Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD ÚT 16. DO ÚT 23. KVĚTNA

23. 5. 2017
 
 
 Pondělí 22. května  
FUTSAL
CHANCE LIGA - FINÁLE - 2. ZÁPAS
Slavia Praha (5./32) - Chrudim (1./60)   6 : 3  (0:1) 
První duel 6:5 (3:1, 1:3 - PR 1:1 - PN 3:1) pro CRU, NA ZÁPASY 1:1
Další utkání ČT 25.5. od 20.00 v Chrudimi
 
BASKETBAL
NBL - 2. ZÁPAS o 3. MÍSTO URČIL ZA VÍTĚZE PARDUBICE
Pardubice (2./56) Opava (5./48) 82 : 82 (26:22, 19:21, 15:16, 22:23)
První utkání 67:88 (19:24,11:20,20:23,17:21) pro PBC, 
 
 
 Úterý 23. května  
BASKETBAL
NBL - FINÁLE - 2. ZÁPAS, NYMBURK  PŘIDAL 14. TITUL V ŘADĚ 
Nymburk (1./63) - DĚČÍN (3./50) 70 : 56  (18:18, 14:13, 23:11, 15:14) 
První utkání 71:82  (19:31,20:15,21:17,11:19) pro NMB.
 
 
 
   enlightened    ODEHRÁNO    enlightened 
 
 
 
 
 Neděle 21. května 
TENIS – SMÍŠENÁ DRUŽSTVA ML. ŽACTVA SVČ KRAJE 
TO TJ Slovan VDF 6./4 - LTK Liberec B 2./6     2 : 7  (sady 5:14)
Utkání skupiny DM2C od 9.00 hod. na tenisových kurtech TJ Slovan.
 
FOTBAL 
FNL- 29. KOLO  
Olomouc 1./69 - Ostrava 2./61           0 : 0        
Táborsko 10./35 - Vlašim 4./54             3 : 5   
Znojmo 6./41 - FK Ústí n. L. 11./34       2 : 2 
*Žižkov 8./35 - Č. Budějovice 5./43       3 : 1  
VARNSDORF 9./35 - Fr.-Místek 13./29    4 : 0 
Sokolov 14./29 - Opava 3./60             0 : 1
Vítkovice 15./28 - Pardubice 7./36        1 : 0                
Třinec 12./34 - Prostějov 16./12       4 : 0
*Žižkov: - 3 body z rozhodnutí svazu
DOHRÁVKA 25. KOLA 
ČTV 18.5. Č. Budějovice 5./43 - Vlašim 4./51    0 : 4  (0 : 0)
 
 
 Sobota 20. května 
TENIS
SMÍŠENÁ DRUŽSTVA DOSPĚLÝCH SVČ KRAJE
TCEN Hrádek nad Nisou B - TO TJ Slovan Varnsdorf  8 : 1
 
 
MASÁRŮV SET 2017
Turnaj ve čtyřhrách od 8.00 hod. na kurtech u fotbalového hřiště v Jiříkově.
 
TURISTIKA
ZA KVETOUCÍ MĚSÍČNICÍ, 18. ROČNÍK
Start 6.00-10.00 Kulturní dům Kamenický Šenov, cíl 19.00 tamtéž. Kontakt na pořadatele P. Kožíšek, e-mail: petr.mesicnice@seznam.cz Pěší turistika – délky tras 3, 6, 14, 25, 50 km. Cykloturistika – délky tras 40, 55, 80 km.
 
SEVERNÍ STOPOU - MEZINÁRODNÍ TURISTICKÝ POCHOD, 41. ROČNÍK
Start 8.00 – 11.00 Dolní Poustevna - turistická chata za hřištěm,
Cíl 10.00 – 18.00 Dolní Poustevna - výletiště Čtverec. Loni bylo 1749 účastníků. Webové stránky akce: www.severnistopou.cz Kontakty na pořadatele: Jaroslav Leksa, e-mail: leksa@centroflor.cz Pěší turistika na 10, 20 a 30 km. Cykloturistika na 20, 30 a 40 km.
 
VOLEJBAL - KP II. TŘÍDY 
TJ Sl. Varnsdorf B 2./12/27 - TJ Vysoké n. J. A 5./12/2  3 : 0, 3 : 0
 
FOTBAL
KP DOROSTU U19, U17
VARNSDORF 1./66  VOLNÝ LOS
VARNSDORF 2./55   VOLNÝ LOS
 
 
I. A TŘÍDA ST. DOROSTU - TÝM VŠE/MIK KLESL NA 3. FLEK
Brozany 6./17 - Košťany/Oldřichov 1./16/42  1 : 12  (0:6)
Skorotice 7./15 - Štětí 2./16/41                   2 : 3   (0:2)
V. ŠENOV/MIKULÁŠOV. 3./16/40                VOLNÝ LOS
ŠLUKNOV 4./31 – Boletice /Modrá 10./10        6 : 4 (3:1)
 
 
I. B TŘÍDA - ZMĚNA NA ŠPICI TABULKY
Chuderov 1./53 - ŠLUKNOV 6./40         6 : 2 (1:1)
Benešov 2./52 JIŘÍKOV 3./45            1 : 2 (1:0) po PK 1:3
HOR. PODLUŽÍ 10/25 - Trmice 8./32      3 : 2 (2:0) po PK 4:3
Heřmanov 9./28 – V. ŠENOV 13./11      8 : 3 (3:1)
Chlumec 7./39 - Boletice 11./21            10 : 2 (4:1)   
Přestanov 12./20 - Hostovice 4./43          4 : 5 (2:4)
Tisá 14./10 - Union Děčín 5./40             1 : 8 (0:5)
 
           
I. A TŘÍDA - MODRÁ STŘÍDÁ VE VEDENÍ JÍLOVÉ
RUMBURK VYHRÁL, ALE DĚČÍN TAKÉ
Libochovice 12./24 - Modrá 1./57          0 : 4  (0:1)
Mojžíř 3./52 - Jílové 2./56                   1 : 0   (0:0)
Č. Kamenice 8./27 – Lovosice 7./32        1 : 2  (1:1) po PK 3:4
Libouchec 6./33 - FK Jun. Děčín 9./26     0 : 5  (0:4)
Střekov 10./25 – Oldřichov 4./48            4 : 5  (1:3)  
Duchcov 14./9 - RUMBURK 11./24       1 : 6  (1:2)
Křešice 6./34 – V. Březno 13./14           5 : 1  (2:1)
 
 
KP ÚSTECKÉHO KRAJE - DŮLEŽITÁ VÝHRA VILÉMOVA
Kadaň 10./25/33 – Litvínov 9./24/30            5 : 3  (1:2)
VILÉMOV 11./24/29 – Krupka 4./24/50     3 : 0  (2:0)
Litoměřic. B 12./23/29 - Neštěmice 8./24/35  2 : 3  (2:0)
Brná 13./24/26 – Srbice 3./24/51                 6 : 3  (5:1)
Modlany 7./24/37 - Proboštov 14./25/21       3 : 2  (2:1)
Louny 2./25/56  H. Jiřetín 15./25/20        6 : 0  (3:0)
Hrobce 1./23/57  VOLNÝ LOS
 
 
KP LIBERECKÉHO KRAJE od 17.00
Česká Lípa 2./45 - Mšeno 1./59          3 : 3  (0:1)
Vel. Hamry 3./43 - Sedmihorky 4./37    0 : 1  (0:0) 
Višňová 10./27  - Hrádek 5./38             1 : 0  (0:0) 
Lomnice 12./22 - Skalice 6./34             1 : 4  (0:2)
Doksy 7./33 – Božkov 9./27                 2 : 0  (1:0)
Želez. Brod 8./28 - Frýdlant 13./13        4 : 3  (0:2)
Semily 14./6 - Bílý Kostel 11./26           0 : 1  (0:0) 
 
 
DIVIZE B 
Libiš 16./13 - Brozany 1./26/62                   1 : 2  (0:1)
Kladno 4./26/52 - Nymburk 2./26/60           2 : 1  (0:0) po PK 4:3
Český Brod 3./26/54 - Úvaly 11./33                2 : 1  (1:1)
NOVÝ BOR 10./26/35 – Met. Praha 7./26/41  0 : 1  (0:1)
Hostouň 13./28 - Velvary 7./41                     1 : 2  (1:2)
Mostecký FK 14./25 - Chomutov 12./30          1 : 0   (1:0)
Štětí 15./23 - Souš 5./45                             1 : 3  (1:2)
DOHRÁVKA 23. KOLA
ST 17.5. Č. Brod 3./25/51 - Kladno 4./25/50  2 : 1  (0:0)
 
 
DIVIZE C
Náchod 16./14 - Ústí n. O. 1./63               0 : 2  (0:2) 
Ostrá 8./39 - Živanice 2,/52                        1 : 2  (1:2) 
Turnov 9./39 - Čáslav 3./50                        3 : 2  (1:2) po PK 5:3
CHRASTAVA 10./36 - Pardubice B 11./33    5 : 4  (0:2) po PK 3:1
Dv. Králové 6./42 Kratonohy 12./30            3 : 2  (1:2) 
Letohrad 7./40 - Trutnov 13./30                   2 : 1  (1:1)
Vysoké Mýto 4./51 - Před. Kopanina 14./29   3 : 1  (1:1)
Kolín 5./50 - Kutná Hora 15./25                    4 : 0  (1:0)
 
 
ČFL 
Chrudim 7./49- Olympia HK 1./29/59          1 : 0   
Tachov 2./29/58 - Hořovicko 18./13         4 : 1   
*Jirny 3./29/56 - Kr. Dvůr 4./29/55         4 : 1 
Domažlice 10./42 – Převyšov 5./29/55       1 : 2   
Vltavín 6./53 - Štěchovice 8./49                   1 : 0   
LITOMĚŘICKO 12./42 - Písek 13./41              0 : 2 
BENÁTKY 15./29  - Benešov 16./26               2 : 1
DOBROVICE 11./42 - Táborsko 17./23           2 : 0
DOHRÁVKA 26. KOLA 
ST 17. 5. Domažlice 10./42 - Štěchovice 7./49        2 : 1  
ÚT 16. 5. Olympia HK 1./28/59 - Benešov 16./26  1 : 0  
*Jirny - odečteny 6 bodů z rozhodnutí svazu
 
 
 
 Pátek 19. května  
FUTSAL
CHANCE LIGA - FINÁLE - 1. ZÁPAS
Chrudim (1./60) Slavia Praha (5./32) 6 : 5 po PN  (3:1, 1:3 - PR 1:1 - PN 3:1)
Další utkání PO 22.5. v Praze, ČT 25.5. v Chrudimi
 
 
 
 Čtvrtek 18. května 
FOTBAL 
FNL - DOHRÁVKA 25. KOLA 
Č. Budějovice 5./43 - Vlašim 4./51           0 : 4  (0 : 0)
 
 
 
 Středa 17. května 
FOTBAL
ČFL - DOHRÁVKA 26. KOLA 
Domažlice 10./42 - Štěchovice 7./49     2 : 1   (1:0)
 
DIVIZE B - DOHRÁVKA 23. KOLA
Český Brod 3./25/51 - Kladno 4./25/50  2 : 1 (0 : 0)
 
BASKETBAL
NBL - FINÁLE - 1. ZÁPAS 
DĚČÍN (3./50) - Nymburk (1./63)   71 : 82 (19:31,20:15,21:17,11:19)
Druhé utkání je na programu v ÚT 23.5. v NMB.
 
 
 Úterý 16. května  
FOTBAL
ČFL - DOHRÁVKA 33. KOLA  
Olympia HK 1./28/59 - Benešov 16./26       1 : 0  (0 : 0)
 
BASKETBAL
NBL - 1. ZÁPAS O 3. MÍSTO 
Opava (5./48) - Pardubice (2./56)  67 : 88  (19:24,11:20,20:23,17:21)
Druhé utkání je na programu v PO 22.5. v PBC.
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář