Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD STŘ 22. LISTOPADU

29. 11. 2017
 
 Neděle 26. listopadu                                                                                                        
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VARNSDORF MLŽ 8./11/6  - TJ HC Jablonec n. N. 7./11/8     9 : 4
HC TS VARNSDORF STŽ 7./9/3 - TJ HC Jablonec n. N. 8./10/2        5 : 5
 
FOTBAL
ČLŽ U13, U12
SK Roudnice n. L. 11./12/9 - FK VARNSDORF 9./11/12   0 : 3  (0:1)
SK Roudnice n. L. 12./12/6 - FK VARNSDORF 8./11/13   1 : 5  (0:3)
ČLD U19, U17
FK VARNSDORF 16./14/1 - FK Čáslav 12./14/18            2 : 3  (2:1)
FK VARNSDORF 15./15/6 - FK Čáslav 16./15/0              2 : 1  (2:0)
 
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
ST 29.11.  20.30 Podluží - Cvikov
ST 29.11.  18.30  Boston - Šenov
ÚT 28.11.  19.00 Cvikov - Podluží
PO 27.11.  19.30 Koloc Oil Šluknov
NE 26.11.  Šluknov 4./15/13 - Cvikov 3./13/13    12 : 12 17.00
SO 25.11.  Hadi 6./12/10 - Podluží 7./12/2               15 : 3   17.00
ČT 23.11.  Podluží - Hadi                                         7 : 8   19.00
ST 22.11.  Šenov 5./12/12 - Koloc Oil 1./13/24  5 : 9   20.30                        
ST 22.11.  Boston 2./11/14 - Podluží                  11 : 8  18.30
ÚT 21.11.  Cvikov - Šluknov    14 : 4 
PO 20.11.  Koloc Oil  - Šenov    9 : 6
 
  Sobota 25. listopadu                                                                                                      
FUTSAL - AUTOCENTRUM JÍLOVÉ LIGA
Třetí turnaj okresní ligy se hrál ve SH ve Varnsdorfu. Průběžně vedoucí Jílové B remizovalo s Hezouny (jejich první bodový zisk v sezoně!), dvakrát vyhrálo a drží první místo. Druhá SLŠ Šluknov uhrála ze tří duelů čtyři body a ještě ji to stačí na druhou pozici. Na tu se už si brousí zuby Benteler Rumburk, dvakrát zvítězil, prohrál jen s béčkem Jílovýho a z třetí pozice ztrácí na "lesníky" pouhý bod. Stejnou bodovou bilanci zaznamenala Slovanka Děčín a je nadále na bramborovém umístění. S prázdnou odjel z Varnsdorfu jen Las Žlebas Děčín a propadl se na chvost pořadí. Čtvrtý turnaj se koná v SO 9.12. v Libouchci.
 
HOKEJ 
KRAJSKÁ LIGA LK ML. ŽÁKŮ 
HC TS VARNSDORF MLŽ 8./10/4 – Bílí Tygři Liberec 1./13/24    6 : 19  
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC TS VARNSDORF 5./10/9 - Slavoj Liberec 3./11/18                  3 : 7
 
FOTBAL 
FNL - 16. KOLO, DUELY TÝMŮ Z DOL. ČÁSTI TABULKY
Ol. Praha 9./23 - Táborsko 11./18               1 : 0  (1:0)
VARNSDORF 12./18 - Žižkov 13./16           3 : 2  (2:1) 
G: 16. D. Breda, 45. J. Barac, 84. P. Rudnytskyy - 43. Z. Volek, 74. M. Toml
Vítkovice 14./13 - Opava 1./31                   1 : 2  PŘEDEHRÁNO 10. 11.
Sokolov 7./24 - ÚSTÍ 15./12                       3 : 0  (2:0)  G: 6., 37., 68.   
Frýdek-Místek 16./11 - Pardubice 5./28        0 : 2  (0:2)
 
I. B TŘÍDA sk. A ÚK  - DOHRÁVKY                           
HEŘMANOV 14./6 - JIŘÍKOV  4./26                      1 : 4  
DOBKOVICE 3./27 (N) - Přestanov 10./16               3 : 2   
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PŘEDNÍCH TÝMŮ PO PODZIMU
1. Chuderov 31, 2.  ŠLUKNOV  29 ,  3. DOBKOVICE 27 (N), 4.  JIŘÍKOV  26, 
5. Union DĚČÍN 24, 6. Hostovice 24,  7. Chlumec 23 b.
    
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15
TJ Slovan VARNSDORF 1./8/15 – Loko Trutnov 5./7/8           71 : 44  (35:19)  hr. v  SO
TJ Slovan VARNSDORF 1./9/16 - Sokol Hr. Králové 2./8/15    68 : 81  (33:52)  hr. v  NE
 
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - 21. KOLO     
Dvůr Králové 9./19/21 JABLONEC 1./19/43   8 : 6  (1:1,6:2,1:3)
DĚČÍN 2./20/38 - Trutnov 6./18/26                3 : 4  (2:1,1:2,0:0-PR 0:0-NJ 1:3)
Sokolov 3./19/38 - Most/Slaný 10./19/18        7 : 2  (1:1,2:1,4:0)
Bílina 8./18/22 Kobra Praha 4./19/35               5 : 7  (0:0,4:6,1:1)
Řisuty 11./18/15  - VRCHLABÍ 5./18/31     STŘ 29. 11. 18.00
Letňany 7./19/22                                        VOLNÝ LOS
 
BASKETBAL - ALPE ADRIA CUP 
SK A: Laško (SLO) - USK Praha                                 STŘ 22. 11. ODLOŽENO 
SK B: Tajfun Sentjur (SLO) 3./4/5 - BK DĚČÍN 2./3/5   81 : 87  (17:26, 23:22, 25:21, 16:18)  STŘ
SK B: Kormend (MAĎ) 2./5/7 - BK DĚČÍN 3./4/6         77 : 71  (23:15,16:19,19:15, 19:22)  
SK. D: Helios Domzale (SLO) 2./4/7 - ÚSTÍ 3./5/6       85 : 78  (20:18,17:26,25:11,23:23)
 
 
 UKONČENO, ODPÍSKÁNO v  MINULÉM TÝDNU
 
  Pátek 24. listopadu                                                                                                          
FUTSAL - CHANCE LIGA, 10. KOLO   
Chrudim 1./11/31 - LITOMĚŘ. 5./11/17    4 : 1   (1:1) 
TEPLICE 7./11/15 - Sparta 2./11/28         3 : 6   (0:3) 
Plzeň 3./11/26 - Č. LÍPA 12./10/3          6 : 0   (3:0) 
Jeseník 10./11/5 - V. Mýto 4./11/21           0 : 5   (0:2) 
Brno 8./11/15 Slavia 6./11/15                  8 : 4   (2:1)
MĚLNÍK 9./10/6 Třinec 11./11/4           6 : 1    (2:1) 
 
  Středa 22. listopadu                                                                                                        
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - 20. KOLO  od 18.00 hod.    
JABLONEC 1./18/43 - Bílina 8./17/22              6 : 1
VRCHLABÍ 5./18/31 - DĚČÍN 2./19/37             2 : 1         
Sokolov 3./18/35 - Letňany 7./19/22              1 : 3                           
Kobra Praha 4./18/32 - Řisuty 11./18/15            4 : 5 PP a 10. SN
Trutnov 6./17/24                                          VOLNÝ LOS 
Most/Slaný 10./18/18 - Dvůr Králové 9./18/18    3 : 2         
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE 26.11.  Šluknov - Cvikov   17.00
SO 25.11. Hadi - Podluží        17.00
ČT 23.11.  Podluží 7./11/2 - Hadi 6./11/6                   7 : 8  19.00
ST 22.11.  Šenov 4./12/12 - Koloc Oil 1./13/24  5 : 9  20.30                        
ST 22.11.  Boston 2./11/14 - Podluží                   11 : 8  18.30
ÚT 21.11.  Cvikov 3./12/12 - Šluknov 5./14/12    14 : 4  19.00
PO 20.11. Koloc Oil  - Šenov   9 : 6
 
NE 19.11. Šluknov - Hadi 6 : 11,   SO 18.11. Hadi - Šluknov 7 : 11
ČT 16.11. Podluží Šenov 5 : 12  
ST 15.11. Šenov - Boston 6 : 11,  ST 15.11. Cvikov - Koloc Oil 7 : 13
ÚT 14.11. Boston - Šluknov 8 : 3,  PO 13.11. Koloc Oil - Cvikov 5 : 0 K
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář