Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD ÚT 11. DO PO 17. DUBNA

17. 4. 2017
 
  Pondělí 17. dubna                                                                                
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ - FINÁLE ovládl CHODOV
Ml. Boleslav (1./63)  - Chodov (2./52)   1 : 3  (1:1,0:0,0:2)
 
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF, 1. ZÁPASY
PO Plzeň (4./33) - Slavia Praha (5./32)                     3 : 4  (1:1)  PP 
ÚT 18.4. KH Brno (7./31) - Benago Žďár (2./43)    2. ZÁPAS od 19.00
PÁ Benago Žďár (2./43) KH Brno (7./31)                5 : 0  (1:0)
ČT 20.4. Slavia Praha (5./32) - Plzeň (4./33)         2. ZÁPAS od 20.00
PÁ 21.4. LITOMĚŘICE (3./38)Sparta Praha 6./31 od 18.00
PÁ 21.4. Chrudim (1./60) - Třinec (8./24) od 20.00
 
 
  Neděle 16. dubna                                                                                
ATLETIKA - BĚH DO VRCHU
Závod Českého poháru v běhu do vrchu na trati Chřibská - Studenec startuje od 10.00 hod. Prezentace od 8.30 na MÚ Chřibská. Délka trati cca 6 km, převýšení cca 400 m. Startovné 50 Kč (občerstvení v cíli a na náměstí ve Chřibské, běžecká tombola)
 
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 2. LIGA 
Hopo HOP 7./21/18 - U Jelena B VŠE 1./22/36           2 : 4
Za Humny LBC 4./20/27 - U Pavla A KUN 2./22/35      4 : 2
Skalice 3./20/33 Tragédi ČKA 5./19/22
U Jelena C VŠE 6./20/20 Sport bar C NBO 10./21/14  6 : 0
BSC Mělník VDF 9./19/15 - Ťukálkové KVÍ 8./21/15      4 : 2
Pařezáci ZDI 12./17/9 - Český Lev C  11./20/12
U Pavla B KUN 13./20/6                                         VOLNO
 
HOKEJ 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 9. KOLO, DRAMA AŽ DO 12. KOLA ?
K. Vary 4./11 Pardubice 2./14          3 : 5  (2:1, 1:3, 0:1)
Jihlava 1./16 Č. Budějovice 3./13     5 : 1  (2:0, 0:0, 3:1)
 
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽŮ - FINÁLE - 2. ZÁPAS
Kladno (1./57) - Č. Budějovice (3./42) 3 : 2 (25:20,20:25,25:20,16:25,15:13)
NA ZÁPASY 1:1 (v KLD 2:3, 3:2, v ČB ? )
O 3. MÍSTO , 2. ZÁPAS
Karlovarsko (2./48) LIBEREC (4./39) 2 : 3 (25:21,19:25,23:25,25:23,12:15)
NA ZÁPASY 0:2 (v KV 2:3. 2:3, v LB ? )
 
 
 Sobota 15. dubna                                                                                 
ATLETIKA - BĚH DO VRCHU
Závod Českého poháru v běhu do vrchu na trati Jiřetín p. J. - Jedlová startuje od 13.00 hod. o ceny Tolštejnského panství a jako 6. ročník memoriálu Milana Krupky. Prezentace ov 11.00 v jiřetínském sportovním areálu. Délka trati 6 km, převýšení cca 330 m. Startovné 50 Kč. 
 
FOTBAL
FNL  
Olomouc 1./52 – FK VARNSDORF 11./25     3 : 2  
  G: 4., 26. 66. - 34., 48. F. Durdevic 
Opava 3./39 - Žižkov 7./31                          2 : 2  
Znojmo 5./33 - Táborsko 8./28                    3 : 0  
Ústí 10./26 - Třinec 12./25                        1 : 1  
Ostrava 2./46 - Pardubice 13./24               1 : 1 NE 
Sokolov 14./21 - Vítkovice 15./18               1 : 1  SO 
 
ČFL
Olympia HK 1./23/48 - Kr. Dvůr 3./23/44      1 : 0  po PK 4:1  SO 
Táborsko B 17./23/17 - Jirny 2./23/46            3 : 1 NE    
Štěchovice 6./23/41 - Tachov 4./23/43          1 : 0  PÁ 
DOBROVICE 11./23/35 – Domažlice  12./23/33  2 : 1  po PK 3:1 
Převyšov 5./23/42 - LITOMĚŘICKO 13./23/32    4 : 0  NE    
Benešov 15./23/23 - Chrudim 9./23/37            1 : 2  PÁ 
Hořovicko 18./23/12 – BENÁTKY 16./23/18      2 : 1  po PK 2:1 PÁ 
 
DIVIZE B
Nymburk 1./21/54 - Štětí 13./21/23               3 : 2   po PK 4:3 PÁ 
Kladno 2./21/47 – NOVÝ BOR 6./21/32          1 : 2  po PK 4:5 SO 
Brozany 3./21/47 - Rakovník 7./21/31           1 : 2   PÁ 
Velvary 11./21/27 - Chomutov 14./20/22         2 : 0   SO  
 
DIVIZE C
Turnov 9./21/31 –CHRASTAVA 11./21/26       3 : 2  po PK 4:2 NE
Kratonohy 12./21/25 - Trutnov 13./21/25          0 : 3  SO 
Kutná Hora 14./21/24 - Ostrá 8./20/30              1 : 3  SO 
Pardubice B 9./21/30 - Př. Kopanina 15./21/23  3 : 1  
 
LIBERECKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR
Mšeno 1./43  - Semily 14./5                  9 : 0
Skalice 7./28  - Česká Lípa 2./37            0 : 2  
Velké Hamry 3./36 - Žel. Brod 9./19       3 : 0 
Sedmihorky 4./31 - Hrádek 6./29             2 : 3 
Doksy 5./30  - Lomnice 11./18                5 : 1 
Bozkov 8./22 - Višňová 12./13                 1 : 1
Frýdlant 13./6  - Bílý Kostel 10./18           0 : 2 
 
KP DOROSTU U19, U17
FK VDF 1./57 – Litoměřicko/Žítenice 10./25    11 : 1  (5:1)
FK VDF 2./43 – Litoměřicko/Žítenice 6./37         0 : 2  (0:1)
 
I. TŘÍDA ST. DOROSTU
Trnov./Sobědr. 5./14 - V. Šenov/Mikulášov. 1./34  0 : 3  (0:1)
 
I. B TŘÍDA
Trmice 8./25 - Benešov 1./40                0 : 3  (0:1) 
Chuderov 2./40 - Tisá 14./7                 11 : 0  (5:0) 
JIŘÍKOV 3./37 – Přestanov 12./14           4 : 0  (1:0)
Chlumec 4./33 - HORNÍ PODLUŽÍ 9./22   1 : 0   (0:0) po PK 5:4 
ŠLUKNOV 6./28 - VELKÝ ŠENOV 13./9     5 : 0   (1:0) v PÁ 
Boletice 11./19 - Heřmanov 10./22         3 : 2   (2:1) po PK 6:5
 
KP - BRNÁ VÝHROU V HROBCÍCH ZASKOČILA "NAMOČENÉ" TÝMY
A VYHRÁL I  POSLEDNÍ PROBOŠTOV S VÍLÉMOVEM ! 
Bílina 6./28 - Neštěmice 10./22                9 : 0  (4:0)
Kadaň 11./21                                     VOLNÝ LOS (ODSTOUPENÍ BLŠAN)    
Proboštov 15./17 - VILÉMOV 12./20         2 : 1  (0:0)
Horní Jiřetín 13./20 - Litoměřicko B 5./29  1 : 2  (1:1)
Hrobce 2./46 - Brná 14./19                    1 : 2  (0:2)
 
I. A TŘÍDA 
Střekov 9./21 - Čes. Kamenice 7./25          3 : 2  (2:1)
Jun. Děčín 10./17 - Vel. Březno 13./9      3 : 2  (0:1) po PK 3:2
Jílové 2./45 - RUMBURK 11./16               4 : 1  (1:1)
Lovosice 8./22 - Libochovice 12./15         4 : 0  (3:0)
 
OKRESNÍ PŘEBOR - NESLAVNÝ MIKULÁŠOVICKÝ ZÁPIS DO REKORDŮ?
Dobkovice 1./39 - KRÁSNÁ LÍPA 7./16         2 : 3   (0:1) po PK 2:4
Březiny 2./38  - MIKULÁŠOVICE 6./20         16 : 0   (8:0)
JIŘETÍN 3./29 - Dolní Habartice 11./11         3 : 2   (2:1)
RYBNIŠTĚ 8./14 - ŠLUKNOV B 4./25             0 : 1  po PK 1:4
Malšovice 5./22 - DOL. POUSTEVNA 12./11   2 : 6   (0:5)
Těchlovice 7./15 - Markvartice 10./12           8 : 1   (0:0)
 
HOKEJ
EXTRALIGA - FINÁLE, 2. ZÁPAS 
LIBEREC - Brno                            3 : 4 PP  (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
NA ZÁPASY 0:2 (v LB 3:4, 3:4 PP, 3. ZÁPAS v ÚT v Brně)
 
VOLEJBAL 
EXTRALIGA MUŽŮ - FINÁLE - 1. ZÁPAS
Kladno (1./57) - Čes. Budějovice (3./42)  2 : 3 
(23:25, 24:26, 25:23, 25:23, 13:15), 2. ZÁPAS 16.4.
O 3. MÍSTO , 1. ZÁPAS
Karlovarsko (2./48) LIBEREC (4./39)    2 : 3  
(20:25, 25:14, 25:18, 24:26, 11:15) 2. ZÁPAS 16.4.
 
FLORBAL  
SUPERLIGA MUŽŮ - PLAY-OFF O UDRŽENÍ - 7. ZÁPAS, LIBEREC PADÁ
LIBEREC (10.) - Pardubice (11.)  5 : 7  (0:3, 4:2, 1:2) STAV ZÁPASŮ 3 : 4 
(v LBC 8:7,3:4,v PB 6:4,4:5 po PN, v LB 5:4, v PB 4:2, v LB 5:7)
 
 
  Pátek 14. dubna                                                                                  
TURISTIKA - JARNÍM ŠLUKNOVSKEM, 24. ROČNÍK
Datum konání:  14. dubna – 17. dubna a návraty zpět, trasy od 11 do 102 km. Prezentace od 4.30 hod., starty od 5.30 hod., cíle do 24.00 hod.: Mikulášovice – tělocvična. Loni 250 účastníků. Více nfoegon.w@seznam.cz  
www.jarnim-sluknovskem.webnode.cz        www.dalkovepochody.cz
 
FOTBÁLEK SÁLOVÝ - TURNAJ GARD, 20. ročník memoriálu J. Horáka
Konečné pořadí: 1. Vilémov 16:3 a 12 bodů, 2. Šluknov 13:3 a 7, 3. Velký Šenov 10:5 a 7, 4. Mikulášovice 3:14 a 3, 5. Lipová 1:18 a bez bodu.
Výsledky vítězů - Lipová 4:0, Mikulášovice 5:0, V. Šenov 4:1, Šluknov 3:2.  Jejich sestava: Loos – Šmalcl, Učeň, Špinka, Svoboda, Kozák a Roubíček, trenér M. Sladký.
Nejlepší střelec Jan Lehrl (Šluknov), 6 gólů. Nejlepší hráč Daniel Obergruber (V. Šenov). Nejlepší brankář Josef Loos (Vilémov). Nejstarší hráč Rudolf Vaněk 60 let (Lipová).
 
HOKEJ
EXTRALIGA - FINÁLE, 1. ZÁPAS
LIBEREC- Brno                                      3 : 4  (2:3, 1:1, 0:0)
 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 8. KOLO, DRAMA AŽ DO 12. KOLA ?
Jihlava 1./13 Pardubice 3./11.            4 : 3  PN (1:0, 2:0, 0:3 - 0:0 - 2:1)
Č. Budějovice 2./13 K. Vary 4./11       2 : 1  (0:0, 0:0, 1:1)
 
FUTSAL
CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY OFF, 1. ZÁPASY
Benago Žďár 2./43 - KH Brno 7./31               5 : 0  (1:0)
PO 17.4. Plzeň 4./33 - Slavia Praha 5./32 od 19.00
 
 
  Čtvrtek 13. dubna                                                                                
HOKEJ
2. LIGA - SKUPINA O POSTUP DO WSM LIGY (1. LIGY)
Jablonec 3./4/0 - Vsetín 1./4./9    3 : 7   (0:2,1:4,2:1)
Druhý v tabulce Havlíčkův Brod 2./4./9 má proti postupujícímu Vsetínu horší skóre 14:9, Vsetín 17:8. 
 
 
  Úterý 11. dubna                                                                                 
HOKEJ 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ - 7. KOLO 
K. Vary 3./7/10Jihlava 1./7/11                3 : 0  (1:0,2:0,0:0)
Pardubice 4./7/10 - Č. Budějovice 2./7./11  2 : 3  (0:1,1:0.1:2)
 
2. LIGA - SKUPINA O POSTUP
Havlíčkův Brod 1./4/9 - JABLONEC 3./3/0    6 : 2  (3:0,2:2.1:0)
ČT 13.4. od 18.00 Jablonec 3./3/0 - Vsetín 3./3./6
 
VOLEJBAL 
EXTRALIGA - BARÁŽ O UDRŽENÍ, 2. ZÁPAS
ÚSTÍ - Turnov                                          3 : 0  (25:21,25:22,25:19)
STAV NA ZÁPASY 2:0 pro ÚL, TŘETÍ ZÁPAS 19.4. v Turnově  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář