Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKCE OD STŘ 29. LISTOPADU

4. 12. 2017
 
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE 10.12. 17.00  Šluknov - Koloc Oil
SO   9.12. 17.00  Hadi - Boston
ČT   7.12. 19.00  Podluží - Boston
ST   6.12. 20.30  Šenov - Podluží
ST   6.12. 18.30  Boston - Hadi
ÚT   5.12. 19.00  Cvikov - Šenov                         NEODEHRÁNO 
PO   4.12.  Koloc Oil 1./14/26 - Hadi 6./14/10     10 : 5
NE   3.12.  Šluknov 5./16/13 - Boston 2./13/16     7 : 19
SO   2.12.  Hadi 6./14/10 - Šenov 3./14/16       NEODEHRÁNO
ČT 30.11.  Šenov - Hadi                                        7 : 6 
ST 29.11.  Podluží 7./13/4 - Cvikov 4./14/13        NEODEHRÁNO
ST 29.11.  Boston - Šenov                                    3 : 12 
ÚT 28.11.  Cvikov - Podluží                                 11 : 14  
PO 27.11.  Koloc Oil Šluknov                            NEODEHRÁNO
 
 
  Sobota 2. prosince                                                                                                      
FUTSAL - KRAJSKÁ LIGA
Třetí turnaj sezony hostila SH ve Varnsdorfu. Domácí tým vyhrál všechna tři svá utkání s Vilémovem, s Jílovým (obhájce titulu zatím zcela zůstává za výkony minulých sezon) a s Bělou. Dotáhl se tak bodově na lídra FC Veterans Želenice, který ve Varnsdorfu porazil  Jílové a Bumiko, ale zůstal na štítě s DeCečkem a Turbem. Takže čtyři utkání a jen šest bodů. Varnsdorf má ještě oproti Želenicím duel k dobru. Vilémov z utkání s Varnsdorfem, Bělou a Jílovým vytěžil čtyři body a ty mu stačí na udržení čtvrtého místa. Hráčem kola byl vyhodnocen Tomáš Hadár hájící barvy Vilémova, střelecké ocenění získal Jakub Šimek z DeCe za sedm gólů. Další, v pořadí čtvrtý turnaj se hraje 17.12. v Libouchci.
 
FOTBAL - ČLŽ U13, U12 
FK Viktoria Žižkov 8./12/16 - FK Varnsdorf 9./12/12   7 : 1  (2:1)  
FK Viktoria Žižkov 7./12/19 - FK Varnsdorf 8./12/13   1 : 0  (1:0)  
 
BASKETBAL
OBLASTNÍ PŘEBOR ML. MINIŽÁKYŇ U12
TJ Sn VARNSDORF – BK Levhartky Chomutov                     22 : 77 a 23 : 77
 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17 
BK Sluneta Ústí 7./6/7 - TJ Sn VARNSDORF 1./6/12          67 : 100  (33:49) 
BK Teplice 5./7/10 - TJ Slovan VARNSDORF 1./7/14         62 :   84  (34:49) hr. v NE
 
LIGA ŽÁKŮ U14
BŠ - Tygři Praha 1./13/25 - TJ Sn VARNSDORF 8./13/13  130 : 39  (77:16)
BA Roudnice 7./14/15 - TJ Slovan VARNSDORF 8./14/15      51 : 70  (49:51) hr. v NE
 
SEVEROČESKÁ LIGA 
TJ Sn VARNSDORF 8./7/9 – BK Baník Most 5./7/9               79 : 72  (37:36)
 
HOKEJ  
KRAJSKÁ LIGA LK ŽÁKŮ
HC TS VARNSDORF STŽ 7./10/3 - Bílí Tygři Liberec 1./12/23    1 : 4
 
2. LIGA ZÁPAD - 22. K., SOKOLOV ZVLÁDL JABLONEC A JE UŽ PRVNÍ                    
JABLONEC 2./20/43 - Sokolov 1./21/44          4 : 7  (2:3,2:1,0:3)  
DĚČÍN 3./20/38                                                VOLNÝ LOS
Kobra Praha 4./20/35 - Dvůr Králové 8./20/24      1 : 5  (0:0,1:5,0:0)  
VRCHLABÍ 5./19/34 - Bílina 9./19/22                   ODLOŽENO 
Trutnov 6./19/29 - Řisuty 11./20/15                    4 : 3  (0:0,2:2,2:1)  
Most/Slaný 10./20/18 - Letňany 7./20/25             0 : 5  K
DOHRÁVKA 21. a PŘEDEHRÁVKA 28. KOLA   
Řisuty 11./19/15  - VRCHLABÍ 5./19/34      2 : 5  (0:2, 2:0, 0:3)  
Sokolov 2./20/41 Bílina 8./19/22           8 : 5  (3:2, 3:2, 2:1)  
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 11. KOLO                
J. Hradec 12./10/10 Nymburk 2./9/18       75 : 111 (37:56
ÚSTÍ 6./11/16 Opava 1./11/19                70 : 80 (36:35)    
Svitavy 3./11/17 - USK Praha 9./10/15       87 : 78 (50:36)     
Ostrava 8./10/15 DĚČÍN 4./10/16         ST 17.30
Brno 10./11/14 - Olomoucko 5./11/16          63 : 94  (27:51)
Pardubice 7./9/15 Kolín 11./9/12            ST 18.00    
 
ALPE ADRIA CUP
BK DĚČÍN 2./5/0,600 - Kormend (MAĎ) 1./3/0,667    80 : 72  (44:31)
 
 Neděle 3. prosince                                                                                                            
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA ŽÁKŮ  
HC TS VARNSDORF MLŽ 6./12/8 – HC Turnov 9./14/4     5 : 3
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC TS VARNSDORF 5./12/12 - HC Turnov 1./12/27      4 : 11  
 
 
 ODEHRANÁ UTKÁNÍ v TÝDNU 
 
  Pátek 1. prosince                                                                                                      
FUTSAL - CHANCE LIGA
PŘEDEHRÁVKA 12. KOLA (hraje se 8.12.)
Slavia Praha 5./12/18 - Č. LÍPA 9./12/6   6 : 3 (4:1)
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ
HC Česká Lípa 4./11/15 - HC TS VARNSDORF 5./11/12   4 : 5
 
 Čtvrtek 30. listopadu                                                                                                        
PODZIMNÍ HRY ŠKOL - BRUSLENÍ NA RYCHLOST
Předposledním dějstvím bylo po atletice, fotbalu kluků a košíkové BRUSLENÍ  ve varnsdorfském ZS. Každé družstvo tvořilo 8 členů (4 dívky + 4 kluci) a jejich štafetové snažení po kluzišti na dvou okruzích pro každého o co nejlepší čas dopadlo takto: 1. Gymnázium Rumburk, 2. Gymnázium Varnsdorf, 3. ZŠ Východní VDF, 4. ZŠ náměstí VDF, 5. ZŠ Edisonova VDF. 
Hry vyvrcholí v prosincovém terminu florbalem a jaké je průběžné pořadí škol? 1. Gymnázium Rumburk 12 (součet umístění dosažených v jednotlivých sportech), 2. Gymnázium Varnsdorf 14, 3. ZŠ náměstí 17, 4. ZŠ Edisonova 23, 5. ZŠ Východní 24.
 
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 10. KOLO                
Opava 1./10/17 - Kolín 11./9/12            91 : 70  (45:42)  
Nymburk 2./8/16 ÚSTÍ  7./10/15       111 : 61  (52:22)
DĚČÍN  3./10/16   - J. Hradec 12./9/9   95 : 78  (56:46)
Pardubice 4./9/15 - Brno 10./10/13          94 : 68  (49:33)
Ostrava 6./10/15 USK Praha 8./9/14      95 : 74  (38:36)
Olomoucko 9./10/14  Svitavy 5./10/15   76 : 88  (32:45)
 
 
  Středa 29. listopadu                                                                                                        
HOKEJ  
2. LIGA ZÁPAD - DOHRÁVKA 21. a PŘEDEHRÁVKA 28. KOLA   
Řisuty 11./19/15  - VRCHLABÍ 5./19/34      2 : 5  (0:2, 2:0, 0:3)  
Sokolov 2./20/41 Bílina 8./19/22           8 : 5  (3:2, 3:2, 2:1)  
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)  
NE 26.11.  Šluknov 4./15/13 - Cvikov 3./13/13    12 : 12 17.00
SO 25.11.  Hadi 6./12/10 - Podluží 7./12/2               15 : 3   17.00
ČT 23.11.  Podluží - Hadi                                         7 : 8   19.00
ST 22.11.  Šenov 5./12/12 - Koloc Oil 1./13/24  5 : 9   20.30                        
ST 22.11.  Boston 2./11/14 - Podluží                  11 : 8  18.30
 
FUTSAL - CHANCE LIGA
DOHRÁVKA 8. KOLA
Č. LÍPA 9./11/6MĚLNÍK 10./11/6   7 : 3 (1:2) 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář