Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE A VÝSLEDKY OD STŘ 22. LISTOPADU

3. 12. 2017
 
 Sobota 2. prosince                                                                                                            
ŠACHY - EXTRALIGA 
1. Novoborský ŠK 1./3/9 – Ostrava 3./3/6     6,5 : 1,5
Poruba 11./4/0 - 1. Novoborský ŠK 1./4/12   2,5 : 5,5      
 
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I. - ZÁPAD
Slovan VARNSDORF 6./1 - ŠK Frýdlant B 3./7     4 : 4
 
STOLNÍ TENIS 
KRAJ. PŘEBOR II. TŘ. C
TJ Sokol FILIPOV B 6./9/24 - TJ Sokol Terezín A 9./9/16   12 : 6  hr. v PÁ
Body domácích: M. Mrázek, S. Honzík po 3, P. Šimek, K. Kopecký a čtyřhry po 2.
 
DIVIZE  
TJ Sokol FILIPOV A 8./10/19 - SKST Teplice A 7./10/21     9 : 9  
Body domácích: T. Franěk 4, J. Rambousek ml. 3, J. Neumann a čtyřhra po 1.
TJ Sokol FILIPOV A 9./11/20 - TJ Krupka A 4./11/32        3 : 10  hr. v NE
Body domácích: T. Franěk 3.
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 10. KOLO 
Zubří 1./11/16 - Fr.-Místek 10./11/9           22 : 21  (11:13)    
Brno 11./11/5 - Plzeň 2./11/15                  30 : 35  (11:18) 
Strakonice 12./10/5 LOVOSICE 3./11/15  21 : 36  (11:18) 
Dukla Praha 5./11/12 - Karviná 4./11/13    39 : 32  (18:16) 
Jičín 7./11/11 Kopřivnice 6./11/12                   31 : 29  (16:16) 
Hranice 8./11/10  Nové Veselí 9./11/9             26 : 21  (14: 7)
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 10. KOLO, PRVNÍ PROHRA ČESKÝCH BUDĚJOVIC 
Kladno 3./10/25 - Č. Buděj. 1./10/27    3 : 1  (31:29, 21:25, 25:23, 32:30) 
LIBEREC 2./10/27 Od. Voda 12./10/1   3 : 0   
Karlovarsko 4./10/24 Zlín 9./10/10          3 : 0   
Brno 5./10/18 Ostrava 7./10/12              3 : 1 
Příbram 6./10/13 BENÁTKY 11./10/4       3 : 0  
Praha 10./10/8 ÚSTÍ n. L. 8./10/11         1 : 3          
EXTRALIGA ŽEN
Prostějov 1./8/23 - Přerov 8./9/6         3 : 0
Štenberk 9./9/5 - Olomouc 2./9/23       0 : 3 
Ostrava 3./9/22 - LIBEREC 5./9/16       3 : 1
KP Brno 4./9/17 Fen. Brno 10./9/0       3 : 1
Frýdek-Místek 6./9/11 - Ol. Praha 7./8/9  3 : 2
 
 Čtvrtek 30. listopadu                                                                                                        
STOLNÍ TENIS – 24 HODINOVÝ MARATON Akce proběhne v rámci Dne i noci otevřených dveří v Gymnáziu Varnsdorf. Součástí budou i turnaje učitelů v mini ping-pongu, od 17.00 otevřený turnaj pro veřejnost (od 17.00 hod.) a turnaj pro žáky ZŠ.
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽENY - PŘEDEHRÁVKA 9. KOLA  (SO 2. 12.)
Štenberk 9./9/5 - Olomouc 1./9/23   0 : 3 
 
HÁZENÁ  
EXTRALIGA - PŘEDEHRÁVKA 11. KOLA (SO 2. 12..)
Jičín 6./11/11 Kopřivnice 5./11/12     31 : 29  (16:16)
 
  Středa 29. listopadu                                                                                           
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - PŘEDEHRÁVKA 10. KOLA  (SO 2. 12. )
Karlovarsko 3./10/24 - Zlín 8./10/10       3 : 0
 
 Pondělí 27. listopadu                                                                                                        
STOLNÍ TENIS - OKRESNÍ PŘEBOR  
Sj. Děčín B 10./9/9 - SKST Děčín C 1./9/24                     1 : 17
Sn VARNSDORF D 8./13 - V Sn VARNSDORF A 2./8/23   ODLOŽENO
Sn VARNSDORF B 3./21 - Sn VARNSDORF C 5./16          15 : 3
Body: Strnad, Somič po 4, Bušek, Turek, čtyřhry po 2, Ptáček 1 - Dubovecký 2, Krejčí 1
 
 Neděle 26. listopadu                                                                                                        
ŠACHY - KRAJSKÝ PŘEBOR LK
1. Novoborský B 8./3/3 - TJ KR. LÍPA 5./3/6    4,5 : 3,5
        
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA
Spliťáci 1./42 – Růžový panteři 3./33           5 : 0 
Retosáci 8./16 – Black horses 2./35,5            0 : 5 
Kobra 11 9./13 – Nic-moc 4./29,5                   0 : 5  
Aspoň kilo 7./17 – Ajznbóni 5./20                   3 : 2
Žihadla 6./19                                           VOLNÝ LOS
 
 Sobota 25. listopadu                                                                                                      
ŠACHY – 1. LIGA MLÁDEŽE
Spartak Ústí A 3./6/15 - 1. NOVOBORSKÝ ŠK 1./5/15    1,5 : 4,5
1. NOVOBORSKÝ ŠK 1./6/18 - Spartak Ústí B 12./6/1         6 : 0
 
VOLEJBAL 
SOUTĚŽ ŽEN LIBERECKÉHO KRAJE Z-1
TJ Loko Liberec - TJ Slovan Varnsdorf    3 : 0, 3 : 0
 
EXTRALIGA MUŽŮ - 9. KOLO   od 17.00, 18.30       
LIBEREC 2./9/24 Č. Buděj. 1./9/27         0 : 3  !!!
Zlín 7./9/10 Kladno 3./9/22                       2 : 3,  Zlín vedl 2:0
BENÁTKY 11./9/4 - Karlovarsko 4./9/21         0 : 3
Brno 5./9/15 - Praha 10./9/8                        3 : 0
Ostrava 6./9/12 - Příbram 8./9/10                3 : 2
Od. Voda 12./9/1  ÚSTÍ n. L. 9./9/8           0 : 3
DOHRÁVKA 8. KOLA  
LIBEREC 2./8/24 Zlín 7.//9    3 : 0  hráno ve STŘ
EXTRALIGA ŽENY - 8. KOLO             
LIBEREC 4./8/16 Prostějov 1./7/20          2 : 3           
Olomouc 2./8/20 - Frýdek-Místek 6./8/9     3 : 0
Fen. Brno 10./8/0 Ostrava 3./8/19           0 : 3
Olymp Praha 7./7/8 KP Brno 5./8/14          0 : 3
Přerov 8./8/6 - Štenberk 9./8/5                   3 : 2
 
2. LIGA MUŽŮ - 13.-14.KOLO - ČESKÁ LÍPA JDE DO VEDENÍ           
Domažlice 6./16 - ČESKÁ LÍPA 1./35        1 : 3,  0 : 3 
Příbram B 2./35  - Karlovarsko B 5./23     3 : 0,  2 : 3           
Modřany 8./13 - Plzeň 3./27                   2 : 3,  0 : 3
Praga 4./25 - Jirkov 9./12                        3 : 0,  3 : 0
Netolice 10./9 - Chabařovice 7./15           2 : 3,  3 : 0
2. LIGA ŽEN - 13.-14.KOLO - MĚLNÍK STŘÍDÁ NA ŠPICI CHABAŘOVICE 
Mělník 1./34 - Litvínov 10./1                   3 : 0,  3 : 0
Chabařovice 2./33  - Plzeň B 3./28        3 : 2,  3 : 0
Žižkov B 6./21 - Příbram 4./27                3 : 2,  0 : 3
DĚČÍN 5./23 ČVUT Praha 7./17            3 : 1,  3 : 1
Třebín 9./12 - 15. ZŠ Plzeň 8./14            2 : 3,  3 : 0
        
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 10. KOLO
LOVOSICE 4./10/13 Zubří 1./10/14      26 : 24  (15:12)   
Plzeň 2./10/13 - Dukla Praha 6./10/10      31 : 31  (13:17)
Karviná 3./10/13 - Strakonice 12./10/5     38 : 26  (19:12)
Kopřivnice 5./10/12 Hranice 10./10/8        32 : 31  (17:17)
Nové Veselí 7./10/9 Brno 11./9/5             30 : 29  (18:16)    
Fr.-Místek 8./10/9 Jičín 9./10/9                31 : 22  (13:13)
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 14. KOLO   
Ostrava 10./13/13 Vítkovice 1./14/36              3 : 11
Bohemians 8./13/22 Ml. Boleslav 2./13/35     ST 13. 12. od 10.00 
Sparta 7./14/22 Chodov 3./13/34                    2 : 7
Otrokovice 4./14/26 - Č. LÍPA 12./14/12         13 : 4
Pardubice 5./14/25 - ÚSTÍ 14./14/6                    7 : 3
Střešovice 6./14/22 - LIBEREC 11./14/12             7 : 6 PP
Brno 9./14/14  Znojmo 13./14/9                    9 : 3
                  
EXTRALIGA ŽENY - 13. KOLO  v PÁ 15. 12.
Chodov Pha 1./12/35 - Žídenice 7./12/12 
Panthers Pha 5./12/19 - IT Již. město Pha 2./12/33 
Jičín 8./12/12 -Vítkovice 3./12/30 
Ostrava 4./12/24 Olomouc 12./12/5
Bohemians 6./12/17 - Střešovice 9./12/11 
Kr. Vinohrady 11./12/9 LIBEREC 10./12/9                      
 
 
 
 ODEHRÁNO v  MINULÉM  TÝDNU
 
 Pátek 24. listopadu                                                                                                       
STOLNÍ TENIS - KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY C      
Benešov A 4./24 - FILIPOV B 6./20      13 : 5   
Body: Hanuš 4, Babička st. a ml. po 3, Myslivec 2, čtyřhry 1 - Kopecký, Honzík po 2, čtyřhra 1.
 
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 10. KOLO   
NOVÝ BOR 1./17 Doksy 11./5                    7 : 1  
SK DĚČÍN 6./11 - Trnovany B 2./16              3 : 5
Bohušovice B 3./13 - KOVO DĚČÍN A 7./8     0 : 8
Louny 4./12 - Jablonec A 8./8                       8 : 0
SKALICE A 5./12 - ŠLUKNOV A 12./4             7 : 1  
Blíževedly 10./6  Spořice 9./8                     8 : 0
 
KULEČNÍK
LUŽICKÁ 1. LIGA - 8. KOLO  
RC Peklo VDF 1./7/12 - Nic moc VDF 4./7/8    4 : 2  v PÁ  od 18.00 ve Sloupáku
Rybniště 11./7/0 - Pilínkov LBC  2./7/10               0 : 6  v SO od 18.00 Klubovna TJ u hřiště 
Mělník C VDF 9./7/6 U Jelena A VŠE 3./8/10    0 : 6  v NE 14.00 rest. Mělník
Astra club CL 10./6/4 - ČL A MIM 5./5/7
KK Krkovička RBK 6./4/7 - U Koláče JNÉ 12./6/0  ODLOŽENO (v SO 16.00 v KK RBK)
U Jelena B VŠE 8./5/6 Astráci CL 7./7/6               v SO od 15.00 U Jelena.
 
LUŽICKÁ 2. LIGA - 8. KOLO
Pelikáni NBO 8./7/5 - Tragédi ČKA   2./8/14                4 : 2       
U Pavla A KUNR. 1./8/15 - Ťukálkové  KRÁL. 5./8/8    4 : 2 
Za humny LBC 3./7/11 - N. Jitrovník KRÁL. 4./7/10 
Hopo HPO 6./7/7 ČL B MIM 11./6/2                              v NE od 14.00 
U Jelena C VŠE 7./7/6- Ciciny LESNÁ 8./6/4                       v NE od 14.00  
BSC Mělník VDF 10./7/2 U Pavla B KUNR. 12./6/0      6 : 0  v SO od 16.00 
 
  Středa 22. - čtvrtek 23. listopadu                                                               
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 11. KOLO      
Lok. Liberec A 2./16 Lok. Liberec B 1./18   2 : 4  
Doksy D 10./9 - ŠLUKNOV B 3./14                0 : 6
Česká Lípa B 4./14 Česká Lípa C  13./4      6 : 0   
Skalice B 5./14 - Doksy C 14./1                     5 : 1
Jablonec B 9./10 - Dyn. Liberec B 6./12         5 : 1
Chrastava 7./12 Skalice C 12./8                  2 : 4    
Blíževedly B 8./12 - Doksy B 11./8                 5 : 1
                         
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - DOHRÁVKA 8. KOLA          
LIBEREC 2./8/24 Zlín 7.//9    3 : 0
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář