Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE OD 7. DO 15. ČERVENCE

13. 7. 2016
 
Čtvrtek 7. – neděle 10. července
CYKLISTIKA - TOUR DE FEMININ 2016 O CENU ČESKÉHO ŠVÝCARSKA
Mezinárodní etapový závod žen započítávaný do Světového poháru má tento program:
 7. 7. I. etapa, délka 119 km, start v 13.00 hod. v Krásné Lípě, dále Rybniště, Jiřetín, RP ve Varnsdorfu na náměstí v 13.25 – 13.35 hod., cíl cca v 16.10 v Krásné Lípě.
Pořadí v cíli
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 3:15:45
2. VASILIEVA Svetlana (RUS, Russia National Team) / +0:00:02
3. D´HOORE Jolien (BEL, Belgium National Team) / +0:00:17
 
   8. 7. II. etapa, 91 km, start v 10.35 a cíl cca v 13.00 v Jiříkově (etapa zavede peloton mimo jiné dvakrát do Chřibské, Doubice a Krásné Lípy).
Pořadí v cíli
1. ROWNEY Loren (AUS, OGE Orica-AIS) / 2:33:27
2. D´HOORE Jolien (BEL, Belgium National Team) / +0:00:00
3. MOBERG Emilie (NOR, Norway National Team) / +0:00:00
Průběžné pořadí závodu po 2. etapě
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 5:49:00
2. VASILIEVA Svetlana (RUS, Russia National Team) / +0:00:08
3. D´HOORE Jolien (BEL, Belgium National Team) / +0:00:19
 
   9. 7. III. etapa, časovka 15 km, start od 10.00  na okruh Kr. Lípa – Brtníky – Kr. Lípa.
Pořadí v cíli 
1. BOYARSKAYA Natalia  (RUS, Russia National Team) / 22:26
2. WILES Tayler (USA, OGE Orica-AIS) / +00:06
3. PLICHTA Anna (POL, MX2 BTC City Ljubljana) / +00:20
4. KLEIN Lisa (GER, Germany National Team) / + 00:30
5. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / + 00:34
10. MACHAČOVÁ Jarmila (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 00:57
Průběžné pořadí závodu po 3. etapě
Jednotlivci (175 klasifikovaných)
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 6:12:00
2. BOYARSKAYA Natalia  (RUS, Russia National Team) / +0:00:09
3. WILES Tayler (USA, OGE Orica-AIS) / +0:00:15
12. MACHAČOVÁ Jarmila (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 01:21
Družstva (29 klasifikovaných)
1. RUS Russia National Team / 18:39:27
2. BMS Team BMS BIRN / +0:00:39
3. OGE Orica AIS / + 0:00:47
 
  9. 7. IV. etapa, 72 km, start v 16.15 a cíl v 18.10 hod. v Rumburku (3 okruhy na trase Rumburk – Krásná Lípa  - Brtníky – Rumburk).
Jednotlivci
1. D´HOORE Jolien (BEL, Belgium National Team) / 0:55:09
2. ROWNEY Loren (AUS, OGE Orica-AIS) / +0:00:01
3. MULLENS Peta (AUS, MX7 Roxsolt) / +0:00:03
37. LUDWIG Cecillie Uttrup (BMS Team BMS BIRN) / + 00 : 03
76. MACHAČOVÁ Jarmila (MX3 Team Dukla Praha) / + 00 : 03
Průběžné pořadí závodu po 4. etapě
Jednotlivci (169 klasifikovaných)
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 8:07:12
2. BOYARSKAYA Natalia (RUS, Russia National Team) / +0:07
3. WILES Tayler (USA, OGE Orica-AIS) / +0:12
4. PLICHTA Anna (POL, MX2 BTC City Ljubljana) /+ 00:16
5. D´HOORE Jolien (BEL, Belgium National Team) / + 00:28
 
12. MACHAČOVÁ Jarmila (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 01:21
74. KESEG ŠTEVKOVÁ Janka (SVK, MX1 Czech Mix Team) / + 04:18
100. KORVASOVÁ Tereza (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 09:28
107. LOUBKOVÁ Ivana (CZE, MX1 Czech Mix Team) / + 16:25
112. HAVLÍKOVÁ Pavla (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 20:12
 
Družstva (29 klasifikovaných)
1. RUS Russia National Team / 24:25:03
2. BMS Team BMS BIRN / +0:39
3. OGE Orica AIS / + 0:45
17. MX3 Team Dukla Praha /+ 06:22
 
 10. 7. V. etapa99 km, start v 9.55 hod. ve Varnsdorfu na náměstí s odjezdem směr Jiřetín a obce Labských pískovců plus dva závěrečné okruhy na trase Krásná Lípa – Chřibská – Doubice. Cíl cca v 12.30 v Krásné Lípě.
Pořadí v cíli
Jednotlivci
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 2:50:12
2. PLICHTA  Anna (POL, MX2 BTC City Ljubljana) / +0:00:00
3. BARNES  Alice (GBR, DCT Drops Cycling Team) / +0:00:08
25. MACHAČOVÁ Jarmila (MX3 Team Dukla Praha) / + 00 :00: 24
Družstva
1. FRA France National Team / 8:31:41
2. RUS Russia National Team / +0:00:05
3.  MX10 MAT ATOM Sobótka / +0:00:14
 
Konečné pořadí závodu (po 5. etapě)
Jednotlivci (154 klasifikovaných)
1. LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN, BMS Team BMS BIRN) / 10:57:11
2. PLICHTA  Anna (POL, MX2 BTC City Ljubljana) / +0:00:23
3. BOYARSKAYA Natalia (RUS, Russia National Team) / +0:00:28
11. MACHAČOVÁ Jarmila (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 01:58
84. KESEG ŠTEVKOVÁ Janka (SVK, MX1 Czech Mix Team) / + 19:28
90. KORVASOVÁ Tereza (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 21:15
99. LOUBKOVÁ Ivana (CZE, MX1 Czech Mix Team) / + 32:02
107. GARGELOVÁ Tereza (CZE, MX1 Czech Mix Team) / + 36:22
112. HOCHMANN Lucie (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 43: 51
115. HAVLÍKOVÁ Pavla (CZE, MX3 Team Dukla Praha) / + 44:43
Družstva (28 klasifikovaných)
1. RUS Russia National Team / 32:56:49
2. FRA France National Team / +0:02:22
3. MX10 MAT ATOM Sobótka / +0:02:41
18. MX3 Team Dukla Praha /+ 31:452
24. MX1 Czech Mix Team / + 1: 22: 36
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po 5. ETAPĚ (V ZÁVODU)
Žlutý trikot:  LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN), BMS Team BMS BIRN
Oranžový trikot: D´HOORE Jolien (BEL), Belgium National Team
Modrý trikot: OLIVEIRA Flavia (BRA), MX11 Aprire Bicycles-HSS Hire
Bílý trikot: LUDWIG Cecillie Uttrup (DEN), BMS Team BMS BIRN
 
 
Sobota 9. července
FOTBAL - PŘÍPRAVA  
Turnaj v Počátkách za účasti týmů Vlašimi, Táborska, Varnsdorfu a Zlína. 
Zápasy hrány na 2x30 minut.
Zlín - Táborsko 2 : 1  (0:0)
Varnsdorf - Vlašim (loňský vítěz   2 : 1 (1:1), G: 21. Jakub Beneš, 57. Daniel Richter 
O 3. místo: Táborsko - Vlašim 2 : 1  (1:1)
Finále: Zlín - Varnsdorf 4 : 0  (3:0)
 
MALÁ KOPANÁ - 45. PUTOVNÍ KVĚT
Tradiční a již legendární turnaj zahajuje prvními zápasy po 8.30 hodině, utkání ve skupině končí kolem 13.00 hod. Následuje play-off prvních čtyř týmů ze dvou skupin.  V rámci akce se hraje také turnaj gard hráčů nad 35 let od 9.00 do 15.15 hod. Bohaté a chutné občerstvení je ve Vilémově samozřejmostí.
Open turnaj: Vítězi základních skupin se stali FC Juniors Děčín a Gang Bang Praha – SG Vilémov a SG Teplice.
Výsledky Play off:
Čtvrtfinále: FC Juniors Děčín – Louka Košťany 7:1, Best off Varnsdorf – Bau u Zelených Česká Lípa 5:4, Contra team Hrob – Podlužáci H.Podluží 4:0, Gang Bang Praha – Loosy Praha 3:2.
Semifinále: FC Juniors – Best off 5:1, Contra Team – Gang Bang 3:1
O 3. - 4. místo:   Gang Bang – Best off  9:2
Finále:   Contra team Hrob – FC Juniors Děčín 2:1
Nejlepší jednotlivci turnaje:
Nejlepší hráči – Pištora (Contra team) a Stehlík (SG Teplice)
Nejlepší střelci -  Egert – 17 gólů (Louka Košťany) a Roubíček – 10 gólů (SG Vilémov)
Nejlepší brankáři – Smutný (FC Juniors) a Müller (Never Old Boys)
Nejlepší rozhodčí – Dostál z Děčína
Nejstarší hráč – Borovský Přemysl – 66 let (SG Teplice) – odnesl si dva živé kapry, těsně před tím ulovené sponzorem - Dušanem Zitou !!!
 
Gardy nad 35 let:  1.  SG Vilémov, 2. SG Teplice, 3. Never Old Boys Velký Šenov,
4. SG Jiřetín, 5. SG Česká Lípa, 6. Ferneťáci Liberec, 7. SG Dolní Poustevna,
8. SG Lipová
 
 
Středa 13. července
FOTBAL – PŘÍPRAVA
Slovan Liberec U21 - FK Varnsdorf  1 : 5  (1:1) G: Frimmel 3, Fotr, Knejzlík.
 
 
Pátek 15. července
FOTBAL - PŘÍPRAVA
FC Oberlausitz Neugersdorf - FK Varnsdorf od 18.00 hodin – Heřmanice.
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář