (2:0)
Legnica (7./34/51) - Olsztyn (11./34/44)               1 : 0   (0:0)
Suwalki (10./34/45) - Ol. Grudziadz (13./34/42)          2 : 1   (2:0)
Siedlce (14./34/41) - Chojniczanka  (12./34/43)           1 : 0    (0:0) 
Kluczbork (15./34/41) - Dolcan Zabki (18./34/30)       3 : 0  K
Belchatow (16./34/38) - Drutex-Bytovia (8./34/48)      5 : 1   (2:0)
Sandecja (9./34/47) - Rozwoj Katowice (17./34/35)      1 : 0    (1:0)
 
 33. KOLO  v NE 29. 5. od  15.00
Dolcan Zabki (18./33/30) -   Arka  (1./33/68)                0 : 3  K
Plock  (2./33/63)  Suwalki (12./33/42)                  0 : 0   (0:0)
Zawisza (3./33/52) -  GKS Katowice (6./33/49)            0 : 3   (0:0)
Chrobry Głogów (4./33/50) Sosnowiec (5./33/49) 1 : 3   (1:0)
Drutex-Bytovia (8./33/48) Legnica (7./33/48)         0 : 0   (0:0)
Ol. Grudziadz (13./33/42) Sandecja (10./33/44)         3 : 2   (0:2)
Olsztyn (9./33/44) - Siedlce (14./33/38)                     2 : 0   (2:0)
Chojniczanka  (11./33/43) - Kluczbork  (15./33/38)   3 : 1   (3:0)
Rozwoj Katowice (16./33/35) - Belchatow (17./33/35)   2 : 1   (0:1)
 
  32. KOLO  PÁ 20. 5. - NE 22. 5. 
NE  Arka  (1./32/65 )  -  Chojniczanka  (12./32/40)               0 : 0   
PÁ  Plock  (2./32/62 )   Zawisza (3./32/52)                     5 : 0   (1:0)
SO  GKS Katowice (8./32/46) - Chrobry Głogów (4./32/50)  0 : 0
SO  Suwalki (11./32/41)  Sandecja (9./32/44)                   2 : 0  (0:0)
SO  Siedlce (14./32/38) - Drutex-Bytovia (5./32/47)              0 : 0     
SO  Kluczbork  (15./32/38)   Olsztyn (10./32/41)            3 : 0   (2:0)
SO  Belchatow (16./32/35) - Ol. Grudziadz (13./32/39)           1 : 2   (1:0)    
SO  Legnica (6./32/47)  -  Rozwoj Katowice (17./32/32)       4 : 0   (1:0)
      Sosnowiec (7./32/46)  - Dolcan Zabki (18./32/30)            3 : 0  K   
 
 
 
fotbal-5.jpg   3. LIGA DOLNOSLEZSKO-LUBUSKA 
Do baráže o 2. ligu postupuje vítěz ligy, kterého určí finálový zápas 8. 6.
padají všechny od 9. místa níže
34. KOLO  - NE 5. 6. od  17.00 
KS Polkowice  (1./34/78) - L. Dzieržoniov (5./34/63)        5 : 0 
G.Walbrzych (2./34/78) Zagł.II. Lubin (10./34/54)        1 : 0
Formacja Mostki (8./34/56) - Śleza Wroclaw (3/34/65)           3 : 2
Miedź II. Legnica (4./34/64) - Foto Hig. Gač (11./34/48)    0 : 3   
Śląsk II. Wroclaw (6./33/60) -  Piast Karnin (14./34/33)         5 : 1  
KP Brzeg Dolny (18./34/8) Piast Żmigrod (7./34/57)                0 : 3   K
PS Świdnica (13./34/42) - Stilon Gorzow (9./34/55)                 0 : 3  
Ilanka Rzepin (12./34/43) - Karkonosze J.G. (15./34/30)         3 : 3  
Budowlani Lubsko (17./34/18)  - Bystrzyca K.W. (16./34/14)      1 : 0
 
 33. KOLO  - NE 29. 5. od  17.00 
Piast Żmigrod (8./33/54) - G.Walbrzych (1./33/75)                            1 : 2  
Piast Karnin (14./32/33) KS Polkowice  (2./33/75)                               0 : 2   
Śleza Wroclaw (3/33/65) -  Foto Higiena Gač (11./33/45)                    4 : 0 
L. Dzieržoniov (5./33/63)  Miedź II. Legnica (4./33/64)                    2 : 2  
Zagł.II. Lubin (9./33/54) Ilanka Rzepin (13./33/42)                         5 : 1  
Karkonosze J.G. (15./33/29) Śląsk II. Wroclaw (6./33/60)              1 : 2  
Bystrzyca K.W. (16./33/14) - PS Świdnica (12./33/42)                            1 : 4  
Formacja Mostki (7./33/56) Budowlani Lubsko (17./33/12)                 8 : 2  
Stilon Gorzow (10./33/52) KP Brzeg Dolny (18./33/8)                             3 : 0  K
 
32. KOLO  ST 25. - ČT 26. 5. 
KP Brzeg Dolny (18./32/8) -  G.Walbrzych (1./32/72)                          0 : 3  K
ČT  KS Polkowice  (2./32/72) Karkonosze J.G. (15./32/29)        3 : 0  (1:0)
ČT  Miedź II. Legnica (3./32/63) -  Piast Karnin (14./32/33)                 7 : 1  (3:0)
ST  Śleza Wroclaw (5./32/62) - L. Dzieržoniov (4./32/62)                    0 : 1  (0:1)
ČT  Śląsk II. Wroclaw (6./32/57)  Zagł.II. Lubin (9./32/51)       2 : 2  (0:2)
     Ilanka Rzepin (12./32/42) - Piast Żmigrod (7./32/54)                          1 : 3  (0:1) 
     PS Świdnica (13./32/39) - Formacja Mostki (8./32/53)                5 : 1  (1:1)
     Stilon Gorzow (10./32/49) - Bystrzyca K.W. (16./32/14)                     1 : 1  (0:1)
       Budowlani Lubsko (17./32/12) - Foto Higiena Gač (11./32/45)    2 : 4  (2:1)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář