Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE OD 11. DO 17. LEDNA

16. 1. 2016
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
VÝSLEDKY 4. - 10. 1.
PO  04.01.  19:00  STŘELNICE - ŠLUKNOV      5 : 16
ÚT  05.01.  20:30  BOSTON - VARNSDORF   12 : 9 !!! první prohra VDF
ST  06.01.  20:30  CVIKOV - ŠLUKNOV          14 : 10
ČT  07.01.  20:30  HADI - ŠENOV                    1 : 9
NE  10.01.  16.30  HADI - VARNSDORF          3 : 18
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 10. 1.  
1. VDF 20 UTK./38 BODŮ,     2. BOS 20/30,    3. ŠEN 20/29, 
4. CVI 20/20,   5. ŠLU 21/14,   6. HADI 20/5,   7. SCE 19/4
DALŠÍ PROGRAM
PO  11.01.  19:00  ŠLUKNOV  - BOSTON         5 : 19
ÚT  12.01.  20:30  ŠENOV - CVIKOV                7 :  3
ST  13.01.  20:30  VARNSDORF - ŠLUKNOV  25 : 14 
ČT  14.01.  20:30  STŘELNICE - HADI           22 :  3
SO 16.01.  HADI - STŘELNICE                        0 : 5   KONT.
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 16. 1.  
1. VDF 21 UTK./40 BODŮ,     2. BOS 21/32,    3. ŠEN 21/31, 
4. CVI 21/20,   5. ŠLU 23/14,   6. SCE 21/8,    7. HADI 22/5   
PO  18.01.  19:00  CVIKOV - STŘELNICE
ÚT  19.01.  20:30  ŠENOV - VARNSDORF
ST  20.01.  20:30  STŘELNICE - BOSTON
ČT  21.01.  20:30  HADI - CVIKOV 
SO 23.01.  15:30  BOSTON - ŠENOV
 
Pondělí 11. ledna – úterý 12. ledna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. PŘEBORU, OKRES. SOUTĚŽE
OP: Sn Varnsdorf D (6./20) - Sn Varnsdorf C  (9./17)  6 : 12
Sn Varnsdorf B (5./23) - Sn Varnsdorf E  (2./28)         6 : 12
OS: Sn Varnsdorf F - SK Markvartice B (úterý) - vše v nové herně od 18.00 hod.
 
 
Středa 6. ledna
BASKETBAL – ČESKÝ POHÁR, OSMIFINÁLE
USK Praha -  BK Děčín     53 : 69  (15:16, 30:29, 42:50)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC Děčín (16./22)  - KLH Jindřichův Hradec  (18./9)  6 : 3  (1:0, 1:1, 4:2)
 
 
Čtvrtek 14. ledna
KUŽELKY - KRAJSKÝ PŘEBOR 2 (KP2) LK
TJ Sp. Chrastava  (4./16)- SK Šluknov  C   (1./20)   1 : 5,  KUŽ. 1635:1650, 4:4
 
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY, SK. C
SK Štětí B (7./22) – TJ Sokol Filipov B  (2./28)       5 : 13
               
 
Pátek 15. ledna
FOTBAL - ZIMNÍ TIPSPORT LIGA- SKUPINA B
ST: Mladá Boleslav - Hradec Králové        7 : 0  (2:0)
PÁ: FC Hradec Králové - FK Varnsdorf   1 : 2  (0:0)
Pořadí: 1. MLB 3 utk. /9 bodů, 2. VDF 2/3, 3. HKR 3/3,  3. PCE 2/0.
ST 20. 11. od 11.00  Varnsdorf - Pardubice
 
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY, SK. C
ASK Lovosice A (6./12/25) - TJ Slovan Varnsdorf A (12./12/16)  9 : 9
Štětí B (7./12/22) - Filipov B  (2./12/28)                5 : 13
Benešov (10./11/18) - Roudnice B  (3./11/27)      4 : 14
Terezín B  (11./12/17) - SKP Ústí B  (9./11/20)    16 : 2
 
KULEČNÍK – LUŽICKÁ LIGA
1. LL
KK Rumburk (3./10/11) – Pilínkov Liberec   (1./10/18)                    2 : 4
RC Peklo Varnsdorf (4./10/8) – Český lev Mimoň A  (2./10/17)       0 : 6     
Rychlá rota Zdislava (8./7/6) - Sloupák Varnsdorf  (4./10/8)         4 : 2
Sportbar Nový Bor A (7./10/6) - Rafani Rybniště  (9./9/2)              5 : 1
U Jelena Velký Šenov (6./8/8)  volno
2. LL
U Jelena V. Šenov B (7./11/10) – Nový Jitrovník Království  (6./11/11)  6 : 0
Ťukálkové Království (8./11/8) – BSC Mělník Varnsdorf  (9.//16)             4 : 2
3. LL
Za Humny Liberec (2./11/15) - Kovárna Varnsdorf (7./10/10)    4 : 2
U Jelena V. Šenov C (5./11/11) – SK Žibřidice (3./11/14)             2 : 4
Hopo Horní Podluží  (4./11/13) – Pařezáci  Zdislava (8./11/9)   6 : 0
 
 
Sobota 16. ledna
FUTSAL - OKRESNÍ 1. AUTOCENTRUM JÍLOVÉ LIGA
Pátý turnaj okresní ligy této sezony se hrál v Libouchci.
  První dva týmy tabulky se rozešly smírně, a protože oba jednou neuspěly, pořadí na čele se nezměnilo.  Jílové však odehrálo jedno utkání navíc a vítězně, což mu pomohlo bodově se dotáhnout na varnsdorfské béčko JK Trans. Plný zisk ze čtyř zápasů urval celek Transco Bohemia  Děčín a snížil odstup od lídrů soutěže na šest  bodů (po minulém turnaji zaostával o 14, resp. 11 bodů). Klopýtání šluknovské SLŠ ji stálo ústup ze třetí pozice, naopak výsledky rumburského Benteleru jej posunuly opět o jednu příčku výše.
   Z výsledků: JK Trans B Varnsdorf – Jílové B 3:3, - Transco Bohemia DC 2:4, - Las Žlebas DC 6:2; SLŠ Šluknov – Jílové B 4:6, - Hezouni DC 1:3, - Benteler RBK 3:3; Benteler Rumburk  - Dumbo DC 3:2, - SLŠ ŠLU 3:3, - Hezouni DC 5:2.
POŘADÍ PO 5. TURNAJI
1. JK TRANS  Varnsdorf  B 17   13 2  2    93: 31    41
2. AUTOCENTRUM  Jílové  B 18   13 2  3    72: 36    41
3. TRANSCO Bohemia Děčín  18   11 2  5    65: 34    35
4. SLŠ a SOŠS  Šluknov    18    9 2  7    83: 48    29
5. BENTELER  Rumburk      17    6 2  9    41: 58    20
6. SK  DUMBO  Děčín       18    6 0 12    52: 71    18
7. HEZOUNI  Děčín  A      17    5 0 12    31: 74    15
8. LAS  ŽLEBAS  Děčín     17    2 0 15    31:116     6
 
FOTBAL – 1. SATELITNÍ TURNAJ MLADÝCH NADĚJÍ
První z pěti turnajů o Pohár Šluknovského výběžku za účasti 10 týmů
  Ze skupiny A postoupila Dolní Poustevna A s Vilémovem A, ze skupiny B Mikulášovice A a Velký Šenov A.  V prvním semifinále porazily Mikulášovice A tým Vilémova A, ve druhém pak Dolní Poustevna přehrála Velký Šenov A.
  Třetí místo si zajistil Vilémov A překvapivým a jasným vítězstvím nad Velkým Šenovem 5:0. Finále ovládla Dolní Poustevna, když zdolala 3:1 Mikulášovice.  Všech deset týmů obdrželo sladké odměny. Byli odměněni i nejlepší jednotlivci – nejlepší hráč turnaje Rafael Dos Santos z Vilémova A, nejlepší střelec turnaje P. Holub (7 gólů) z D.Poustevny a nejlepší brankář turnaje J. Hauser z Dolní Poustevny A. Druhý turnaj zimní ligy se uskuteční v sobotu 13. 2. opět v hale ve Vilémově za pořadatelství SK Velký Šenov.  
 
ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ  ÚK, SKUPINA A
FAŠV A  (1./6) - FK Neštěmice  (3./0)    5 : 1  (2:1)
 
VOLEJBAL ŽEN – 2. LIGA
Plzeň (3./35) - TJ Rumburk  (8./16)  3 : 1  (22,15,-21,25),  3 : 0  (17, 14, 19)
 
KUŽELKY – 3. LIGA MUŽŮ B
SKK Primátor Náchod  (4./17) - SK Pl. Šluknov A  (10./8)   6 : 2 ,  kuž. 3293:3174)
 
FOTBAL PŘÍPRAVNÉ DUELY   
FK Příbram - FK Varnsdorf           1 : 1  ( 0:0)     
Góly: 59. Bednář 1:0, 83. Filip 1:1
FK Varnsdorf U19 – Vilémov     0 : 5  (0:0)  pár snímku ve foto-albu
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
HC Písek  (7./44) - HC Děčín  (17./23)  7 : 6   (3:1, 2:2, 1:3, PR 0:0, PN 2:1)
 
BASKETBAL  
2. LIGA MUŽŮ
Sj BK Litoměřice (4./20) - TJ Sn Varnsdorf  (12./14) 75 : 56  (16:18, 38:28, 63:39)
LIGA JUNIOREK U19
TJ Sn Varnsdorf (8./19) - Aritma Praha (9./16)  67 : 66  (12:15, 35:29, 53:40)
KRAJ. PŘEBOR JUNIORŮ U19
BK Mělník (3./11) - TJ Sn Varnsdorf  (1./11)    83 : 77  (17:20, 40:41, 54:69)
 
Neděle 17. ledna
 
HOKEJ  - KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ 
LK  HC TS Varnsdorf  (6./2) – BHK Turnov  (4./13)    4 : 11
 
HOKEJ ŽÁKŮ – KRAJSKÝ PŘEBOR LK  - O UMÍSTĚNÍ
HC TS Varnsdorf MLŽ (1./6) - HC Nový Bydžov  (6./0)  24 : 0
HC TS Varnsdorf STŽ (8./0)- HC Nový Bydžov  (1./7)      1 : 7
 
BASKETBAL 
2. LIGA MUŽŮ
Sluneta Ústí n. L. (3./23) - TJ Sn Varnsdorf  (12./15)  82 : 63  (24:14, 46:30, 62:45)
LIGA JUNIOREK U19
TJ Sn Varnsdorf  (8./20) - Sokol Kladno  (7./20) 42 : 52  (11:7, 25:22, 33:41)
KRAJ. PŘEBOR JUNIORŮ U19
TJ Sn Varnsdorf (1./13) - BK Kladno (4./7)  95 : 66  (19:15, 49:37, 71:52)
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář