Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD PO 18. DO NE 24. LEDNA

24. 1. 2016
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 10. 1.  
1. VDF 20 UTK./38 BODŮ,     2. BOS 20/30,    3. ŠEN 20/29, 
4. CVI 20/20,   5. ŠLU 21/14,   6. HADI 20/5,   7. SCE 19/4
VÝSLEDKY MINULÉHO TÝDNE
ŠLUKNOV  - BOSTON  5 : 19, ŠENOV - CVIKOV  7 :  3, VARNSDORF - ŠLUKNOV  25 : 14 ,
STŘELNICE - HADI  22 :  3,  HADI - STŘELNICE   0 : 5   KONT.
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 16. 1.  
1. VDF 21 UTK./40 BODŮ,     2. BOS 21/32,    3. ŠEN 21/31, 
4. CVI 21/20,   5. ŠLU 23/14,   6. SCE 21/8,    7. HADI 22/5   
PO  18.01.  19:00  CVIKOV - STŘELNICE   14 : 6, ÚT  19.01.  20:30  ŠENOV - VARNSDORF   5 : 8
ST  20.01.  20:30  STŘELNICE - BOSTON  7 : 16,  ČT  21.01.  20:30  HADI - CVIKOV  6 : 13
SO 23.01.  15:30  BOSTON - ŠENOV  9 : 4
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 23. 1.  
1. VDF 22 UTK./42 BODŮ,     2. BOS 23/36,    3. ŠEN 23/31, 
4. CVI 23/24,   5. ŠLU 23/14,   6. SCE 23/8,    7. HADI 23/5   
 
Neděle 17. – pondělí 18. ledna
BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA, 15. KOLO  
Překvapivá prohra Kobry pomohla Spliťákům k vedení
NE  Bahňáci – BC Tos+Plus ODLOŽENO NA 25.1., Black horses – X-team  1 : 4
PO Spliťáci - Žlábci  4 : 1, Kobra 11 – Aspoň kilo   1 : 4
POŘADÍ:  1SPLIŤÁCI 49,5,   2. KOBRA 11  47,    3BC TOS+PLUS  40,  4. BLACK HORSES  39,5 
5. X-TEAM  37,  6ASPOŇ KILO  30,  7ŽLÁBCI  27,   8. BAHŇÁCI  25 bodů.
 
Pondělí 11. ledna – úterý 19. ledna
STOLNÍ TENIS – UTKÁNÍ OKRES. PŘEBORU, OKRES. SOUTĚŽE
OP: Sn Varnsdorf D - Sn Varnsdorf C   6 : 12
Sn Varnsdorf B - Sn Varnsdorf E          6 : 12
Slavoj Děčín A (4./12/28)  - Sn Varnsdorf E   (2./12/29)        12 : 6
Sn Varnsdorf D - Sn Varnsdorf B 
Sn Varnsdorf C volno
OS: Sn Varnsdorf F - SK Markvartice B (úterý) 
OS: Sn Varnsdorf F - Slavoj Děčín B (úterý) 
 
Středa 20. ledna
FOTBAL - ZIMNÍ TIPSPORT LIGA- SKUPINA B
FK Varnsdorf – FK Pardubice       0 : 1  (0:0)
                                                                                          
BASKETBAL – NBL
Ariete Prostějov (3./0,792) BK Děčín (1./0,875)  79 : 68  (18:16, 43:21, 61:42)
 
Pátek 22. ledna
STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘÍDY, SK. C
TJ Sn Varnsdorf A (11./13/19) - TJ Chemička Ústí n. L. B  (2./13/31)    13 : 5 
Body vítězů: D. Zahrádka 4, J. Bušek 3, M. Neumann 2, A. Hozman 1, čtyřhry 2, WO 1                  TJ Sokol Filipov B (4./13/30) - GPD Benešov n. Pl. A  (10./13/21)           9 : 9
Body: M. Mrázek, J. Skála ml., Z. Fučík, P. Polák po 2, čtyřhra 1 - M. Štípek, M. Myslivec, L. Babička, M. Babička st. po 2, čtyřhra 1
NE 23. 1.  10.00: TTC Roudnice B (3./12/30) - TJ Sokol Terezín (12./12/17)
              
BASKETBAL – KRAJSKÝ PŘEBOR KADETŮ U17
TJ Sn Varnsdorf - BK Sluneta Ústí n. L. 55 : 76  (16:16, 24:32, 37:52)
 
Pátek 22. ledna – neděle 23. ledna
KULEČNÍK  - LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA 
1. LL: Sloupák Varnsdorf (5./10/8) volno, KK Šluknov v lize nepokračuje
Rafani Rybniště (9./10/2) – RC Peklo Varnsdorf  (4./11/10)   2 : 4
U Jelena Velký Šenov A – KK Rumburk  ODLOŽENO
2. LL: BSC Mělník Varnsdorf  (9./12/6) - U Jelena V.Šenov B (5./12/12)  2 : 4
Nový Jitrovník Království – U Koláče Jablonné v NE od 13.00 v rest. Jitrovník  
3. LL: Český Lev Mimoň C  (9./12/6)- Hopo Horní Podluží  (3./12/15)       2 : 4 
Kovárna Varnsdorf (8./11/10) – U Jelena Velký Šenov C  (5.12/13)    0 : 6
Odpadlíci Varnsdorf (6./12/12) – Za humny Liberec (4./12/15)                 4 : 2
 
 
Sobota 23. ledna
FUTSAL - DĚČÍNSKÁ VETERÁNS LIGA (OFICIÁLNĚ RAF DĚČÍN VETERÁNS LIGA)
Pátý turnaj sezony v Libouchci .
Výsledky prvních tří týmů průběžného pořadí
SK  JÍLOVÉ - TENIS  Proboštov 7 : 0, - ROZBUŠKA  Boletice 3 : 1
JK  TRANS  Varnsdorf - ROZBUŠKA  Boletice 0 : 2, - TENIS  Proboštov 7 : 1
EUROSPORT  Teplice - OLD  STARS  Ludvikovice 1 : 3, - SLOVANKA-NOTA  Děčín 3 : 2
Průběžné pořadí
1. SK  JÍLOVÉ                         13   10 3  0      39 : 12      33
2. JK TRANS  Varnsdorf         13    7 4   2      34 : 19      25
3. EUROSPORT  Teplice        13    6 2   5      33 : 28      20
4. OLD  STARS  Ludvikovice  13    4 6   3      23 : 19      18
5. SK  RAFani  Děčín             14    5 3   6      21 : 25      18
6. SOKOL  Bělá                     14    3 8   3      20 : 19      17
7. SLOVANKA-NOTA  Děčín  14    3 6   5      30 : 28      15
8. ROZBUŠKA  Boletice        13    3 3   7      13 : 27      12
9. TENIS  Proboštov            13    1 1 11     14 :  50       4
Veteránská liga pokračuje 6. turnajem v SO 13. 2. v Libouchci.
 
KUŽELKY - KRAJSKÝ PŘEBOR B (KPB) ÚK
SK Plaston Šluknov B (2./14) – SKK Bohušovice B  (10./6)  5 : 3  (2462-2434)  (7:5)
 
HOKEJ ŽÁKŮ – KRAJSKÝ PŘEBOR LK
HC TS Varnsdorf STŽ – HC Poděbrady   7 : 8
 
VOLEJBAL ŽEN – 2. LIGA
TJ Rumburk (7./22/21) – VSK Spartak Děčín (8./20/19) 
3 : 2  (vývoj utkání 0:1, 1:2, 3:2)    a   3 : 0
SF Praha (6./22/25) - VK Jirkov  (9./22/14)  3 : 2  a 3 : 1
 
BOWLING – VELKÁ CENA MĚSTA CHŘIBSKÁ
Turnaj ve smíšeném bowlingu v sále restaurace Radnice od 11.00 hod.
 
FOTBAL – PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS
FK Varnsdorf U19 – SK Plaston Šluknov   6 : 2
 
FOTBAL - ZIMNÍ LIGA MLADŠÍHO DOROSTU, SK. A
FK Junior Děčín – FK Varnsdorf A    4 : 2  (2:2)  
Boletice / Modrá – FK Varnsdorf B  2 : 3  (0:1)
Pořadí: 1. DC 2/4, 2. VDF A 2/3, 3. VDF B 2/3, 4. B/M 2/1   
NE 31. 1. HRAJE SE O POSTUP DO ČTVRTFINÁLE - POSTUPUJÍ DVA
10.00  VDF A - B/M, 11.45  VDF B - DC , obě utkání na UMT VDF   
 
ZIMNÍ TURNAJ O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
1. k.: Vilémov - Pirna 6 : 3, Velké Březno - Junior Děčín 1 : 3, Neštěmice - Skalice 0 : 2
2. k. SO 30. 1. :  Pirna - Neštěmice (12.30), V. Březno - Vilémov (14.30), Jun. Děčín - Skalice (16.30)
 
BASKETBAL – OBLASTNÍ PŘEBOR
TJ Sn Varnsdorf B  (8./12/15) – BK Baník Most B  (6./12/18)  
80 : 66  (17:18, 37:33, 54:55)
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
BK Havlíčkův Brod  (6./50) - HC Děčín (17./23)  8 : 5  (4:1, 2:2, 2:2)
 
 
Neděle 24. ledna
FOTBAL - ZIMNÍ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Děčín – FAŠV A           2 : 3  (0:0)
FK Neštěmice – FAŠV B   0 : 2  (0:1)
Pořadí: 1. FAŠV A 3/9, 2. DC 2/3,  3. FAŠV B 2/3,  3. NEŠ  3/0
NE 31. 1. od 13.30 FAŠV B - DC na UMT VDF
 
STOLNÍ TENIS  - KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY
SKST Baník Most D (2./17/43) - TJ Sokol Filipov A (1./16/44)          10 : 7  (SO 23. 1.)
TJ Sokol Dobroměřice A (6./17/36) - TJ Sokol Filipov A (1./17/47)   6 : 10
Body vítězných hostů: Franěk 4, Rambousek ml. 3, Neumann 1, čtyřhry 2
 
FOTBAL - PŘÍPRAVA
Vysočina Jihlava B - FK Varnsdorf  2 : 8  (1:3)
Góly VDF: Jurča 2, Rudnytskyy 2, Martan,  Durdević, Halbich, Daníček.
 
HOKEJ
KRAJSKÝ PŘEBOR LK MLADŠÍCH ŽÁKŮ - O UMÍSTĚNÍ
HC TS Varnsdorf MLŽ  (1./4/8) – HC Frýdlant (4./4/4)    11 : 1
 KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ LK
HC Česká Lípa -  HC TS Varnsdorf    8 : 2
 
               
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář