Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE OD PO 13. DO NE 19. LISTOPADU

20. 11. 2017
 
 Neděle 19. listopadu                                                                                       
FOTBAL 
ČLŽ U13, U12 FK VARNSDORF - FK Dukla Praha 4 : 5 (3:2),  0 : 4  (0:1) 
 
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17 
TJ Sn VARNSDORF 1./10 – AŠ Ml. Boleslav 8./6    161 : 44 (78:27)  
TJ Sn VARNSDORF – BK Baník Most 2./10             71 : 64 (40:30)  hr. v PÁ
 
HOKEJ - KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC TS VARNSDORF - HC Frýdlant                  7 : 8 PP a SN
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE 19.11. Šluknov 4./13/12 - Hadi 6./10/6           6 : 11
SO 18.11. Hadi - Šluknov                                       7 : 11
ČT 16.11. Podluží 7./9/2 Šenov 3./10/12         5 : 12 
ST 15.11. Šenov - Boston 2./10/12                     6 : 11
ST 15.11. Cvikov 5./11/10 - Koloc Oil 1./11/20     7 : 13
ÚT 14.11. Boston - Šluknov                                    8 : 3
PO 13.11. Koloc Oil - Cvikov                                   5 : 0 K
 
 Sobota 18. listopadu                                                                                            
FUTSAL
VETERÁNS LIGA  Třetí turnaj veteránů  okresu DC přinesl výsledky, které neudělaly vítr v pořadí, ale zmenšily bodové rozdíly týmů v průběžné tabulce. Mezi prvním a šestým celkem je rozdíl pouhých šesti bodů a o momentálním pořadí na bedně rozhoduje skóre.  Pořadí na čele: 1. SK Jílové 16, 2. Bělá 16, 3. Varnsdorf 16, 4. Eurosport TP 14, 5. Nota DC 13, 6. Proboštov 10, ...... 
 
HOKEJ  - KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ 
HC Jablonec n. N. 6./10/8 - HC TS VARNSDORF MLŽ 8./9/4   13 : 7
HC Jablonec n. N. 8./9/1 - HC TS VARNSDORF STŽ  7./8/2      1 : 4
 
FOTBAL
FNL - 15. KOLO  
Opava 1./31 - Hr. Králové 7./21           3 : 2 
Třinec 2./30 - Č. Budějovice 3/28       1 : 1  
Pardubice 5./25  - Příbram 4./26          1 : 2      
Znojmo 6./24 - Ol. Praha 10./20           2 : 1 
Žižkov 12./16 - Vlašim 9./20                 0 : 1    G: 90. Vyhnal.
Táborsko 11./18 - VARNSDORF 13./15  1 : 2    G: 6. Musiol - 7. Klobása, 50. Barac. 
Sokolov 8./21 - Vítkovice 14./13           1 : 0    G: 90. Mráz. 
ÚSTÍ 15./12 - Fr.-Místek 16./11            0 : 1    G: 85. Literák.       
 
ČFL                                        
Nymburk 18./8 (N) - Chrudim 1./45   0 : 3           
BROZANY 13./21 (NVltavín 2./38  1 : 3           
Písek 9./26 - Zápy 3./33                   5 : 0
Čížová 17./10 (NKr. Dvůr 4./33     0 : 2           
Štěchovice 8./27 - Domažlice 5./32     1 : 0
DOBROVICE 7./28 Vyšehrad 6./29    2 : 0
Jirny 10./26 - Benešov 16./18             2 : 1 
BENÁTKY 15./19 - Ústí n. O. 11./24    1 : 0  po PK 3:2
Převyšov 12./21 - LITOMĚŘ. 14./21    1 : 2  po PK 1:3
 
DIVIZE B  - 14. KOLO                                                 
Velvary 1./36 Neratovice 2./31     2 : 0
Souš 3./30 - Hostouň 5./29              2 : 1  
Motorlet 10./26 - Český Brod 4./29    1 : 2  po PK 1:4
Úvaly 6./29 - NOVÝ BOR 16./1          6 : 1 
Č. LÍPA 12./18 (N) - Ostrá 7./28        0 : 3           
Chomutov 9./27 - Kladno 8./28          2 : 1  po PK 7:6
Meteor 13./15 - Louny 11./18           2 : 3  po PK 5:6
Hrobce 15./5 (NRakovník 14./10   4 : 3  po PK 5:3
 
DIVIZE C - 14. KOLO
Živanice 1./38 - MŠENO JNC 3./27 (N)    0 : 1              
Vysoké Mýto 2./29 - CHRASTAVA 11./20  5 : 1 
Čáslav 10./22 Kolín 4./26                       2 : 1 
Letohrad 16./11 - Admira 5./24                  3 : 2
Pardubice B 6./24 - Brandýs n. L. 9./22     3 : 2  po PK 5:4
Kratonohy 7./23 - Trutnov 13./19             4 : 1 
Zbuzany 8./22 (N) - Dvůr Králové 12./19   2 : 3  po PK 2:4
Vykáň 14./18 (N) - Turnov 15./16             2 : 6
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK  
MODRÁ 13./16 (N) - Most. FK 1./34 (S)   6 : 3
Modlany 2./34 - Brná 6./23                     5 : 3
Perštejn 11./20 (NŠtětí 3./31 (S       1 : 2  po PK 2:4
Srbice 4./30 - Žatec 7./23                      3 : 4
JÍLOVÉ 5./24 (VILÉMOV 10./20        2 : 1
Krupka 8./22 - Litoměřicko B 14./16         2 : 3  po PK 3:4
H.Jiř./Ltv 9./21 - Bílina 12./17                  2 : 0
Neštěmice 16./13 Kadaň 15./16             2 : 1
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
DOHRÁVKY  9. a 13. KOLA
Rovensko 7./12/16 - V. Hamry 1./13/31  11. 4. 2018 
Skalice 2./14/30 Přepeře 3./14/29     1 : 1
Doksy 4./14/24             
Bílý Kostel 8./13/14 Višňová 5./12/23      0 : 0
Hrádek 6./14/17
Sedmihorky 7./14/16 Semily 12./14/5      6 : 0
Žel. Brod 9./14/14 - Frýdlant 11./14/9       1 : 1
Rovensko - Višňová                                17. 3. 2018 
 
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
Jablonec 6./24 - FK VARNSDORF 16./1    9 : 0
Jablonec 2./34 - FK VARNSDORF 15./3    9 : 0
I. A TŘÍDA sk. A ÚK                   
Lovosice 1./36 - Proboštov 10./14 (S)     2 : 0      
Bohušovice 8./20 (N) - Oldřichov 2./33   1 : 5 
Č.KAMENICE 3./28 - Střekov 5./24         5 : 1
Jun. DĚČÍN 4./26 - Libouchec 6./22         4 : 1
RUMBURK 7./21 - Mojžíř 11./13               1 : 2     
Křešice 9./16 - BENEŠOV 12./12 (N)        3 : 0      
Libochovice 13./7  - Velké Březno 14./1   7 : 3
     
I. B TŘÍDA sk. A ÚK                             
DOBKOVICE 7./21 (N) - Chuderov 1./31 (1.)      3 : 1
ŠLUKNOV  2./29 (5.) - Hostovice 4./24 (4.)      4 : 2 
Un. DĚČÍN 3./24 (6.) - Chabařovice 8./20 (N)    1 : 5
HEŘMANOV 14./6 (10.) - JIŘÍKOV 5./23 (3.)  SO 25.11. 14.30 na UMT v DC         
Přestanov 10./16 - Chlumec 6./23                      6 : 2 
Svádov 9./18 - BŘEZINY 12./9 (N)                     7 : 1
Trmice 11./12 H. PODLUŽÍ 13./8  (11.)            4 : 0
ODLOŽENÉ UTKÁNÍ 10. KOLA
DOBKOVICE 7./18 (N) - Přestanov 10./12  v SO 25.11. od 13.30
 
OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKA 
DVĚ DOHRÁVKY odloženy na 24. 3. 2018
JIŘETÍN 1./10/27 Verneřice 5./10/17                         
KR. LÍPA 2./11/22 
VEL. ŠENOV 3./11/20 
ŠLUKNOV B 4./10/18 - Dolní Habartice 7./10/15
 
BASKETBAL 
ŽÁKOVSKÁ LIGA U14  
TJ Sn VARNSDORF – BK Sluneta Ústí                         34 : 107 
TJ Sn VARNSDORF – Slavoj BK Litoměřice v NEDĚLI   48 : 75
 
NBL MUŽŮ - 9. KOLO                            
Brno 10./9/12 - Opava 1./9/15                75 : 85   (38:41) 
Kolín 11./8/11 - Nymburk 2./7/14            ODLOŽENO NA 3. 2. 2018 
ÚSTÍ n. L. 3./9/14 DĚČÍN 4./9/14     81 : 75  (33:41) 
Olomoucko 9./9/13  Pardubice 5./8/13     80 : 94   (39:51)   
Jin. Hradec 12./8/8 - USK Praha 6./8/13     72 : 77   (39:50)
Ostrava 8./9/13 - Svitavy 7./9/13               78 : 69  (37:34)
 
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - 19. KOLO                      
Řisuty 11./17/13 - JABLONEC 1./17/40        1 : 8  (0:5,0:0,1:3)
DĚČÍN 2./18/37 - Kobra Praha 4./17/31      2 : 5  (0:2,2:0,0:3)
Sokolov 3./17/35                                      VOLNÝ LOS 
Trutnov 6./17/24 - VRCHLABÍ 5./17/28          3 : 4  (1:1,2:2,0:1)
Bílina 7./16/22 - Most/Slaný 10./17/15          6 : 3  (0:2,4:1,2:0)
Dvůr Králové 9./17/18 - Letňany 8./18/19      2 : 5  (1:0,0:2,1:3) 
 
 Pátek 17. listopadu                                                                                                 
BASKETBAL
ŽÁKOVSKÁ LIGA U14 TJ Sn VARNSDORF – BK Horejsek Děčín             36 : 120
SEVEROČESKÁ LIGA MUŽŮ BK Horejsek DC - TJ Sn VARNSDORF        94 : 59
 
HOKEJ - KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Česká Lípa 2./8/15 - HC TS VARNSDORF 5./8/8        2 : 5 
 
FUTSAL - CHANCE LIGA, 10. KOLO     
Sparta 2./10/25 Chrudim 1./10/28      2 : 7   hr. v NE 
Slavia 6./10/15 - Plzeň 3./10/23               5 : 6   
Třinec 10./10/4 - V. Mýto 4./10/18             2 : 7
LITOMĚŘICE 5./10/17 MĚLNÍK 12./9/3  3 : 1
Č. LÍPA 11./9/3 - TEPLICE 7./10/15         4 : 7  
Jeseník 9./10/5 - Brno 8./10/12                 3 : 8
DOHRÁVKY 8. KOLA
Č. LÍPA MĚLNÍK            ve ST 29. 11. 
 
 
 
 UKONČENO, ODPÍSKÁNO v MINULÉM TÝDNU
 
 Pondělí 13. listopadu                                                                                          
HOKEJ  - KRAJSKÁ LIGA MLŽ LK 
HC Česká Lípa - HC TS VARNSDORF  8 : 3 
 
 Úterý 14. listopadu                                                                                            
FUTSAL - CHANCE LIGA, 10. KOLO     
Třinec 10./10/4 - V. Mýto 4./10/18              2 : 7  
DALŠÍ UTKÁNÍ 10. kola V PÁTEK 17. 11.
 
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
Šluknov 4./10/10 Šenov 2./8/10   3 : 18   NE 12. 11.
Hadi 6./8/4 - Koloc Oil  1./9/16         7 : 12   SO
Podluží 7./8/2 - Koloc Oil 1./8/14         5 : 26   ČT
Boston 5./8/8 - Cvikov  3./9/10         7 : 12   ST 
Šenov 7/8- Šluknov 9/10                     6 : 5     ST 
Cvikov 8/8 - Boston 7/8                      5 : 10   ÚT   7. 11. 
 
 Středa 15. listopadu                                                                                           
HOKEJ  - KRAJSKÁ LIGA LK ST. ŽÁKŮ  
HC Nová Paka/Jičín - HC TS VARNSDORF STŽ     6 : 4
 
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - 18. KOLO                      
JABLONEC 2./16/37 - DĚČÍN 1./17/37       2 : 3  (0:1,1:0,1:2)
Sokolov  3./17/35 - Dvůr Králové 8./16/18   4 : 1  (1:0,2:0,1:1)            
Kobra Praha 4./16/28 - Trutnov 6./16/24       5 : 2  (2:1,1:0,2:1)
VRCHLABÍ 5./16/25                                      VOLNÝ LOS 
Letňany 9./17/16 Bílina 7./15/19                 3 : 2  (2:0,0:1,1:1) hr. v ÚT 
Most/Slaný 10./16/15 Řisuty 11./16/13        5 : 3  (2:2,1:0,2:1)
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář