Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD STŘEDY 1. 11., VÝSLEDKY OD 25.10.

5. 11. 2017
 
 Pondělí 6. listopadu                                                                                       
STOLNÍ TENIS 
SKST Děčín C 1./6/15  - VARNSDORF B 2./6/14  11 :  7
VARNSDORF A 3./5/14 - SKST Děčín D 8./5/9            ?
Slavoj Děčín A 7./5/9 - Benešov B 4./6/13                 6 : 12
VARNSDORF C 9./6/9- VARNSDORF D 5./6/13           8 : 10
Markvartice A 6./5/10 - Sj Děčín B 10./6/6              14 : 4
 
 
 Neděle 5. listopadu                                                                                           
ŠACHY - KRAJSKÁ SOUTĚŽ I. - ZÁPAD 
TJ Sn VARNSDORF - ŠK Stráž p. R.               2 : 6
Remízy uhráli za domácí  Paulus a Papoušek a svoji partii dovedl k vítězství jen Králíček.
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA   
Spliťáci 1./28 - Nic-moc 3./23              2 : 3
Růžový panteři 2./25 - Ajznbóni 5./15   5 : 0
Black horses 4./17                              VOLNÝ LOS
Retosáci 8./12 - Žihadla 6./13                4 : 1
Kobra 11 9./10 Aspoň kilo 7./12          0 : 5
 
 
 Sobota 4. listopadu                                                                                          
STOLNÍ TENIS - DIVIZE
FILIPOV 9./7/13 - SKP Ústí A 8./7/14     9 : 9   hr. v NE
Body domácích čtyřhry 2, T. Franěk 4, J. Rambousek ml. 2, Phante Dung 1.
FILIPOV  - Litoměřice C 5./7/20            9 : 9   hr. v SO
Body domácích T. Franěk 4, J. Neumann 2, J. Rambousek ml. 2, Phante Dung 1.
 
HÁZENÁ - EXTRALIGA, 7. KOLO
Zubří 1./7/12 - Nové Veselí 7./7/7           27 : 25  (15:13)
Jičín 2./7/9 Plzeň 5./7/8                         26 : 25  (15:12)
Fr.-Místek 10./7/4 Karviná 3./7/9             26 : 32  (12:20)   
LOVOSICE 4./7/9 Kopřivnice 6./7/8         34 : 32  (18:15)   
Dukla Praha 8./7/7 -  Brno 9./7/4              26 : 21  (11: 8)  
Strakonice 12./7/3- Hranice 11./6/2           23 : 29  (10:13)
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 6. KOLO            
Praha 9./6/5 Č. Budějovice 1./7/21     0 : 3      
LIBEREC 2./6/15 - Ostrava 5./6/9         3 : 1 
Kladno 3./6/15 - Brno 6./6/9                 3 : 1 
Karlovarsko 4./6/12 - Příbram 8./6/6       3 : 0 
ÚSTÍ n. L. 11./6/3 - BENÁTKY 10./6/4     3 : 0 
Od. Voda 12./7/1 - Zlín 7./6/8                0 : 3
PŘEDEHRÁVKA 7. KOLA 
Č. Budějovice Od. Voda   3 : 0 
 
EXTRALIGA ŽENY - 4. KOLO             
KP Brno 5./4/8 - Prostějov 1./4/12        0 : 3      
Fen. Brno 10./4/0 LIBEREC 2./4/9       0 : 3      
Frýdek-Místek 3./4/9 Štenberk 9./4/0  3 : 1 
Olomouc 4./4/8 Ostrava 6./4/7             3 : 2         
Olymp Praha 7./4/6 - Přerov 8./4/1         3 : 2
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ další kolo 11.11.
EXTRALIGA ŽEN                       další kolo 11.11. 
 
 

 enlightened  ODEHRÁNO  V  UPLYNULÝCH  TÝDNECH  enlightened  

 
 Pátek 3. listopadu                                                                                         
STOLNÍ TENIS 
KRAJ. PŘEBOR II. TŘÍDY C   
Roudnice C 5./5/14 - FILIPOV B 6./5/14            13 : 5
 
 
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 7. KOLO 
Trnovany B 1./12 - Spořice 6./7               8 : 0    
NOVÝ BOR 2./11 KOVO DĚČÍN A 11./4  7 : 1   
Blíževedly 10./4 - Bohušovice B 3./11       3 : 5
SKALICE A 4./8 - Louny 8./6                    6 : 2   
SK DĚČÍN 5./7 - Jablonec A 7./6               6 : 2
Doksy 9./4 - ŠLUKNOV A 12./4                 3 : 5
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 8. KOLO
Doksy B 10./6 - ŠLUKNOV B 1./12             1 : 5
Lok. Liberec B 2./12 Doksy C 14./1          5 : 1 
Lok. Liberec A 3./12 - Česká Lípa C 13./4   5 : 1 
Dyn. Liberec B 4./10 - Skalice C 11./6         5 : 1  
Skalice B 5./10 - Doksy D 7./9                    2 : 4 
Jablonec B 12./4 Česká Lípa B 6./10         5 : 1  
Blíževedly B 9./8 Chrastava 8./8               4 : 2
 
 
 Středa 1. listopadu                                                                    
HÁZENÁ
EXTRALIGA, 7. KOLO 
Fr.-Místek 10./7/4 Karviná 2./7/9             26 : 32  (12:20)   hr. ve STŘ
 
 Pondělí 30. října                                                                                           
STOLNÍ TENIS
SKST Děčín C 3./5/12 - VARNSDORF A 1./5/14      9 : 9
VARNSDORF B 2./5/13VARNSDORF D 5./5/10    16 : 2
VARNSDORF C 8./5/8 - Benešov B 4./5/10                 9 : 9  
 
 Neděle 29. října                                                                                           
ŠACHY - KRAJSKÝ PŘEBOR LK   
ŠK Libštát 2./0 - TJ KRÁSNÁ LÍPA   1./3          2 : 6
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA   
Spliťáci 1./26 - Ajznbóni 5./15                     4 : 1  od 19.00  
Black horses 4./17 Růžový panteři 2./20    1 : 4   od 18.00
Nic-moc 3./20 - Aspoň kilo 9./7                   5 : 0   v PO 18.00
Růžový panteři - Žihadla 6./12                      4 : 1   od 17.00
Kobra 11 7./10 - Retosáci 8./8                      4 : 1  v PO 19.00 
 
 Sobota 28. října                                                                                          
KULEČNÍK
LUŽICKÁ 1. LIGA 4. kolo 
U Jelena B  VŠE  ./4/4 - RC Peklo VDF  1./4/6     4 : 2
ČL A MIM  2./4/5 - Astráci CL  ./4/4                       6 : 0
Mělník C VDF ./3/4- KK Krkovička RBK 3./3/5        v NE od 14.00
Pilínkov LBC  ./4/4 - Nic moc VDF  ./4/4                  4 : 0
 
LUŽICKÁ 2. LIGA 4. kolo 
ČL B MIM 12./3/0 - Tragédi ČKA  1./4/8                   0 : 6 
Za humny LBC 5./3/5- U Pavla A Kunr.  2./4/7           3 : 3
Hopo 4./4/5- Ťukálkové  3./4/6                             4 : 2    v SO od 16.00  
BSC Mělník VDF 8./4/2 Nový Jitrovník 6./4/4      0 : 6    v NE od 14.00 
U Pavla B Kunr. 11./4/0 - Ciciny Lesná 9./3/2           2 : 4  
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - 5. KOLO  
Zlín 9./5/5 - Č. Budějovice 1./6/18         0 : 3
Brno 6./5/9 - LIBEREC 2./5/15               0 : 3 
Příbram 7./5/6 - Kladno 3./5/12             1 : 3 
Karlovarsko 4./5/9 - Praha 8./5/5            3 : 0
Ostrava 5./5/9 - ÚSTÍ n. L. 12./5/0          3 : 1
BENÁTKY 10./5/4 - Od. Voda 11./6/1      3 : 2
PŘEDEHRÁVKA 7. KOLA 
Č. Buděj. 1./5/15 - Od. Voda 12./5/0  3 : 0  hr. ve ST
 
EXTRALIGA ŽENY - 3. KOLO 
Prostějov 1./3/9 Ostrava 4./3/6               3 : 1
Štenberk 9./3/0 - KP Brno 2./3/8               1 : 3   
Fen. Brno 10./3/0 - Olomouc 3./3/6            0 : 3  
LIBEREC 5./3/6 - Olymp Praha 7./3/4           3 : 2
Přerov 8./3/0 - Frýdek-Místek 6./3/6            1 : 3
 
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 9. KOLO
Ml. Boleslav 1./10/26 - LIBEREC 13./10/8   13 : 4
Chodov 3./8/23  - Vítkovice 2./10/24         6 : 4
Bohemians 7./10/16 - Pardubice 4./10/19     3 : 8 
Sparta 5./10/16 - Střešovice 8./9/14               6 : 4
Brno 9./10/11 ÚSTÍ 14./10/3                      7 : 4
Ostrava 10./9/10 Otrokovice 6./10/16          3 : 2  PP
Znojmo 12./10/9  Č. LÍPA 11./10/9              7 : 6  PP
DOHRÁVKA (2. KOLO  
Znojmo 13./9/7 - Brno 10./9/8                      3 : 2
         
EXTRALIGA ŽENY - 9. KOLO
Ostrava 4./9/18 - Jižní město 1./9/27         1 : 6
Chodov 2./9/26 - Vítkovice 3./9/21          7 : 3 
Panthers 5./9/16 - Olomouc 12./8/2            3 : 2
Bohemians 6./6/14 LIBEREC 9./8/6          7 : 3
Jičín 11./8/3 - Žídenice 7./9/12                   3 : 2
Kr. Vinohrady 11./9/6 - Střešovice 8./9/8     6 : 5   PN
DOHRÁVKA (6. KOLO )
ÚT 24. 10. Jižní město 1./8/24 - Panthers 5./8/13  10 : 0
 
 Pátek 27. října                                                                                            
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE – 6. KOLO 
SKALICE A 6./6 - Trnovany B 1./10           7 : 1
Bohušovice B 3./9 - NOVÝ BOR 2./9         4 : 4  hr. v PÁ 
ŠLUKNOV A 12./2 - Spořice 4./7                6 : 2
Jablonec A 5./6 - Doksy 9./4                     6 : 2
Louny 7./6 - Blíževedly 11./4                     7 : 1
KOVO DĚČÍN A 10./4 - SK DĚČÍN 8./5        2 : 6 
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 7. KOLO
ŠLUKNOV B  1./10 Doksy C 14./1               6 : 0   
Česká Lípa B 2./10 Lok. Liberec A 5./10    6 : 0   
Skalice B 3./10 - Lok. Liberec B 4./10          6 : 0   
Česká Lípa C 12./4 - Dyn. Liberec B 6./8        4 : 2     hr. ve ST
Chrastava 7./8 - Jablonec B 13./2                 4 : 2     hr. ve ČT
Doksy D 8./7 Blíževedly B 11./6                 1 : 5     hr. ve ČT
Skalice C 10./6 - Doksy B 9./6                      2 : 4     hr. ve ČT
 
 Středa 25. října                                                                                              
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - PŘEDEHRÁVKA 7. KOLA 
Č. Budějovice 1./5/15 - Odolena Voda 12./5/0    3 : 0  hr. ve ST
PŘEDEHRÁVKA 5. KOLA
Brno 4./5/9 - LIBEREC 2./5/15                         0 : 3  hr. ve ČT
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář